Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Juunikuu triibupüüdjad 2018

Postitas:

Alustame siis uut kuud uue hoo ja positiivsete uudistega!
Suurimad õnnesoovid neile, kes said oma ihaldatud triibud ja muretut paisumist neile!
Meile, kes me endiselt püüame, muretut meelt ja pingevaba toimetamist! Loodetavasti saame oma pisikesi õige varsti kätel hoida. ❤

Lisan ka kasulikud lingid:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid:http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator:http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

Maius.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen esimest korda siis postituse.
Mul oleks pidanud hakkama päeva 29 mai aga mida pole on päevad.
Tsükel on mul 28 päeva ja reguraalsed ei jää hiljaks ega hakka varem.
Nüüd sellest 5 päeva möödas.
Tegin eile rasedustesti aga see ei näita midagi.
Kas kellegil on veel nii olnud et oled rase aga test ei näita.
Mul arsti aeg teisipäeval siis saan teada mis lahti et ära jäänud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 08:17; 03.06 10:39; 05.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Mina lõpetasin viimase pillipakiga 07.05, pille võtsin aasta aega. Olemas üks 10-aastane laps. PP algasid 09.05, tegin reedel Clearblue varajase testi (oli CD24), see oli õrnalt positiivne. Läksin siis veretesti tegema, et umbes teada saada, palju hCG võiks olla- ja veretest oli negatiivne. Olin nii vihane valetava testi peale (kuna eriti lubatakse Clearblue kohta et ei anna kuivamistriipe vms), et otsustasin, et edaspidi enne päevade ärajäämist üldse ei testi ja siis võtan ka mingi 25 pealt näitava testi 🙂

Täna CD26, tsükkel tavaliselt ca 30 päeva, mitteoodatavad PP peaks algama 07.06. Ei teagi, kas saan juba juunis triibud (et veretesti jaoks oli ehk liiga vara (ei usu küll)), või siis juulis 🙂

Pöidlad pihku ja kõigile kiireid triipe! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.06 09:52; 03.06 09:54; 07.06 13:42; 10.06 22:10; 29.06 14:27; 29.06 15:36; 02.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen esimest korda siis postituse.

Mul oleks pidanud hakkama päeva 29 mai aga mida pole on päevad.

Tsükel on mul 28 päeva ja reguraalsed ei jää hiljaks ega hakka varem.

Nüüd sellest 5 päeva möödas.

Tegin eile rasedustesti aga see ei näita midagi.

Kas kellegil on veel nii olnud et oled rase aga test ei näita.

Mul arsti aeg teisipäeval siis saan teada mis lahti et ära jäänud on.

Minul oli esimese lapsega nii, et päevad olid üle juba 11 päeva, kui mingi imeõrna triibu sain. Pärast UH-s selguski, et loode oli ca 2 nädalat väiksem kui päevade järgi. Mul oli ka üldiselt regulaarne tsükkel, aga ilmselt siis oligi tsüklihäire ja viljastumine toimus hiljem. Tänaseks suur 10- aastane 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.06 09:52; 03.06 09:54; 07.06 13:42; 10.06 22:10; 29.06 14:27; 29.06 15:36; 02.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole sellist asja ennem olnu kaks last olemas üks 14 ja teine saab 10.
Eks teisipäeval selgub

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 08:17; 03.06 10:39; 05.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

heihei!

Minul hetkel 11 päeva DPO, aga testima veel ei kiirusta. mul on luteaalfaas üldiselt 13 päeva, nii et vb 13 või 14 dpo testin (kui päevad ei hakka). kuskil järgmise nädala keskel siis. täna nägin aga unes, et mul oli käes positiivne rasedustest, mõtlesin et vau! aga siis olin segaduses, et millal ma seda testi tegin, ei mäletanud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mailill, ehk on uudiseid siis varsti oodata 🙂 . Endal dpo13 ja homme peaks uus tsükkel halva õnne korral algama. Tunne on pigem, et hakkab, kui seda et ei hakka. Kõht vahepeal nagu oleks imelik, aga võib ka olla laktoositalumatusest????.
Hoiame siis pöidlaid ja hinge kinni homseni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina nàgin tàna unes, et sain tûtre, sûnnitus oli kiire, aga laps ei karjunud uldse, oli hàsti vaikne. Pidin talle kohe nime àra panema, aga ei tulnud meelde, mis nimesid ma olin môlenud. Ja pealekauba, lasti haiglast kohe válja, ei mingeid kontrolle, vaktsiine ega muud sellist.
Hulluks làinud vist raseduse sooviga 😀
Minul cd26, dpo 9 vist.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 17:42; 08.06 23:25; 26.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka juuni grupis, püütud triipe aasta otsa. Käisin ka nüüd viljatusarstil , andsin saatekirja vereproovidele , et uurida kuidas hormoonid jms on ja mehele saatekirja spermaanalüüsile. Minul tahab munajuhade läbitavust ka kontrollida , ütles et kui kõik tip-top siis pooleks aastaks jätab meid rahule.
Päevad on juba paar päev hiljaks jäänud , loodan et ei tule ka. Aga minu puhul on nädal hilinemist aeg ajalt okei.

