Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 618 )

Teema: Juuni triibupüüdjad 2019

Postitas:

Mind huvitab, et teil kellel enne menstruatsiooni on rinnad valulikud, kas siis kui olete jäänud rasedaks, kas valutavad endiselt enne oletatavaid päevi või mitte?

Minul valutavad alati ja see annabki märku algavast menstruatsioonist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 17:50; 04.06 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi imestan , et kuhu see kuu PMS jääb 😀
L , kuidas sul olla on ?

Liivatera, tean seda tunnet ! Teed ov teste ja panustad aga ikka ei õnnestu !

Neiuke31 ( varsti 32 )

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie, kes te olete arstil rohkem ultrahelis käinud, kas see oleks mõnus lahendus nt käia OV-paiku ultrahelis ja siis küsiks arstilt juhiseid, et millal võiks nüüd kindlasti panustada?

Poleks iial arvanud, et seks võib olla selline saladuslik stressitekitaja ja dealbreaker, üldse ei naudi sellist protsessi. Tahaks vähem seksida 🙂
Saame mehega mõlemad aru, et kui me niiama oma tavapärase tempoga jätkaksime triibu püüdmist, siis ei kujuta ette, kaua veel siis läheks.

Tahaks nagu mingit abi ja mõtlesin ultraheli peale…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul nt rinnad ei ole enne pp valusad olnud ja ei olnud ka siis kui rt triibud sain. Ov paiku rinnad läksid veidi paiste, aga nii nagu igal tsüklil, läksid mõne aja pärast tühjemaks jälle, seega nende järgi mingit rasedust mina küll ennustada ei saanud, eks see ole individuaalne.

Kukijamuki, minul küll arst enne ov ütles, et millisest munasarjast tuleb ja kui suur folliikel on jne. Usun, et kui lähed paar päeva enne oletatavat ov, siis saab ennustada ka sulle, millal toimuma peaks.

Triibik

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 02.06 22:41; 03.06 17:38; 04.06 11:07; 04.06 16:44; 04.06 18:30; 04.06 23:12; 05.06 09:50; 08.06 00:07; 09.06 00:17; 09.06 09:07; 10.06 19:46; 11.06 11:08; 13.06 18:55; 13.06 21:35; 14.06 10:36; 15.06 11:45; 17.06 10:28; 18.06 12:26; 19.06 08:59; 21.06 09:17; 22.06 22:57; 25.06 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kukijamuki,
ma paar korda natuke enne OV arstile sattunud ja kenasti öelnud folliikeli mõõdud ja oletava ov aja. 🙂
Aga ov testidega saab kenasti õige aja tabada. ( selleks polegi UH vaja ).

Ja kui panustadki õigel ajal siis see % päris väike, et nüüd rasestub.

Neiuke31

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀
Igavikuline küsimus: mis siis seda rasestumise tõenäosuse protsenti kõige paremini tõstab?

Päris mõrudaks teeb meele, kui oma aastast kalendrit vaadata ja sealt lugeda, et fertiilsele perioodile nii palju tegutsemisi sattunud, aga tulemus suur null!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

????

Igavikuline küsimus: mis siis seda rasestumise tõenäosuse protsenti kõige paremini tõstab?

Päris mõrudaks teeb meele, kui oma aastast kalendrit vaadata ja sealt lugeda, et fertiilsele perioodile nii palju tegutsemisi sattunud, aga tulemus suur null!

Mina olen küll alumises grupis juba aga räägiks veel korra mis ma teisiti tegin sel kuul kui rasestusin. Ma ei tea, äkki see lihtsalt on kokkusattumus aga rasedaks jäin. Kõik kuud said OV ajal tegutsetud mitmed õhtud järjest, kuid rasedaks ikka ei jäänud.
Sel kuul , kui rasedaks jäin alustasin selle Pure ananassimahla joomisega u. 4p enne saabuvat OV-d. Üllatav oli see,et peale mahla joomist tekkis seda n.ö OV-le omast munavalget venivat voolust ,mida eelnevalt kunagi polnud. Isegi kui oli,siis seda ei olnud peaaegu üldse märgata. Seda tekkis kohe päris palju,et mees kohe küsis mida ma endale sinna määrinud olen et nii libe värk 😀 Saan aru,et see lima mängib suurt rolli rasestumisel. Kohe enne OV päeva lõpetasin mahla joomise. Kokku jõin selle ajaga 2 pudelit . Positiivse Ov testi järel sai panustatud samal päeval kohe peale tööd kell 16 paiku ja järgmisel päeval kella 12 paiku päeval. Rohkem me nendel päevadel ei panustanud. Eelnevad kuud sai alati alles õhtu hilja panustatud nii peale kella 20-21 ja ei õnnestunud triipe saada.

Triplet(9+3)

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.06 21:11; 05.06 12:27; 05.06 12:41; 05.06 20:42; 06.06 11:05; 19.06 10:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondu, kuna päevad peaksid (mitte) hakkama ?

