Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 618 )

Teema: Juuni triibupüüdjad 2019

Postitas:

L, väga kurb ????

Teen mõttes kalli !

Neiuke31

Aitäh, Neiuke31:)
Saame uuel kuul jälle koos proovida 🙂

L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 02.06 23:10; 04.06 23:37; 06.06 13:50; 07.06 03:38; 07.06 11:43; 07.06 12:00; 07.06 12:33; 07.06 13:04; 07.06 14:30; 07.06 22:42; 08.06 08:11; 08.06 08:24; 08.06 23:22; 09.06 00:20; 09.06 00:30; 09.06 10:26; 10.06 08:55; 11.06 11:11; 11.06 13:25; 11.06 14:17; 13.06 14:00; 13.06 14:19; 13.06 22:47; 13.06 23:12; 16.06 14:00; 17.06 08:38; 18.06 14:07; 21.06 23:58; 22.06 23:16; 23.06 22:25; 27.06 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

L suured kallid Sulle!! ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`Triibukas, oh häda küll???? teine ov, kui määrib tõmba mehele kott pähe, et ta LIIGA palju ei nàeks????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

`Triibukas, oh häda küll???? teine ov, kui määrib tõmba mehele kott pähe, et ta LIIGA palju ei nàeks????

Hahahhaha ???? on küll üks suur häda ma ütlen ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L suured kallid Sulle!! ????

Aitäh Blondu 🙂 varsti jutustame triibulistes koos ????
L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 02.06 23:10; 04.06 23:37; 06.06 13:50; 07.06 03:38; 07.06 11:43; 07.06 12:00; 07.06 12:33; 07.06 13:04; 07.06 14:30; 07.06 22:42; 08.06 08:11; 08.06 08:24; 08.06 23:22; 09.06 00:20; 09.06 00:30; 09.06 10:26; 10.06 08:55; 11.06 11:11; 11.06 13:25; 11.06 14:17; 13.06 14:00; 13.06 14:19; 13.06 22:47; 13.06 23:12; 16.06 14:00; 17.06 08:38; 18.06 14:07; 21.06 23:58; 22.06 23:16; 23.06 22:25; 27.06 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul see tsükkel segane seis ov-ga. Kas see on normaalne, et tsükli 10 päeval juba algab ov? Arst kutsus neljap uh-sse, et vaadata millal ja kas ov ikka toimib. Täna nii kahtane olla, voolus vesine ja munasari torgib. Tegin igaks juhuks ov testi ja oli pos, kuigi veidi heledam kui kontroll triip.

Saa siis aru, millal siin tegutseda tuleb ja mida ma seal neljap enam näen kui ov möödas, kas arst saab ka seda vaadata kui ov on toimunud ja munarakk vabanenud? Grrrrrr

Hei! Miks sa ütled, et ov test on positiivne, kui teine triip oli heledam kui kontrolltriip? Ov test on positiivne ainult siis, kui teine triip on sama tume või tumedam kui kontrolltriip. See ei ole nagu rasedustest, et igasugune triip loeb.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

L suured kallid Sulle!! ????

Aitäh Blondu ???? varsti jutustame triibulistes koos ????

L.

Ükskord ikka????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul see tsükkel segane seis ov-ga. Kas see on normaalne, et tsükli 10 päeval juba algab ov? Arst kutsus neljap uh-sse, et vaadata millal ja kas ov ikka toimib. Täna nii kahtane olla, voolus vesine ja munasari torgib. Tegin igaks juhuks ov testi ja oli pos, kuigi veidi heledam kui kontroll triip.

Saa siis aru, millal siin tegutseda tuleb ja mida ma seal neljap enam näen kui ov möödas, kas arst saab ka seda vaadata kui ov on toimunud ja munarakk vabanenud? Grrrrrr

Hei! Miks sa ütled, et ov test on positiivne, kui teine triip oli heledam kui kontrolltriip? Ov test on positiivne ainult siis, kui teine triip on sama tume või tumedam kui kontrolltriip. See ei ole nagu rasedustest, et igasugune triip loeb.

