Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 633 )

Teema: Juuni triibupüüdjad 2019

Postitas:
Kägu

Mina pole siiani testinud. Küll aga pole päevi, täna hommikul iiveldas oksendamiseni ja eilsest on kõhus selline gaasi täis lastud tunne nagu elaks seal tulnukas. Ehk on täna võimalik kuskilt test soetada.

Nässu (39)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
neiuke31

Siiralt hea tunne on tulla siia ja lugeda, et sulle hoitakse pöialt. Naeratus tuli näole.
Kallid sulle – L.

Ma ise ootan ka kui ,, päevad jäävad hiljaks,, või selle asemel ,, ainult määrib ,, ja siis alles testin. Ei taha enam neid negatiivseid näha 😀 Ausalt !

Neiuke32

Please wait...
Postitas:
Triibukas27

Minul täna CD1
Näeme Juulis! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain lõpuks testi kätte. Sellele ilmus kohe teine triip. Nii et mul ongi kõik rasestumised samal ajal.

Kõigile kiireid triipe!

Nässu (39)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne nässu. Kas triibud olid mõlemad tugevad?
Neiuke

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Neiuke, aitäh. Jaa, ilmus kohe. Ma ei oska pilti üles laadida, muidu saaks näidata. Minul muidu üheks raseduse tunnuseks on see surve tunne üleval kõhus.

Nässu (39)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii vahva Nässu.. mõnusat kasvamist teile 😉Mul surve tunnet pole pigem vasaku munasarja kandis siuke pistev tunne.

Neiuke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pilt on siin https://www.upload.ee/image/10130334/15613067148584345167660888589797.jpg
Nässu (39)

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pilt on siin https://www.upload.ee/image/10130334/15613067148584345167660888589797.jpg

Nässu (39)

Palju õnne ♥️ Nii ilus selge ja tume triip 😊

A.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne, Nässu! Nii äge triip 🙂

L.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt
Postitas:
Preggo

Palju õnne, Nässu! Selle triibuga kahtlusi ei teki 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aitäh teile. Ma südamest soovin, et kõik te jõuaksite kiiresti oma unistusteni ja triibud tuleks ruttu.

Mina kolin üle teise teemasse, aga mõtlen ikka teile.

Kallistan teid kõiki,
Nässu (39), kes saab triibud alati juunis

Please wait...
Postitas:
Kukijamuki

Jäin mökitama ja ei jõudnud aegsasti CB ovulatsiooniteste tellida.
Samas tahaks üle mitme kuu testida, kas ja millal miskit toimub.
Ehk ongi aeg kord elus mingeidki triipe võrrelda..
Soovitage apteegist ostetavaid OVteste, palunaitäh!

Please wait...
Postitas:
neiuke31

Nässu – su seos Juuniga on väga hämmastav 😀
Sul väga uhked triibud ja Siirad Õnnesoovid sulle ! Ja kallid sullegi ! 🙂

Kukijamuki – ma oskan praegu ainult KAIGERT kassetti soovitada ( plaat ). Näitab kenasti. 🙂

Mu parimal sõbrannal on tähtis aeg käes, lähipäevil testib.
Minu suurim soov on, et meie pisikestel jääks võimalikult väike vanusevahe 🙂
Ootan sealt häid uudiseid ! 🙂

Neiuke32

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne kõigile.Minul siiski basaal hommikul langes niiet päevad homme ülehomme platsis.Veel ùks tsükkel proovida ja 30 juuli on aeg Nova vitas.
Kohtume juulis❤️

Mona

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere!
Vabandan, kui risustan foorumit, aga äkki läheb kellelgi vaja. Müüa “eduka rasestuja pakett”. Endal jäi üle.

https://www.upload.ee/image/10135984/20190516_144150.jpg

Paketti kuulub:
Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid 15 tk + 2 testihoidikut – 1 kasutatud 4 tsüklit (24 korda), 1 – 1x.
Säilivustähtaeg 31.01.2020.

Onestep varajased ribarasedustestid 10 tundlikkusega 50 tk. Näitavad 4-5 p enne päevi (kontrollitud). Kehtivad kuni 10.2020. Suletud pakk.

Inofolic ovulatsiooni toetav toidulisand. 2 pakki, igas 20 kotikest, kokku 40 kotikest. Kehtib kuni 03.2020.

1 pakk kortslehe teed (31.12.2020)

1 Biocard plaat eriti varajane rasedustest (31.07.2020).

Kõige eest kokku küsiks 50.-
Asuvad Tallinnas.