Sirli

14 juuni. Peaks mitte hakkama????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka käin teid lugemas siin.

See pissitopsi teema on huvitav, ma isegi ei tulnud selle peale, et keegi võiks ära visata neid topse. ???? Mina olen omale vannituppa võtnud ühe vana kruusi, mida ei kasuta. Sirtsutan aga sinna sisse ja pärast loputan üle.

Blondu, minu esimene sümptom oli ka see, et ei tundnudki midagi (sul ka dpo mõttes veel muidugi ehk vara tulevaid (loodetavasti mittetulevaid) punaseid tunda, aga siiski). Et kui muidu ikka PMS peale tuli (ja sellega tekkis see, et mul oli enda aega palju vaja ja mingid mehe tegevused ja asjad olid mu jaoks nii annoying), siis see tsükkel seda ei tulnud. Küsisin veel mehelt mitu korda, et noh, kas mul nüüd paistab PMS olevat. Test mul näitas ju väga-väga hilja dpo 14 mingit aimatavat kuma (kusjuures 10ne test), aga pesastumine vist toimus alles dpo12 ka.

Triibik

Jh kui mõelda eelmise tsükli trikile ja sellele, et siis hakkas igasugune elu kohe peale ov-d k.a ov aeg. Aga nüüd toimus kõik enne ov pikalt ja peale ov paar päeva ja kõik.. vaikus.
Mina arvan, et see pole minu kuu paraku. Ei looda liialt, siis pole ka kukkumine nii valus????

Aga kõik selgub ükskord nii kui nii????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, et teil kellel enne menstruatsiooni on rinnad valulikud, kas siis kui olete jäänud rasedaks, kas valutavad endiselt enne oletatavaid päevi või mitte?

Minul valutavad alati ja see annabki märku algavast menstruatsioonist.

Minul nii ja naa. Pole kindel märk , ei ühest, ega teisest ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teie, kes te olete arstil rohkem ultrahelis käinud, kas see oleks mõnus lahendus nt käia OV-paiku ultrahelis ja siis küsiks arstilt juhiseid, et millal võiks nüüd kindlasti panustada?

Poleks iial arvanud, et seks võib olla selline saladuslik stressitekitaja ja dealbreaker, üldse ei naudi sellist protsessi. Tahaks vähem seksida ????

Saame mehega mõlemad aru, et kui me niiama oma tavapärase tempoga jätkaksime triibu püüdmist, siis ei kujuta ette, kaua veel siis läheks.

Tahaks nagu mingit abi ja mõtlesin ultraheli peale…

Egas see ov paiku arstil käimine suht mõtetu sellesuhtes, et ega arst ka pàris täpselt ei tea millal, ütleb orienteeruvalt näiteks : homme on, aga reaalis hoopis üle/üleülehomme … sest arst ütleb ov aja selle järgi kui suur folliikul on ja päevas kasvab keskmiselt umbes 2mm ,kui uh ajal on näiteks folliikul 15mm ja et kahe päeva pärast umbes on ov, AGA see on ka individuaalne,mõnel aga kasvsb vähem/rohkem päevas. Muidugi ka see mis suuruses folliikul on, kui ov toimub. Norm oli 20-22 mm vist kui ma ei eksi.

Lihtsam ov teste ja 2x päevas. Mina uus tsükkel kavatsen nii teha????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere triibutajad!

Polegi veel juunikuusse kirjutanud.

Maikuus sai asjatatud ülepäeviti ja kasutusel olid ov testid. Sain kena paksu teise triibu, mille peale samuti asjatasime. Olin lootust täis, sest olime kõike justkui õigesti teinud.

Praegu DPO10 ja kuna ootusärevus oli suur, siis tegin 10se tundlikkusega RT, mis oli NEGATIIVNE ! Oeh..andke andeks, et vingun, aga see tegi tuju ikka nii kurvaks, sest roheline tuli on antud juba aasta tagasi ???? Miskipärast beebi endiselt tulla ei taha kuigi enda meelest teeme kõik õigesti ja näeme kuust-kuusse vaeva. Mõlemal aga justkui kõik korras.

Olukord hetkel selline, et rinnad on 2-3 päeva olnud valusad, aga seda juhtub alati ca nädal enne päevi. Päevad peaksid hakkama pühapäeval ehk liigungi teiega kenasti juunikuusse.

Jõudu meile kõigile!

liivatera – tean mida tunned. Ma tegin ka täna testi, mis selgus siin targemate abiga, et oli lausa tundlikusega 5 ja mul dpo11 ja polnud isegi mitte triibuvarju ????????
Mõru maitse on suus, aga ega tegelikult ma sellest kuust väga lootnud ka. Aga ikkagi.. No kurb on ju.
Mul peaks laupäeval päevad hakkama, aga ega vist väga enam lootust ka pole, et need ei tuleks?
Ikkagi viiese tundlikusega test peaks ju ammu dpo11 ajal midagigi näitama.. On ju nii, eks?

