Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 618 )

Teema: Juuni triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ureaplasma kohta veel oma kogemusest: mul ei ole seda siiamaani kontrollitud. Jõudsime selleni nii, et pärast 2.5 aastat tehti enne esimest IVF katset mehele uriinianalüüs ja sealt selgus. Minu arst arvas, et seda ei ole vaja ravida ja kontrollida, kas minul see ka on (vast ikka on, kui mehel ka on). Vahetasime kliinikut, mees saadeti esmakordselt androloogi juurde, kes siis määras 10-päevase AB-ravi meile mõlemale.
Homsest hakkame sellega pihta.
Mul ei ole ühtegi muud vaevust peale selle, et ma tihti vetsus käin. Ja olen täiesti nõus selle Käoga, kes imestas, et miks ometi ei kontrollita selliseid lihtsamaid asju enne, vaid saadetakse kohe LAP-ile, mis on ju ikkagi narkoosiga operatsioon.
Aga no eks paistab, teeme oma ravi ära ja siis augustis uuesti mõlemad arstile.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No jutt täitsa rõve mis ma nüüd kirjutan.????
Aga tahaks teada kas kellegil veel nii hull kunagi olnud?

Täna öösel (või tegelt varahommikul)
Mul said valuvaigistid otsa ja see valu mis mind tabas ajas nutma lausa. Jube.
Igaljuhul kolisin diivanile magama. Sest vähkresin koguaeg ja ei tahtnud meest äratada. See kõik leidis aset 5 ajal hommikul.
Käisin vetsus ja vahetasin tampsi ära viskasin pikali ja vähkresin tükk aega lõpuks jäin magama. Ärkasin kell 7 äratuse peale.
Tõusen diivanilt ehmatusega püsti. Tunnen,et imelik kuidagi tagumiku all(magan muidu alasti, jah siis ka kui päevad on. Tamps ju nagunii sees. Veel see öö oma ka)
Ja mis mind tabas?!?!
Mul oli reaaalselt tunne,et ma jooksen verest tühjaks. Mööda jalgu hakkas lahmides verd voolama. See oli jube!
Ja ma olin alastii!
Mis te arvate milline tapamaja see elutuba välja nägi?!
Räige???????????? tekkis korraks kahtlus,et äkki unustasin tampooni panna.. aga ei vetsu jõudes selgus,et oli olemas. Lihtsalt liiiga täis.
Ja mu seest tuli välja…võiks julgelt öelda,et korralik tükk emakat. Või ma ei tea mida. See oli ikka tükk mis tükk. Jube.

Siit ka küsimus. On see normaalne või? Sellised tükid. Suured suured tükid.
Mul arst alles Septembris ????
Oskab keegi kommenteerida? ????

Edit: olen Triibukas27

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.06 16:46; 05.06 13:16; 25.06 12:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, liitun ka siis teiega!
Mul tsükkel suhteliselt liikuv, üleeelmine kuu 35 päeva, eelmine 30. Täna siis CD31. Eile märkasin, et miskit vist hakkab, aga õhtule oli see õrn määrimine isegi möödas ????‍♀️ CD28 ei näidanud test midagi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukas27, ilmselt need tükid olid kuhjunud vereklombid, vahel võivad need WC-poti põhjas ka olla kui vaatad, vahel väikesed ja vahel suured. Oleks sul side all, siis oleks palju verd sinna peale läinud ja klombid oleksid väiksemad olnud. Peale sünnitust on näiteks lohhiad veel suuremate/paljude tükkidega ja siis mõtled no mis see veel on. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.06 10:36; 14.06 10:21; 18.06 08:48; 25.06 12:39; 30.06 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Olen niiöelda triibupyydja juba pikemat aega,aga sellist asja pole nagu varem olnud. Nimelt on päevad tänaseks hilinenud 11 päeva ja täna on juba cd45 mul. Viimati tegin testi 3 päeva tagasi ja see oli negatiivne.
Olgu saan aru , tsüklihäire! Aga miks siis alles nyyd rinnad tundlikuks muutuvad päev kaks tagasi ,miks alles nyyd basaal üles ronib. Iga päevaga on tõusnud. Pea käib ringi, nädal tagasi olid ” kohe hakkavad päevad ” valud. Tsükli keskel oli 2 päeva roosakat määrimist ja nyyd pole peale suurenenud valge vooluse midagi.
Kõht on punnis ees ja ei ytleks,et gaase täis,pigem nagu lihtsalt selline õhupalli efekt. Pissil käin tihedamalt kui muidu ja uriinil on selline tugevam lõhn. Pole nagu varem märganud. Ahjaaa selga lööb ka maru harva valupisteid ????. Aga ei ytleks,et pöiepõletik või neerudega miskit.
Oeh nyyd tuli pikk lugu . Tean,et te pole siin arstid ega selgeltnagijad,aga ehk kellelgi miskit sarnast olnud ja siiski on peitunud selle kõige taga triiibud!
Päikest teile ja kiireid triipe!
Kas on neid õnnelikke,kes alles nii hilja pikale veninud cd triibud saanud ? Või mul targem ikka mõelda,et see tsüklihäire ????????
Hellu87

