Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 203 )

Teema: Juunibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun ka teiega. Hetkel peaks olema 4+6ndl. Fb gruppiga hetkel ei liitu, kuna olnud halvad kogemused. Kahjuks on olnud 2 peetumist ja mõlemad 12ndl oscari aeg. ???? Kodus kasvamas 2 last. Mul ongi nüüd nii olnud… 1laps, siis peetumine, 1laps, siis peetumine.. Ja nüüd 6kuud peale peetumist loodan, et kõik läheb hästi, lihtsalt peab minema. Ise veel piinlen nohu käes hetkel.

 

Kõigile imelist ootusaega! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma võtan Elevite! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

foolhapet, rauda, d-vitamiini ja c-vitamiini

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

 

Liitun ka teiega. ????

Täna 4+6, teine rasedus. Eelmine katkes 19. nädalal aasta tagasi. Varasema kurva kogemuse tõttu olen üsna hirmul ja ei julge veel rõõmustada. Enesetunne on vahelduv- iiveldab pisteliselt igapäevaselt, rinnad valusad, kõht lahti ???? ja tihti paremal alakõhus ebamugavad pisted. Juba jõudsin googeldada emakavälise raseduse kohta ja lähen enese rahustamiseks esmaspäeval veretestile.

FB grupiga liitun ehk hiljem, kui “ohtlik aeg” möödas on (ilmselt esimesed 24 nädalat).

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Veretest ei tuvasta ju kas rasedus on emakasisene? Või ma eksin?</p>
 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun ka teiega. ????

Täna 4+6, teine rasedus. Eelmine katkes 19. nädalal aasta tagasi. Varasema kurva kogemuse tõttu olen üsna hirmul ja ei julge veel rõõmustada. Enesetunne on vahelduv- iiveldab pisteliselt igapäevaselt, rinnad valusad, kõht lahti ???? ja tihti paremal alakõhus ebamugavad pisted. Juba jõudsin googeldada emakavälise raseduse kohta ja lähen enese rahustamiseks esmaspäeval veretestile.

FB grupiga liitun ehk hiljem, kui “ohtlik aeg” möödas on (ilmselt esimesed 24 nädalat).

K

Kas selgus ka miks nii suur rasedus katkes?

Mul ka eelmine rasedus katkes, kuid 7 nädalal. Nüüd uuesti rase, kuid ikka hirm sees. Enne 20 nädalat küll hõisata ei julge ja väga ei ole rasedusest lähedasi teavitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veretestidega plaanin jälgida hcg tõusu (teen teise u 48 tunni pärast). Olen aru saanud, et kui tõus kahekordne, siis emakaväline ebatõenäolisem. Aga eks näis, täna erilist kõhuvalu pole olnud. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun ka teiega. ????

Täna 4+6, teine rasedus. Eelmine katkes 19. nädalal aasta tagasi. Varasema kurva kogemuse tõttu olen üsna hirmul ja ei julge veel rõõmustada. Enesetunne on vahelduv- iiveldab pisteliselt igapäevaselt, rinnad valusad, kõht lahti ???? ja tihti paremal alakõhus ebamugavad pisted. Juba jõudsin googeldada emakavälise raseduse kohta ja lähen enese rahustamiseks esmaspäeval veretestile.

FB grupiga liitun ehk hiljem, kui “ohtlik aeg” möödas on (ilmselt esimesed 24 nädalat).

K

Kas selgus ka miks nii suur rasedus katkes?

Mul ka eelmine rasedus katkes, kuid 7 nädalal. Nüüd uuesti rase, kuid ikka hirm sees. Enne 20 nädalat küll hõisata ei julge ja väga ei ole rasedusest lähedasi teavitanud.

Selget vastust kahjuks ei saanud. Olevat mingi bakter tekkinud ja sellest tingituna hakkasid veed lekkima. Nädal enne aborti käisin EMOs, aga lootevee test seda ei tuvastanud ja lekkisin edasi, kuni kõhuvaluga uuesti arstile pöördusin.
Ilmselt panen aja raseduskriisi nõustaja juurde, kui end arvele olen võtnud. Soovitan sulle ka, temast oli peale lapse kaotust palju abi.

