Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 273 )

Teema: Juunibeebid 2021

Postitas:
Kägu

Küsiks kas kaalus olete ka juba juurde võtnud?
Eelmise rasedusega olin ma supper kaalukoguja 2kg 6 nädalaga😆ja pidevalt iiveldas.Seekord pole veel hullu u 0.7kg ja 5+5 tänaseks ja ei mingit iiveldust.
Eelmiste 2 rasedusega olen suutnud 20kg kokku koguda ja ühega 15kg,aga siis oli 31n erakorraline keiser

Andra18

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere! Sain täna hommikul üllatuslikud triibud. Kui kõik hästi läheb ja rasedus ikka ilusti kosub siis tulemas mul ka jälle juunibeebi. Esimene laps on ka juunibeebi ☺️

S.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oo, kui tore, et selle teema siit leidsin 🙂
Sain positiivse testi tulemuse 2p enne päevade algust.. ja siis 2p hiljem tegin veel teste, et ikka kindel oleks 😀 Kalkulaator arvutas 02.06.2021

Algusest peale on rinnad nii valusad ja hellad olnud, täna esimest korda iiveldab ja seda juba mitu tundi.. õudne.. Näonahal akne lööb ka korralikult välja.
UH on juba nädala pärast, nii põnev..

KMR, 6+1

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul mõned päevad olnud kerge iiveldus koguaeg. Kaalus juurde ei ole võtnud, aga selline kõht punnis tunne nagu enne päevi on küll. Laps küsib ikka õhtuti kas tita on kõhus 😀 aga me otsustasime mehega, et sel korral ei räägi kellegile enne, kui on Oscar test ja koorionibiopsia tehtud.
K.R.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere uutele! Tore, et meid vaikselt ikka koguneb siia.

Eem, ma selle rasedusega täitsa hädas, sest kaalu tuleb juurde, jep. Mingi häda peab ju olema, sest muid hädasid mul pole. Kõht läheb ruttu tühjaks ja veider olek tekib (peaaegu nagu hakkab paha), kui kõht tühi, seega ma söön, söön ja veelkord söön. õnneks magusaisu pole, aga magusat ka ikka söön. Lootusetu juhtum. Praegu kaaluga probleeme otseselt pole, aga suve alguse seisuga olen 4kg juurde võtnud juba, ups…

MSS.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 54 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oo, kui tore, et selle teema siit leidsin 🙂

Sain positiivse testi tulemuse 2p enne päevade algust.. ja siis 2p hiljem tegin veel teste, et ikka kindel oleks 😀 Kalkulaator arvutas 02.06.2021

Algusest peale on rinnad nii valusad ja hellad olnud, täna esimest korda iiveldab ja seda juba mitu tundi.. õudne.. Näonahal akne lööb ka korralikult välja.

UH on juba nädala pärast, nii põnev..

KMR, 6+1

Samaa! Mul muidu ka näonahaga probleeme olnud aga pigem periooditi, nüüd on nii et üks punn ei jõua äragi minna kui juba kolm asemel 🤦‍♀️
Ma ei tea mis tunne see iiveldamine peaks olema (esmarase😅) aga kui kõht jube tühin on siis hakkab paha.

JT

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Andra18

Täna hommikul ärgates ja wc käies avastasin pruunika määrimise 😬 Täna oleks täpselt 6n täis.Ehmatus sedavõrd suurem kuna pole siiani miskit viga olnud ja kõik on suurepärane olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Piilun ka vaikselt siia. Sain esimesed kummitused dpo10 ehk 30.09 ja järgmisel päeval hakkas määrima. Kuna ma pean süstima hakkama ja duphastoniga jätkama, siis käisin 3x laboris,et näha kas hcg tõuseb ja on mõtet raviga jätkata. Seni on õnneks kenasti tõusnud. Loodetavasti nii jääbki ja 20.10 näen tuksuvat südamekest.
TA peaks 13.06 olema

K

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täna hommikul ärgates ja wc käies avastasin pruunika määrimise 😬 Täna oleks täpselt 6n täis.Ehmatus sedavõrd suurem kuna pole siiani miskit viga olnud ja kõik on suurepärane olnud.

Ei pruugi midagi hullu olla, mul samamoodi määris kolm päeva.