Vapper (14+4)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tuu-tiki

Ureaplasma kohta veel oma kogemusest: mul ei ole seda siiamaani kontrollitud. Jõudsime selleni nii, et pärast 2.5 aastat tehti enne esimest IVF katset mehele uriinianalüüs ja sealt selgus. Minu arst arvas, et seda ei ole vaja ravida ja kontrollida, kas minul see ka on (vast ikka on, kui mehel ka on). Vahetasime kliinikut, mees saadeti esmakordselt androloogi juurde, kes siis määras 10-päevase AB-ravi meile mõlemale.
Homsest hakkame sellega pihta.
Mul ei ole ühtegi muud vaevust peale selle, et ma tihti vetsus käin. Ja olen täiesti nõus selle Käoga, kes imestas, et miks ometi ei kontrollita selliseid lihtsamaid asju enne, vaid saadetakse kohe LAP-ile, mis on ju ikkagi narkoosiga operatsioon.
Aga no eks paistab, teeme oma ravi ära ja siis augustis uuesti mõlemad arstile.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No jutt täitsa rõve mis ma nüüd kirjutan.😂
Aga tahaks teada kas kellegil veel nii hull kunagi olnud?

Täna öösel (või tegelt varahommikul)
Mul said valuvaigistid otsa ja see valu mis mind tabas ajas nutma lausa. Jube.
Igaljuhul kolisin diivanile magama. Sest vähkresin koguaeg ja ei tahtnud meest äratada. See kõik leidis aset 5 ajal hommikul.
Käisin vetsus ja vahetasin tampsi ära viskasin pikali ja vähkresin tükk aega lõpuks jäin magama. Ärkasin kell 7 äratuse peale.
Tõusen diivanilt ehmatusega püsti. Tunnen,et imelik kuidagi tagumiku all(magan muidu alasti, jah siis ka kui päevad on. Tamps ju nagunii sees. Veel see öö oma ka)
Ja mis mind tabas?!?!
Mul oli reaaalselt tunne,et ma jooksen verest tühjaks. Mööda jalgu hakkas lahmides verd voolama. See oli jube!
Ja ma olin alastii!
Mis te arvate milline tapamaja see elutuba välja nägi?!
Räige🤣🤣😂 tekkis korraks kahtlus,et äkki unustasin tampooni panna.. aga ei vetsu jõudes selgus,et oli olemas. Lihtsalt liiiga täis.
Ja mu seest tuli välja…võiks julgelt öelda,et korralik tükk emakat. Või ma ei tea mida. See oli ikka tükk mis tükk. Jube.

Siit ka küsimus. On see normaalne või? Sellised tükid. Suured suured tükid.
Mul arst alles Septembris 🤔
Oskab keegi kommenteerida? 😂

Edit: olen Triibukas27

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei, liitun ka siis teiega!
Mul tsükkel suhteliselt liikuv, üleeelmine kuu 35 päeva, eelmine 30. Täna siis CD31. Eile märkasin, et miskit vist hakkab, aga õhtule oli see õrn määrimine isegi möödas 💁‍♀️ CD28 ei näidanud test midagi..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Triibukas27, ilmselt need tükid olid kuhjunud vereklombid, vahel võivad need WC-poti põhjas ka olla kui vaatad, vahel väikesed ja vahel suured. Oleks sul side all, siis oleks palju verd sinna peale läinud ja klombid oleksid väiksemad olnud. Peale sünnitust on näiteks lohhiad veel suuremate/paljude tükkidega ja siis mõtled no mis see veel on. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere.
Olen niiöelda triibupyydja juba pikemat aega,aga sellist asja pole nagu varem olnud. Nimelt on päevad tänaseks hilinenud 11 päeva ja täna on juba cd45 mul. Viimati tegin testi 3 päeva tagasi ja see oli negatiivne.
Olgu saan aru , tsüklihäire! Aga miks siis alles nyyd rinnad tundlikuks muutuvad päev kaks tagasi ,miks alles nyyd basaal üles ronib. Iga päevaga on tõusnud. Pea käib ringi, nädal tagasi olid ” kohe hakkavad päevad ” valud. Tsükli keskel oli 2 päeva roosakat määrimist ja nyyd pole peale suurenenud valge vooluse midagi.
Kõht on punnis ees ja ei ytleks,et gaase täis,pigem nagu lihtsalt selline õhupalli efekt. Pissil käin tihedamalt kui muidu ja uriinil on selline tugevam lõhn. Pole nagu varem märganud. Ahjaaa selga lööb ka maru harva valupisteid 🤔. Aga ei ytleks,et pöiepõletik või neerudega miskit.
Oeh nyyd tuli pikk lugu . Tean,et te pole siin arstid ega selgeltnagijad,aga ehk kellelgi miskit sarnast olnud ja siiski on peitunud selle kõige taga triiibud!
Päikest teile ja kiireid triipe!
Kas on neid õnnelikke,kes alles nii hilja pikale veninud cd triibud saanud ? Või mul targem ikka mõelda,et see tsüklihäire 🤔🙄
Hellu87