Nii tugevat vale positiivset ka ma ei usu, et saaks tekkida. Kuigi tõsi on see, et teistel tsüklitel on mul tume-tume triip tipp hetkel ja ülejäänud aja ei näe isegi kuma. Môned jälle ütlevad et mônel naisel ei lähe kunagi see triip nii tumedaks ja jääbki veidi heledam. Aga veel veidramaks teeb asja see, et tänasel testil triip veel väga heledalt näha, ehk siis ov pidi eile olema ja täna on voolus ka null.
See teeb nii vihaseks, kui terve kuu läheb raisku:((((
Eks ma teen teste kuni neljap kuna siis itks UH ja saab kindlalt teada, mis värk on. Eelmine tsükkel oli 24 päeva, vbl siis nihkuski kogu ov värk ka nüüd 10. Päevale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul see tsükkel segane seis ov-ga. Kas see on normaalne, et tsükli 10 päeval juba algab ov? Arst kutsus neljap uh-sse, et vaadata millal ja kas ov ikka toimib. Täna nii kahtane olla, voolus vesine ja munasari torgib. Tegin igaks juhuks ov testi ja oli pos, kuigi veidi heledam kui kontroll triip.

Saa siis aru, millal siin tegutseda tuleb ja mida ma seal neljap enam näen kui ov möödas, kas arst saab ka seda vaadata kui ov on toimunud ja munarakk vabanenud? Grrrrrr

Hei! Miks sa ütled, et ov test on positiivne, kui teine triip oli heledam kui kontrolltriip? Ov test on positiivne ainult siis, kui teine triip on sama tume või tumedam kui kontrolltriip. See ei ole nagu rasedustest, et igasugune triip loeb.

Nii tugevat vale positiivset ka ma ei usu, et saaks tekkida. Kuigi tõsi on see, et teistel tsüklitel on mul tume-tume triip tipp hetkel ja ülejäänud aja ei näe isegi kuma. Môned jälle ütlevad et mônel naisel ei lähe kunagi see triip nii tumedaks ja jääbki veidi heledam. Aga veel veidramaks teeb asja see, et tänasel testil triip veel väga heledalt näha, ehk siis ov pidi eile olema ja täna on voolus ka null.

See teeb nii vihaseks, kui terve kuu läheb raisku:((((

Eks ma teen teste kuni neljap kuna siis itks UH ja saab kindlalt teada, mis värk on. Eelmine tsükkel oli 23 päeva, vbl siis nihkuski kogu ov värk ka nüüd 10. Päevale

Kui sa lähtud sellest ja tsükkel regulaarne , siis peaks ov olema sinul cd9. Minul tsükkel 23 päeva ja ov cd9.kui eelmine tsükkel oli 23 päeva, siis oli sul ka ov cd9.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülimalt hea meel triibu saajate üle ????????Palju palju õnne teile, küll me varsti järgi teile tuleme ????Nii huvitav on lugeda ja saada uusi tarkusi ja nõuandeid, hetkel käimas DPO7.. See kuu sai õigel ajal asjatatud.. Imelik mis on et kohvi on asi mida ennem jõin meeletult nüüd ei taha näha ka seda..ei aja ootusi kõrgeks aga sisimas loodan ikka nüüd siis üritatatud 6 kuud ei kasuta ühtegi ov testi keha tunde järgi tegutsetud.

Loodan, et see kuu tuleb veel palju triipe ja kui ei tule siis ükskord ikka tuleb

Päikest teile ja ärge kaotke lootust!!

Neiuke

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.06 20:16; 05.06 09:56; 10.06 08:29; 11.06 20:32; 20.06 17:15; 20.06 17:44; 20.06 18:26; 20.06 18:44; 20.06 20:44; 21.06 08:55; 21.06 13:25; 22.06 15:16; 22.06 15:16; 22.06 15:19; 22.06 15:47; 23.06 18:48; 23.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile triibulistele!!!

Endal siis täna DPO14. Basaal langes hommikul veel (suisa kolinal) ja nüüd õhtuks juba määrimine ka platsis 🙁
Homme siis CD1.
Lootus sureb viimasena…..ehk kunagi ikka tuleb meile ka see pere pesamuna. Kuigi tahaks ka hetkeks aja maha võtta ja lihtsalt olla ja toimetada.
Kardan aga et ei suuda siit perekooli foorumist eemal olla. Iga päev pean kasvõi korra siia tulema ja päeva postitused läbi sirvima 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Olen juba kuid käinud siin lugemas, kuid alles nüüd otsustasin kirjutada. Beebiplaan alates juuli 2018. Vanust 28, noor ja terve. Kogu elu olnud ebaregulaarne tsükkel, noh nii 24-33p. Selle aasta märtsis sai siis imekombel viljatusarstile aja kinni pandud ja oh imet juunikuuks sai kinnitust kõrge prolaktiin, mis võib takistada beebi tulekut ja tekitada ebaregulaarseid tsükleid. Sain rohud peale ja lootus taas olemas, et ehk nüüd läheb kergemini see teekond. Pole küll veel rase, günekoloogil käisin 06.06 kus ütles, et ov peaks toimuma 07 või 08. Panustatud sai, lootus püsib. Jutu iva on, et kallis naised, kindlasti laske kontrollida oma hormoone, tihti on põhjus seal. Mina hetkel loodan ravile, järgmine samm lap operatsioon.

