Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 161 )

Teema: Juunibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Kõigil, kellel on tähtaeg juunis 2023 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstil veel käinud pole, kuid triibuline alates 02.10 ja kui kõik hästi läheb, siis TA u 6.06 🙂

Esimeseks tunnuseks olid ärajäänud päevad, nägu õhetas, kohv enam ei maitsenud (ei aja(nud) südant pahaks, aga lihtsalt ei tahtnud seda enam). Aeg-ajalt on kõhuvalud, puhitused, õhtuti on väga külm, öösiti jälle jube palav, magusaisu on kadunud (olen muidu täielik magusahoolik). Samas kõik need tunnused on sellised, et kui ei teaks, siis võiks need ka millegi muu kui raseduse kaela ajada.

Triibud tulid ootamatult, ei lugenud päevi, isegi seda, et päevad hilinenud, märkasin alles mitu päeva hiljem, aga oleme väga pikalt (aastaid) kolmandat last soovinud ja talle võimalust pakkunud, seni lihtsalt polnud ta sellest veel kinni haaranud. Suured lapsed on juba… suured. Pabistan ka, kas kõik korras, kuidas rasedust talun ja taaskord sünnituse üle elan, aga üritan mõelda nii, et iga päev, mis ma rõõmustan oma hetkel olemasoleva raseduse üle, on rõõmsalt möödunud päev, ja selle hirmus, et äkki midagi mingis etapis ebaõnnestub, ei maksa endalt seda rõõmsat aega ära võtta.

AM

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg peaks olema 02.06. Ei lootnud ega oodanud, et sept juba jään rasedaks. 3.laps on tulemas. Vahepeal iiveldab, siis mõned päevad jälle kõik korras. Väike närv on sees kas ikka kõik korras või ei. Saaks esimese uh tehtud, siis ehk oleks rahulikum.

Lota

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meilgi 3. laps tulemas, TA 9.06. Hommikuti on kerge iiveldus olnud, kuid päeval veel igati hea olla. Kuna eelmiste lastega oli algusest peale korralik iiveldus I trimestri lõpuni, siis ootan hirmuga, kas see kordub.

MK

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustasime septembris triibupüüdmisega ja läks ka kohe õnneks. Sain positiivse testi 25.09, tähtajaks peaks olema 07.09. Sümptomiteks kerged alakõhupisted, väsimus. Ootan juba väga ämmaka aega 24.10 🙂 Ees ootamas kolmeaastane, kes juba ammu räägib, et tahaks endale õde või venda.

Sygisv2rvid

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tähtaeg ikka 07.06

Sygisv2rvid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Perre tulemas teine laps. TA peaks olema 8.06. Ämmaemanda vastvõtul veel käinud ei ole. Kohal juba igapäevane iiveldus ja väsimus 🙂

Piparmynt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun.

Arsti juurde ametlikult rasedust tuvastama 14.10, tähtaeg peaks olema 11. juuni 2023. Hcg ilusti kasvutrendis. Enesetunne väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina veel polegi arstile/ämmakale aega pannud, ei kujuta isegi ette, kui pikalt seda ette peaks tegema? Täna on 5+0, oletan, et arvelevõtmiseks ja esimeseks UH-ks oleks parim aeg u 7. või 8. nädal?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun. Ootame pikalt juba 3dat, ees mitu ebaõnnestumist, mistõttu ei julge eriti rõõmustada. TA 04.06, hcg tõuseb kiiresti, aga see pole ka varasemalt probleem olnud. Muud ei ole veel tunda kui torked alakõhus. Ootan juba igatsusega iiveldust, mis annab märku, et rasedus areneb hästi.

Muuni

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun. Ootame pikalt juba 3dat, ees mitu ebaõnnestumist, mistõttu ei julge eriti rõõmustada. TA 04.06, hcg tõuseb kiiresti, aga see pole ka varasemalt probleem olnud. Muud ei ole veel tunda kui torked alakõhus. Ootan juba igatsusega iiveldust, mis annab märku, et rasedus areneb hästi.

Muuni

Aga äkki see 2023. aasta juuni on siiski kauaoodatud 3. laste sündimise kuu? Hoian pöidlaid kõigile 🙂

AM

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun. Ootame pikalt juba 3dat, ees mitu ebaõnnestumist, mistõttu ei julge eriti rõõmustada. TA 04.06, hcg tõuseb kiiresti, aga see pole ka varasemalt probleem olnud. Muud ei ole veel tunda kui torked alakõhus. Ootan juba igatsusega iiveldust, mis annab märku, et rasedus areneb hästi.