K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu. 🙂

Endal kogemus emakavälise rasedusega ja see kõhuvalu mis 7 nädalal tekkis, oli väljakannatamatu, hetkel ei meenu, et oleks varem kõht tuiganud või midagi sellist, tuligi lihtsalt järsku ühel päeval meeletu valu.

Hoian sulle pöialt! 🙂

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu. ????

Endal kogemus emakavälise rasedusega ja see kõhuvalu mis 7 nädalal tekkis, oli väljakannatamatu, hetkel ei meenu, et oleks varem kõht tuiganud või midagi sellist, tuligi lihtsalt järsku ühel päeval meeletu valu.

Hoian sulle pöialt! ????

Aitäh! Ma olen hull googeldaja ja mõtlen hirmust oma valud hullemateks kui nad on. Rahustav on lugeda teiste kogemusi.

Hoian sulle ka pöialt! Veame ikka lõpuni välja ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ei liitu veel suure grupiga

Hetkel veel mingeid sümptomeid peale rindade raskuse pole, arsti aja sain 10 nov 🙂

Nii põnev, ega enne ilmselt kohale ei jõua kui arstil käidud

Mulle väga meeldiks ka üks pisem juunibeebide grupp ka, nt ainult need kes siin kaasaräägivad 🙂 Esimese lapse ajal oli grupp kus oli 30 inimest ja see oli väga tore 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ämmaka aja olete pannud suvalise inimese juurde või on teil konkreetne ämmaemand, kelle juurde minna tahtsite?

Ma pole veel aega pannud, sest ei suuda ämmakat leida. Tahaks terve raseduse sama ämmaka jälgimise all olla. Plaan minna Tallinnas ITK-sse. Eelmisel aastal oli väga tore ämmakas, aga ta läks kahjuks Pelgusse.

 

Võiks jah pisem grupp eraldi olla (millega ma lähikuudel ilmselt niikuinii ei liitu 😀 )

 

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina juba teist korda ITK- s Leili Pärnpuu juures, väga rahul temaga.

Väga hooliv, soe ja põhjalik. Seletab alati kõik lahti ja alati nii positiivne. Tema juurest tuled ära siis alati naeratus kõrvuni ja hea tunne kohe..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei pannud sama arsti ja ämmaemanda juurde aega kelle juures esimese lapsega ka käisin 🙂

Valisin selle kes mulle esimese sünnitusega väga hea mulje jättis 🙂 Ja teda kiidetakse ka väga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain positiivse testi 13.10. Praguseks hetkeks 5+1 ja esimene rasedus. Arsti aeg 25.10. Hetkel närvid päris läbi, sest hirm arstile mineku ja raseduse ja kõige sellega kaasneva ees on suur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna 5+0 ja arstiaeg samuti 25.10. Närvid on tõesti kapiotsas ????. Ainult kuus päeva veel. Erilisi tunnuseid polegi…v.a külmatunne ja külmavärinad ja kõhus krambitab. Rindades muutusi pole ja mõnipäev nagu polegi miskit viga. Kuna juulis oli peetumine siis võtab kohati murelikuks, aga nagu ütlesin…kuus päeva veel ????

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain täna arsti juures käidud.Arvutuste kohaselt peaks olema 7+1, uh näitas 6+5.Süda ilusti lõi ☺️ Tagasi arsti juurde 2 november, siis uus uh ja kui kõik oki, siis vereproovid. Kv aja pani ka kirja juba Arvatavasti saan siis ka lehe, kergemale tööle üleviimine.  See ootamine on raske, aga saab hakkama ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piilun tasapisi siia teemasse ning küsin, kui tugeva triibuga teil olid rasedustestid peale menstruatsiooni ärajäämist? Minul testid veel õrnakesed ja ei tea veel, mida arvata. Pühapäeval sain esimese positiivse rasedustesti, aga test kosub aeglaselt. Tänaseni on veel triip õrnake kuid peaks olema 15 dpo. Menstruatsiooni pole veel alanud ning see annab mulle lootust. Varasemalt on olnud 4 biokeemilist rasedust ja kohe üldse ei taha lootust sisendada endasse veel. Proovime saada teist last. Esimene laps tuli väga kiirelt, aga teine laps on lasknud ennast oodata aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Piilun tasapisi siia teemasse ning küsin, kui tugeva triibuga teil olid rasedustestid peale menstruatsiooni ärajäämist? Minul testid veel õrnakesed ja ei tea veel, mida arvata. Pühapäeval sain esimese positiivse rasedustesti, aga test kosub aeglaselt. Tänaseni on veel triip õrnake kuid peaks olema 15 dpo. Menstruatsiooni pole veel alanud ning see annab mulle lootust. Varasemalt on olnud 4 biokeemilist rasedust ja kohe üldse ei taha lootust sisendada endasse veel. Proovime saada teist last. Esimene laps tuli väga kiirelt, aga teine laps on lasknud ennast oodata aasta.