Kõikidele triipudele suured õnned (olen selle ajaga õppinud suurt rõõmu tundma teiste üle).

Tundke rõõmu teiste inimeste saavutuste üle, kunagi ei tea mis pisaraid nemad on valanud, naeratage beebidele ja küll meie mitterasedad saame ka rasedakõhu. Ei ole ju me halvemad kui teised. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :).

Mimmumm.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Olen juba kuid käinud siin lugemas, kuid alles nüüd otsustasin kirjutada. Beebiplaan alates juuli 2018. Vanust 28, noor ja terve. Kogu elu olnud ebaregulaarne tsükkel, noh nii 24-33p. Selle aasta märtsis sai siis imekombel viljatusarstile aja kinni pandud ja oh imet juunikuuks sai kinnitust kõrge prolaktiin, mis võib takistada beebi tulekut ja tekitada ebaregulaarseid tsükleid. Sain rohud peale ja lootus taas olemas, et ehk nüüd läheb kergemini see teekond. Pole küll veel rase, günekoloogil käisin 06.06 kus ütles, et ov peaks toimuma 07 või 08. Panustatud sai, lootus püsib. Jutu iva on, et kallis naised, kindlasti laske kontrollida oma hormoone, tihti on põhjus seal. Mina hetkel loodan ravile, järgmine samm lap operatsioon.

Kõikidele triipudele suured õnned (olen selle ajaga õppinud suurt rõõmu tundma teiste üle).

Tundke rõõmu teiste inimeste saavutuste üle, kunagi ei tea mis pisaraid nemad on valanud, naeratage beebidele ja küll meie mitterasedad saame ka rasedakõhu. Ei ole ju me halvemad kui teised. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :).

Mimmumm.

Nii toredad ja julgustavad sõnad.
Ma mõtlen ka tagant järele, et kui loll ma ikka olin, et ootasin üle aasta enne kui läksin arstile. Ravi ja kõigega koos olen varsti juba kaks aastat kallist ajast kaotanud.
Mul samamoodi leiti kohe, et prolaktiin kõrge ja pärast rohte on ov taastunud ja lôpuks ka reaalne vôimalus hakata triipe püüdma.
Küll meie aeg ka tuleb!!:)))

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olin vahepeal täitsa vait aga maikuus mõned korrad kirjutasin 🙂
Palju õnne kõigile triibulistele! Suurepärased uudised

Endal midagi muutunud pole peale selle, et juulis proovime esimese punktsiooni elite kliinikus teha. (Vabandan juba ette, et ma IVF gruppi ei kirjuta, aga pean end ikkagi triibupüüdjaks ).Hetkel CD 14 ja OV test negatiivne

Endast:
Triipe püüdnud aasta ja 2 kuud
Tehtud 3x emakakaela konisatsioon (cin III)
Siis käisin pool aastat fertiilitases UHs ja tuvastati anovulatoorsed tsüklid-määrati ravi. Lopuks peale poolt aastat ma ei viitsinud iga kuu seal UHs käia.

Selle aasta aprillis votsin end kokku ja läksin Elite kliinikusse. Siis tuli välja, et OV kõik korras – aga mikrofloora paigast ära ja väike põletik, mida minu arst fertiilitases üldse ei kontrollinudki!! Pmst käisin tühja UHs tasuliss kliinikus ja iga kuu maksin 60 eur selle eest. St sain teada et OV ei toimu aga isegi peale ravi ja ülestimulatsiooni ei uurinud arst teisi põhjuseid.

Abikaasal poiste liikuvus 14% ja pole just kiita..

Mina kortsleheteed, ananassimahla vms ei tarbi. Võtan foolhapet ja conceptionit. Mais sain heleda triibu aga selleks see jäigi. Tsükkel 30 päeva juba viimased 8 kuud.
Kopp on ees ja viimase 3 ndl jooksul on 3 sõbrannat rasedusest teatanud ja 2 sünnitanud.

Jõudu ja jaksu kõigile ning loodame, et kohe-kohe on triibu sadu! ????