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ureaplasma kohta veel oma kogemusest: mul ei ole seda siiamaani kontrollitud. Jõudsime selleni nii, et pärast 2.5 aastat tehti enne esimest IVF katset mehele uriinianalüüs ja sealt selgus. Mul ei ole ühtegi muud vaevust peale selle, et ma tihti vetsus käin.

Tuu-tiki ja Neiu32, kas ureaplasma olemasolu kohta saab teada ka uriinianalüüsist või miks naise puhul võetakse analüüs emakakaelast, kui mehe puhul piisab uriinist? Kas tihti wc-s käimise vajadus oli teil pikemat või lühemat aega? Millised sümptomid olid mehel? Kui arvamused ureaplasma kohta lahknevad ja iga arst proovi ei tee, siis kas keegi teab, kas kusagil saab lasta testida?
Neiu32 on vist ravi juba läbi teinud, anna siis ka siin märku, kas rasestumine õnnestus. Oleks huvitav teada, et kas osadel paaridel võibki probleem olla ureaplasmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 03.06 11:05; 16.06 09:47; 22.06 07:48; 22.06 08:55; 22.06 10:58; 22.06 12:03; 25.06 15:05; 27.06 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 15:05 – Kindlasti annan teada 🙂

Peale LAP-i oli paar kuud ( tihe wc käik ja pakitsus ).
Õnneks muid sümpt. pole olnud ja mehel polnud üldse mingeid probleeme.

Tuu-tiki, kõik läheb hästi !

Neiuke32

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ka mulle pakub see ureaplasma teema huvi, sest selle haiguse sümptomid justkui haakuvad minu omadega – viljakusprobleemid, vooluse probleemid ja probleemid põiega. Viimasest ma ei ole siin varem kirjutanud, kuid mul on nii, et põis läheb valusaks, kui tekib pissihäda. Ja pissihäda on tihti. Aga see põie valu ei ole selline nagu mul noorena oli, et põis on lihtsalt täis ja sellest on valus, vaid tekib selline ebatavaline valu (mitte väga tugev, aga siiski tuntav) põide ka väiksema pissihäda korral – kas see võib olla üks ureaplasma sümptom?

Igal juhul – mees ju andis 10.juunil ka uriini analüüsi ja täna on õhtul plaan temaga koos järgi vaadata, kas need andmed on üleval ipatsiendi portaalis – äkki nende hulgas on ka ureaplasma parvum. Mehel arst alles augusti alguses. Ise annan emakakaelast IVF analüüsid järgmisel nädalal (kas võetakse ka ureaplasma analüüs)?

Ma olengi nüüd omal initsatiivil läinud IVF analüüsidele varem, kui ette nähtud (arstilt sain selleks ka loa küsimise peale). Ette on nähtud 2 kuud enne IVF (minul IVF alles oktoobris). Miks varem? Sest minul jäi see asi ka kripeldama, et kõigepealt pannakse kohe kõige karmim ravi ehk protseduur – meile siis määrati kohe IVF. Teisest küljest saan ka aru, et kui ei ole enam esimeses nooruses, siis ei ole mõtet ka oodata, vaid minna kohe kõige kindlama variandi peale välja. Samas ma ikkagi eelistaks, et uuritaks ja ravitaks välja kõikvõimalikud muud reproduktiivorganitega seotud haigused, mis lisaks veel kimbutavad (nt ureaplasma parvum, hormonaalsed tasakaalutused jmt, kui need peaks esinema).

