Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 203 )

Teema: Juunibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Ma uurisin ka oma ämmakalt kas teha nipitify või mitte, ta arvas et ei ole vaja ????‍♀️ Ütles, et kui KV peaks paigast olema siis tehakse see tasuta nkn

Mul kaalu juures umbes 2 kg ???? Alguses näksisin koguaeg, et paha poleks seega tere lisakilod ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina esimese rasedusega tegin niptify testi. Kuna võtsin raseduse alguses (polnud rasedusest teadlik) kangeid rohtusid, siis tahtsin südamerahu. Nüüd teise rasedusega ei ole plaanis ise teha. Eelmine kord jättis see Niptify mulle kahetised tunded. Esiteks pidin 2 korda käima verd andmas, kuna esimene kord neil analüüs ei õnnestunud. Ühesõnaga ootasin tulemusi pärast esimest vereanalüüsi ca 1 kuu.

Täna 10+4, endiselt õhtuks iiveldab. Kaalu hetkel lisandunud veel ei ole, kuna 2 nädalat kestnud ööpäevaringne iiveldus kaotas 2 kg, siis hetkel veel algkaaluga võrreldes miinuses.

Oscar 06.12.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on näksimisega sama lugu. Koguaeg hakkab kehv kui kõht tühi????

G

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka Oscar 6.12 ja hetkel 11+1 ja 10+6

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi öelda, kas TÜK saab mees praegusel ajal Oscari uuringusse kaasa tulla?  Uuring on esmaspäeval lõpuks ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi öelda, kas TÜK saab mees praegusel ajal Oscari uuringusse kaasa tulla? Uuring on esmaspäeval lõpuks ????????

Vaktsineeritud või läbi põdenud kaaslane saab kaasa tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei,

Ma sain endale KV aja järgmiseks esmaspäevaks ???? Siis peaks ultraheli järgi olema 11+6

Ultraheli aega pole saada, arstid pidid haiged olema ja mujalt linnast käivad meil arstid ultrahelisid tegemas. Täitsa hull aeg praegu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otsustasin ka seda teemat siin foorumis jälgima hakata. Juba rohkem kui kuu aega on põhiliseks sümptomiks meeletu oksendamine, enne seda väga tugevaid sümptomeid ei olnudki. Olen korduvalt käinud tilguti all ja ilmselt jõuan sinna veel. Kogu igapäevaelu on täiesti pärsitud ning söök ega ükski vedelik ei lähe alla. Igapäevaselt püüan leida lootuskiiri, et ühel hetkel saab see oksendamine ikkagi läbi.

Oscar testi aeg on detsembri keskpaigas.

ST, 10+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on homme KV, täna käisin verd andmas. Vastused olid 2h hiljem digiloos olemas. Loomulikult vaatasin aga ega mitte midagi aru ei saanud. Õnneks on nüüd taas inimese tunne. Väsimus kadunud (asendunud unetusega, iga ööse kl 3 ärkan????), iiveldust pole enam üldse, selg annab tunda aga pole hullu. Peavalud ainult lähevad tihedamaks ja hullemaks + isud hakkavad tulema, +1,5kg juures. Kuid nüüd on tekkinud tujutsemised, kord tahan ja siis enam ei taha + meeletult punniliseks on muutunud rinnaesine ja selg. Kõht on päris suur aga kuna ma nii kui nii ülekaalus, siis teised arvavad, et lihtsalt veeeel paksemaks läinud. Kõik lohvakad pluusid on nüüd ümber, kahtlaseid pilke tööl mu kõhu peal on palju aga keegi ei küsi ja ma ka ei taha enne uut aastat teatada. Õnneks enne jõule hakkab paar nädalat puhkust ja ehk suudan veel peita. Perele ja sõpradele tahaks samuti teatada peale uut aastat, algne plaan oli jõuludel aga eii, proovime võimalikult hiljem, seda suurem on kõigi üllatus kui kuulevad, kui suur juba rasedus. Kas fbki salajane grupp on ka loodud või plaanis kellegil luua?

 

T

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna sai ära käidud kv uhs. Kõik riskid olid väga madalad ????

Tibuke lausa  nüüd 4 päeva suurem(näitas 13+4), kuigi peaks olema 13 ????  Järgmine uh  alles 19 jaanuar, annab alles oodata ????

Ilusat ootust kõigile!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on 10.12 kv, ausalt öeldes juba ei jõua ära oodata.
Ainsad “sümptomid” on endiselt väsimus ning ehk ka näonaha/selja punnilisus. Muud pole, kaalu pole ka lisandunud.