Gerly (26)

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 00:56; 26.06 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põnev aeg jah ???? Kuigi ei testi, siis eks mõte vahepeal ikka liigub sinna suunda, et kas ehk see kuu..? Aga olen nii mitu kuud neid valgeid teste vaadanud ja tean, et kui teen varajase, siis ikka mõtlen, et aga äkki see ei näita lihtsalt veel (?!) ja ikka loodan natuke samamoodi kuni pp-ni. Sama hästi võin veel mõned päevad rahus oodata (noh, enam vähem rahus) ja kui tõesti L cd 31 pole päevad alanud, siis teha ühe testi pühapäeva hommikul selle tsükli ja nädala lõpetuseks. Kahjuks aga cd 28 ja krambid a la pp on juba kohal.
L. – niiii kahju ???? ma ei kujuta ette seda tunnet, aga saadan lohutavad soovid su poole teele.
Nende uhiuute triibu-uudistega kui potsatavad siia need, kes varem pole ennast tutvustanud ja püüdnud 1 kuu on nii, et ma kurjaks ei saa vms , kuna harjunud sellega, et reaalses elus kuuleb nii tihti, kuidas tutvusringiski inimesed poolkogemata rasestuvad või kui planeeritakse, siis üks spa puhkus mehega on piisav nt, see kuidagi nii tavaline, et ei üllata enam. Siin aga keegi kirjutas imehästi, et lihtsalt ei osata nii väga kaasa rõõmustada, kuna me ei tea teid ega teie lugu. Rasedate grupis lihtsalt rohkem samal lainel lugejaid koos ja uudis tekitab rohkem elevust ja kaasaelamist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Olen juba kuid käinud siin lugemas, kuid alles nüüd otsustasin kirjutada. Beebiplaan alates juuli 2018. Vanust 28, noor ja terve. Kogu elu olnud ebaregulaarne tsükkel, noh nii 24-33p. Selle aasta märtsis sai siis imekombel viljatusarstile aja kinni pandud ja oh imet juunikuuks sai kinnitust kõrge prolaktiin, mis võib takistada beebi tulekut ja tekitada ebaregulaarseid tsükleid. Sain rohud peale ja lootus taas olemas, et ehk nüüd läheb kergemini see teekond. Pole küll veel rase, günekoloogil käisin 06.06 kus ütles, et ov peaks toimuma 07 või 08. Panustatud sai, lootus püsib. Jutu iva on, et kallis naised, kindlasti laske kontrollida oma hormoone, tihti on põhjus seal. Mina hetkel loodan ravile, järgmine samm lap operatsioon.

Kõikidele triipudele suured õnned (olen selle ajaga õppinud suurt rõõmu tundma teiste üle).

Tundke rõõmu teiste inimeste saavutuste üle, kunagi ei tea mis pisaraid nemad on valanud, naeratage beebidele ja küll meie mitterasedad saame ka rasedakõhu. Ei ole ju me halvemad kui teised. Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama :).

Mimmumm.

Nii toredad ja julgustavad sõnad.

Ma mõtlen ka tagant järele, et kui loll ma ikka olin, et ootasin üle aasta enne kui läksin arstile. Ravi ja kõigega koos olen varsti juba kaks aastat kallist ajast kaotanud.

Mul samamoodi leiti kohe, et prolaktiin kõrge ja pärast rohte on ov taastunud ja lôpuks ka reaalne vôimalus hakata triipe püüdma.

Küll meie aeg ka tuleb!!:)))

Ka minul avastati mõni aasta tagasi, et prolaktiini tase kõrge, tol ajal ma sellest end eriti häirida ei lasknud, kuna lapsesoovi ei olnud, sain oma ravimid ja elasin rahulikult edasi. Nüüd kui mõtlema hakata, siis võib vabalt ka praegu sama jama olla ja seepärast neid triipe ei tulegi. Sain õnneks juba selle kuu lõppu arstiaja, et hormoone jms kontrollida 🙂

Begoonia (oeh, unustasin, et siin postitab automaatselt käona)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Otsustasin vahepeal eemal olla foorumist ja suunta mõtteid mujale.
Kirjutasin mai grupis oma loo, aga kuna olen värske siis lühidalt kirjutan ka siia
Kodus 6a tütar, 2017a veebruaris oli katkemine mille tagajäjel tegime mehega pausi kuna langesin musta auku. Aasta lõpus proovisime uuesti ja 2019a veebruaris saime jälle kurva uudise. Mainisin ka et pp ei hakanud siis kui pidid,tundub et jäigi vahele üks kuu. Selle kuu alguses õnneks ikka tulid ja api järgi peaks OV 20ndal olema, kõik asjad mu sees on nii sassis, nagu ei tunnekski oma keha enam.