Ma näen täna ka oma IVF vereanalüüside andmeid ipatsiendis. Enamus väärtused on referentsväärtuste vahemikus. On mingid neli numbrit, mis on piirväärtustest kas napilt alla või üle – need on minu jaoks tundmatud tähekombinatsioonid (uuringu nimetus “hemogramm viieosalise leukogrammiga”) – aga eks siis arst selgitab seda visiidil.

Minu jaoks üks olulisemaid numbreid oli teada saada AMH väärtus, mis jääb ka sinna referentsväärtuste vahele – AMH mul 2,64 – peaks olema minuvanusele (35) vist rasestumiseks ok? Ka muud hormoonid tähtsad – need tunduvad samuti referentsväärtuste vahel. Eks siis arst räägib nende kohta kõik üle, aga arsti aeg on alles augusti keskel.

Ootan ka väga, et mees saaks Dr Pommi juurde juba. Kui saab need spermapoisid liikuma, siis kas äkki õnnestub ikkagi loomulikul teel rasestuda? Minu kunagi põetud ja ravitud endometrioos jah võib olla takistuseks rasestumisel, aga kui miski on tingimuslik, siis see tähendab minu jaoks, et “võib olla takistuseks, aga EI PRUUGI olla” – seega usun parimat.

Mul endal olid seekord päevad jälle vererohkemad. Ebameeldivust tekitas CD2 ajal veider hapu/käärinud lõhn menstruatsiooniverel. Sel päeval oli kõige rohkem verd – selline tumepunane ja paks. Ei tea, kas see hapu/käärinud lõhn verel on ok või ei ole. Mul endal on sellega igal juhul ebamugav. Eelmisel menstruatsioonil näiteks seda ei olnud, oli hoopis helepunane veri ja lõhnatu. Aga varasemalt on esinenud küll.

Täna on CD6 ja FLO äpp näitab juuli kuuks lausa kaks ovulatsiooni. Nässule soovin õnne, samuti teistele triibulistele õnnelikele. Teistele triibusoovijatele ka õnnestumist!

Liblikas

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt 02.06 23:41; 03.06 12:37; 03.06 12:42; 03.06 14:25; 03.06 16:05; 03.06 17:24; 04.06 12:10; 04.06 12:33; 05.06 09:40; 05.06 09:56; 05.06 10:07; 05.06 13:50; 06.06 10:16; 07.06 08:22; 08.06 12:40; 08.06 12:42; 08.06 12:48; 10.06 09:12; 10.06 14:17; 11.06 08:15; 11.06 08:49; 12.06 13:35; 13.06 09:58; 13.06 13:46; 14.06 10:32; 14.06 12:47; 14.06 13:19; 15.06 13:54; 16.06 13:54; 17.06 14:31; 17.06 15:16; 18.06 08:45; 18.06 10:20; 19.06 10:18; 19.06 15:02; 19.06 16:36; 20.06 08:52; 20.06 11:17; 20.06 16:18; 25.06 16:07; 27.06 09:12; 30.06 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hee, super töö Nässu – no kui juunitriibud, siis ikka juunitriibud! 🙂 Nii ilusat ja rasvast triipu siin foorumis väga tihti ei näe. 🙂 Mõnusat kõhukasvatamist sulle ja teistele triibulistele!

Triibukas27 – mul alati klombistub veri, eriti peale ööd ja pikemat istumist. Võiks lausa öelda, et pigem alati tuleb välja klompidena. Ilmselt lihtsalt hüübib tasapisi seal ära enne exit’it. 🙂

Ureaplasma teema tõesti huvitav, peaks ka arstile minnes selle tõstatama.

