Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 203 )

Teema: Juunibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Mina ilmselt varetestile ei hakka minema, arsti aja sain 7+4 ja peale seda tuleb ämmaka visiit 🙂

Mul näitas rasedustesti kahte triipu juba nädal enne oletatavaid päevi, siis oli triip hele aga kolme päeva pärast oli juba tugev punane triip 🙂

Rinnad megavalusad, nagu pommid oleks ees ???? Ja väsimus on ka suur, eile jäin juba 7 ajal õhtul magama, ärkasin peale üheksat siis panin lapse magama ja siis läksin ise uuesti magama ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin veretestil (olen mõlema eelmise rasedusega ka käinud), sest tahtsin näha kas hcg tõuseb ilusti.

Umbes 4+3 oli hcg 343

ja 4+5 oli 723

Seega tõuseb vähemalt selles etapis ilusti ja mul kohe muret natukene vähem. Täna 5+5. 🙂

Kõhuvalud on seekord natukene imelikumad ehk siis olen mõlema eelmise lapsega tundnud kummalt poolt munarakk tuli ja seal pool on sellist valu ka olnud. Seekord on valu mõlemal pool ja paneb mind seega kaksikuid kahtlustama. ???? Ma muidugi tean, et see võimalus on väike, aga käin mõttes pidevalt kas kaksikute või tsüsti mõtet, sest valud käivad nagu jumal juhatab. Ma ei kujuta ette ka mis siis saaks. ???? Kahelt lapselt kohe neljale lendamine oleks päris karm katsumus. Seda enam, et esimene laps saab selleks ajaks napilt 3. ????

 

VO.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tundsin ka torked mõlemal pool munajuhas, ei ole kaksikud, üks beebi ikka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen suur ülemõtleja ja pabistaja. Rääkige palun, mida esimene arstil käik endast kujutab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõigepealt vaadatakse tupekaudu loodet, südametööd, võrreldakse suurust nädalatega alates viimasest päevadest.

Siis täidetakse rasedakaart või raamat, kuidas seda nimetataksegi, ühesõnaga võetakse rasedana arvele. Seal küsitakse sinu tervisliku seisundi kohta, aga ka mehe andmeid. Lõpuks antakse esimesed uriini- ja vereproovitotsikud ka pihku ja kästakse need varsti ära tuua..  vererõhku mõõdetakse. Rohkem väga ei meenu, parandage kui mu mälu juba petab. Igatahes karta pole miskit, kuuled oma tita südamelööke esimest korda ☺

 

Juunititt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Mina tundsin ka torked mõlemal pool munajuhas, ei ole kaksikud, üks beebi ikka.

</p>
Hcg järgi on samuti pigem üks, aga olen eelmiste rasedustega tundnud valu pigem ühel pool ja kui teisel pool tundsin, siis oligi tsüst, mis kenasti ise kadus. Selle pärast kahtlustan ka praegu kas seda või siis jah kahte mudilast. ???? Eks 2.11 selgub täpsemalt. 11 päeva veel oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile õhtul tuli paberile nagi pruunikad kiud, mitte küll palju aga selline veider tunne tuli kohe peale. Hommikul peale vahekorda ennast korrastades oli nagu hele-hele pruun ja pisut heledat verd, väga vähe. Peas kerge paanika aga netist just neid arstide vastuseid lugedes pidi peale vahekorda kerge veritsus okei olema.? Ja, et kunagi oli selle aja järgi mul algamas päevad. Kindlasti hoian endal silma peal ja vajadusel põrutam emosse ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli eile ka pruunikas määrimine hommikul. Korraks olin päris paanikas ja mõtleisn juba erakorralisse minna aga siis rahunesin maha, sest see pidavat täiesti normaalne olema. Täna juba kõik korras. Ootan arsti aega 25.10, räägin ka arstiga sellest.

