Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 203 )

Teema: Juunibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Tere!

Sain laupäeval positiivse testi, ootan teist last. Tähtaeg peaks olema 7.juuni 2022, rasedust tänasega 5+0,

Mingeid sümptomeid peale õrnade kõhutorgete pole.  Arstile aja sain oktoobri lõppu.

Ootan ka teisi juunikuu tähtajaga siia jutustama. 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ootasin päris kaua, kuni keegi teema teeb.

Esimese positiivse testi sain juba 3+3, täna on 5+1.Triibuke ilusti rasvaseks läinud.Tähtajaks näitab 6juuni.Arstile lähen 19ndal.

Eelmine rasedus peetus mul juuni alguses 5+2.

Tänu sellele ei julge väga palju loota, aga proovin siiski positiivne olla.Tunnused on 100% juba ammu kohal. Valusad rinnad, valud allpool, iiveldus(lasin arstil lausa rohtu kirjutada) ja muidugi ka väsimus ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei-hei,

Ootame enda esimest last ja kõik on uus ja huvitav. Arsti juurde minek on järgmisel nädalal ja loodan, et südametöö on kenasti olemas. Alguses oli meeletu väsimus, pisted alakõhus ja rinnad hellad. Praeguseks on väsimus kadunud aga täna hakkas iiveldus peale… sõitsime mehega maale ja oli tunne, et kohe-kohe tahaks oksendada. Õnneks läks hästi ja magu tühjendama ei pidanud. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Meie ootame oma kolmandat last. Rasedus hetkel 4+1 ja arstile panin aja nov alguses-siis peaks ilusti ka südametöö kuulda olema. Hetkel veel väga miskit teisiti pole. Kui siis suur isu magusa järgi-samas selle ajan pigem selle süüks, et keha hakkas külmadeks rohkem rasva koguma 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Mul pole õrna aimugi palju rasedust aga pakun 4+ nädalat. Juba nädal aega rinnad meeletult valusad, paar päeva olnud tunne nagu päevad hakkaks ja alt torgib, meeletu uni ja öösiti käin pissil mida muidu ei tee. Päevi pole olnud juuli lõpust saati. 23.09 hakkasin võtma duphastoni, et päevi esile kutsuda. 23.09 sai ka rasedustest tehtud ja negatiivne. Täna on juba 4p ilma duphata ja tegin nö mööda minnes testi. Poleks elu sees uskunud, koheselt tuli triip, enne kui uriin jõudis kontrolltriibuni. Kuna mul PMS ja raske rasestuda, siis esialgne plaan oligi võtta kaks kuud duphat ja siis panna toetav ravi peale ning vaadata kas jään. Kuid siin ma olen????????‍♀️ Ootan kolmandat last. Ämmakale panin aja 20.10, siis peaks südametöö olema olemas. Ma arvan, et TA jääb juuni teise nädalasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Hei hei, </p>
Minul ka lõpuks eilsest kaks triipu. Peaks olema u 4+7 päevade järgi. Ei oskagi kuidagi olla ????Olen aastast 2019 jaanuar aktiivselt proovinud rasestuda kuid tulutult. 2019 suvel oli emakaväline rasedus mis lõppes väikese opiga. 2019jõulud raseduse katkemine. 2020 Aprill taas raseduse katkemine 9nädalal.

Ootan teist last ja südamest loodan, et nii minul kui ka teil kõigil läheb hästi ja Kohtume uue pere liikmega juba järgmine suvi ????❤

Stay positive, T

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heii????

Mina sain esimese positiivse rasedustesti 16 september. Sain tänaseks esimese arsti aja sest flo äpp näitas kuni tänaseni 7+2 ja tähtajaks 26 mai

Arstil selgus, et hoopis 6+0 ja TA 03 juuni

Süda juba lõi õnneks????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neiud, kuidas teie enesetunne on ?

Mul näonahk ikka päris veider, selline nagu… laiguline kohati ja kahvatu. Isepruunistavaid tilgakesi võib ikka näol kasutada ? Kas pruuni hennaga kulme teha on ka okei ? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enesuetunne? Päris halb, kui võrrelda esimese lapse ootamisega ????Uni on see, mis on meeletult suur, igapäev võtan iivelduse vastu ka rohtu. Maadlen siin mõttega, et mis selle tööga teha. Töötan puidu firmas, lärm on seal ikka väga kõva, töö on jalgade peal ja kohati füüsiline .Ülemus mul juba ammu rasedusest teadlik, olin sunnitud ütlema, kuna keeldusin raskuste tõstmisest jne.