Muuni

Ja kui iiveldust pole siis on rasedusega midagi halvasti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun. Ootame pikalt juba 3dat, ees mitu ebaõnnestumist, mistõttu ei julge eriti rõõmustada. TA 04.06, hcg tõuseb kiiresti, aga see pole ka varasemalt probleem olnud. Muud ei ole veel tunda kui torked alakõhus. Ootan juba igatsusega iiveldust, mis annab märku, et rasedus areneb hästi.

Muuni

Aga äkki see 2023. aasta juuni on siiski kauaoodatud 3. laste sündimise kuu? Hoian pöidlaid kõigile ????

AM

Eks tahavad oma suurenenuid toetusi kätte saada.

+3
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Liitun. Ootame pikalt juba 3dat, ees mitu ebaõnnestumist, mistõttu ei julge eriti rõõmustada. TA 04.06, hcg tõuseb kiiresti, aga see pole ka varasemalt probleem olnud. Muud ei ole veel tunda kui torked alakõhus. Ootan juba igatsusega iiveldust, mis annab märku, et rasedus areneb hästi.

Muuni

Aga äkki see 2023. aasta juuni on siiski kauaoodatud 3. laste sündimise kuu? Hoian pöidlaid kõigile ????

AM

Eks tahavad oma suurenenuid toetusi kätte saada.

No hakkab tulema.

Keegi toetuse tõusust virisejatest üldse kujutab ette ka, et see toetus pole mingi lotovõit.

Sul on kolm laps ja kolm SUURT väljamineku allikat. Kolmas laps tähendab ka suuremat autot kui peres on turvatooli lapsed. Autot ei osta 800 euri eest.

Kõik arved on suuremad, riietele kulub rohkem, toidule rohkem, huviringidele rohkem, kooliasjadele rohkem jne… See, et kolmandat last raha pärast tehakse on küll absurd ja puhas lollus.

Jääb mulje, et kolmanda lapse saajad oleks nagu vargad kes rahva raha varastaks! Tulge mõistusele. ????????‍♀️

T.

+5
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Liitun. Ootame pikalt juba 3dat, ees mitu ebaõnnestumist, mistõttu ei julge eriti rõõmustada. TA 04.06, hcg tõuseb kiiresti, aga see pole ka varasemalt probleem olnud. Muud ei ole veel tunda kui torked alakõhus. Ootan juba igatsusega iiveldust, mis annab märku, et rasedus areneb hästi.

Muuni

Aga äkki see 2023. aasta juuni on siiski kauaoodatud 3. laste sündimise kuu? Hoian pöidlaid kõigile ????

AM

Eks tahavad oma suurenenuid toetusi kätte saada.

No hakkab tulema.

Keegi toetuse tõusust virisejatest üldse kujutab ette ka, et see toetus pole mingi lotovõit.

Sul on kolm laps ja kolm SUURT väljamineku allikat. Kolmas laps tähendab ka suuremat autot kui peres on turvatooli lapsed. Autot ei osta 800 euri eest.

Kõik arved on suuremad, riietele kulub rohkem, toidule rohkem, huviringidele rohkem, kooliasjadele rohkem jne… See, et kolmandat last raha pärast tehakse on küll absurd ja puhas lollus.

Jääb mulje, et kolmanda lapse saajad oleks nagu vargad kes rahva raha varastaks! Tulge mõistusele. ????????‍♀️

T.

Ja kindlasti vajavad teie võsukesed riigi poolset toetus nii kaua kuni pere noorim saab 24.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun. Ootame pikalt juba 3dat, ees mitu ebaõnnestumist, mistõttu ei julge eriti rõõmustada. TA 04.06, hcg tõuseb kiiresti, aga see pole ka varasemalt probleem olnud. Muud ei ole veel tunda kui torked alakõhus. Ootan juba igatsusega iiveldust, mis annab märku, et rasedus areneb hästi.

Muuni

Aga äkki see 2023. aasta juuni on siiski kauaoodatud 3. laste sündimise kuu? Hoian pöidlaid kõigile ????

AM

Eks tahavad oma suurenenuid toetusi kätte saada.

No hakkab tulema.

Keegi toetuse tõusust virisejatest üldse kujutab ette ka, et see toetus pole mingi lotovõit.