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ureaplasma kohta veel oma kogemusest: mul ei ole seda siiamaani kontrollitud. Jõudsime selleni nii, et pärast 2.5 aastat tehti enne esimest IVF katset mehele uriinianalüüs ja sealt selgus. Mul ei ole ühtegi muud vaevust peale selle, et ma tihti vetsus käin.

Tuu-tiki ja Neiu32, kas ureaplasma olemasolu kohta saab teada ka uriinianalüüsist või miks naise puhul võetakse analüüs emakakaelast, kui mehe puhul piisab uriinist? Kas tihti wc-s käimise vajadus oli teil pikemat või lühemat aega? Millised sümptomid olid mehel? Kui arvamused ureaplasma kohta lahknevad ja iga arst proovi ei tee, siis kas keegi teab, kas kusagil saab lasta testida?
Neiu32 on vist ravi juba läbi teinud, anna siis ka siin märku, kas rasestumine õnnestus. Oleks huvitav teada, et kas osadel paaridel võibki probleem olla ureaplasmas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
neiuke31

Kägu 15:05 – Kindlasti annan teada 🙂

Peale LAP-i oli paar kuud ( tihe wc käik ja pakitsus ).
Õnneks muid sümpt. pole olnud ja mehel polnud üldse mingeid probleeme.

Tuu-tiki, kõik läheb hästi !

Neiuke32

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere!

Ka mulle pakub see ureaplasma teema huvi, sest selle haiguse sümptomid justkui haakuvad minu omadega – viljakusprobleemid, vooluse probleemid ja probleemid põiega. Viimasest ma ei ole siin varem kirjutanud, kuid mul on nii, et põis läheb valusaks, kui tekib pissihäda. Ja pissihäda on tihti. Aga see põie valu ei ole selline nagu mul noorena oli, et põis on lihtsalt täis ja sellest on valus, vaid tekib selline ebatavaline valu (mitte väga tugev, aga siiski tuntav) põide ka väiksema pissihäda korral – kas see võib olla üks ureaplasma sümptom?

Igal juhul – mees ju andis 10.juunil ka uriini analüüsi ja täna on õhtul plaan temaga koos järgi vaadata, kas need andmed on üleval ipatsiendi portaalis – äkki nende hulgas on ka ureaplasma parvum. Mehel arst alles augusti alguses. Ise annan emakakaelast IVF analüüsid järgmisel nädalal (kas võetakse ka ureaplasma analüüs)?

Ma olengi nüüd omal initsatiivil läinud IVF analüüsidele varem, kui ette nähtud (arstilt sain selleks ka loa küsimise peale). Ette on nähtud 2 kuud enne IVF (minul IVF alles oktoobris). Miks varem? Sest minul jäi see asi ka kripeldama, et kõigepealt pannakse kohe kõige karmim ravi ehk protseduur – meile siis määrati kohe IVF. Teisest küljest saan ka aru, et kui ei ole enam esimeses nooruses, siis ei ole mõtet ka oodata, vaid minna kohe kõige kindlama variandi peale välja. Samas ma ikkagi eelistaks, et uuritaks ja ravitaks välja kõikvõimalikud muud reproduktiivorganitega seotud haigused, mis lisaks veel kimbutavad (nt ureaplasma parvum, hormonaalsed tasakaalutused jmt, kui need peaks esinema).

Ma näen täna ka oma IVF vereanalüüside andmeid ipatsiendis. Enamus väärtused on referentsväärtuste vahemikus. On mingid neli numbrit, mis on piirväärtustest kas napilt alla või üle – need on minu jaoks tundmatud tähekombinatsioonid (uuringu nimetus “hemogramm viieosalise leukogrammiga”) – aga eks siis arst selgitab seda visiidil.

Minu jaoks üks olulisemaid numbreid oli teada saada AMH väärtus, mis jääb ka sinna referentsväärtuste vahele – AMH mul 2,64 – peaks olema minuvanusele (35) vist rasestumiseks ok? Ka muud hormoonid tähtsad – need tunduvad samuti referentsväärtuste vahel. Eks siis arst räägib nende kohta kõik üle, aga arsti aeg on alles augusti keskel.