Rõõmsat juunikuud kõigile ja loodan et meie triibud tulevad 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei. Ma jätkuvalt triibupúûdjate ridades. Nii tûdinud juba.. 2 kaktkemist ja mitte ûhtegi kindlat rasedust. Eelmine kuu hilinesid päevad 4 päeva.. see kuu ka niisamuti. Lootus oli aga katkes sellega, et päevad jãlle platsis. Pole kunagi sellist nalja olnud. Mul kodus oli veel leht rasestumisvastaseid pille. Vôtan selle lehe ära ja homme helistan ka arstile, et aeg kirja panna ja lasta veel pille môneks ajaks välja kirjutada. Ehk regullib tsûkli paika tagasi ja saaan oma triibud ehk augustis-septembris. Paar kuud tahaks lihtsalt olla ja mõelda.. ei jaksa enam loota ja uskuda.
Teistele ka edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mängust väljas ja jään truult lappi ootama. Nagu alati ei lasknud mu kellavärgil toimiv tsükkel end oodata. Edu teistele kellel veel lootust.
Mailill, hoian sulle pöialt ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ikka nulliring, luteaalfaas selgi kuul 8 päeva ja seega ei miskit. Esimesed hormoonanalüüsid olid korras, mitu naistearsti üle vaadanud ja pikalt saatnud, midagi pole otseselt valesti nende meelest. Tunnen ise, et aeg tiksub nii kiirelt ja midagi peaks nagu ette võtma. Proovin looduliske vahenditega (mungapipar, maca), toitumisega ja vitamiinidega, aga loomulikult nende mõju võtab aega. Panin ka aja viljatuskliinikusse, aga kardan et sealgi saadetaks mind tagasi, et vara veel – novembrist saadik püüdnud. Mõõdan basaali ja teen OVteste, seetõttu tean, et OV toimub CD17. Ma ei teagi midagi teha,kas lihtsalt proovida ja tühistada viljatuskliiniku vastuvõtt? 7 kuud on ikka liiga lühike aeg, et 38aastane peaks sinna pöörduma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mängust väljas ja jään truult lappi ootama. Nagu alati ei lasknud mu kellavärgil toimiv tsükkel end oodata. Edu teistele kellel veel lootust.

Mailill, hoian sulle pöialt ????????

kahju! loodan, et LAP toob sulle ka ikka tulemuse lõpuks.

aitäh pöidla eest 🙂 mul endal tunne ei ole, et rase oleks. aga üldiselt selle tundega ei tea kunagi 😀 siis kui keemiline rasedus oli, olin ka eelnevalt veendunud, et ei ole rase.

kibuur, ma arvan, et 38-sena arvestatakse pool aastat ajaks, millest edasi võiks juba midagi uurima hakata. ehk ikka tegeletakse. ma arvan, et kui on normaalne viljatusravikliinik, siis nad võtavad seda lühikest luteaalfaasi ikka tõsiselt.
toitumise ja muu osas, kas suhtlesid toitumisterapeudiga või pusid omal käel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli eelmisel maikuus nii, tsükkel venis erandkorras 27 päeva pikkuseks, muidu 22-24 päeva. Test oli muidugi negatiivne.
Nüüd OV peaks olema 07.06, ov testi järgi ei ole midagi veel…Ah, tahaks nutta. Läheb kolmas tsükliring, kaks on ebaõnnestunud.

Edu meile kõigile!

K38

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Me siis andsime eelmine kuu rohelise tule. Kuigi ov aeg ei õnnestunud kuidagi, olime kõhuviiruses, siis praegu ongi PP platsis. Õnneks tundub et tsükkel hakkab peale rasedust/imetamist paika loksuma. Alles kolmas tsükkel. Ja ehk nüüd oskab juba ov aega paremini sättida/ennustada.
Meil kodus siis 10kuune ja mõnus uksi paugutav tiinekas ????
Vaatab kuidas läheb. Kiiret pole iseenesest, sest 10kuusega on käed jalad tööd täis, samas suurt vahet ka ei tahaks. Suurem laps ka nii tubli suur vend ja jumaldab väikevennat. ????
Igastahes nüüd peaks jääma ov ehk 15-18 vahele. Siis ka pulma-aastapäev, nii et pöidlad pihus ????