Triibu saajatele palju õnne ja ootajatele suur pai 🙂

Päike (27)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna keegi Gloriosale ei vastanud, siis vastan ise ja edasi püüan ikkagi hoida siit eemale 😀

Gloriosa – basaal kindlasti ei lange tsükli lõpus, kui tegu on rasedusega. Ta kas püsib sama või pigem isegi tõuseb. Kuna teises tsüklifaasis tõstab temperatuuri progesteroon, mis raseduse korral jääb püsima, kuid mitte rasestumise korral väheneb enne päevi ja seega langeb koos progega ka basaal. Kui basaal püsib sama või tõuseb tsükli lõpus ning oled kätte saanud oma triibud, siis soovitatakse basaali mõõtmine üldse ära jätta, sest kehatemp ei ole kivist ja seega tuleb ikka ette väiksemaid kõikumisi. Raseda aju teeb aga oma töö ja seetõttu tuleks ennast sellistest põhjuseta muretsemstest jms säästa, lõpetades peale triipude kätte saamist basaali mõõtmine täielikult.

Kui nüüd pole veel triipe kätte saanud ja basaal hakkab langema, siis paraku on see märk lähenevatest päevadest. Kuna proge täpsemalt väheneb, on igal inimesel erinev. Enamasti vist hakkab basaal 1-2 päeva enne veritsemist langema, aga minu puhul püsis temp kõrgel kuni vist esimese veritsuspäevani.

Elli-Ly

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nägin ka Gloriosa postitust.
Aga ma lihtsalt ei osanud kaasa rääkida ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, basaalimõõtmine tundub endiselt ulmevaldkonda kuuluv tegevus.
Kui kunagi arst käsib, siis ehk saaks hakkama, aga muidu üldse ei jaksa.
Isegi ülepäevaseks tundub kergem ülesanne 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, tänan vastuse eest. Ma hakkasingi juba mõtlema, et ei tea, kas mina näen ainult enda kirjutatud asju, et keegi justkui ei vasta ????

Ma muidu ei oleks nii kärsitu selle BT ja asjade suhtes aga sel kuul mängib organism mulle ikka korralikult vingerpussi. Juunis kestsid mul pp ainult 2 päeva ning verehulk oli ka väiksem. Pärast siis seda kahte päeva on nüüd jätkuvalt selline tuikamine ja torked kõhus – justkui hakkaks pp uuesti. Samuti valutab mu alaselg ja pea valutab ja kõht on pidevalt nagu õõnes seest ning aegajalt on süda paha jne-jne.. Ma ütleks, et tegemist on küllaltki selliste raseduse alguse sümptomitega aga ometi basaaltemp. ja rasedustest ütlevad mulle midagi muud. Ja see paneb mind muretsema.. Ilmselt peaks mõne arstiga ühendust võtma.. Või hakkan ma lihtsalt hulluks minema.. U never know.. Meh, või siis ootan lihtsalt uut tsükli algust ja vaatan mis see toob.. oh, kuidas ma ei jõua enam ohata, et ma ei tea enam..

Gloriosa

Mina ka nägin sinu postitust, aga ei mõõda basaali, siis ei oska midagi tarka kosta????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama, basaalimõõtmine tundub endiselt ulmevaldkonda kuuluv tegevus.

Kui kunagi arst käsib, siis ehk saaks hakkama, aga muidu üldse ei jaksa.

Isegi ülepäevaseks tundub kergem ülesanne ????

Sama siin, tundub hullem, kui tuumateadus????
Ei viitsi sellise asjaga pead vaevata, kui otseselt vajadust pole???? kui peaks, siis nooooo ei tea???? kuna töögraafik on kahes vahetuses, siis oleks see mõõtmine suht mõtetu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Naised-naised, pean jagama Teiega oma häid uudiseid. Ei, need ei ole triibu-uudised, aga need on head uudised pürgimaks triipudeni.

Saime teada mehe esmaspäeval antud sperma-analüüsi tulemised. Nagu ma olen siin ka varem kirjutanud, siis eelmise aasta andmed olid väga nutused – mehel oli ainult 1% terveid spermatosoide. Täna terve hommikul palvetasin Jumala poole, et palun, kasvõi 0,5% tervete spermatosoidide kasvu oleks meie jaoks juba mingigi liikumine paremuse suunas.

Helistasime siis laborisse ja kuigi meile öeldi, et tulemused ei ole endiselt korras, siis saime teada, et tervete seemnerakkude arv on tõusnud vahepeal 3%-ni. Milline võit meie jaoks!
See number on meie jaoks väga oluline, sest oleme viimastel kuudel teinud ise oma elus väga palju olulisi muutusi, et protsent kasvaks. Panen selle kahe asja arvele ja ei teagi, kumb olulisem on.