Zero (28)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.06 08:08; 03.06 09:13; 04.06 10:34; 04.06 22:03; 07.06 22:10; 07.06 22:53; 08.06 19:52; 09.06 08:56; 09.06 09:06; 09.06 09:13; 09.06 10:06; 09.06 12:28; 10.06 08:32; 10.06 09:41; 10.06 20:38; 17.06 09:38; 19.06 21:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind huvitab, et teil kellel enne menstruatsiooni on rinnad valulikud, kas siis kui olete jäänud rasedaks, kas valutavad endiselt enne oletatavaid päevi või mitte?

Minul valutavad alati ja see annabki märku algavast menstruatsioonist.

Minul ka alati enne päevi rinnad väga valusad. Aga raseduse alguses seda ei olnud, rinnad muutusid hoopis hästi kohevaks ja suureks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan vastamast! Loeks veel huviga vastuseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.06 17:50; 04.06 22:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere triibutajad!

Polegi veel juunikuusse kirjutanud.

Maikuus sai asjatatud ülepäeviti ja kasutusel olid ov testid. Sain kena paksu teise triibu, mille peale samuti asjatasime. Olin lootust täis, sest olime kõike justkui õigesti teinud.

Praegu DPO10 ja kuna ootusärevus oli suur, siis tegin 10se tundlikkusega RT, mis oli NEGATIIVNE ! Oeh..andke andeks, et vingun, aga see tegi tuju ikka nii kurvaks, sest roheline tuli on antud juba aasta tagasi ???? Miskipärast beebi endiselt tulla ei taha kuigi enda meelest teeme kõik õigesti ja näeme kuust-kuusse vaeva. Mõlemal aga justkui kõik korras.

Olukord hetkel selline, et rinnad on 2-3 päeva olnud valusad, aga seda juhtub alati ca nädal enne päevi. Päevad peaksid hakkama pühapäeval ehk liigungi teiega kenasti juunikuusse.

Jõudu meile kõigile!

liivatera – tean mida tunned. Ma tegin ka täna testi, mis selgus siin targemate abiga, et oli lausa tundlikusega 5 ja mul dpo11 ja polnud isegi mitte triibuvarju ????????

Mõru maitse on suus, aga ega tegelikult ma sellest kuust väga lootnud ka. Aga ikkagi.. No kurb on ju.

Mul peaks laupäeval päevad hakkama, aga ega vist väga enam lootust ka pole, et need ei tuleks?

Ikkagi viiese tundlikusega test peaks ju ammu dpo11 ajal midagigi näitama.. On ju nii, eks?

Zero (28)

Lugesin paar nädalat tagasi ühte artiklit, mis ütles, et enamikel juhtudel enne DPO 10 triipu ei teki, sest hcg kogus kehas pole veel nii tugev. Selleks soovitatakse testima hakata alles päevade ära jäämisest. Samas tean, et paljud on saanud triibud ka DPO8. Eks see oleneb palju ka kehast, viljastumise päevast jms.

Nagu öeldakse, siis lootus sureb viimasena.

Endal usun, et selle nädala lõpus punased platsis ning siis juunikuus uue hooga edasi. Praegu veidike masendus peal, aga loodan, et ilusad ilmad annavad uut jõudu vastu pidada 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Zero, nii palju kui ma lugenud, siis hcg hakkab tõusma pesastumisest alates. Ja pesastumine võib olla vahemikus dpo6-12. Mul nt oligi vist dpo12, seega dpo 11 ei näidanud mul veel midagi. Pesastumisest alates kasvab, seega mul dpo14 oli alles vâga-vâga õrn kuma, kus korra vaatasin, et on ja siis jälle, et on tühi.

Triibik

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 02.06 22:41; 03.06 17:38; 04.06 11:07; 04.06 16:44; 04.06 18:30; 04.06 23:12; 05.06 09:50; 08.06 00:07; 09.06 00:17; 09.06 09:07; 10.06 19:46; 11.06 11:08; 13.06 18:55; 13.06 21:35; 14.06 10:36; 15.06 11:45; 17.06 10:28; 18.06 12:26; 19.06 08:59; 21.06 09:17; 22.06 22:57; 25.06 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma isegi imestan , et kuhu see kuu PMS jääb ????

L , kuidas sul olla on ?

Liivatera, tean seda tunnet ! Teed ov teste ja panustad aga ikka ei õnnestu !

Neiuke31 ( varsti 32 )

Mul on see kuu päevade moodi õrnad krambid alates 6DPO ???? ma ei mäleta, et mul enne nii oleks olnud aga samas pole mul tavalist tsüklit ja päevi juba mitu aastat olnud, võib-olla ma lihtsalt ei mäleta kuidas olema peab ????
PMS ma veel tähele pole pannud, lapsed veel päris hulluks ei aja ????
Milla me testime neiuke? ????