Tervist ja triipe meile kõigile ????

Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka endiselt püüan triipe. Päevadeni jäänud 4 päeva. Rinnad on hellad ja alaköht pakitseb ja ilmselt hakkavad päevad. Mõtlen , et kas tasub osta see varane test vöi mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihopsti. Mina nüüd jälle tagasi triibupüüdjate ridades. Jaanuaris siis viimati veel proovisin ja veebruarist tegin siis pausi sisse. Selle aja sisse jäi nii palju ja samas ei midagi uut. Tsükkel on veel hullemini sassis kui enne ja ov teste ei kasuta hetkel. Viimati kui arsti juures käisin, siis olid kõik proovid korras, arst ütles, et kaks aastat prooviksin omal käel ja see on täiesti normaalne, et nii kaua läheb, aga mina pole nõus niikaua tühja proovima. Ja mis mind tookord häirima jäi, oli see, et hommikul enne arsti sain ov testiga positiivse vastuse ja tema ütles mulle uh tehes, et folliikul on liiga väike ja et tema arvates mul pole ov praegu, aga tagasi ei kutsunud, et seda kontrollida. Et siis jah, vahetasin nüüd arsti ja lähen järgmine nädal teise arsti juurde.

Hetkel on nüüd ov vist ära olnud. Äppi järgi ja keha märkide järgi. 31 päevane tsükkel on nüüdseks 27 päevaseks muutunud ja ov toimub suht kohe peale päevasid. Asjatatud sai siis täpselt enne ov ja peale ja selle ajal. Ja nüüd siis muud pole kui oodata. Kuigi eriti midagi ei looda ja võtan asja veits rahulikumas tempos kui eelmine aasta augustis kui alustasin.

Vahepeal ikka lugemas käisin siin ja tore oli lugeda, et suht palju triibulisi lisandus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei, mina ka endiselt siin teiega.
Kuna mul pole miskit väga olnud siis olen ainult lugemas käinud ja kõvasti kaasa elanud teile.

Mul nüüd aasta üritamist kuid tulutult.
Otsustasin, et suvel puhkan ja naudin ning kui sügiseks ka endiselt triipe pole siis arutame abikaasaga edasi mida teha.
Arst oli ise ka mul sellega nõus, et puhkaksin ja võtaksin vabalt, niiet ei mingeid rohte enam. 🙂

Vahepeal käis abikaasa ka sperma analüüsi andmas ja vastus oli igati positiivne 🙂 mis on muidugi hea uudis.
Kuid nüüd leian ikka end aegajalt mõtlemas,et mis mul viga on. :/

Teile soovin siia ikka triibulisi teste 😉
Kurbadele pikad paid ja päikest põue 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei pidanud vastu ja tegin testi, mis oli äärmiselt igavalt negatiivne. seekord oli ovulatsioon ka väga x ajal ning kõige õigema õhtu me ju magasime maha ka. eks juunis siis järgmistele tegudele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen ka nüüd esimest korda reaalseid samme rasedaks jääda. Võtsin ov testid appi. Tegelikult tegin sellest veel eraldi postituse ka siia, sest vaja veidi nõu saada selle Clear Blue Advanced ov testi kohta. ???? Ei oska veel triipe loota, sest ov peaks see nädal nüüd toimuma. Seega, kui triipude püüdmiseni aeg jõuab on juba kuu lõpp. Aga kes oskab, andke mulle minu eraldi postitatud teema all nõu selle ov testi kohta. Loodan väga kõigepealt ov kinni püüda ☺

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina seekord triipe ei saanud aga üritan edasi..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 08:17; 03.06 10:39; 05.06 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Üleeile, tsükli 36ndal päeval tegin rasedustesti (35 pikkune tsükkel on varemgi olnud) ja sain oma elu esimesed triibud kätte. Eile tegin igaks juhuks uue ja sama seis. Ehk siis 1,5 aastat proovimist, kuues tsükkel stimuleerimise, ravimite ja süstidega ja paar nädalat enne lap oppi läks esmakordselt õnneks. Ma muidugi kardan ja tahaksin veel enne päriselt hõiskamist veretesti tulemust näha (õigemini minna veretesti üldse andma). Ootan veel arsti kirja, et millal tal aega on mind näha ja iga tund venib nii aeglaselt. Ühtki erilist tunnust, peale valusate rindade, ei ole.
Neid hirme on ju nii palju (keemiline jne), aga minule on suur tulemus juba üleüldse positiivse testi võimalikkus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millegi pärast postitas “Kägu’na”…
Kirjutab “Unimüts”