1. Võõrutasime meest saunades ja vannidest, millest ta oli nö sõltuvuses (s.t. et käis pea-aegu iga päev kas saunas v vannis – nii tihti ei tohi!). Võõrutus on kestnud 1,5 kuud! Arvestades asjaolu, et mehe sperma vahetub välja 3 kuuga, siis loodame selle koha pealt veel tulemuste paranemist.

2. Vitamiinin Man Conception+. Neid on ta võtnud nüüd 2,5 kuud. Kuna samuti kolm kuud ei ole veel täis, mil mehe sperma välja vahetub täielikult, siis on ka siit lootust veel protsenti kasvatada.

Loomulikuks viljastumiseks on vajalik vähemalt 4% terveid seemnerakke, seega võtame nüüd järgmiste kuude selgeks eesmärgiks jätkata vitamiinidega, saunade-vannide vältimisega ning palju saab ära teha veel piisava une tagamise ja õige toitumise valdkonnas (nendes kahes on kindlasti meil puudujääke veel hetkel). Mees paneb nüüd omale uuesti Dr Pommi juurde aja kirja ja ehk saame uuesti minna toetava tabletiravi peale (aasta tagasi sellega üritasime, aga jätsime teatud põhjusel pooleli). Igal juhul tõusev tervete seemnerakkude % teeb lihtsalt meele nii rõõmsaks ja annab lootust.

Ise sooviksin nüüd ka ikkagi mingeid uuringuid saada. Mai kuus pani Dr Rass meid kohe IVF-le oktoobriks kirja ja ütles, et mind ei ole mõtet uurida, sest mehe näitajad on halvad ja ainult enne IVF-i teeme mulle uuringud. Aga samas, aeg ju jookseb ja kui loomulik viljastumine on võimalik juba alates 4%, siis see võib meil käes olla juba järgmine kuu. Mina tahaks küll, et mind uuritaks ja ravitaks ka, kui vaja. Seega mõtlengi nüüd, et panen vist ise uuesti aja tema juurde või läheme teise kliinikusse mehega, sest ka minu poolt võib olla ju mingi takistus, mida näiteks mõne ravikuuriga juba tervendada saab. Hetkel on lihtsalt tobe, et mind ei uurita ja ma ei tea midagi enda kohta, kas mul hormoonid korras või esineb kuskil põletikke vms. Viimased andmed on mu tavagünekoloogilt, kes midagi uuris aasta tagasi, aga näiteks PAP testi pole mulle juba 3 aastat tehtud ja aeg ju aina tiksub.

Liblikas

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt 02.06 23:41; 03.06 12:37; 03.06 12:42; 03.06 14:25; 03.06 16:05; 03.06 17:24; 04.06 12:10; 04.06 12:33; 05.06 09:40; 05.06 09:56; 05.06 10:07; 05.06 13:50; 06.06 10:16; 07.06 08:22; 08.06 12:40; 08.06 12:42; 08.06 12:48; 10.06 09:12; 10.06 14:17; 11.06 08:15; 11.06 08:49; 12.06 13:35; 13.06 09:58; 13.06 13:46; 14.06 10:32; 14.06 12:47; 14.06 13:19; 15.06 13:54; 16.06 13:54; 17.06 14:31; 17.06 15:16; 18.06 08:45; 18.06 10:20; 19.06 10:18; 19.06 15:02; 19.06 16:36; 20.06 08:52; 20.06 11:17; 20.06 16:18; 25.06 16:07; 27.06 09:12; 30.06 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, tänan vastuse eest. Ma hakkasingi juba mõtlema, et ei tea, kas mina näen ainult enda kirjutatud asju, et keegi justkui ei vasta ????

Ma muidu ei oleks nii kärsitu selle BT ja asjade suhtes aga sel kuul mängib organism mulle ikka korralikult vingerpussi. Juunis kestsid mul pp ainult 2 päeva ning verehulk oli ka väiksem. Pärast siis seda kahte päeva on nüüd jätkuvalt selline tuikamine ja torked kõhus – justkui hakkaks pp uuesti. Samuti valutab mu alaselg ja pea valutab ja kõht on pidevalt nagu õõnes seest ning aegajalt on süda paha jne-jne.. Ma ütleks, et tegemist on küllaltki selliste raseduse alguse sümptomitega aga ometi basaaltemp. ja rasedustest ütlevad mulle midagi muud. Ja see paneb mind muretsema.. Ilmselt peaks mõne arstiga ühendust võtma.. Või hakkan ma lihtsalt hulluks minema.. U never know.. Meh, või siis ootan lihtsalt uut tsükli algust ja vaatan mis see toob.. oh, kuidas ma ei jõua enam ohata, et ma ei tea enam..