Sul on kolm laps ja kolm SUURT väljamineku allikat. Kolmas laps tähendab ka suuremat autot kui peres on turvatooli lapsed. Autot ei osta 800 euri eest.

Kõik arved on suuremad, riietele kulub rohkem, toidule rohkem, huviringidele rohkem, kooliasjadele rohkem jne… See, et kolmandat last raha pärast tehakse on küll absurd ja puhas lollus.

Jääb mulje, et kolmanda lapse saajad oleks nagu vargad kes rahva raha varastaks! Tulge mõistusele. ????????‍♀️

T.

Ja kindlasti vajavad teie võsukesed riigi poolset toetus nii kaua kuni pere noorim saab 24.

Nagu mina oleksin palunud sellist toetust suurperedele. ????????Ja selles toetuses pole ka süüdi ükski suurpere vanem. Tehke endale ka siis rohkem lapsi ja kaob see virin ära ????

Paari aastapärast on see 800 eurot juba samaväärtuslik kui praegu 400eurot nii, et jah saage üle ????.

Kuidas te aru ei saa, et on riigi investeering oma tulevastesse maksumaksjatesse.????

T.

 

+5
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei, muidugi mitte. Ma lihtsalt tuginen oma kogemusele, et kahe elus lapsega iiveldas korralikult, katkemiste korral vähe või üldse mitte. Iiveldus on seotud hcg hulgaga, aga tundlikkus sellele on kõigil individuaalne. Praegu on muidugi juunibeebide ootajatel kõigil väga väike rasedus veel, et nii vara ei peaegi iiveldama, see lihtsalt annaks mulle teatava turvatunde kui nii saab väljendada..

Muuni.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

 

Ja kui iiveldust pole siis on rasedusega midagi halvasti?

<<< sellele vastasin siis eelmises kommentaaris.

 

toetuste möla ei vaevu isegi kommenteerima..

 

Muuni.

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Toetuste teemal irisejale – tead, ma ka ei poolda riigipoolset arutut rahapillamist. Aga ma nüüd oma kolmandat last selle pärast saamata ka ei jäta. Kui nii kade oled, tee ka 3 või minu pärast kasvõi 10 last. Saad JUBE RIKKAKS!

Ei, muidugi mitte. Ma lihtsalt tuginen oma kogemusele, et kahe elus lapsega iiveldas korralikult, katkemiste korral vähe või üldse mitte. Iiveldus on seotud hcg hulgaga, aga tundlikkus sellele on kõigil individuaalne. Praegu on muidugi juunibeebide ootajatel kõigil väga väike rasedus veel, et nii vara ei peaegi iiveldama, see lihtsalt annaks mulle teatava turvatunde kui nii saab väljendada..

Muuni.

Mhm, samas mul ühe katkenud rasedusega iiveldas väga, ühe lõpuni kantud rasedusega ei iiveldanud kordagi, 2. lõpulekantud rasedusega õrnalt iiveldas (peamiselt tühja kõhuga) ja sel korral, tundub, et ka hullu (veel) pole, aga õrnalt siiski tunda annab. Ehk et nii individuaalne on see kõik, ei saa ka sama naise kogemuste puhul midagi järeldada.

AM

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna uh, mõtlesin küll, et liiga vara sai aeg registratuuris, aga mis seal ikka (6nädalat täna). Midagi mõõta veel ei saanud,rebukott oli olemas. Lähen 19.10 uuesti.

Toetuste teemal- üle 2 lapse siis nüüd enam ei tohigi saada, muidu kohe lüpsad riiki? Tegelikult ei peaks ju riik midagi maksma selleks, et saaksid oma last kasvatada – ei lasteraha ega emapalka. 24.eluaastani maksta tundub ka minule palju, aga ma pole käinud kusagil nurumas ega nõudmas seda.

Teiste rasedustega on mul iiveldanud kohe testist alates, sel korral on iiveldust vähem. Samas saan aru, et see ei tähensa veel, et peaks halvasti olema midagi. Aga pabin on ikka sees.

Lota

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka!

Esimesed imeõrnad triibud leidsin 28.09. Nüüdseks triip tublisti kosunud. Tulemas kolmas – ees ootamas 4a vend ja 2a õde. Proovima hakkasime juuli kuust. Arstiaeg sai pandud 18.10.

kolmasrõõm

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jäin kergelt tõbiseks – kurk valus, nina nohutab. Täiesti segaduses olen, mida võib ja mida mitte kasutada raseduse alguses, et sümptomeid leevendada – kas tavalised imemistabletid on ok? Aga kurguaerosoolid? Nohu jaoks vast Humeri lahus sobib…

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

 

Kas oskate soovitada head ämmakat Pelgulinnas?

