Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 203 )

Teema: Juunibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Mina kahjuks lahkun teiega ootamast, 7+4. Tumepruunikas määrimine näitas, et süda enam paraku ei löö. Uuel nädalal puhastamine… Esimene rasedus ja paraku sellised lood, valus. Eks aeg parandab haavad ja kindlasti proovime uuesti, loodame kord enda tervet last süles hoida.

Soovin teile kõigile murevaba rasedust ja kerget sünnitust! <3

Kui kahju, tunnen kaasa 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii kahju lugeda. Minul ka täna emo päev seljataga. Pruunikas määrimine ja kerge kõhuvalu. Süda lõi ja leiti kaks hematoomi ehk verevalumit. Nüüd pean olema voodireziimil ja sain ka tabletid. Loodan parimat ja nii kurb kui kellegil halvasti läheb. Mul ju endalgi üks peetumine seljataga????

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin arstil 25.10. Samal päeval tekkis veritsus ja arst kahtlustas ülevaatusel, et mul on kahesarveline emakas ja kutsus järgmine päev tagasi. Uuel vaatlusel alles öeldi, et südametöö ilusti olemas ja rasedus emakasisene. Ise olin paanikas aga arst rahustas, et ma pole ainus naine sellise emakaga. Raseda passi vms pidime täitma järgmine kord, et ootame kaks nädalat ja alles siis vaatame ja täidame selle. Proove ega midagi ei võetud, soovitati ainult rahulikumalt võtta ja raskusi mitte tõsta. Natukene nagu mõru maik jäi suhu sellest arsti külastusest. Suurt midagi ei räägitud ja küsida ka ei lastud. Ootan esimest last ja raseduat täna 6+4. Süda iga päev paha ja nutan ka iga asja peale ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ka kahesarveline emakas, emakas südame kujuga ja mingit probleemi raseduse ega sünnitusega ei olnud 🙂

Esimese lapsega õeldi, et ilmselt sünnib varem sest lapsel lõpuks kitsas agaaaaa tegelt laps sündis hoopis 42 nädalal 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kus te tasulisi proove teete, kas haiglas?

Arvasin, et ei taha minna aga hetkel hakkab nagu hirm juba tulema ????

Sain rasedusest väga vara teada, 3 nädalal näitas rasedustest juba kahte triipu ja homme saab 6 nädalt aga arstiaeg alles 10 november kus peaks olema 7+4. Arst ütles, et siis ideaalne aeg tulla ☺️ Aga ma siin nii kaua praadinud, tahaks kohe kõike ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>

Kus te tasulisi proove teete, kas haiglas?

Arvasin, et ei taha minna aga hetkel hakkab nagu hirm juba tulema ????

Sain rasedusest väga vara teada, 3 nädalal näitas rasedustest juba kahte triipu ja homme saab 6 nädalt aga arstiaeg alles 10 november kus peaks olema 7+4. Arst ütles, et siis ideaalne aeg tulla ☺️ Aga ma siin nii kaua praadinud, tahaks kohe kõike ????

</p>
<p style=”text-align: left;”>Mina plaanin minna šoisi juurde Oscarit ja LA tegema, kui rasedus püsima jääb. Minul ka hematoom ja tänu sellele katkemisoht.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel määrimisega mures? Mul hetkel 7+1 ja ikka määrib. Arst ütles, et erakorralisse pöörduda suure veritsuse korral… ma ei tea. Uus arsti aeg nädala pärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ämmakal käidud ja arvele võetud. 🙂 Süda lõi ilusti ja täitsa ajaline. Hetkel mõõdeti küll umbes 3 päeva mööda, aga see nii varajases etapis tavaline. Kirja sai tähtaeg 21.06 (tegelikult ilmselt on 18.06 kanti) ja hetkel umbes 7+0 või 7+3.

Laupäeval oli õrn ühekordne roosakas määrimine, aga kuna seda korra juhtus eelmise lapsega ka, siis liialt ei muretsenud. Bandaaži ainult pean ostma, sest selg ei pea kohe üldse vastu. Oskab keegi soovitada head kohta või head brändi? 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka eile lõpuks ämmakal ära, loote suurus väiksem kui arvasin, 7+2, süda lõi. Kummaline aga see, et avastati, et ka teine lootekott on olemas, mis praegu oli tühi. Ämmakas ütles, et teoreetiliselt on väike kaksikute variant ja selgub järgmises uh. Ma ise ei tahaks uskuda ja arvan, et teise areng seiskus. Uskumatu ikka 😀 aga 7+2 suuruses peaks teine ka ikka ju näha olema või kas saab erimuna kaksikute korral niivõrd hiljem toimuda viljastumine.. no põnev.

mul määrimist pole, aga peavalud kimbutavad ja hommikul iiveldab.