Kuidas teil enesetunne? Minul iiveldab juba iga päev ja päev läbi. Rasedus 5+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!
Mul peaks täna UH järgi 7+3 olema. Jägmine nädal uuesti UHsse mõõtma, saab kindlama kuupäeva paika. Mul siiani iiveldab. Harva kui mõni päev kergemalt, enamus ajast ainult vingun kui paha mul olla on.???? Ühekorra ka potti kallistanud. Väsimus samuti ei taha ära kaduda. Peale tööd teen pea iga päev tunnise uinaku ja õhtul vara magama. Enam kõht väga ei valuta aga jubedalt kisub ja lööb külgedesse valud, kui voodis järsult keerata. Kui enne olid külmavärinad, siis nüüd tekivad kuumahood. Seedimine on korrast ära ja viimased päevad õhtuti kerge peavalu. Rinnad on korralikud pommid ees ja mega valusad. Vaikselt mõlgutan rasedate teksade peale, tava pükstega hakkab peale lõunasööki kõhust pitsitama, mis tekitab oma korda valu. Teen alati püksinööbi lahti, siis kergem olla.????

 

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pidev iiveldus ja väsimus. Kogu aeg on külm ja külmavärinad jooksevad üle selja. Täna peaks olema 5+6, 26.10 plaan ämmaka vastuvõtule minna. Tean, et ilmselt vara, aga kuna ma olen praegu üldse väga segaduses, siis tahaks kellegagi konsulteerida. Saan nüüd kohe halvakspanu osaliseks, aga mõtlen katkestamise peale.. ???? Suhted mehega väga kehvad ja ma pole üldse valmis üksi last üles kasvatama. Lisaks jäin äsja töötuks ja uuele tööle kandideerides sain rasedusest teada. Tunnen, et väga inetu on lasta ennast koolitada ja siis teatada, et peatselt koduseks jään. Tunne nii kehv ja tõesti ei tea, mida teha..

K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pidev iiveldus ja väsimus. Kogu aeg on külm ja külmavärinad jooksevad üle selja. Täna peaks olema 5+6, 26.10 plaan ämmaka vastuvõtule minna. Tean, et ilmselt vara, aga kuna ma olen praegu üldse väga segaduses, siis tahaks kellegagi konsulteerida. Saan nüüd kohe halvakspanu osaliseks, aga mõtlen katkestamise peale.. ???? Suhted mehega väga kehvad ja ma pole üldse valmis üksi last üles kasvatama. Lisaks jäin äsja töötuks ja uuele tööle kandideerides sain rasedusest teada. Tunnen, et väga inetu on lasta ennast koolitada ja siis teatada, et peatselt koduseks jään. Tunne nii kehv ja tõesti ei tea, mida teha..

K

 

Mõtle ikka enne hoolikalt, kui aborti tegema lähed. Mõni ootab oma pisikest imet mitu aastat aga sina mõtled aborti teha. Nii kurb on lugeda lihtsalt. 🙁

Kõike annab lahendada. Muidugi on lapsel kahte vanemat vaja aga saaksid ka üksi edukalt hakkama ma usun. 😉

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pidev iiveldus ja väsimus. Kogu aeg on külm ja külmavärinad jooksevad üle selja. Täna peaks olema 5+6, 26.10 plaan ämmaka vastuvõtule minna. Tean, et ilmselt vara, aga kuna ma olen praegu üldse väga segaduses, siis tahaks kellegagi konsulteerida. Saan nüüd kohe halvakspanu osaliseks, aga mõtlen katkestamise peale.. ???? Suhted mehega väga kehvad ja ma pole üldse valmis üksi last üles kasvatama. Lisaks jäin äsja töötuks ja uuele tööle kandideerides sain rasedusest teada. Tunnen, et väga inetu on lasta ennast koolitada ja siis teatada, et peatselt koduseks jään. Tunne nii kehv ja tõesti ei tea, mida teha..

K

Mõtle ikka enne hoolikalt, kui aborti tegema lähed. Mõni ootab oma pisikest imet mitu aastat aga sina mõtled aborti teha. Nii kurb on lugeda lihtsalt. ????

Kõike annab lahendada. Muidugi on lapsel kahte vanemat vaja aga saaksid ka üksi edukalt hakkama ma usun. ????

See otsus ei tule mul kohe kindlasti kergelt ja seetõttu pole seda ka langetanud. Ma, muide, kaotasin aasta tagasi poole raseduse pealt vägagi oodatud lapse ja mõistan kui ebaõiglane selline mõte teiste emaks saada soovijatele tundub.