 

LP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Kreitsmani juures olnud 2 lapsega. Sel korral sainnteise ämmaka, kuna esimese juurde aega ei olnud (pidi olems puhkusel). Võib olla lasen esimese uh teha teisel ämmakal ja lähen Kreitsmani juurde üle siis

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jäin kergelt tõbiseks – kurk valus, nina nohutab. Täiesti segaduses olen, mida võib ja mida mitte kasutada raseduse alguses, et sümptomeid leevendada – kas tavalised imemistabletid on ok? Aga kurguaerosoolid? Nohu jaoks vast Humeri lahus sobib…

AM

Trügin teemasse.

Selline rohi nagu gelomyrt, seda võib tarbida raseduse ajal. Isla ja decatylen imemistabletid on ka lubatud. Aga kõige parem kui lähedki apteegi ja ütled, et rase ja mis viga siis nad oskavad ka soovitada.

Hummeriga võib nina loputada küll

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

liitun ka teemaga. Mina sain esimesed triibud umbes poolteist nädalat tagasi. Ma olen nii põnevil ja väga hirmul. Ma olen esimest korda rase.
Juuni alguses peaks sündima ja praegu peaks olema kuues nädal.
Enesetunne on veider, mõnel päeval iiveldab, mõnel päeval mitte. Aga kõht on nii punnis – gaase täis. Väga raske on olla. Magusaisu mul pole kadunud, mul on vastupidi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mingeid sümptomeid pole hetkel. Ootan väga arsti aega et asjale kinnitust saada!

Kellel õed-vennad ees ootamas – kuna lastele teada annate. Meil siin beebijutt iga päev majas, sest nad hirmsasti tahavad beebit aga ei teagi kuna neile ametlikult teada anda.

 

kolmasrõõm

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mingeid sümptomeid pole hetkel. Ootan väga arsti aega et asjale kinnitust saada!

Kellel õed-vennad ees ootamas – kuna lastele teada annate. Meil siin beebijutt iga päev majas, sest nad hirmsasti tahavad beebit aga ei teagi kuna neile ametlikult teada anda.

kolmasrõõm

Meie räägime siis, kui olen raseduse arstil tuvastanud, praegu vahepeal endalgui raske uskuda, et nüüd see pesamuna siis ongi tulekul. Arstiaja kavatsen täna (5+5) kinni panna, loodan, et saan 7+ või 8+ nädalaks, siis peaks ju kõik, mis vaja, juba näha olema. Nii et mõni nädal veel oodata…
Mul eriti vanem laps, kes on teismeline poiss, juba mitu aastat räägib, et ta kohutavalt tahab pisikest õde/venda ja sugulaste laste pealt nähtub, et viitsib nendega ka väga pikalt tegeleda. Noorem laps nii suur tittede fänn pole, korra nunnutab, siis ajab oma asju edasi, aga usun, et tema ikka rõõmustab ka.

AM

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mingeid sümptomeid pole hetkel. Ootan väga arsti aega et asjale kinnitust saada!

Kellel õed-vennad ees ootamas – kuna lastele teada annate. Meil siin beebijutt iga päev majas, sest nad hirmsasti tahavad beebit aga ei teagi kuna neile ametlikult teada anda.

kolmasrõõm

Meil plaan rääkida, kui Oscar testil on käidud ja Niptify tehtud (mul on olnud med põhjustel katkestamine). Kui need on korras, siis vanemale lapsele räägime. Teine laps on nii väike ja tema ei saa hetkel aru. Ülejäänud pereliikmetele ütleme ka siis.

 

 

Lota

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mingeid sümptomeid pole hetkel. Ootan väga arsti aega et asjale kinnitust saada!

Kellel õed-vennad ees ootamas – kuna lastele teada annate. Meil siin beebijutt iga päev majas, sest nad hirmsasti tahavad beebit aga ei teagi kuna neile ametlikult teada anda.

kolmasrõõm

Meil plaan rääkida, kui Oscar testil on käidud ja Niptify tehtud (mul on olnud med põhjustel katkestamine). Kui need on korras, siis vanemale lapsele räägime. Teine laps on nii väike ja tema ei saa hetkel aru. Ülejäänud pereliikmetele ütleme ka siis.

 

 

Lota

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 161 )


Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2023