Kui eelmised rasedused olen ma üpris chill olnud, siis sel korral on kuklas koguaeg mingisugune ärevus või hirm. Tahaks nagu koguaeg mingit kinnitust, et kõik on korras, seetõttu ei jõuagi juba seda kv uuringut ära oodata.

Kellel on kv juba olnud, siis kas pakuti lapse sugu ka? Mul eelmistega öeldi juba kv’s kindlalt ära. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on 10.12 kv, ausalt öeldes juba ei jõua ära oodata.

Ainsad “sümptomid” on endiselt väsimus ning ehk ka näonaha/selja punnilisus. Muud pole, kaalu pole ka lisandunud.

Kui eelmised rasedused olen ma üpris chill olnud, siis sel korral on kuklas koguaeg mingisugune ärevus või hirm. Tahaks nagu koguaeg mingit kinnitust, et kõik on korras, seetõttu ei jõuagi juba seda kv uuringut ära oodata.

Kellel on kv juba olnud, siis kas pakuti lapse sugu ka? Mul eelmistega öeldi juba kv’s kindlalt ära. ????

unustasin lisada, et olen KA! 11+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka KV täna aga KV mõõta ei saanud, laps oli nii halvas asendis (käisin ka 20min koridori peal jalutamas aga ei aidanud ka see). Kõik muu sai tehtud. Homme õhtul uuesti mõõtmisesse. Preeklampsia risk kõrge, homsest tuleb hakata südame asperiini kuni 36n võtma. Lisaks pean GTT testi tegema, suguvõsas esineb ja eelnevalt mõlemad lapsed suure sünnikaaluga, mille tõttu määrati kohe ka lisa UH 34. nädalal. kui algselt oli TA 11.06, siis nüüd tuli 8.06.

 

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul rinnad nii valusad lihtsalt, kui rinnahoidjat kanna siis tean, et terve öö valutan ja kui rinnahoidjat pole ja laps nt peale toetab siis tuleb pisar silma ???? Esimese rasedusega küll sellist asja ei mäleta, et nad nii varakult nii rasked ja täidlased olid????

Ja öine unetus kimbutab ka, mingi 2-3 ajal läheb uni ära ja siis vahin lakke ????

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ka KV täna aga KV mõõta ei saanud, laps oli nii halvas asendis (käisin ka 20min koridori peal jalutamas aga ei aidanud ka see). Kõik muu sai tehtud. Homme õhtul uuesti mõõtmisesse. Preeklampsia risk kõrge, homsest tuleb hakata südame asperiini kuni 36n võtma. Lisaks pean GTT testi tegema, suguvõsas esineb ja eelnevalt mõlemad lapsed suure sünnikaaluga, mille tõttu määrati kohe ka lisa UH 34. nädalal. kui algselt oli TA 11.06, siis nüüd tuli 8.06.

T

Käisin eile taas KV. Eelmine päev oli jutt, et lihtsalt mõõdetakse KV aga tehti uuesti täisuuring ja 30min. Taas üks tegelane ei tahtnud end näidata, magas nii sügavalt. Kui juba hakkas tunduma, et pean kolmas kord ka tagasi minema, siis lõpuks keeras end ilusti ja sai mõõdetud. Riskid tulid madalad. Kas keegi fbki väikse grupi ka teeb? Mina oleksin nüüd valmis liituma.

13+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mul nüüd KV-s käidud. Riskid tulid keskmised, niiet suunati edasi Niptify testile. Selle tulemusteni on nüüd nädal veel oodata. Arst ütles, et visuaalselt tundub kõik korras olevat, niiet ma loodan, et vast siis ikka on ka..

Lisaks tuli preeklampsia risk kõrge, nüüd saan 36. nädalani aspiriini võtta. Samas ütles arst, et esmarasedatel pidi ka kõrgem preeklampsia risk tavaline olema.

Muretsemist ikka omajagu 🙁

Bennet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka mul nüüd KV-s käidud. Riskid tulid keskmised, niiet suunati edasi Niptify testile. Selle tulemusteni on nüüd nädal veel oodata. Arst ütles, et visuaalselt tundub kõik korras olevat, niiet ma loodan, et vast siis ikka on ka..

Lisaks tuli preeklampsia risk kõrge, nüüd saan 36. nädalani aspiriini võtta. Samas ütles arst, et esmarasedatel pidi ka kõrgem preeklampsia risk tavaline olema.

Muretsemist ikka omajagu ????

Bennet

mul ei näidanud nina.. koguaeg keeras pea ära ja nad otsustasid igaksjuhuks Niptify teha kohapeal. Ootan nüûd tulemusi… soo saame ka teada tänu sellele juba tuleval nädalal.. Aga paras närv on ikka sees. ????

