Esileht Lapse ootamine Juuni beebid 2020

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Juuni beebid 2020

Postitas:
mäumäu

Liitun ka teiega (käisin just fb otsimas, ega pole gruppi…aga vara veel vist :D)
Sain teada juba nädal tagasi, st tegin testi. Enne seda oli selline 50-50 kahtlus. Peres kaks last juba ees ootamas, aga praegune on täitsa üllatusbeebi. Tähtaeg on 8. juuni. Kusjuures eelmine laps on mul ka juunibeebi, aga aastast 2014 😀 Nii et palju aega on vahepeal mööda läinud, ei mäletagi enam, kuidas see rase olemine üldse käib 😀 Esimeses nooruses ka enam pole 😀 😀 😀

Sümptomeid on üsna vähe – kõht selline isemoodi tundega ja hommikupoolikuti iiveldab kergelt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Tähtaeg peaks 11.06.20 olema. Testi tegin juba 05.10. Esimesed sümptomid ka platsis, rinnad suuremad ja valusad, pidev päevade valu. Õnneks veel väga ei iiveldav.
Kodus on kolm last 18,9 ja 1a10k.
Esimest korda teadlikult planeeritud laps, ja kohe esimesel kuul 🙂 Oma vanust (36) arvates on see üllatav. Arstile minek 28.10.

Please wait...
Postitas:
oranzapelsin

Mina liituks ka teie kambaga. Flo järgi on tähtajaks 21.06.
Iiveldust just eriti ei ole, ei teagi kas see hea või paha. Üldjuhul mul väga paha olla raseduse ajal, aga praegu väga norm. Eelmine kord kui tundsin end enam-vähem hästi raseduse ajal, siis kahjuks tuli katkemine. Nüüd hullult pabistan 😔

See oleks siis meie 5. lapsuke ja ühtlasi ka viimane 🙂 Kodus veel 8a., 6a., 4a. ja 2 aastane 🙈 me päris hulljulged 😁
See oleks ühtlasi ka minu esimene laps Eestis, kõik teised sündisid välismaal.

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Esileht Lapse ootamine Juuni beebid 2020