JT

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere

Liitun ka teiega 🙂
Triibud sain kätte eile, otseselt rasedust ei planeerinud aga teadsin, et kui tuleb siis tuleb 🙂
Hetke seisuga peaks olema siis 4+3, ehk suhteliselt värske. 20. okt on aeg ämmaka juurde.
Täna käisin vereproovi andmas ja õhtuks peaks saama tulemuse teada.
Kodus on olemas 6 aastane poiss 🙂

LD

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas keegi iiveldust leevendab? Mul terve elu olnud madal vererõhk ja veresuhkur ja nüüd on nii, et kohe kui iga kahe tunni tagant midagi ei näksi on süda paha. Poleks isegi oodanud, et enne 6+ nädalat iiveldus võib pihta hakata. Täna ikka eriti jube enesetunne ja isegi kuivatatud leivakesed ei leevenda olekut 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul esimese rasedusega aitas coca-cola ja mahlapulgad.

K

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on hakanud natuke rohkem nüüd iiveldama kui kõht tühjemapoolne. Leevendan söömisega 😛  Midagi väga hullu pole, päris oksendamiseni ei jõua ja pole pidevalt halb olla. Hommikuti rohkem. Lõhnad käivad hullult vastu. Eelmise rasedusega mul nii vara polnud sedasi. Alles 7+ nädalal väheke iiveldas ja 8+ polnud enam sellest haisugi. Nii kardan, et mis siis saab 7+ 😀 Selle eest oli eelmisega kindlalt rohkem väsimust, silmad olid ka õhtuks nii väsinud, et ei näinud enam midagi. Nüüd tundub, et väsimus on minimaalne.

MSS.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul samuti hakkas iiveldama täpselt 6n algusest. Huvitav kaua see jant kestab..

Aitab gaseeritud sidrunivesi ja näksimine.. kõht tühjaks läheb, siis kohe  iiveldab- nii tüütu😩

Olen pmst magusasõltlane , aga praegu ei taha üldse magusat, uskumatu. Mida soolasem toit, seda parem😀

KMR

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul läheb ka põhiliselt soolane toit vaid.Hommiku kohvi kõrvale söön vaid juustu saia sinepiga 😃aga kui söön õhtul korralikult soolast siis peale pean saama kindlasti hammustada ühe ampsu magusat.

Ja määrimise kohapealt  niipalju et endiselt minimaalselt määrib vaid paberi wc ära.

Andra18

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Annan ka ennast ülesse :)

Hei hei!

Mina sain ka oma paksud triibud üleeile. TA on mensese järgi 18.06.

Ees ootamas pere viimast pesamuna 11a tüdruk, 9a poiss ja 1.4a 2019 juuniplika.

Teadsin tegelikult enne testimist, et olen rase, sest tundsin pesastumise nii hästi ära.

Kas teeme ka facebooki juunikate grupi vms,et rõõmsalt koos oodata?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul iiveldab viimased päevad päris tugevalt, isegi öösel kui ärkan korraks- seest keerab.  Söömine ja näksimine ka väga jätkusuutlik leevendus ei tundu olevat 😀 tarbin rohkem vett lihtsalt.

Facebooki grupiga liituks, kui esimene visiit tehtud ja näinud/kuulnud südametukseid 🙂

K.R

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/groups/1031593690598447/permalink/1031593700598446/

Kuna see minu jaoks esmane grupi tegemine,siis loodan,et sain hakkama.

Grupi nimi : Juunibeebid 2021

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://www.facebook.com/groups/1031593690598447/permalink/1031593700598446/

Kuna see minu jaoks esmane grupi tegemine,siis loodan,et sain hakkama.

Grupi nimi : Juunibeebid 2021

Link ei avane. Kas grupp on salajane? Võiks olla grupp, mida otsinguga ei leita. Edit: Otsinguga ei leidnud sellist gruppi. Ju ta on salajane ja me sellega ise liituda ei saa, vaid sa pead meid ise lisama.

Ma liitun alles siis kui 10+ ja kõik ok.

Mss.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üritasin tõesti salajase teha. Aga andke märku kui on huvi liituda. 🙂  Siis hakkan tasapisi kõiki lisama.

L.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Üritasin tõesti salajase teha. Aga andke märku kui on huvi liituda. 🙂 Siis hakkan tasapisi kõiki lisama.

L.

Pane oma email või tel, kuhu me kirjutame oma FB nime, siis sa lisad meid korra sõbraks ja gruppi. Muudmoodi vist ei saa?

MSS.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Liinak45@gmail.com 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere hommikust!