K

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pidev iiveldus ja väsimus. Kogu aeg on külm ja külmavärinad jooksevad üle selja. Täna peaks olema 5+6, 26.10 plaan ämmaka vastuvõtule minna. Tean, et ilmselt vara, aga kuna ma olen praegu üldse väga segaduses, siis tahaks kellegagi konsulteerida. Saan nüüd kohe halvakspanu osaliseks, aga mõtlen katkestamise peale.. ???? Suhted mehega väga kehvad ja ma pole üldse valmis üksi last üles kasvatama. Lisaks jäin äsja töötuks ja uuele tööle kandideerides sain rasedusest teada. Tunnen, et väga inetu on lasta ennast koolitada ja siis teatada, et peatselt koduseks jään. Tunne nii kehv ja tõesti ei tea, mida teha..

K

Mõtle ikka enne hoolikalt, kui aborti tegema lähed. Mõni ootab oma pisikest imet mitu aastat aga sina mõtled aborti teha. Nii kurb on lugeda lihtsalt. ????

Kõike annab lahendada. Muidugi on lapsel kahte vanemat vaja aga saaksid ka üksi edukalt hakkama ma usun. ????

See otsus ei tule mul kohe kindlasti kergelt ja seetõttu pole seda ka langetanud. Ma, muide, kaotasin aasta tagasi poole raseduse pealt vägagi oodatud lapse ja mõistan kui ebaõiglane selline mõte teiste emaks saada soovijatele tundub.

K

Eks olene ka sinu vanusest, et kas hiljem piisavalt aega, et uus beebi saada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka igapäevaselt iiveldab, kuigi eelmiste rasedustega on alati 8-9ndl alles hakkand. Täna 6+2 ja arstile 29.okt . Juba teist õhtut nii puhitus tunne, et lausa häirib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul peale rindade valulikkuse pole endiselt veel midagi, mul alles muidugi 5+2 ka

Aga tahaks nagu veel miskit kinnitust ????

Kaks sõbranna sünnipäeva vahepeal olnud, olen veini alkoholivaba veini vastu vâlja vahetanud, et keegi aru ei saaks ???? Sest rääkida ei taha enne kui Oscar tehtud.

Kas kellegil plaanis Dr.Šoisi juurde ka Oscarit tegema minna on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pidev iiveldus ja väsimus. Kogu aeg on külm ja külmavärinad jooksevad üle selja. Täna peaks olema 5+6, 26.10 plaan ämmaka vastuvõtule minna. Tean, et ilmselt vara, aga kuna ma olen praegu üldse väga segaduses, siis tahaks kellegagi konsulteerida. Saan nüüd kohe halvakspanu osaliseks, aga mõtlen katkestamise peale.. ???? Suhted mehega väga kehvad ja ma pole üldse valmis üksi last üles kasvatama. Lisaks jäin äsja töötuks ja uuele tööle kandideerides sain rasedusest teada. Tunnen, et väga inetu on lasta ennast koolitada ja siis teatada, et peatselt koduseks jään. Tunne nii kehv ja tõesti ei tea, mida teha..

K

Mõtle ikka enne hoolikalt, kui aborti tegema lähed. Mõni ootab oma pisikest imet mitu aastat aga sina mõtled aborti teha. Nii kurb on lugeda lihtsalt. ????

Kõike annab lahendada. Muidugi on lapsel kahte vanemat vaja aga saaksid ka üksi edukalt hakkama ma usun. ????

<p style=”text-align: left;”>See otsus ei tule mul kohe kindlasti kergelt ja seetõttu pole seda ka langetanud. Ma, muide, kaotasin aasta tagasi poole raseduse pealt vägagi oodatud lapse ja mõistan kui ebaõiglane selline mõte teiste emaks saada soovijatele tundub.

K

Kindlasti ei tule selline otsus kergelt ja kellelgi ei ole õigust sind hukka mõista!</p>
Kui aga kahtled, siis soovitan aborti mitte teha. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hey hey, mul peaks täna 7+0 olema ja no maitea. Viimased päevad olen nii nii väsinud, et ei saa voodiski välja. + kõik söögid ajavad öökima. Kuidas tell selle väsimusega?