õnneks muu oli normis.  (Olen muretsemise kohapealt samas paadis)????

G, 13

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul KV käidud, beebsuga kõik korras ja riskid madalad ????

Ega beebs algul koostööd ei teinud, ultaheli arst korralilult raputas mu kõhtu kui sai kõik mòòdetud 🙂

Päevade järgi 11+1 , esimese ultraheli järgi 11+6 ja täna oli hoopis 12+3

Selline tunne, et jäin kohe peale päevi rasedaks ????

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisime ka täna KV uuringus. Riskid hinnati madalaks ning raseduse suureuseks 13+0. Veidi rohkem kui eelnevate ultrahelidega. Tähtaeg 13.06 (varasemalt olnud tähtaeg 15.06/17.06).

Kõhuke ka vaikselt juba paisub. Enesetunne hakkab normaliseeruma.

K.E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain Niptify tulemused juba nädalaga kätte ja tuli välja, et kõik on korras ja saame poja 🙂 Niiet meil läks kõik hästi, loodan, et teil ka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane Kägu siis Bennet 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna vereproove. Ehmatus on suur, kui googeldasin, et PAPP A 0.4 U/L on madal tulemus. FbHcg oli 23. Kas kellelgi on veel sellist madalat näitu olnud? Ultrahelu tehti 3 nädalat tagasi, KV uuring järgm nädala lõpus. Olen nii mures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna vereproove. Ehmatus on suur, kui googeldasin, et PAPP A 0.4 U/L on madal tulemus. FbHcg oli 23. Kas kellelgi on veel sellist madalat näitu olnud? Ultrahelu tehti 3 nädalat tagasi, KV uuring järgm nädala lõpus. Olen nii mures.

Mul eelmisega umbes samad näidud ja kõik oli korras. Madala papp a pärast tehti kolmandal trimestril lisaultraheli, et vaadata, kas laps on ilusti kasvanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna KV ultrahelis. Kromosoomihaiguste riskid olid kõik madalad, aga preeklampsia risk 1:49. Eelmise rasedusega oli 1:19. Järjekordselt vaja hakata aspiriini võtma, GTT-sse minema ja Clexane pean ka jälle süstima hakkama.
Muidu kõik hästi – beebi aktiivne ja endal pole ka enam nii halb olla.

K 12+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei suuda 20nda nädalani oodata, et sugu teada saada ,seega panin Dr.Šoisi juurede aja veel selleks aastaks ???? Esimese lapsega käisin samamoodi, nii põnev oodata nüüd ????

M

12+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis nädalaks panid Šoisi juurde aja?

millal oleks nö kindel, et ta täppi paneb? Ma oma esimesega käisin vist liiga vara.. umbes 13-14 nädala paiku ja pani mööda, kuigi ütles et 90% kindel :p

Mul on homme kv uuring, ei jõua seda juba ära oodata 😀 sugu tahaks ka loomulikult teada.

KA! 12+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sugu saab kindlalt teada NIPTIFY-ga, sest seal vaadatakse kromosoomide pealt. Ja seda saab juba 10ndast nädalast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin 15+6 🙂

Esimese rasedusega käisin 15+3 ja see läks küll täppi 🙂

Tahaks beebit ka ikka siis näha, KV ja LA vahe nii pikk ???? Šois ei vaadanud ainult sugu, vaatas kõik tähtsad asjad ka üle mis oli supper 🙂

M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna vereproove. Ehmatus on suur, kui googeldasin, et PAPP A 0.4 U/L on madal tulemus. FbHcg oli 23. Kas kellelgi on veel sellist madalat näitu olnud? Ultrahelu tehti 3 nädalat tagasi, KV uuring järgm nädala lõpus. Olen nii mures.

Ära hakka enda näite dr Google abil uurima, mul oli ka mingi näit jube madal ja muretsesin ning on linn mega närvis. Tegelikult oli kõik kõige paremas korras. Neid näite ei saa teistega võrrelda. Aluseks võetakse lõpliku hinnangu andmiseks naise kaal, vanus, vererõhk jne.

Rõõmus ja rahulik rase on kõige parem olla, mõjub beebile hästi kui ema rõõmus ja emale endale ka närvitsemine kasuks ei tule.????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täna kv uuring. Selgus, et preeklampsia risk on kõrge, pean hakkama aspiriini võtma. Teised riskid madalad.

Sina, kes panid Šoisile aja, millise uuringu sa hinnakirjast võtsid?

KA! 12+4

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 203 )


Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022