Minul ei ole mitte kunagi rinnad valusad olnud- päevade ajal, raseduse ajal- täiesti tavalised koguaeg (va. peale laste sündi kui piim on tulnud)

L.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 31 korda. Täpsemalt 02.06 23:10; 04.06 23:37; 06.06 13:50; 07.06 03:38; 07.06 11:43; 07.06 12:00; 07.06 12:33; 07.06 13:04; 07.06 14:30; 07.06 22:42; 08.06 08:11; 08.06 08:24; 08.06 23:22; 09.06 00:20; 09.06 00:30; 09.06 10:26; 10.06 08:55; 11.06 11:11; 11.06 13:25; 11.06 14:17; 13.06 14:00; 13.06 14:19; 13.06 22:47; 13.06 23:12; 16.06 14:00; 17.06 08:38; 18.06 14:07; 21.06 23:58; 22.06 23:16; 23.06 22:25; 27.06 00:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei armada inimesed!
Minagi ikka ja jätkuvalt teiega:)
Palju edu ja kannatust meile.
Võtan ise Nyyd natuke vaiksemalt rasestumist, suvi hea võimalus mõtteid mujale viia..
Õde tuli just Eestist külla ja avastas vannitoa kapist laadungi rasedusteste(100pakk) küsis ka et kas ma ikka veel ei anna alla ????
No mis teha, tahtmine taevalik saamine iseasi eks ????
Tuuli / 25

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 06:44; 16.06 23:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei armada inimesed!

Minagi ikka ja jätkuvalt teiega:)

Palju edu ja kannatust meile.

Võtan ise Nyyd natuke vaiksemalt rasestumist, suvi hea võimalus mõtteid mujale viia..

Õde tuli just Eestist külla ja avastas vannitoa kapist laadungi rasedusteste(100pakk) küsis ka et kas ma ikka veel ei anna alla ????

No mis teha, tahtmine taevalik saamine iseasi eks ????

Tuuli / 25

Huvitav küsimus õe poolt???? miks sa peaks alla andma?!
Kui see küsimus muidugi iroonia noodiga polnud, siis saks aru????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triplet, miks otsustasid ananassimahla jooma hakata just ENNE OVi? Ma mõtlen, et siin läbi käinud, et PEALE hoopiski. Ma nüüd olen üsna uudishimulik ja tekkis ka kohe mõte, et ehk peaks samuti hoopis reedest umbes tarvitama hakkama (OV võiks kõigi eelduste kohaselt olla E-T, kuigi äpp topib teda palju kaugemale), kuniks siis positiivse OV testini? Ja kas Sa siis jõidki u 3 tassi päevas? 😛 Kas Sa tegid midagi ka peale OVi?

Ütleme nii, et ma võin ju katsetada. Kui peaaegu aasta jooksul pole õnnestunud, siis katsetamine halvemaks olukorda ju ikka ei tee: halvimal juhul jääb tulemus samaks, mis kõikidel eelnevatel tsüklitel, parimal juhul saangi lõpuks oma triibud kätte 🙂

Hetkel ei meenu, kaua Sa lõpuks püüdsid, enne kui oma triibulised kätte said?

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triplet, miks otsustasid ananassimahla jooma hakata just ENNE OVi? Ma mõtlen, et siin läbi käinud, et PEALE hoopiski. Ma nüüd olen üsna uudishimulik ja tekkis ka kohe mõte, et ehk peaks samuti hoopis reedest umbes tarvitama hakkama (OV võiks kõigi eelduste kohaselt olla E-T, kuigi äpp topib teda palju kaugemale), kuniks siis positiivse OV testini? Ja kas Sa siis jõidki u 3 tassi päevas? ???? Kas Sa tegid midagi ka peale OVi?

Ütleme nii, et ma võin ju katsetada. Kui peaaegu aasta jooksul pole õnnestunud, siis katsetamine halvemaks olukorda ju ikka ei tee: halvimal juhul jääb tulemus samaks, mis kõikidel eelnevatel tsüklitel, parimal juhul saangi lõpuks oma triibud kätte ????

Hetkel ei meenu, kaua Sa lõpuks püüdsid, enne kui oma triibulised kätte said?

Elli-Ly

Jh, imestasin ka ise , et Triplet jõi enne ov. Siin ja netis info, et peale ov juua. Siis tuleb hakkata ise ka enne ov jooma ka????
Uus ov joon enne ja pärast???? saame näha.
Seekord ma kusjuures ei joonuf ka peale ov, lasen lihtsalt see tsükkel kulgeda, kuna see kuu tundub 0 ring????
Mida hetkel koos mehega võtame on foolhape. Aga plaan võtma hakata uuesti viljakus vitamiine, mõlemal. Näis. Mees käib homme proovidel ära, aga targemaks ei saa enne kui hiljemalt 2 juuni. Ehk õnnestub varem teada siiski.Aga seni võiks vitamiine ju võtta????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 31-st sai täna CD 1. Ma olen kurb, ma olen vihane, ma olen eneses pettunud, ma olen.. õnnetu. Ma lihtsalt ei saa aru, mis kurat mul viga on. Nüüd tuleb järjekordselt üks ääretumalt pikk ootamine, sest minu tsükkel tavaliselt 30-33 päeva. Seega ilmselgelt olen siin foorumis ka juulikuus. Suurepärane..