Ter, TA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Minul täna arstil käidud. 6+0 ja süda lõi…hetkega võttis pisara välja????. Tähtaeg 20 juuni ja järgmine aeg 22.11 niptify testile. Kuuaega jälle ootamist. Sümptomitest niipalju, et iiveldas aegajalt ja põhjuseta, külmatunne ja külmavärinad.</p>
KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Minul täna arstil käidud. 6+0 ja süda lõi…hetkega võttis pisara välja????. Tähtaeg 20 juuni ja järgmine aeg 22.11 niptify testile. Kuuaega jälle ootamist. Sümptomitest niipalju, et iiveldas aegajalt ja põhjuseta, külmatunne ja külmavärinad.</p>

KK

Miks otse niptify testile saadeti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Minul täna arstil käidud. 6+0 ja süda lõi…hetkega võttis pisara välja????. Tähtaeg 20 juuni ja järgmine aeg 22.11 niptify testile. Kuuaega jälle ootamist. Sümptomitest niipalju, et iiveldas aegajalt ja põhjuseta, külmatunne ja külmavärinad.</p>

KK

Miks otse niptify testile saadeti?

Kuna mul Ivf rasedus ja seljataga peetumine siis ise teen. Keegi ei saadagi.

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka teie ridadega lõpuks. Hetkel rasedus 9+2, ämmaemanda juures olen jõudnud juba kahel korral käia, esimene kord kui rasedust oli 6+2 ja teine 8+2. Mõlemal korral olid südametuksed ilusti näha ja kõik korras, aga kuna mul aprillis rasedus peetus, siis olen sel korral suur pabistaja. Oscari aja sain novembri lõppu ja ma kardan, et enne seda ma vist ei suudagi uskuda, et kõik korras on. Väga loodan küll, et on, see rasedus on meil kaua oodatud!

Sümptomid on mul üsna leebed, kerge iiveldus on aeg-ajalt, kuid mitte nii, et see segaks. Väsimust ei ole seni pea üldse, pigem vastupidi, tihtipeale on uni katkendlik. Jõudsin selle pärast juba muretsemagi hakata, aga ämmaemanda sõnul pidi see õnneks normaalne olema. Eks ma neid sümptomeid ka ootan ja analüüsin, olen korralik ülemõtleja ja rasedus annab selleks niii palju võimalusi 😀

Bennet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Mina tänasest ka siin pundis. 7+2

On olnud eelnevalt kaks emakavälist seega seekord olen vaiksem enne kui perele räägin. Tahtsin küsida on siin keegi ka Soomes, neljapäeval esimene ämmaka visiit ja mõtlen kas siin kõik samamoodi kui Eestis 10 a tagasi? ????

Teine laps siis tulemas.

Terv, finest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul teab ainult mees, perele ütlen ka alles peale KV , samuti olnud üks ebaõnnestumine varem seega ei kipu rääkima

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna jälle ultrahelis (päevi polnud pikalt ja ei teadnud millal viljastumine). Kui enne pakuti 8.06 tähtajaks, siis täna 11.06 ehk siis 7+4 on praegu. Mul oscar test novembri lõpus ja teine ämmaka aeg alles enne jõule. Teistel ka nii pikad vahed?  Tuleb üle kahe kuu. ????

Ma loodan, et mul ei tule kiiresti kõht ette nagu eelmine kord, kui 14+ rasedana oli korralik pall ees. Tahaks sel korral jõuludeni oodata, siis miskit 16+ nädalat. Ideaalis ootaks üldse LA ära, enne kui teatada kõigile aga no vaevalt see õnnestub. Jätkuvalt maadlen iiveldusega ja päevas korra oksendan. Kõht samuti kisub ja valutab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin täna jälle ultrahelis (päevi polnud pikalt ja ei teadnud millal viljastumine). Kui enne pakuti 8.06 tähtajaks, siis täna 11.06 ehk siis 7+4 on praegu. Mul oscar test novembri lõpus ja teine ämmaka aeg alles enne jõule. Teistel ka nii pikad vahed? Tuleb üle kahe kuu. ????