Mul uudiseid ei ole, jaanid läksid nagu arvata võis kasinuse tähe all ehk sellekuine opportunity window on siis tänaseks sulgunud. Täna oli kaks teise astme tööintervjuud, millest ühe puhul tekivad küll kindlasti ülisuured süümekad, kui kohe tööle minnes rasedaks õnnestub jääda. Aga no elame üks tsükkel korraga ja enne augusti algust anyway mingit sellist “probleemi” ei kerki. 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liblikas – mul AMH 2.4 (38 eluaasta kohta) ja see peaks jah olema täiesti ok vanuse kohta. Mitte et ma oleks hea näide, kuna rasestuda pole ju õnnestunud, aga arst ütles, et see näit on korras. Hemogramm on vist üleüldise seisundi hindamiseks – varjatud rauapuudus, põletikud jne. Siin on hea link (võib-olla oled selle juba ise ka üles leidnud): https://minu.synlab.ee/toode/hemogramm-koos-5-osalise-leukogrammi-ehk-valgeverepildiga/.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Raporteerin veidi ka enda kohta. Mul pole kunagi nii olnud, aga algas siis õhkõrn roosakas määrimine DPO9, DPO10 oli hommikul korraks erksamat punast voolust ja sealt edasi nii iga päev, kuni alles DPO 14 hommikul ärkasin ülesse korralikult lekkides. No ei olnud just parim ajastus jaani-tripile minekuks ja telgis magamiseks, aga mis sa hädaga ära teed. Igaljuhul nüüd siis on käes 13s triibupüüdmistsükkel ja kohe-kohe viimane kuu enne aasta täitumist (ehk siis juuli on 12s kuu).

Ei jõua ära oodata juulikuud, sest nii minul kui mehel on selles osas väga head tunded ning lisaks saab siis ka arstide külastamisega algust teha 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on uuringutel käinud või plaanivad minna – need ikka megakirved ju :S
Tegin ka esimese sammu sinna suunda ja kirjutasin Nova Vita kliinikusse. Ei tea küll, kust see raha kõik välja kraapida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on uuringutel käinud või plaanivad minna – need ikka megakirved ju :S

Tegin ka esimese sammu sinna suunda ja kirjutasin Nova Vita kliinikusse. Ei tea küll, kust see raha kõik välja kraapida…

Kiksu, usun, et suur osa on Haigekassa poolt kindlustatud ja käivad kohtades, millega Haigekassal on leping sõlmitud ja saab tasuta (või noh, visiiditasu eest, mis on väga marginaalne).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 02.06 22:41; 03.06 17:38; 04.06 11:07; 04.06 16:44; 04.06 18:30; 04.06 23:12; 05.06 09:50; 08.06 00:07; 09.06 00:17; 09.06 09:07; 10.06 19:46; 11.06 11:08; 13.06 18:55; 13.06 21:35; 14.06 10:36; 15.06 11:45; 17.06 10:28; 18.06 12:26; 19.06 08:59; 21.06 09:17; 22.06 22:57; 25.06 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes on uuringutel käinud või plaanivad minna – need ikka megakirved ju :S

Tegin ka esimese sammu sinna suunda ja kirjutasin Nova Vita kliinikusse. Ei tea küll, kust see raha kõik välja kraapida…

Kiksu, miks kohe Nova Vitasse? Itk, Pelgulinn – kõik uuringud ju tasuta. Või sul ei ole haigekassat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, kas tõesti? ???? Hea, et ikka uurisin teadjamatelt. Mul on haigekassa, lihtsalt ei teadnudki, et need protseduurid kuskil tasuta on. Kas kõik esmased uuringud, k.a mehe spermogramm?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Ma endiselt loen iga päev teie lugusid, kuid ise kirjutan harva

Täna arst helistas ja ültes et AMH ehk munaraku reserv on 1,1% ja minuvanustel naistel
Oleks normaalne 3-4%…. just saime üle sellest, et abikaasa sperma pole hea ning nüüd otsa selline asi. Eks varsti kolin IVF foorumisse sest augustis esimene punktsioon, aga ikka jääb lootus, et äkki kuidagi õnnestub.

PS! Kellel veel kogemusi madala AMH analüüsiga, kirjutage!!