Juunititt

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel määrimisega mures? Mul hetkel 7+1 ja ikka määrib. Arst ütles, et erakorralisse pöörduda suure veritsuse korral… ma ei tea. Uus arsti aeg nädala pärast.

Minul ka 7+1 ja käisin juba tiiru EMOs määrimisega ära. Oli/on katkemise oht ja saadeti voodi või väga säästvale režiimile. Leiti kaks hematoomi ja sain mingeid tablette. Määramist pole enam olnud, aga mure on ikka. Ei tea ju kas jätkuvalt lootega kõik korras. Arstile nädala pärast uuesti.

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain nüüd teist korda arstil käidud, vaatas kuidas kasvanud on ja saatis vereproove andma KV jaoks. Ultraheli on 29ndal. Sain ka paberi kergemale tööle üleviimiseks ???? Eks nüüd istun ja ootan millal see aeg kätte jõuab , aga raske on  ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega. Eile käisin arstil ja tuvastati raseduse suuruseks 8+0. Süda lõi ilusti. Tulemas  on teine laps. Kodus hetkel peagi 2-aastaseks saav poiss. Üle nädala on pidev iiveldus ja kerge väsimus.

Tähtaeg 16.06.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega, täna arstil käidud ja kindlam 🙂

Tulemas on kolmas ????

7nädal uh järgi, süda oli kohe näha.

Õnneks iiveldus ja valud on hetkel et kadunud. Saab end veidi paremini tunda.

Oscar ja uus aeg ämmakale 10.12

Vahvat ootust meile Juunikatele!

K.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul üks uus sümptom juures, mõte hakklihast ajab juba südame pahaks ????

Jaa rinnad lähevad igapäevaga aina valusamaks, rinnahoidjaga ei saa üldse olla ????‍♀️

Ja kolmapäeval lõpuks arst, ei jõua ära oodata ????

M

7+0

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kannata muna, isegi selle vaatamist kapis enam ????.

Eile kallistasin wc potti. Õnneks täna tiptop.

Mega rämpstoidu isu. Ja kui siis ostan ja hakkan sööma, on see nii maitsest mööda – enamasti megasoolane tundub ja ei suudagi süüa.

 

Tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstil käidud, beebsul süda lööb????

Rasedus natuke suurem kui ma päevade järgi arvutasin, 7+4 arvasin ise , aga ultraheli järgi 8+1  . Arst pani tähtajaks 21 juuni 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milliseid (lisa)uuringuid ja mitmendal nädalal teha lasete?

Ise plaanin lisaks riiklikule oscarile ka niptify.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Ühinen ka teiega, täna sai 9+3.
Esimesed nädalad ma magasin praktiliselt maha aga nüüd tunnen end taas inimesena. ????
kuidagi ei julge veel facebooki suure grupiga liituda aga tundub, et siin juba saab rõõmu jagada! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka juunibeebidega, ise arvasin, et tuleb juulibeebi, aga uh näitas TA-ks 30.06.
Tulemas on teine laps ja jube jube iiveldus on koguaeg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et suurem osa on vist facebooki gruppi üle läinud?

Ise liitun alles kuu lõpus kui kuklavoldi uuring tehtud ???? Hetke seisuga 11+3 ja no ikka vahepeal nii halb olla ???? Esimese rssedusega on praegune ikka nii nii erinev ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin jah nii vaikseks jäänud , mina ei ole veel suure fb grupiga liitunud. Ma siiski eelistaks pisikest gruppi kus meid nt 30 🙂 Aga sinna ka ei taha enne KV liituda , see peaks olema mul December alguses 🙂

Mul homme esimene ämmaka visiit, võetakse rasedusega arvele ????

Kas ämmakas juures tehakse uus ultraheli ka või pigem ei teha kui iltraheli eelmine nädal oli? Esimese lapse ajast ei mäletagi enam ????

M

9+2

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ootaks samamoodi KV UH ära. Puhtalt selle pärast, et tahaks enne kindel olla. 🙂

Aga siin käin küll koguaeg piilumas, kas midagi uut on. Mul on kv uh 9.12. Olen mõelnud, et äkki tahaks NIPTi teha aga kas selleks ma peaksin seda enne Oscarit ütlema? Või saab kiirelt peale seda soovi avaldada?