Kas mul oleks mõtet teise viljatusarsti poole pöörduda? Üks arst ütles mulle maikuu alguses, et suurt midagi polegi teha, kui proovida nii kaua kui saabuvad kätte IUI ja IVF protseduurid, sest ta ei näe, et oleks nähtavaid probleeme & ta ütles veel, et tema hinnangul ma jään rasedaks enne neid protseduure. Imelised sõnad aga tekib ikkagi küsimus, et miks ma nüüd järsku peaks ise jääma kui seda varem pole juba juhtunud? Lihtsalt ma mõtlen, et kas tõesti ei ole mitte midagi rohkem teha? Äkki see teine doktor oskab midagi rohkemat öelda? Aga võib-olla oleks ikkagi mõttetu minna? Ah.. ma ei tea.. Optimism on hetkel pessimismiga asendunud.

Gloriosa

Kas teil mehega kõik proovid korras? Ei meenu hetkel, kas sellest on juttu olnud????

Kurb uudis, et sedasi see tsükkel. Aga siiski tuleb jälle tõusta ja edasi panustada/paugutada???? mis seal ikka. Endal sama. Kui augustiks pole rase, siis hakkab ka ivf jms pihta. Mida tõesti tahaks vältida ja ise siiski rasestuda. Aga kui muud varianti loodus ei paku, siis tuleb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus, milleks see ananassimahl hea on ???? ise ka hakkasime triipe püüdma nüüd (esimene laps peagi aastane) ja sooviks neid triipe varsti näha ????

Jälgin seda teemat siin maikuust saati ja hoian teile kõigile pöialt, et need rasvased triibud tuleksid ☺️

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 05.06 09:30; 07.06 22:41; 07.06 22:57; 08.06 07:14; 08.06 08:29; 10.06 08:43; 10.06 08:56; 11.06 07:53; 11.06 08:26; 13.06 10:57; 16.06 08:08; 16.06 20:30; 20.06 07:46; 23.06 19:37; 26.06 08:29; 29.06 22:30; 30.06 19:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gloriosa – Eks tihti olegi sellisel juhul asi pigem siiski naises (nii kurb kui see ka poleks) ja mitte mingi füüsiline viga, vaid ikka emotsionaalne. See küll hästi nõme, mida öelda ja tahaks isegi nii mõnelgi hambad kurku selle peale lüüa (suudan ennast siiski talitseda 😀 ), aga paraku eks selle lootmise ja ootamisega tekitame endale stressi juurde ja ilmselt sellepärast arst ka arvab, et kui juba IVF aeg kirjas, siis nii mõnigi naine justkui rahuneb ja võtab alateadlikult vabamalt ega püüa elueest enam rasestuda, mis soodustabki lõpuks hoopiski iseeneslikku rasedust. Alati see muidugi ei ole nii, vaid just vastupidi, et naine üritab elueest pingutada, et enne protseduure ikka ise hakkama saada ja siis ei teki seda n-ö rahufekti, mida rasedus tihti ootab.

Ma ei ütle sellega, et ära stressa ja plaaplaa – tean, see suht pointless, mida öelda ja võimatu saavutada: kui mõte ikka peas, siis loomulikult ootad ja loodad… Mina ise samamoodi. Pigem tahan Sulle soovida tugevat närvi! Suvi ootab ees, puhkused jne, hoian pöidlaid, et Su keha suvemeeleolus leiab aega lõdvestuda ja unustab võidelda rasestumise vastu 😛 Soovin sama ka iseendale ja kõigile teistele siinsetele hullukestele! 🙂

Elli-Ly

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, kallid kaasvõitlejad!

Ilussuvi – aitäh info eest. Poleks ma siin sellest kirjutanud, polekski teadnud, et tuleb siis mehel laboris öelda, et ka IVF analüüsid võtta. Väga hea, et mainisid. Nii siis esmaspäeval toimetamegi. See foorum on ikka väga kasulik siin, sest ongi nii, et isegi haiglate poolt on segadust – seega siin rääkides saab asjadele selgust juurde.

Valulikest rindadest – minul on pea-aegu igal tsüklil umbes 7-12 päeva rinnad kohutavalt valusad peale OV-d (see on siis umbes DPO2-DPO14) kuni menstruatsiooni alguseni. Ja mitte ainult valusad, vaid nad muutuvad ka nii suureks, et mul on neid raske mahutada oma tavapärastesse rinnahoidjatesse ja riietesse. Mul on varutud spetsiaalselt suurema korvi numbriga rinnahoidjad neiks päeviks. Ütleme nii, et see on suht vaevarikas periood minu jaoks. Vahepeal, nii paar korda aastas on olnud ka nii, et rindade valu ei teki. Lugesin, et kui rinnad muutuvad väga valusaks, siis see tähendab, et oli ovulatoorne tsükkel. Seda kinnitavad ka minu viimasel kolmel tsüklil tehtud positiivsed OV testid. Minu jaoks tuju langeb alati seal DPO4-DPO5, kui rinnad hakkavad valulikkust tunda andma, siis justkui tundub kõik samamoodi nagu igal tsüklil – kui rasedust pole eelnevalt selliste ilmingutega tekkinud ja siis juba “kardangi”, et ka seekord ka ei teki.