Gerly (26)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 00:56; 26.06 00:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiksu, kui Haigekassa olemas, siis erinevaid valikuid on üle Eesti küllaga.
Reeglina visiiditasu vaid 5€ ja analüüside eest eraldi juurde maksma ei pea.
Siin lugedes olen aru saanud, et erakliinik on pigem tõesti valik siis, kui probleem juba määratletum, kõik muud kohad läbi käidud, konkreetse arsti külastamise soov vms.

Ise käisime mehega NovaVitas, põhjus selles, et ITK’s ei meeldinud arst, kelle otsa sattusin ja sügiseni ei tahtnud uurimisega oodata (vanahea “proovige veel ise”). Samuti ei meeldi mulle suured haiglad.
NovaVitas läksid mehel uuringud ca 130€ (spermaanalüüs, sperma oksüdatiivse stressi määramine ja MAR IgG test), endal kõik kokku (visiit, konsultatsioon, analüüsid sh PAP) 260€
Arvestades, et tegu on siiski uue inimese projektiga, olen oma senises valikus kindel.
Samamoodi on ju kulunud nt vitamiinide ja ovulatsioonitestide peale.
Kõik panused on sees ainsa järeltulija nimel ja summasid (veel!) kuskile kaustikusse ei pane.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen siin palju eemal olnud sest minu tervisega pole üldse head lood enam. Nii nagu olen kirjutanud enne enda peetumise loo. Siis mul oli iseeneslik ehk mul ei olnud alguses ei kirurgilist ega ei saanud tabletti. Läksin viimase kontrolli ITKsse ja arst lausub sinuga on kõik supper hästi ja mine koju ja võid kohe proovima hakata. Ma siis läksin koju aga tundub ennast kahtlaselt öösel 3 ajal hakkas mul tohutu verejooks rusika suuruste klompidega ja mees kihutas minuga Pelgusse ja mis selgus mu emakas on täis mingit imeliku asja ja ma olin 20 minutiga opi saalis. Sain teada täna et 20% on tõenäosus et jään uuesti rasedaks ja mu emakas ei suuda ka võib-olla vastu võtta. Pelgus öeldi et emakas oli peetunud rasedus 3 kuud.

Minul ei ole enam kuskilt abi saada ja siin grupis ma ka enam ei käi.

Ilusaid triipe kõigile

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolin ka juulisse edasi. Ov tundus, et toimus ja äkki saime isegi pihta ???? eks näis. Õnneks on nüüd korraks palju tegemist ja hästi kiire, nii et pole aega kurvastada.

A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 09:30; 07.06 22:41; 07.06 22:57; 08.06 07:14; 08.06 08:29; 10.06 08:43; 10.06 08:56; 11.06 07:53; 11.06 08:26; 13.06 10:57; 16.06 08:08; 16.06 20:30; 20.06 07:46; 23.06 19:37; 26.06 08:29; 29.06 22:30; 30.06 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihane20 – minu sõnad on küll sinu jaoks tühised aga tea, et väga kurb on sinu lugu lugedes. 🙁
Väga palju kallistusi sulle sinna !

Neiuke32

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt kirjutasin selleks et kontrollige mitme erineva arsti juures. Ja kuidas saab üks haigla sellist asja endale lubada. Pelgu arstid olid šokis kui uksest sisse astusin. Ja millegi pärast ei näinud Pelgus keegi et ma oleksin rase olnud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kusjuures, mul on ka võrdlusmoment nii ITK’st (katkemine) kui Pelgust (emakaväline). ITK’s oli ikka ülihalb suhtumine patsienti, väga ebaviisakas ja olin veendunud, et kui rasedaks jään, siis kindlasti võtan end Pelgus arvele. Nüüd olen oma emakavälisega Pelgus ja ei saaks rohkem rahul olla. Tehakse kõikvõimalikke analüüse ja uuritakse korralikult, andmed jõuavad digilukku üsna kiiresti (mida ei saanud ITK kohta öelda). Eks palju sõltub arstist ka, kelle juurde satud, aga seniste kogemuste põhjal on minu kindel valik Pelgu.

