Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2023

Näitan 11 postitust - vahemik 151 kuni 161 (kokku 161 )

Teema: Juunibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Mulle ütles arst samad asjad, et platsenta asetseb madalal ning tagaseinas. Ja peab üle vaatama 20.n UH. Ma olin ise vist nii roosas mullis ja ei tulnud pähe ka, et küsida mida see tähendab. Küsin üle ämmakalt ka,  kui dets lähen.

 

Iiveldab ikka, eriti just peale lõunat algab ja õhtul päris raske. Aga küll möödub

 

Lota

 

Hei

Minul on vahepeal 11 nädalat täis saanud ja kuna eelmised rasedused ebaõnnestunud, oli arstiga kokku lepitud, et ta ootab mind 11.nädalal veel uh-le. Eile käisingi ja päris suur kergendus oli kuulda ja näha, et kõik siiamaani hästi. Rasedus vastab täpselt sellele, mis eelmiste ultrahelidega paika pandud, eelnevalt esinenud hematoom on kadunud, beebi ise aktiivne, keerutas ja vehkis käte- jalgadega.

Arst küll märkis, et platsenta asetus on madal ja asub tagaseinal ning suure tõenäosusega see raseduse ajal liigub mujale aga kui peaks mitte liikuma, siis takistab see loomulikku sünnitust ja tehakse keisrilõige. Õnneks see mind ei heiduta, peaasi, et rasedus ka edaspidi hästi kulgeks.

Eile andsin ka Oscari analüüsid ja ja Oscar ise järgmise nädala lõpus. Kui seal selgub, et riskid madalad ja kõik hästi, siis liituks ka fb grupiga ????

Luci

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain täna niptify tulemused – kõik riskid madalad. Nii hea tunne ja tekkis kohe tahtmine hakata nimekirja tegema, mida vaja osta on ????

MK

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsenta madalal tähendab seda, et loomulik sünnitus on vastunäidistatud ehk tuleb plaaniline keiset. Aga platsenta võib veel migreeruda, nii et see ei ole veel lõplik diagnoos ja nad vaatavadki veel üle… See, et ta on tagaseinas aga, vastupidi, optimaalne kinnituskoht.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin, et mille järgi otsustasite – kas Nipitfy või Panorama? NT uuringus olid mul riskid madalad ja lapsega kõik hästi, aga sooviks igaks juhuks veel (eneserahustuseks) lisauuringu teha.. küll aga ei suuda otsustada, et kumb on mõistlikum valida..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin, et mille järgi otsustasite – kas Nipitfy või Panorama? NT uuringus olid mul riskid madalad ja lapsega kõik hästi, aga sooviks igaks juhuks veel (eneserahustuseks) lisauuringu teha.. küll aga ei suuda otsustada, et kumb on mõistlikum valida..

Mulle oli NIPT näidistatud ja arst suunas Niptify-le. Ämmemand ütles, et neile, kes omal soovil teha soovivad, soovitavad nad ka nüüd Niptify-t, sest see olevat informatiivsem. Varem soovitati pigem Panoramat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noooo ma ei tea, kas kõik funkab, aga milles küsimus – tegin siis väikse grupi.

Palun liituda soovides lisada oma siinne kasutajanimi/allkiri, mida olete juuniteemas lobisedes nimena teksti all kasutanud.

https://www.facebook.com/groups/2066166963572130

AM

Tere juunikad!

Olin siiani juuli alguse tähtajaga, aga täna oli oscar ultraheli ja selgus, et meie armsake on nädal aega suurem/vanem.

Liituksin hea meelega Teie grupiga. Luban, et pealtvaatajaks ei jää ja sulandun gruppi kiirelt ????

neljaslaps

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin perekooli juunikates on vaikseks jäänud. Väiksem punt kogunenud facebooki suhtlema ja juttu juba jagub. Kui keegi tuleb siia kaasootajaid otsima, siis võib julgelt meie pisikese grupiga liituda facebookis ????

kolmasrõõm

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Minul selline veider küsimus neile, kes on GTT testil käinud. Kas ma hommikul ikka hambaid pesta tohin? 😀 Veidi põen et ehk hambaid pestes ja peale veega loputamist neelatan, siis ehk miskit läheb alla ja teeb tulemused kehvemaks ???? samas loogiliselt võttes peaks nagu tohtima..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Minul selline veider küsimus neile, kes on GTT testil käinud. Kas ma hommikul ikka hambaid pesta tohin? ???? Veidi põen et ehk hambaid pestes ja peale veega loputamist neelatan, siis ehk miskit läheb alla ja teeb tulemused kehvemaks ???? samas loogiliselt võttes peaks nagu tohtima..

Hambapesu ei tohiks muuta midagi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ütles ämmaemand, et ei või.
Hambapastast imendub samuti magusaineid läbi suu limaskesta verre, see võib vähesel määral tulemust mõjutada. Kuna mõõdetakse 0,1-se täpsusega, siis võibki ka väike kogus määravaks saada.

Mul lubati suud veega loputada – kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, startimas on uus E-Perekooliloengute täispakett ja kindlasti pakub mõnele siinsele grupiliikmele huvi  loosis osaleda! Seega jagan siia infot. Imeline kingutus endale või mõnele enda lähedasele!

https://www.facebook.com/photo?fbid=595341412625419&set=a.542961774530050

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 151 kuni 161 (kokku 161 )


Esileht Lapse ootamine Juunibeebid 2023