Ovulatsioonist ja OV testidest. Mina ei teadnud enne, mida tähendab OV tundmine, kui olin tarvitanud ovulatsiooni genereerimiseks arsti poolt välja kirjutatud Letrozole tablette. Nende tarvitamise käigus “õppisin ära”, mis tunne see on, kui ovulatsioon toimub. See on mul selgelt meeles – minul on see selline mullitav, kergelt gaase või kõhulahtisust meenutav valu, mis kestab väga konkreetse aja.
3 kuud tagasi võtsin appi ka ovulatsioonitestid ja esimese testi tegin siis tsükli sellel päeval, kui sedasama valu tundsin. Ja nagu eeldasingi – test selgelt positiivne sel samal valuga päeva õhtul. Seega, OV testid saab toimima minu hinnagul kõige paremini koos teiste tunnuste jälgimistega. Voolust ma ise ei saa lugeda tunnuseks, sest mul puudub see kõikidele teada-tuntud “munavalgevoolus” – midagi sellist minul lihtsalt ei esine. Eelnevad kaks kuud aga tegin nii, et nii kui fertiilne aken avanes, hakkasin tegema OV teste ülepäeviti (triip tumenes järjest) ja samal ajal “ootasin” seda tuttavat valu. Kui valu tuleb, siis teen sama päeva õhtul ka testi juhul, kui see sattus mittetestitava päeva peale.
Selliselt olen on positiivse OV testi nüüd igal kuul kätte saanud viimase kolme tsükli jooksul ja OV päev on kindlalt teada. Oleme siis panustanud enamasti enne OV päeva üle-päeviti ja vahel ka 1 päev järgi igaks juhul. Samuti olen teinud ka ühel tsüklil OV testi peale OV päeva, et olla kindel LH vähenemises ja nii see on ka olnud. Benu apteegi Livsane OV testid (5 tk pakis, max 10 eur) on ideaalsed minu hinnangul. Minul on kulunud ühe tsükli jaoks sealt 3-4 tk.

Kukijamuki – kui teil muidu on keskmine tax 4 korda kuus vahekorda, siis sel kuul olete küll väga tublid olnud (tegite terve kuu panuse ühe nädala jooksul lausa!). Minul on FLO äpis kirjas eelmise kuu kohta taaskord 8 vahekorda. Nii et see ongi meie kuu keskmine. Aga tunnistan, et see kohustuslik seks ülepäeviti fertiilse akna ajal ei ole kohustusena tegelikult hea. Kuna mul endal hetkel CD12 ja selle “kohustuse” järgi oleksime eile pidanud vahekorras olema, siis eile feilisin sellega täiega. Jätsime selle seksimise jälle hilisõhtu peale ja kuna olime pikast päevast nii väsinud, siis lihtsalt vajusin unne voodisse minnes. Väike tagavara plaan oli ka hommikul varem ärgata ja siis asjatada, aga ärkasime vaid 15 minutit varem ja selline kiirustades tehtud kähkukas, et lihtsalt kalendrisse linnuke kirja saada, tundub ka vale. Seega jätsime ära. Vaatame, mis tänane ja järgnevad päevad toovad. Tahaksime ju ikkagi nautida teineteist nii, et ei peaks kuhugi kiirustama ega väsimusega samal ajal võitlema. Muidu me nagu ei suuda rõõmustada sellise seksi üle.

Triplet – seksimise kellaaeg. Väga huvitav, see on ka minul probleemiks, et kipume seksima hilisöösel selle asemel, et seda teha nt juba töölt tulles. Et rasestusid just varasemal kella-ajal seksides on üks huvitav tähelepanek, mille ma panen omale kõrva taha ja püüan praktikasse viia. Ananassi tarbimine enne ovulatsiooni – jälle väga huvitav. Mul üks ananass kodus olemas ja nüüd tahangi selle koha ära süüa, sest ovulatsioon tulemas lähipäevil. Hea, et infot jagasid 🙂

Kõigile põnevaid aegu ja puhast armatsemist mehega!
Mul endal kuidagi selline heas mõttes minnalaskmise, vaba ja “suva” tunne. Kuna arstid on niikuinii öelnud, et meil loomulikul teel rasestumine ei ole võimalik, siis igasugune “punnitamine” asjatu ja naudimegi lihtsalt seksi, teineteist, elu ja suve.

Kõike kaunist!