Hirm peetumise/katkemise ees päris suur. Mehega üle aasta juba üritanud. Olen kägu kelle rasedus juuni algul peetus.

Kirjutan nüüd nimega A siin teemas ☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on enesetunne suht okei. Õrnalt iiveldab ja kogu aeg oksemaik suus aga hullemaks veel pole läinud. Rindade tundlikus ka tagasi andnud. Uni aga on meeletu, vahet pole kas lähen kell 20 või 23 magama, hommikul ikka üles ei saa ja päev otsa haigutan. Mul samuti näonahk korrast ära, imelik tuhm ja punnid tekkinud mida enne rasedust ei olnud. Uus pubeka iga peal. Absurdne on see, et ma söön vähe sest koheselt tekib täiskõhutunne ja pole isu aga kaalu tuleb. Mul niigi teisest rasedusest ei läinud ühtegi kilo alla ja korralikult ülekaalus ja nüüd taas kaal kasvab lisaks. Lõhnataju samuti teravaks läinud, väga ei kannata miskit. Kõht õhtuti valutab aga õnneks päeval enam mitte.

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veel ei julge teie ridadesse end lugeda, aga kas on võimalik, et juba 4+2 on väike iiveldustunne peal????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll, minul 6+1 ja kaks nadalat ööd ja päevad iiveldanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On küll, minul 6+1 ja kaks nadalat ööd ja päevad iiveldanud.

See siis tupsik81 mõeldud????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enesetunne on kohutav, tänu sellele üldse tuligi mõte teha testi. 24/7 väsinud ja kogu aeg tahaks süüa ????  . Näonahk ka tuksis.

Siis kuna mul eelnevalt olnud hirmus history kirjutasin ennem nimega T.

Ei julge absoluutset rõõmustada enne kui arstile saab. Aeg 27oktoober alles.

Kirjutan nyydsest nimega
<p style=”text-align: right;”>TA..</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!!
Oleme kaaslasega proovinud alates maikuust ja ei suuda uskuda et Flo api järgi siis 6 nädalat hetkel. Arst ka alles 25. oktoober et samamoodi ei suuda kindlasti enne uskuda kui kinnitust saab.
Sümptomeid siis ainult nii palju, et rinnad valusad ja pâevad jäid ära. Muidu ei saaks arugi, et miskit toimub.

Kuna see esimene beebiootus ja üsna võhik siis kas FBs tehakse neid gruppe kellegi poolt või asjaosalised ise kogunevad kuidagi? Vaatasin et juunibeebide2022 gruppi veel pole, aga oleks kindlasti huviline ja põnev lugusi jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuni beebid 2022 on grupiks ja täitsa olemas 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juuni beebid 2022 on grupiks ja täitsa olemas ????

Mina küll ei leia sellist gruppi????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuni beebid 2022 on grupiks ja täitsa olemas ????

Mina küll ei leia sellist gruppi????

Otsisid täpsetl sellise kirjapildiga “Juuni beebid 2022” ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuni beebid 2022 on grupiks ja täitsa olemas ????

Mina küll ei leia sellist gruppi????

Otsisid täpsetl sellise kirjapildiga “Juuni beebid 2022” ?

Jah, täpselt nii

Tulevad ainult beebid 2022 ja mai beebide grupp

Vb on salajane grupp ja ma ei peagi nägema?????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun aga ilmselt mitte kauaks. Täna 6+2 kuid eile ja täna hommikul kerge pruunikas määrimine.

Rasedust tuvastama 20.10 (7+3), varasemalt 2 peetumist ja sellest ka sisetunne, et ka seekord ei vedanud.

Aga lootus sureb viimasena. 🙂

Edukat ja mõnusat beebiootust kõigile!

Lyys

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuni beebid 2022 on grupiks ja täitsa olemas ????

Mina küll ei leia sellist gruppi????

Otsisid täpsetl sellise kirjapildiga “Juuni beebid 2022” ?

Jah, täpselt nii

Tulevad ainult beebid 2022 ja mai beebide grupp

Vb on salajane grupp ja ma ei peagi nägema?????

