Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022

Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )

Teema: Juunibeebid 2022

Postitas:
Kägu

Ma uurisin ka oma ämmakalt kas teha nipitify või mitte, ta arvas et ei ole vaja 🤷‍♀️ Ütles, et kui KV peaks paigast olema siis tehakse see tasuta nkn

Mul kaalu juures umbes 2 kg 😳 Alguses näksisin koguaeg, et paha poleks seega tere lisakilod 😄

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina esimese rasedusega tegin niptify testi. Kuna võtsin raseduse alguses (polnud rasedusest teadlik) kangeid rohtusid, siis tahtsin südamerahu. Nüüd teise rasedusega ei ole plaanis ise teha. Eelmine kord jättis see Niptify mulle kahetised tunded. Esiteks pidin 2 korda käima verd andmas, kuna esimene kord neil analüüs ei õnnestunud. Ühesõnaga ootasin tulemusi pärast esimest vereanalüüsi ca 1 kuu.

Täna 10+4, endiselt õhtuks iiveldab. Kaalu hetkel lisandunud veel ei ole, kuna 2 nädalat kestnud ööpäevaringne iiveldus kaotas 2 kg, siis hetkel veel algkaaluga võrreldes miinuses.

Oscar 06.12.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on näksimisega sama lugu. Koguaeg hakkab kehv kui kõht tühi😅

G

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul ka Oscar 6.12 ja hetkel 11+1 ja 10+6

A.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

A

Kas oskab keegi öelda, kas TÜK saab mees praegusel ajal Oscari uuringusse kaasa tulla?  Uuring on esmaspäeval lõpuks 😌😊

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas oskab keegi öelda, kas TÜK saab mees praegusel ajal Oscari uuringusse kaasa tulla? Uuring on esmaspäeval lõpuks 😌😊

Vaktsineeritud või läbi põdenud kaaslane saab kaasa tulla.

0
0
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 121 kuni 126 (kokku 126 )

Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2022