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt 02.06 23:41; 03.06 12:37; 03.06 12:42; 03.06 14:25; 03.06 16:05; 03.06 17:24; 04.06 12:10; 04.06 12:33; 05.06 09:40; 05.06 09:56; 05.06 10:07; 05.06 13:50; 06.06 10:16; 07.06 08:22; 08.06 12:40; 08.06 12:42; 08.06 12:48; 10.06 09:12; 10.06 14:17; 11.06 08:15; 11.06 08:49; 12.06 13:35; 13.06 09:58; 13.06 13:46; 14.06 10:32; 14.06 12:47; 14.06 13:19; 15.06 13:54; 16.06 13:54; 17.06 14:31; 17.06 15:16; 18.06 08:45; 18.06 10:20; 19.06 10:18; 19.06 15:02; 19.06 16:36; 20.06 08:52; 20.06 11:17; 20.06 16:18; 25.06 16:07; 27.06 09:12; 30.06 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gloriosa, kas sulle lisaks analüüsidele on vaadatud ka juhade läbilaskvust ja seda poolt? Püüdjaid nii palju, et nii täpselt ei mäleta. Ise just viljatusarstil käisin ja meil ka mehega olid näidud korras (spermogramm, vereanalüüsid ja see, mis läbi UH nägi). Siis ka arst ütles, et kui nüüd poole aasta jooksul ei saa triipe, siis tuleks tagasi, siis hakkaks uurima, kas juhade läbilaskvusega on mingit probleemi.

Triibik

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. Täpsemalt 02.06 22:41; 03.06 17:38; 04.06 11:07; 04.06 16:44; 04.06 18:30; 04.06 23:12; 05.06 09:50; 08.06 00:07; 09.06 00:17; 09.06 09:07; 10.06 19:46; 11.06 11:08; 13.06 18:55; 13.06 21:35; 14.06 10:36; 15.06 11:45; 17.06 10:28; 18.06 12:26; 19.06 08:59; 21.06 09:17; 22.06 22:57; 25.06 20:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gloriosa, see ei ole imelik, kui mitme viljatusravi arsti juures käiksid. Mina olen nii teinud. Muidu ikka alati ITK-s olnud, aga nüüd käisin ka Nova Vitas konsultatsioonil ja ka Pelgus..Jah, Pelgus tundsin ennast juba üsna tobedalt, et kõik analüüsid on ju tehtud ja mida siis teine arst peaks teisiti oskama öelda, aga samas olen igalt arstilt mingeid erinevaid pisikesi nippe või võimalusi kuulnud. Jään endiselt ITK-s käima (sh vastab minu arst alati väga kiiresti e-maili teel), kuid kui vaja, teen mingeid uuringuid või protseduure ka nt Nova Vitas (nagu mees hiljuti tegi Halospermi testi).

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegutsesin ka see kuu enne ov kõvasti, hetke seisuga siis DPO2 eks ole näha kas andis tulemust v mitte.. Üritan rahulikult asja võtta. Kuna üldse need esimesed nö tunnused tulema hakkavad

Neiuke

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 02.06 20:16; 05.06 09:56; 10.06 08:29; 11.06 20:32; 20.06 17:15; 20.06 17:44; 20.06 18:26; 20.06 18:44; 20.06 20:44; 21.06 08:55; 21.06 13:25; 22.06 15:16; 22.06 15:16; 22.06 15:19; 22.06 15:47; 23.06 18:48; 23.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

CD 31-st sai täna CD 1. Ma olen kurb, ma olen vihane, ma olen eneses pettunud, ma olen.. õnnetu. Ma lihtsalt ei saa aru, mis kurat mul viga on. Nüüd tuleb järjekordselt üks ääretumalt pikk ootamine, sest minu tsükkel tavaliselt 30-33 päeva. Seega ilmselgelt olen siin foorumis ka juulikuus. Suurepärane..

Kas mul oleks mõtet teise viljatusarsti poole pöörduda? Üks arst ütles mulle maikuu alguses, et suurt midagi polegi teha, kui proovida nii kaua kui saabuvad kätte IUI ja IVF protseduurid, sest ta ei näe, et oleks nähtavaid probleeme & ta ütles veel, et tema hinnangul ma jään rasedaks enne neid protseduure. Imelised sõnad aga tekib ikkagi küsimus, et miks ma nüüd järsku peaks ise jääma kui seda varem pole juba juhtunud? Lihtsalt ma mõtlen, et kas tõesti ei ole mitte midagi rohkem teha? Äkki see teine doktor oskab midagi rohkemat öelda? Aga võib-olla oleks ikkagi mõttetu minna? Ah.. ma ei tea.. Optimism on hetkel pessimismiga asendunud.