Mine tee Synlabis või ITKs veretest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te olete kõik lasnud veretesti teha? Mina helistasin perearstile ja küsisin, et mis ma edasi peaksin tegema, kui sain rasedustestil triibud. Tema ütles vaid, et tuleb panna günekoloogi juurde aeg, mille ma ka panin ja nüüd oota seda aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tegin just paar päeva enne oodatavaid päevi veretesti, kuna oli üritus tulemas ja mõtlesin kas saaksin niiöelda shampust juua või ei ????Lähtusin sellest, et kahte triipu ei pruugi kohe näha olla, kui rasedus väga nooreke… veri näitas rasedust ja peale seda tegin ka kohe esimese rasedustesti ja kaks triipu.  Järgnevad 2 erinevat testi näitasid ka tumedaid triipe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ikka veel veretestile läinud. Ei suuda otsustada, kas ikka on nii vajalik seda teha ???? Koduse RT tegin, kui päevad 1 päeva hilinenud olid. Triip oli üsna hele, aga kenasti olemas ja konkreetne. Paar päeva hiljem pealelõunal juba rasvasem, aga ikka mitte nii tume kui kontrolljoon.

Kuidas teil enesetundega? Mul iiveldab igapäevaselt, rinnad pole enam üldse tundlikud. Eelmise rasedusega oksendasin ja rinnad lõid tuld üsna kohe peale teadasaamist. Nahk on ka klaarimaks läinud nagu eelmise rasedusegagi juhtus.

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liitun teiega. Minul teine rasedus ja seekord küll naljakas, peaks olema 7+3 hetkel ja arstiaja sain alles 01.11, nii et selleks ajaks võiks 9+3 olla. Ma ei tea, kuidas ma kahest haiglast vaatamata nädalate ütlemisele normaalsemst aega ei saanud 😀

Erilisi tunnuseid ei ole, 2 testi positiivsed. Veretesti pole ka tahtnud minna tegema või tasulisse, pigem läheks lisauuringutele siis juba hiljem, aga jube raske on oodata küll niiviisi.

Juunititt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain samuti aja suht hilise – selleks ajaks peaks mul 10+5 olema.

Vähemalt enne 12.nädalat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin eile ämmakal ära. UH näotas 6+4 või 6+6. Järgmine nädal uuesti uh, sest mul pole õrna aimugi millal rasestusin ja rasedus alguses võib UHga eksida. Süda lõi ilusti, vormistati ka kohe raseduskaart ja KV aeg nov lõpus kirjas. Oleks pidanud kotikese kaasa võtma, neid pabereid-raamatuid-topsikuid sai nii palju. ????
Mul ikka veel iiveldab jubedalt, rinnad tahavad valust lõhkeda, väsimus on meeletu, kõht valutab ja siiani käivad aega ajalt külmavärinad. Kõht läheb peale esimest söömist punni. Ma ostsin kuu aega tagasi uue talve parka, oleks võinud lausa ühe nr väiksema võtta aga täna… rindadest ja kõhust pigistab nii jubedalt. Kaalust olen -1kg alla võtnud (suur algkaal ka). Ma ei tea mis ma talvel selga panen, kui kõht kiirelt ette tuleb. Kolmas rasedus ka.

 

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Eks muretsema paneb ikka, aga muretsemine midagi paremaks ei tee kahjuks. ???? ise tegelikult muretsen muidugi ka..

Minu eelmine määrimine lõppes kahjuks peetunud rasedusega, samas olen ka palju positiivse lõpuga lugusid lugenud.

Minul arst nädala pärast, võin teada anda, kuidas minu puhul pruunikas määrimine rasedust mõjutas. ????

Hoian sulle pöialt!