Gloriosa

Ma ka ei tea basaalist muhvigi ja nii jäigi vastamata. Sa meil tehniliselt kõrgemal tasemel. :p

Sümptomite osas – ma nüüd ei tea, kas sa tahad reaalsuselaksu või optimistlikku tuge. 🙂 Et kui see esimene, siis mul on sama seis – päevad olidki ainult kaks päeva määrimist, mis on veelgi vähem kui eelmisel kuul (ei uskunud, et enam vähemaks saab jääda ausalt öeldes, eriti kuna jõin kortslehte), nibud on jätkuvalt tundlikud, puhitus kestab (see algas ovulatsioonist juba, kitsaid pükse ei saa üldse kanda). Iiveldab ka aeg-ajalt, aga see on mul vist üsna tavaline oleks juba varsti.

Kui ei oleks veretesti, mis must valgel selgelt ütleb, et hcg <0.1, siis usuks ka ikka veel imesse. Paraku ei suuda isegi mina ennast nii palju petta. Kui on varianti, tee veretest – saad üsna kindla vastuse.

Liblikale ka woop-woop, väga hea tulemus – uskumatu, kui palju saab selliste väikeste nõksudega mõjutada! Kindlasti mine arstile ja lase endale ka testid ära teha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen maikuust seda foorumit jälginud ja natuke ka sõna võtnud, aga mõtlesin, et panen siis oma terve loo ka kirja.

Olen 30 ja võib öelda, et triipe püüdnud nüüdseks aasta. Sai alustatud eelmise aasta juunist.
Meie kadalipp on olnud päris pikk, mehel on erektsiooniprobleemid, mistõttu suhte alguse poole meil isegi vahekord ei õnnestunud, nüüdseks oleme sellega tegelenud ja probleem paranenud, kuid alati siiski välja ei tule ja teinekord tuleb sinine tablett ka abiks võtta 😀 Seetõttu on see õige aja planeerimine minu puhul veelgi raskendatud, sest isegi kui mõte on hea, võib keha alt vedada.

Seetõttu olen eriti rõõmus, et see kuu saime ilmselt täpselt õigele ajale pihta 🙂 Tegin esimest korda ov-teste, esmaspäeval oli triip kõige tugevam (tugevam kui kontrolltriip), eile olid umbes võrdsed ja tänaseks oli peaagu kadunud. Seega õigust vist oletada, et OV oli äkki eile. Panustatud sai esmaspäeva ja teisipäeva öösel.
See kuu on tunne selline, et no äkki on minu kuu. Kui nüüd veel ka õigel ajal panustatud sai, siis seda enam. Kui nüüd kõik ikka läheb nii nagu alati, siis on kukkumine muidugi kõrge, aga eks tuleb edasi minna.

Eks olen mõelnud korduvalt, et enam ei suuda, nagu paljud teist siin. Kõik on ümber rasedad, beebidega. Kõik sõbrannad, sugulased, tuttavad. Olen ikka üks väga vähestest lastetutest. Üritan head nägu teha igast järgnevast rasedast kuuldes, aga sees ikka on valutorge. Ja mida lähedasemalt inimeselt see uudis tuleb, seda valusam, kuigi tahaks ju just ka teiste üle rõõmu tunda. Mis sest et nad isegi ei proovinud või mis iganes. Raske on tunda seda rõõmu, aga üritan 🙂

Igatahes siis peaks olema täna ehk DPO1 ja algab põnev aeg!
Edu kõigile!

Kiksu

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Naised-naised, pean jagama Teiega oma häid uudiseid. Ei, need ei ole triibu-uudised, aga need on head uudised pürgimaks triipudeni.

Saime teada mehe esmaspäeval antud sperma-analüüsi tulemised. Nagu ma olen siin ka varem kirjutanud, siis eelmise aasta andmed olid väga nutused – mehel oli ainult 1% terveid spermatosoide. Täna terve hommikul palvetasin Jumala poole, et palun, kasvõi 0,5% tervete spermatosoidide kasvu oleks meie jaoks juba mingigi liikumine paremuse suunas.

Helistasime siis laborisse ja kuigi meile öeldi, et tulemused ei ole endiselt korras, siis saime teada, et tervete seemnerakkude arv on tõusnud vahepeal 3%-ni. Milline võit meie jaoks!

See number on meie jaoks väga oluline, sest oleme viimastel kuudel teinud ise oma elus väga palju olulisi muutusi, et protsent kasvaks. Panen selle kahe asja arvele ja ei teagi, kumb olulisem on.