Ootan ka väga, et mees saaks Dr Pommi juurde juba. Kui saab need spermapoisid liikuma, siis kas äkki õnnestub ikkagi loomulikul teel rasestuda? Minu kunagi põetud ja ravitud endometrioos jah võib olla takistuseks rasestumisel, aga kui miski on tingimuslik, siis see tähendab minu jaoks, et “võib olla takistuseks, aga EI PRUUGI olla” – seega usun parimat.

Mul endal olid seekord päevad jälle vererohkemad. Ebameeldivust tekitas CD2 ajal veider hapu/käärinud lõhn menstruatsiooniverel. Sel päeval oli kõige rohkem verd – selline tumepunane ja paks. Ei tea, kas see hapu/käärinud lõhn verel on ok või ei ole. Mul endal on sellega igal juhul ebamugav. Eelmisel menstruatsioonil näiteks seda ei olnud, oli hoopis helepunane veri ja lõhnatu. Aga varasemalt on esinenud küll.

Täna on CD6 ja FLO äpp näitab juuli kuuks lausa kaks ovulatsiooni. Nässule soovin õnne, samuti teistele triibulistele õnnelikele. Teistele triibusoovijatele ka õnnestumist!

Liblikas

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt
Postitas:
Reiwa

Hee, super töö Nässu – no kui juunitriibud, siis ikka juunitriibud! 🙂 Nii ilusat ja rasvast triipu siin foorumis väga tihti ei näe. 🙂 Mõnusat kõhukasvatamist sulle ja teistele triibulistele!

Triibukas27 – mul alati klombistub veri, eriti peale ööd ja pikemat istumist. Võiks lausa öelda, et pigem alati tuleb välja klompidena. Ilmselt lihtsalt hüübib tasapisi seal ära enne exit’it. 🙂

Ureaplasma teema tõesti huvitav, peaks ka arstile minnes selle tõstatama.

Mul uudiseid ei ole, jaanid läksid nagu arvata võis kasinuse tähe all ehk sellekuine opportunity window on siis tänaseks sulgunud. Täna oli kaks teise astme tööintervjuud, millest ühe puhul tekivad küll kindlasti ülisuured süümekad, kui kohe tööle minnes rasedaks õnnestub jääda. Aga no elame üks tsükkel korraga ja enne augusti algust anyway mingit sellist “probleemi” ei kerki. 😀

Please wait...
Postitas:
Reiwa

Liblikas – mul AMH 2.4 (38 eluaasta kohta) ja see peaks jah olema täiesti ok vanuse kohta. Mitte et ma oleks hea näide, kuna rasestuda pole ju õnnestunud, aga arst ütles, et see näit on korras. Hemogramm on vist üleüldise seisundi hindamiseks – varjatud rauapuudus, põletikud jne. Siin on hea link (võib-olla oled selle juba ise ka üles leidnud): https://minu.synlab.ee/toode/hemogramm-koos-5-osalise-leukogrammi-ehk-valgeverepildiga/.

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Raporteerin veidi ka enda kohta. Mul pole kunagi nii olnud, aga algas siis õhkõrn roosakas määrimine DPO9, DPO10 oli hommikul korraks erksamat punast voolust ja sealt edasi nii iga päev, kuni alles DPO 14 hommikul ärkasin ülesse korralikult lekkides. No ei olnud just parim ajastus jaani-tripile minekuks ja telgis magamiseks, aga mis sa hädaga ära teed. Igaljuhul nüüd siis on käes 13s triibupüüdmistsükkel ja kohe-kohe viimane kuu enne aasta täitumist (ehk siis juuli on 12s kuu).

Ei jõua ära oodata juulikuud, sest nii minul kui mehel on selles osas väga head tunded ning lisaks saab siis ka arstide külastamisega algust teha 🙂

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kiksu

Kes on uuringutel käinud või plaanivad minna – need ikka megakirved ju :S
Tegin ka esimese sammu sinna suunda ja kirjutasin Nova Vita kliinikusse. Ei tea küll, kust see raha kõik välja kraapida…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin ka esimese sammu sinna suunda ja kirjutasin Nova Vita kliinikusse. Ei tea küll, kust see raha kõik välja kraapida…

Kiksu, usun, et suur osa on Haigekassa poolt kindlustatud ja käivad kohtades, millega Haigekassal on leping sõlmitud ja saab tasuta (või noh, visiiditasu eest, mis on väga marginaalne).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt
Postitas:
ilussuvi

Kiksu, miks kohe Nova Vitasse? Itk, Pelgulinn – kõik uuringud ju tasuta. Või sul ei ole haigekassat?

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 633 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019