Ma loodan, et mul ei tule kiiresti kõht ette nagu eelmine kord, kui 14+ rasedana oli korralik pall ees. Tahaks sel korral jõuludeni oodata, siis miskit 16+ nädalat. Ideaalis ootaks üldse LA ära, enne kui teatada kõigile aga no vaevalt see õnnestub. Jätkuvalt maadlen iiveldusega ja päevas korra oksendan. Kõht samuti kisub ja valutab.

Mul saab oscar olema viis nädalat pärast viimast ämmaemandat ja järgmine ämmaemand kaks nädalat pärast oscarit. Pikad vahed on küll, aga ju siis peab nii olema. Ma ise muidugi käiks hea meelega iga paari nädala tagant kontrollimas, kas kõik on ikka hästi 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, käisin täna esimest korda arstil, enda arvutuste järgi 7ndl, aga sain suurema shokki täna… Ma ootan kaksikuid. ???????? süda lõi mõlemil, üks oli 6+2ndl ja teine 6+5ndl. Mees oli shokis, et kuidas see võimalik, kuna suguvõsas pole kaksikuid. ???? Uuesti arstile 11nov.

V.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Käisin ka kolmap rasedusega arvele võtmas. Arvasin; et kuues nädal jookseb; kuid valearvestus. UH näitab 8 nädal. Tähtaeg 8.juuni. Kodus on kasvamas varsti 3 aastaseks saav õde. Kui esimese lapsega iiveldas hommikuti ja oksendasin korra ära ja terve päev oli hea olla. Siis praegu iiveldab terve päeva. Pean koguaeg vaatama mida söön; sest vale toit ajab oksele. Täna hommikused kiluvõileivad olid ikka väga head 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, käisin täna esimest korda arstil, enda arvutuste järgi 7ndl, aga sain suurema shokki täna… Ma ootan kaksikuid. ???????? süda lõi mõlemil, üks oli 6+2ndl ja teine 6+5ndl. Mees oli shokis, et kuidas see võimalik, kuna suguvõsas pole kaksikuid. ???? Uuesti arstile 11nov.

V.

Nii äge! Palju õnne! Kas on juba võimalik tuvastada, kas ühemunarakukaksikud või erimunarakkude oma. Kas rasedussümptomid on tugevamad ka? Ja kas hcg analüüsi ka enne tegid (mind huvitab, mis väärtus võiks kaksikutega olla)?  6+2 ja 6+5 ongi teisisõnu seitsmes nädal käimas. Arstil loetakse täisnädalaid ja päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, käisin täna esimest korda arstil, enda arvutuste järgi 7ndl, aga sain suurema shokki täna… Ma ootan kaksikuid. ???????? süda lõi mõlemil, üks oli 6+2ndl ja teine 6+5ndl. Mees oli shokis, et kuidas see võimalik, kuna suguvõsas pole kaksikuid. ???? Uuesti arstile 11nov.

V.

Nii äge! Palju õnne! Kas on juba võimalik tuvastada, kas ühemunarakukaksikud või erimunarakkude oma. Kas rasedussümptomid on tugevamad ka? Ja kas hcg analüüsi ka enne tegid (mind huvitab, mis väärtus võiks kaksikutega olla)? 6+2 ja 6+5 ongi teisisõnu seitsmes nädal käimas. Arstil loetakse täisnädalaid ja päevi.

Arst ütles, et nad on eraldi, seega erimunarakukaksikud. Ei teinud ennem mingeid analüüse. Hetkel ka ei võetud vereproove. Öeldi, et las kosuvad. Rasedussümptomid on küll ja tugevamad. Eelnevate tütardega hakkas õrnalt iiveldama 8-9ndl paiku, aga nüüf suht kohe kui triibud kätte sain. Ja eelnevate rasedustega ei olnud väsinud, aga nüüd käin ringi ja aint haigutan. ???? Ja jube vetsu häda koguaeg.

Loodan väga, et kõik läheb hästi ja pisikesed kosuvad. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teiega ootamast, 7+4. Tumepruunikas määrimine näitas, et süda enam paraku ei löö. Uuel nädalal puhastamine…  Esimene rasedus ja paraku sellised lood, valus. Eks aeg parandab haavad ja kindlasti proovime uuesti, loodame kord enda tervet last süles hoida.

Soovin teile kõigile murevaba rasedust ja kerget sünnitust! <3

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 203 )


Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022