Väike update ka minu kohta 🙂
Minul hCG langeb ilusti, seega katkeb ilmselt ikka ise ära ja pääsen süstist/opist. Kord nädalas käin UH-s vaatamas ka, mis mul seal toimub ja seni on see “kolle” kenasti kahanenud. Minu teekond praegu selline olnud: hCG 25 (17.05.19) -> hCG 69 (20.05.19) -> määrimine algas (24.05.19) -> hCG 76 (27.05.19) -> hCG 477 (12.06.19) -> hCG 554 (13.06.19) -> hCG 795,9 (18.06.19) -> hCG 736 (20.06.19) -> hCG 719 (21.06.19) -> hCG 632 (23.06.19) -> hCG 435 (25.06.19).
Mis mu point on – kui siin vahepeal oli jutt, et kui hCG jätkuvalt tõuseb, siis ei katke emakaväline rasedus ise. Minu puhul see päris nii ei olnud – mul liikus hCG tase ikkagi tõusujoones kuni 795,9-ni ja siis hakkas langema ja rasedus ka katkema ise ning raseduskolle kahanema. Seega, võib minna igatmoodi. Peaasi on olla pideva jälgimise all ja nagu arst on mulle kõikide visiitide ajal korrutanud – kui hakkab verejooks või terav valu, siis kutsuda kohe kiirabi.

Maasikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 03.06 12:28; 10.06 12:16; 13.06 13:37; 13.06 14:08; 13.06 14:42; 13.06 21:16; 13.06 21:42; 14.06 11:06; 15.06 18:33; 17.06 11:27; 17.06 13:42; 17.06 16:06; 20.06 18:39; 26.06 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea mida ma tegema peaksin. Tahaksin ju rasedaks jääda, kas proovida juuli alguses või peaksin ootama kontroll aja ära ja siis augustis proovima. Ma tean et mul on veel raskem jääda rasedaks jne aga ma ju tahan ikka last saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihane20, kahju, et pead sellist asja läbi elama 🙁
20% ei ole veel võimatu. Mul on tuttav, kellele öeldi samuti 20ndate alguses, et protsent rasestuda on veel väiksem (oli vist lausa alla 10%), aga mõne aasta jooksul jäi siiski rasedaks ja kandis lõpuni.
Sul on veel võimalusi proovida 15-20 aastat rasestuda, ära heida meelt 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saan alati siit motivatsiooni juurde. Lihtsalt see teeb veel kurvemaks et ootad esimest üle 2 aasta arstid ei tee midagi kuna olen 20 ja siis ikka lõppeb halvasti ja veel halvemaks läheb. Ja siis on jälle see ootamine ja ootamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihane20 – tõesti raske on midagi öelda, kallistan kõvasti-kõvasti-kõvasti. 🙁
20% on siiski viiendiku jagu tõenäosust (ja umbes sama tõenäosus, mis padutervel ja täisfertiilsel naisel igal tsüklil) – aga see on siiski võimalus. Kui keha sellest šokist paraneb, siis võib ka tõenäosus paraneda. Ootamine ja proovimine on tõesti raske, aga ärge veel alla andke! Hoian pöidlaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst kirjutab paberile rangelt 2_3 nädalat hoiduda seksist siis kaua te hoiduksite 3 nädalat või 2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst kirjutab paberile rangelt 2_3 nädalat hoiduda seksist siis kaua te hoiduksite 3 nädalat või 2

Nii kaua hoiduks kuni füüsiliselt ja psüühiliselt valmis oleks. Seda on niimoodi väga raske ennustada ja iga inimene on erinev????‍♀️ Su keha on päris palju kannatanud viimase kuu jooksul, mina isiklikult kasutaks esimese tsükli jooksul rasestumisvastast vahendit, et keha saaks taastuda ja võimaliku uue raseduse jaoks tugev ja terve olla.