Ei lootnud mais rasestuda, sest terve (!!) mai kuu jooksul ei seksinud! Tume pilv hõljub/hõljus mu kohal. Pole kindel aga loodan,et see kuu on etem. Must pilv tekkis peale ovu testide tegemist j pidevalt negatiivse vastuse saamist. Mul on 1.5a tütar, kelle sünnitusega olid mul komplikatsioonid. Arstid muidugi väitsid, et kõik timm ja kõik peaks töötama nii nagu ikka aga.. Ostsin nüüd uued testid, tundlikumad ehk siis ClearBlue omad. “Ootan” selle kuu kuuuhastuse ära ja siis testi end nendega. Otsustasin ka temperatuuri mõõtma hakata aga hetkel pole seda ikka teinud, väsimus ja unustamine on parimad sõbrad hetkel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan ette ja taha, et spämmi. Kirjutama asudes ei vahetanud “Kägu” “Unimütsi” vastu ja tekst läks teele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!
Kirjutasin oma loo ka eelmise kuu triibupüüdjatesse, aga seekord on mure.

OV oli umbes 3 päeva tagasi aga siiamaani on alakõhus imelik pakitsus tunne, iga päev ja suht koguaeg, siis tunnen muidugi rohkem kui olen niisama ja midagi ei tee. Pole nagu valus, aga samas kuidas imelik on ja selline vãikese palaviku tunne ka, kuigi kraadinud ennast ei ole. Kas on mingi häire või probleem, kas keegi oskab pakkuda?

Pole ennem nii olnud et peale OVd ikka alakõhus annab tunda midagi….

Kõike head kõikidele triibupüüdjatele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna siis CD30, peaksid hakkama päevad, aga nendest pole märkigi. Rasedustest ka negatiivne. Olen lausa veidi mures, et kas tõesti aasta pille lõi tsükli nii sassi. Pole tunnetki, et hakkaks. Kui kaua on kellelgi aega võtnud pärast pille tavapärase tsükli taastumine? Viimase pilli võtsin 07.05 ja viimane veritsus oli 09.05, aga see oli pigem tumepruun määrimine, mitte päevad.

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.06 09:52; 03.06 09:54; 07.06 13:42; 10.06 22:10; 29.06 14:27; 29.06 15:36; 02.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi eelmisel tsüklil ei läinud meil õnneks ja sel tsüklil rasestuda ei tohi lapi tõttu, siis ma ikkagi ei jäta teid ☺️. Hetkel CD5 ja juba kolme päeva pärast lap. Veider on see, et pean minema enne ka konsultatsioonile. Mind huvitab pigem milleks eraldi minna konsultatsioonile, mida räägitakse seal sellist, mida infolehel pole.
Igaljuhul pöidlad pihku, et sellest lapist kasu oleks ????????.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna siis CD30, peaksid hakkama päevad, aga nendest pole märkigi. Rasedustest ka negatiivne. Olen lausa veidi mures, et kas tõesti aasta pille lõi tsükli nii sassi. Pole tunnetki, et hakkaks. Kui kaua on kellelgi aega võtnud pärast pille tavapärase tsükli taastumine? Viimase pilli võtsin 07.05 ja viimane veritsus oli 09.05, aga see oli pigem tumepruun määrimine, mitte päevad.

Jänku

Võtsin pille 4 aastat ja augusti lõpus viimase. Siiani pole päevadest märkigi, õnneks varsti teine arsti aeg ja äkki hakkavad asjad liikuma. Nii ei saagi õnnestuda 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest see konsult oli ka suht mõttetu enne LAPi, lihtsalt, et mis kell kohale tulla, et enne ei joo-söö 12h, midagi ei tehtud.
Ma veel mäletan oma LAPi, eelmine 24.august. Sain lõunal juba koju ,mõtlesin, et lähen ise, aga vaevu sain haiglast välja komberdatud ja võtsin ikka takso ning magasin terve päev. Ikka nädalake oli raskem liikuda opi pärast. Mulle tehti naba kaudu ja üks auk ka munasarja kohale.
Mul CD31, täna hommmikul oli kõhulahtisus, mõtlesin kohe end rasedaks 😀 tegin õhtul testi, aga padunegatiivne.Päevad peaksid iga hetk hakkama. Ei tea, millal see mõte vabaks läheb…nii tahaks ju last.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.06 17:42; 08.06 23:25; 26.06 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bianca, sul oli õigus. Mitte midagi olulist seal konsultatsioonil ei räägitud. Ma usun, et oleks vabalt saanud see 15min opi päeval ka kulutatud, aga reeglid ilmselt sellised. Nagunii sain hulk küsimusi,mis tuleb kodus ära täita.
Homme siis juba see päev ees ootamas, täna on ärkamisest saadik vaid kuidagi mitte ootusärev tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.