Iseenesest kolmas laps, aga nii paha pole kunagi olnud kui nüüd. Mõtlen iga nädal, et mitu nädalat veel jäänud on või millal ometigi paremaks läheb. Praegu 9+5.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sooviks ka sellist väikest facebooki gruppi. Suure grupiga ei soovi nii pea veel liituda ja kas üldse seda teen.

Mul novembri lõpus KV, vaikselt hakkab inimese tunne tekkima. Iiveldab õnalt, kõhuvalusid pole, laps üles poole kasvanud ja enam ei jookse 24/7 vetsu vahet. Väsimus hakkab tagasi tõmbuma.

 

T

10+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka liituks hea meelega väikese grupiga. 🙂

KV juba järgmisel nädalal, peale seda liituks väikse grupiga, suurde ei kipu enne, kui lähedasemad tuttavad rasedustest teavad. Hetkel teab (ilmselgelt lisaks mehele :D) vaid üks sõbranna. 🙂

Minu hematoom lahenes ilusti ja beebiga kõik hästi, aga pean siiski rahulikult võtma, platsenta serv emakasuudmel vms.

“tänu” hematoomile olen juba 3x uh käinud ja beebi on juba täitsa beebi, siputab ultraheli ajal, sõrmed ja varbad ja kõik kenast näha. ❤️

Iiveldanud ei ole kordagi vaid väsimus ja nahk ei ole kunagi enne nii punniline olnud. Sisetunne ütleb, et tuleb tüdruk. ????

 

Lyys 11+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind võeti täna rasedusega arvele, tänasest puhkusel ja järgmine reede saan kergemale tööle suunamise lehel ja kuna meil tööl seda anda pole siis jään koju 🙂 Aga mis mulle selle juures ei meeldi on see, et tööl juba enamus teavad ???? Aga peredele ja sõpradele ei tahaks enne KV õelda .

Õnneks KV juba teisel detsembri nädalal 🙂

M

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sooviks ka pisemat ja privaatsemalt gruppi. Mul täna 10+3 ja esmaspäeval lähen niptifyd tegema. Kuna mul esines ka määrimist ja oli hematoom siis olen juba paar korda uh käinud. Vaikselt hakkab tõesti inimese tunne tagasi tulema. Ei iivelda enam nii hullult ja pistetud torkeid enam pole. Aga tundub, et väike kõva kõhuke hakkab tulema…. selline pidev liigatäis kõhu tunne on ka. Ei teagi kas nii vara see kõht peaks end märku andma????‍♀️…kaalu nagu polegi tulnud, kui siis kuni kilo.

KK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka olen sellist pisemat ja mõnusamat gruppi oodanud. Mul järgmine ndl vereanalüüsid ja 2.12 siis vastused. ????

Esimesed 8 ndl oli ikka mega uni koguaeg. Nüüd on nii veider, et kuidagi peale seljavalu ei kimbuta miski. ????

G

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, liitun ka teiega. Tulemas on kolmas.

Rasedust hetkel täpselt 10 nädalat, esimene ämmaka visiit tehtud ning kõik oli korras.

Kv aeg on dets alguses.

Ei iivelda, on vaid suurem väsimus kui varem ning näonahk samuti halvem. Kaalu pole hetkel veel juurde tulnud.

Mina pooldan ka pisemat privaatset Fb gruppi. 🙂

 

KA! 10+0

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sooviks ka pisemat ja privaatsemalt gruppi. Mul täna 10+3 ja esmaspäeval lähen niptifyd tegema. Kuna mul esines ka määrimist ja oli hematoom siis olen juba paar korda uh käinud. Vaikselt hakkab tõesti inimese tunne tagasi tulema. Ei iivelda enam nii hullult ja pistetud torkeid enam pole. Aga tundub, et väike kõva kõhuke hakkab tulema…. selline pidev liigatäis kõhu tunne on ka. Ei teagi kas nii vara see kõht peaks end märku andma????‍♀️…kaalu nagu polegi tulnud, kui siis kuni kilo.

KK

Kui Nipti teed, kas siis KV UH on ka või jääb see ära nipti tehes?

 

VO

10+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina mõlgutan ka Niptify mõtteid, kuid otsuse teen ilmselt kv uuringu järgselt.

 

KA! 10+0

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 203 )


Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022