Minul algas tänasega viljakas aken, tuleb tegutsema hakata 🙂
L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 02.06 23:10; 04.06 23:37; 06.06 13:50; 07.06 03:38; 07.06 11:43; 07.06 12:00; 07.06 12:33; 07.06 13:04; 07.06 14:30; 07.06 22:42; 08.06 08:11; 08.06 08:24; 08.06 23:22; 09.06 00:20; 09.06 00:30; 09.06 10:26; 10.06 08:55; 11.06 11:11; 11.06 13:25; 11.06 14:17; 13.06 14:00; 13.06 14:19; 13.06 22:47; 13.06 23:12; 16.06 14:00; 17.06 08:38; 18.06 14:07; 21.06 23:58; 22.06 23:16; 23.06 22:25; 27.06 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Olen siin palju eemal olnud sest minu tervisega pole üldse head lood enam. Nii nagu olen kirjutanud enne enda peetumise loo. Siis mul oli iseeneslik ehk mul ei olnud alguses ei kirurgilist ega ei saanud tabletti. Läksin viimase kontrolli ITKsse ja arst lausub sinuga on kõik supper hästi ja mine koju ja võid kohe proovima hakata. Ma siis läksin koju aga tundub ennast kahtlaselt öösel 3 ajal hakkas mul tohutu verejooks rusika suuruste klompidega ja mees kihutas minuga Pelgusse ja mis selgus mu emakas on täis mingit imeliku asja ja ma olin 20 minutiga opi saalis. Sain teada täna et 20% on tõenäosus et jään uuesti rasedaks ja mu emakas ei suuda ka võib-olla vastu võtta. Pelgus öeldi et emakas oli peetunud rasedus 3 kuud.

Minul ei ole enam kuskilt abi saada ja siin grupis ma ka enam ei käi.

Ilusaid triipe kõigile

Tihane, väga kahju, et sa pead endiselt peetunud rasedusega piinlema.

Aga ma soovitan sul hingata rahulikult sisse ja välja ja alustuseks teha endale selgeks, et mis ja miks. Esiteks mis imelikku asja emakas täis oli? Kas oli emakasisene põletik sellest, et peetunud rasedus siiski ise ei puhastunud? Saan aru varasemast, et rasedus peetus 8+ nädalal ja pärast verejooksu käisid kontrollis ja UHs mingeid koldeid ei tuvastatud? Et mis siis juhtus? Liiga lohakalt vaadati? Kas vahepeal ei olnud kahtlust, et asi ei ole siiski õige? Ja et miks öeldi, et rasestumise protsent on 20? Mis on selle põhjus ehk konkreetne diagnoos? Kas see on ajutine v saab seda parandada?

Ja miks arvad, et sul ei ole kuskilt abi saada? Arstidel on väga suur vahe. Kui yks arst ei võta noort tōsiselt, siis teine võtab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See mis opi käigus välja võeti läks laborisse ja saan teada 16 juulil mis siis oli. 20% on selle pärast et see kõik seisis mu sees liiga kaua ja kui avastati et peaks 13 olema aga on hoopis 8+ siis on see selleks ajaks juba piisav põhjus et oleks mind pidanud kohe haiglasse kirjutama ja tablet või op teha aga siis ootasin ma veel nädal et arst vaataks üla ja siis veel nädal et tableti saada aga seda ma ei saanudki. Ja viimane arst kes kontrollis ütles alguses küll et pole puhas siis vaatas uuesti siis mingi väike lima tükk võtan selle kohe ära võttis ära vaatas ja ütles mine koju ja hakka proovima kohe uuesti jääda rasedaks. Ma sisimas loodan et see protsent tõuseb et ehk see on madal mul kuna mu keha on lihtsalt põhimõtteliselt kannatanud kolm kuud. Kaasa ma elan ikka juulis ja kirjutan aeg ajalt teile siin edast ka aga lasen kehal puhata ja augustis siis ehk proovin. Kas keegi on käinud dr Noodi juured ja kui pädev ta on?
Kui ma võtsin arvele ennast siis mul pidi olema 6 aga mõõtude jne järgi öeldi kohe mulle 4+ ja siis oleks ju pidanud häirekellad lööma aga kuna mina mõtlesin et küll ta siis kasvab järgi ja ei osad arvata et minuga juhtub selline asi? Ja miks juhtub selline asi 20 aastase esmarasedana?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 618 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.