Siis ma vist rohkem aidata ei oska. Salastatud pole, sest ka mina otsimise peale leidsin ja järjest tuleb ka teisi liitujaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovisin ka ise seda gruppi fbst otsida, aga ka mina ei leia. Järsku ta ikkagi on privaatne nüüd, liiga palju inimesi tuli kokku äkki?

 

To Lyys- appi, nii kahju. Loodame siiski et läheb hästi. Ka endal peetumine seljataga, siiani selle rasedusega hirm, arstile alles 19ndal. Loodan, et läheb hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupp on täiesti leitav, kirjutage otsingusse Juuni beebid 2022 ja seal tulevad ette teile erinevad grupid klikkige “vaata kõiki” , üsna all pool on see grupp.. enne on juuni beebid 2020  ja muu kuu beebid aga all pool on täiesti olemas.

Ise ma hetkel grupiga veel ei liitu, kasvame veel pisut ja siis.
Eile käisin esimest korda arstil, rasedust 6+3, süda lõi. Niii õnnelik !! 😛
Nüüd uus kontroll kuu alguses ja siis on vereanalüüs ja arvele võtmine. Kuklavoldi mõõtmise uh ja arstiaeg pandi ka juba novembri lõppu ära.

Kena ootust kõigile !

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Rasedust 4+4 ja tulemas kolmas laps. Aja tuvastamiseks sain kohe novembri algusesse ja ootame ärevusega. 🙂

Fb grupiga liituksin siis kui Oscar tehtud ja korras. 🙂

Hetkel üksikud torked on kõhus aga need ei sega. Meeletu väsimus on aga juba platsis nagu teiste lastega oli. Ilmselt järgmisest nädalast iiveldan ka, kui läheb samamoodi. 🙂 Aga loodame, et äkki seekord ei tulegi iiveldust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grupp on täiesti leitav, kirjutage otsingusse Juuni beebid 2022 ja seal tulevad ette teile erinevad grupid klikkige “vaata kõiki” , üsna all pool on see grupp.. enne on juuni beebid 2020 ja muu kuu beebid aga all pool on täiesti olemas.

Ise ma hetkel grupiga veel ei liitu, kasvame veel pisut ja siis.

Eile käisin esimest korda arstil, rasedust 6+3, süda lõi. Niii õnnelik !! ????

Nüüd uus kontroll kuu alguses ja siis on vereanalüüs ja arvele võtmine. Kuklavoldi mõõtmise uh ja arstiaeg pandi ka juba novembri lõppu ära.

Kena ootust kõigile !

Ahhaa! Täitsa olemas tõesti nii???? aitäh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma esmarase ja peaks olema ka 6+3  täna. Eile vetsus pärast häda paberil ka nats pruunikat voolust.. Kas peaks ka muretsema? ????

Arsti aeg alles 2 ndla pärast..

 

Loodan ikkagi parimat!! ☺️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks muretsema paneb ikka, aga muretsemine midagi paremaks ei tee kahjuks. 😀 ise tegelikult muretsen muidugi ka..

Minu eelmine määrimine lõppes kahjuks peetunud rasedusega, samas olen ka palju positiivse lõpuga lugusid lugenud.

Minul arst nädala pärast, võin teada anda, kuidas minu puhul pruunikas määrimine rasedust mõjutas. 🙂

Hoian sulle pöialt!

Lyys

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Eks muretsema paneb ikka, aga muretsemine midagi paremaks ei tee kahjuks. ???? ise tegelikult muretsen muidugi ka..

Minu eelmine määrimine lõppes kahjuks peetunud rasedusega, samas olen ka palju positiivse lõpuga lugusid lugenud.

Minul arst nädala pärast, võin teada anda, kuidas minu puhul pruunikas määrimine rasedust mõjutas. ????

Hoian sulle pöialt!

Lyys

</p>
aitäh! sulle kaa ja ootan uudiseid! Seniks kõike paremat! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei

Tulen ka teiega jutustama, sain oma triibud teispäeval , pole veel kohale jõudnud, et nagu päriselt ongi nii v ????

Homme teen uue testi igaksjuhuks ????

 

Tulemas teine laps 🙂

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vitamiine te võtate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 203 )


Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022