Edit: Jaa, loomulikult ei jää midagi muud üle, ma olen sellega juba arvestanud. Lihtsalt selle IVF-ga ma kardan samuti seda, et äkki ei toimi ka see mul. Äkki ma olen üks neist, kes lihtsalt ei jäägi rasedaks. Puhas mõte sellest toob juba pisarad silma

Gloriosa

Gloriosa, tean täpselt mida tunned. Ka minul selline hirm, et ka IVF ei toimi ja mina olengi üks nendest õnnetutest, kes ei saagi kunagi lapsi. Me Sinuga jagame ka ühte ja sama diagnoosi endometrioos, mis on justkui selle hirmu kinnituseks ja reaalsuseks. Mul selles mõttes veel keerulisem, et mu mees ka samas seisus (raske diagnoosiga – ainult 1% terveid seemnerakke). Aga kõigele sellele vaatamata on meil siiski soov järglasi saada. Ja ma usun, et siinkohal tuleb usaldada elu… Ma vist olengi selle mõttega oma sisimas leppinud, et kui ei ole meile lapsi antud, siis ei ole antud ja järelikult nii on kõige parem meile – me usaldame elu (s.t. me usume, et see, mis elu meile ette toob, on meile parim). Kui arstid ütlesid, et meil tuleb IVF järjekorda minna, siis nii ongi. Läheme ja loodame sealt soovitud tulemuse saada. Kui ei, siis nii ongi. Ja tead, uskumatult vabaks on läinud olemine.

Seega minu soovitus ongi järgida arsti juhiseid ja usaldada elu. Kui lepid oma hirmu tekitava mõtteda, s.t. et äkki IVF ka ei aita, siis saad sellest mõttest ka vabaks – muidu oled nagu ahelais (kinnitan omast kogemusest) 🙂 Ja veel, kuna oled 25, siis ehk ongi tark Sul juba IVF teed minna, kui nii kaua on proovitud loomulikku meetodit ja tulemusteta. Võib olla IVF õnnestub kohe ja teised lapsed tulevad ise järgi. Ei tea ju, mis elu toob.

Kuna Sul on CD1, siis kuidas valudega lood on? Endometrioosiga võib olla esimene päev väga valus. Mul eelmine mensturatsioon oli ikka suht horror oma valude poolest, aga elasin üle ja ikka elus ja rõõmus 🙂

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt 02.06 23:41; 03.06 12:37; 03.06 12:42; 03.06 14:25; 03.06 16:05; 03.06 17:24; 04.06 12:10; 04.06 12:33; 05.06 09:40; 05.06 09:56; 05.06 10:07; 05.06 13:50; 06.06 10:16; 07.06 08:22; 08.06 12:40; 08.06 12:42; 08.06 12:48; 10.06 09:12; 10.06 14:17; 11.06 08:15; 11.06 08:49; 12.06 13:35; 13.06 09:58; 13.06 13:46; 14.06 10:32; 14.06 12:47; 14.06 13:19; 15.06 13:54; 16.06 13:54; 17.06 14:31; 17.06 15:16; 18.06 08:45; 18.06 10:20; 19.06 10:18; 19.06 15:02; 19.06 16:36; 20.06 08:52; 20.06 11:17; 20.06 16:18; 25.06 16:07; 27.06 09:12; 30.06 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Gloriosa, see ei ole imelik, kui mitme viljatusravi arsti juures käiksid. Mina olen nii teinud. Muidu ikka alati ITK-s olnud, aga nüüd käisin ka Nova Vitas konsultatsioonil ja ka Pelgus..Jah, Pelgus tundsin ennast juba üsna tobedalt, et kõik analüüsid on ju tehtud ja mida siis teine arst peaks teisiti oskama öelda, aga samas olen igalt arstilt mingeid erinevaid pisikesi nippe või võimalusi kuulnud. Jään endiselt ITK-s käima (sh vastab minu arst alati väga kiiresti e-maili teel), kuid kui vaja, teen mingeid uuringuid või protseduure ka nt Nova Vitas (nagu mees hiljuti tegi Halospermi testi).

Ilussuvi, kas tohib küsida, kes Su arst ITK-s on? Mina ka ITK-s ja arst on dr Rass.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. Täpsemalt 02.06 23:41; 03.06 12:37; 03.06 12:42; 03.06 14:25; 03.06 16:05; 03.06 17:24; 04.06 12:10; 04.06 12:33; 05.06 09:40; 05.06 09:56; 05.06 10:07; 05.06 13:50; 06.06 10:16; 07.06 08:22; 08.06 12:40; 08.06 12:42; 08.06 12:48; 10.06 09:12; 10.06 14:17; 11.06 08:15; 11.06 08:49; 12.06 13:35; 13.06 09:58; 13.06 13:46; 14.06 10:32; 14.06 12:47; 14.06 13:19; 15.06 13:54; 16.06 13:54; 17.06 14:31; 17.06 15:16; 18.06 08:45; 18.06 10:20; 19.06 10:18; 19.06 15:02; 19.06 16:36; 20.06 08:52; 20.06 11:17; 20.06 16:18; 25.06 16:07; 27.06 09:12; 30.06 14:07;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 618 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuni triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.