Lyys

</p>

aitäh! sulle kaa ja ootan uudiseid! Seniks kõike paremat! ????

Hei

Mina tulen arsti juurest positiivsete uudistega. Määrimise põhjus on hematoom. Hetkel kirjutas arst mu koju puhkerežiimile, kahe nädala pärast uus uh.

Äppide järgi peaks olema 7+2 arst sai esialgu 6+5 ja ülemõõtes 7+0.

Kui kellelgi on hematoomiga kogemusi, siis võib jagada, mul endal igasugu muid viperusi olnud, hematoomi veel mitte. 🙂

 

Lyys

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Eks muretsema paneb ikka, aga muretsemine midagi paremaks ei tee kahjuks. ???? ise tegelikult muretsen muidugi ka..

Minu eelmine määrimine lõppes kahjuks peetunud rasedusega, samas olen ka palju positiivse lõpuga lugusid lugenud.

Minul arst nädala pärast, võin teada anda, kuidas minu puhul pruunikas määrimine rasedust mõjutas. ????

Hoian sulle pöialt!

Lyys

</p>

aitäh! sulle kaa ja ootan uudiseid! Seniks kõike paremat! ????

Hei

Mina tulen arsti juurest positiivsete uudistega. Määrimise põhjus on hematoom. Hetkel kirjutas arst mu koju puhkerežiimile, kahe nädala pärast uus uh.

Äppide järgi peaks olema 7+2 arst sai esialgu 6+5 ja ülemõõtes 7+0.

Kui kellelgi on hematoomiga kogemusi, siis võib jagada, mul endal igasugu muid viperusi olnud, hematoomi veel mitte. ????

Lyys

Minul oli eelmise rasedusega hematoom. Ma ei mäleta täpselt, mis nädalal, aga umbes 8-9 kui ma ei eksi. Mul määris roosakalt. Olin öö haiglas, sain tilka (ei mäleta jällegi, mida täpselt) ja pärast seda 2 nädalat säästurežiimil. KV ajaks oli hematoom läinud ja kõik hästi.

Hoian sulle pöialt! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: center;”>

Eks muretsema paneb ikka, aga muretsemine midagi paremaks ei tee kahjuks. ???? ise tegelikult muretsen muidugi ka..

Minu eelmine määrimine lõppes kahjuks peetunud rasedusega, samas olen ka palju positiivse lõpuga lugusid lugenud.

Minul arst nädala pärast, võin teada anda, kuidas minu puhul pruunikas määrimine rasedust mõjutas. ????

Hoian sulle pöialt!

Lyys

</p>

aitäh! sulle kaa ja ootan uudiseid! Seniks kõike paremat! ????

Hei

Mina tulen arsti juurest positiivsete uudistega. Määrimise põhjus on hematoom. Hetkel kirjutas arst mu koju puhkerežiimile, kahe nädala pärast uus uh.

Äppide järgi peaks olema 7+2 arst sai esialgu 6+5 ja ülemõõtes 7+0.

Kui kellelgi on hematoomiga kogemusi, siis võib jagada, mul endal igasugu muid viperusi olnud, hematoomi veel mitte. ????

Lyys

Minul oli eelmise rasedusega hematoom. Ma ei mäleta täpselt, mis nädalal, aga umbes 8-9 kui ma ei eksi. Mul määris roosakalt. Olin öö haiglas, sain tilka (ei mäleta jällegi, mida täpselt) ja pärast seda 2 nädalat säästurežiimil. KV ajaks oli hematoom läinud ja kõik hästi.

Hoian sulle pöialt! ????

[/ote]

Aitäh, hea kuulda! 🙂

 

Lyys

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna nagu kerge peavalu ja silmad hellad. Selline imelik oli olla, et panin lausa kraadiklaasi alla. Ja väike palavik olemas…37,2. Teen õhtul ilmselt covid kiirtesti igaksjuhuks. Kuigi Googeldasin, et palavik raseduse alguses normaalne. Väike mure igatahes juures.

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on igapäev 37-37,2 aga pidavat normaalne olema. Täna oli kõht korra lahti ja paha olla, varem pole paha olnud ja oksendamist pole ka olnud. Tea kas nüüd siis hakkas see iiveldus peale, eks aeg näitab ???? Rinnad on katsudes valusad, vahel alakõhus kergelt tuikab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 203 )


Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022