1. Võõrutasime meest saunades ja vannidest, millest ta oli nö sõltuvuses (s.t. et käis pea-aegu iga päev kas saunas v vannis – nii tihti ei tohi!). Võõrutus on kestnud 1,5 kuud! Arvestades asjaolu, et mehe sperma vahetub välja 3 kuuga, siis loodame selle koha pealt veel tulemuste paranemist.

2. Vitamiinin Man Conception+. Neid on ta võtnud nüüd 2,5 kuud. Kuna samuti kolm kuud ei ole veel täis, mil mehe sperma välja vahetub täielikult, siis on ka siit lootust veel protsenti kasvatada.

Loomulikuks viljastumiseks on vajalik vähemalt 4% terveid seemnerakke, seega võtame nüüd järgmiste kuude selgeks eesmärgiks jätkata vitamiinidega, saunade-vannide vältimisega ning palju saab ära teha veel piisava une tagamise ja õige toitumise valdkonnas (nendes kahes on kindlasti meil puudujääke veel hetkel). Mees paneb nüüd omale uuesti Dr Pommi juurde aja kirja ja ehk saame uuesti minna toetava tabletiravi peale (aasta tagasi sellega üritasime, aga jätsime teatud põhjusel pooleli). Igal juhul tõusev tervete seemnerakkude % teeb lihtsalt meele nii rõõmsaks ja annab lootust.

Ise sooviksin nüüd ka ikkagi mingeid uuringuid saada. Mai kuus pani Dr Rass meid kohe IVF-le oktoobriks kirja ja ütles, et mind ei ole mõtet uurida, sest mehe näitajad on halvad ja ainult enne IVF-i teeme mulle uuringud. Aga samas, aeg ju jookseb ja kui loomulik viljastumine on võimalik juba alates 4%, siis see võib meil käes olla juba järgmine kuu. Mina tahaks küll, et mind uuritaks ja ravitaks ka, kui vaja. Seega mõtlengi nüüd, et panen vist ise uuesti aja tema juurde või läheme teise kliinikusse mehega, sest ka minu poolt võib olla ju mingi takistus, mida näiteks mõne ravikuuriga juba tervendada saab. Hetkel on lihtsalt tobe, et mind ei uurita ja ma ei tea midagi enda kohta, kas mul hormoonid korras või esineb kuskil põletikke vms. Viimased andmed on mu tavagünekoloogilt, kes midagi uuris aasta tagasi, aga näiteks PAP testi pole mulle juba 3 aastat tehtud ja aeg ju aina tiksub.

Liblikas

Imestan, et kuidas sinu mehel vastused nii ruttu käes???? meile öeldi, et sperma vastus tuleb ca 2 nädala jooksul, teised (veri, uriin) mõne päevaga????

Samas erilist vahet pole, peaasi et Teie mehe proovi korralikult
“ kasvatati” ja uuriti. Kui vastus nii kiire. ???? et on usaldusväärne? Pole sellise asjaga ise varem kokku puutunud, kui ka alles nüüd, seega oskavad kursis olnud rohkem infot jagada ehk.. kuulaks ka.
Ei mõtle miskit paha, vaid heapärast ikka???? siiralt.

Tore, kui asi parem ja lootust tekkis juurde, eks????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, erakliinikus sai spermogrammi tulemused alla nädalaga. Ei ütleks, et need tulemused nüüd ebausaldusväärsed oleksid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on hetkel dpo9 ja alates ov on alakõht tuikand, no kohe häirivalt. Vahel lööb ka sellise terava valu. Kui lapsed kõhule ronivad on valus, katsudes on alakõht kõva. Test oli neg. Huvitav kas on veel võimalus, et lõheb positiivseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.06 11:47; 11.06 10:51; 12.06 19:39; 13.06 10:49; 27.06 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, erakliinikus sai spermogrammi tulemused alla nädalaga. Ei ütleks, et need tulemused nüüd ebausaldusväärsed oleksid.

Ma ei kahtlegi selles, lihtsalt küsisin huvipärast mis/kuidas. Ei mõelnud midagi pahatahtlikku, ega halvustavalt. Lihtsalt tundub, et kuidas nii ruttu vastused mõnel pool. Aga ju siis ongi see kliinikuti erinev vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minul tänasest alakõht tuikab, rinnad on suht hellad ja pakitsevad. Kas siis pms hakkab peale, mida ma siiski arvan, et tuleb. Kui olla realist, nii kui palju annab olla????
Täna sai tehtud 25 tundlukusega test(neg), sest muud minu kodukoha apteegis jälle polnud. Keegi on ka peale minu usin testija vist????
Aga eks selgub lähiajal, täna dpo13 ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 618 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.