Pusisin eile grupiga üsna pikalt. Äkki kellegil rohkem kogemust,et kuidas lisada edaspidi liikmeid ilma, et peaks sõbraks eraldi kõiki lisama? Hetkel muud moodi ei lasknud. Abi kuluks ära.:)

Aga räägin siis veidi rasedusest ka. Menses mis oleks pidanud siis üleeile algama, jäi ilusti ära. Iiveldust kui sellist ei ole. Eelmise rasedusega oli aga just vastupidi. Praktiliselt esimestest nädalatest 2/3 raseduseni ma iiveldasin. Lisaks olid kohutavad peavalud. Nüüd on aga nii ”mitte rase” tunne. Söögi osas mingit talumatust ei ole. Üritan söömist normi piires hoida, et kaalutõus oleks nii nagu eelmine rasedus (~5kg). Täheldanud olen aga seda,et joogijanu on suurem kui varem.

Liina

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere,  sain 10.10  2 tugevat triipu.  Tähtaeg peaks 15-16.06.2021 olema.

Arsti juurde 02.11. Korralikult veel praadida. Esimene rasedus ja kui välja arvatud gaasid, siis teisi sümptomeid ei ole.

M.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere! Liitun ka teiega 🙂 rasedust ca 6 nädalat ja tähtaeg jääb juuni algusesse. Ehk saab lähiajal ka täpsemalt selgust.

Kuidas teistel, kas esimesed visiidid tehtud juba?

L

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma uurisin arstilt,et kuna oleks mõistlik minna vastuvõtule.Ütles nov esimene nädal,sest siis on selle järgi 7 nädalat ja siis saab korraga teha vereanalüüsid,UH ja arvele võtta.Nii olen ka enda jaoks plaani võtnud.

Varem minnes võib olla see,et UH südametööd veel ei tuvasta ja siis on paanikat endal väga palju. Oma eelmise rasedusega kusjuures ma olingi korralik närvipundar, sest palju aastaid oli vahele jäänud eelmistest rasedustest ja kogu info peast pühitud. Ja nii oligi,et mitu nädalat käisin tasulises UH-s, süda ei löönud,aga 2 nädalat hiljem ikkagi lõi. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere hommikust!

Pusisin eile grupiga üsna pikalt. Äkki kellegil rohkem kogemust,et kuidas lisada edaspidi liikmeid ilma, et peaks sõbraks eraldi kõiki lisama? Hetkel muud moodi ei lasknud. Abi kuluks ära.:)

Liina

Ma olen kahes salajases grupis ja mõlemaga olnud nii, et grupi looja lisab sõbralisti ja siis lisab gruppi. Kui soovid, siis võid kohe sõbralistist kustutada, kui inimene grupis sees.

Tore, et vaikselt ikka koguneb siia triibulisi juurde.

MSS.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

FB-s on olemas juba ammu grupp nimega “Juuni beebid 2021” ja leiab kenasti ka otsinguga üles.

Ise liitun juunibeebidega alles peale esimest ultraheli mis on 28.10 ja rasedust peaks olema siis 7+5.

K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tere

Kolin maibeebidest üle juunibeebidesse, sest täna arsti juures selgus, et arvatud 7 nädala asemel on rasedust  umbes 4 nädalat. Päevade järgi peaks olema 7+2 kuid tõenäoliselt tekkis rasestumine hiljem. Seda võib eeldada ka selle järgi, et test hakkas positiivset näitama 2-3 nädalat tagasi, seega 4 nädalat tundub täiesti reaalne. Oma OV aega ma ei tea ja tänu stressirohkele ajale vōis vabalt edasi lükkuda. Täna oli näha lootemuna ja rebukott, nädala pärast lähen uuesti et näha kas rasedus kasvab. Loodan, et kõik läheb ikka hästi. Arst ise pigem arvas et rasestumine toimus hiljem, loodan et nii ka on. Hetkel seega tähtaeaga ei tea, ilmselt juuni keskel.

Olge tublid.

Roosinupp.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

FB-s on olemas juba ammu grupp nimega “Juuni beebid 2021” ja leiab kenasti ka otsinguga üles.

Ise liitun juunibeebidega alles peale esimest ultraheli mis on 28.10 ja rasedust peaks olema siis 7+5.

K.

Jah, on, aga tegu pole salajase grupiga, vaid sellest tuleb suur avalik grupp ja igaüks võib sellega liituda. Ise ei soovi antud grupiga liituda raseduse ajal. Kui siis peale lapse sündi, aga sellistes 500 inimestega gruppides on atmosfäär ikka hoopis teistsugune ja midagi arutama seal ei kipu.

MSS.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 273 )

Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2021