Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2018

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )

Teema: Juunikuu triibupüüdjad 2018

Postitas:

Nonii 🙂 Ma siin muretsesin päevade pärast, et äkki ei hakkagi enam pärst pille, oli mitu päeva üle. Katsetasin rahvameditsiini, jõin 2 päeva jooksul kanget petersellileotist ja algasidki 🙂 Kas sellest või lihtsalt, aga algasid 🙂 Pole vist elusees päevade üle nii õnnelik olnud. Täna siis CD2, teine püüdmiskuu ja loodetavasti see kuu õnnestub 🙂

Maius- edu LAPiks!

Jänku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 03.06 09:52; 03.06 09:54; 07.06 13:42; 10.06 22:10; 29.06 14:27; 29.06 15:36; 02.07 09:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Minul on lapist ja hüperist möödas 1,5 nädalat. Lap läks kenasti, munajuhad said läbitavaks ja 1 cm-ne polüüb eemaldatud. Kõik muu oli ka korras. Taastusin kenasti, valusid polnud. Armid on imepisikesed, kuid siiski kannan silikoonplaastrit, et ka need kaoskid. Päevad algasid peale lapi ilusti õigel ajal aga olid kuidagi verevaesemad ja kestsid päevake vähem.
Edasine plaan on sügiseni proovida ja kui siis ka triipe pole, tuleks sügisel jälgida folliikli kasvamist, stimuleerida ja ajastada ovulatsiooni teket spetsiaalse ühekordse süste Ovitrelle abil ja kasutada ajastatud vahekorda.
Peast rase veel väga vist pole, kuid eks ole kerge igasuguseid positiivseid sümptomeid ettekujutada 🙂

Pöidlad pihku ja titad kõhtu meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see viimane läks kogemata Käona 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis 8ndal hakkasid päevad. Päevad on imelikud, väga vähese verega. Ei teagi mida arvata. Muidu teisel ja komandal päeval uputab jubedalt. Pea käib pidevalt ringi ja süda läigib. Tean et rase ei saa olla sest siis poleks päevi. ilmselt on vererõhk madal lihtsalt. Loodan et juulis tulevad need triibud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka tagasi teie hulgas. Lap läks kenasti, peale oppi opi seisukohalt oli ok olla, kuid liikudes läks pilt eest. Vedisin end siiski puhkepausidega enne viimast väljalaske aega koju, sest kodus ikka parem kui öö haiglas veeta.
Hetkel oleks nagu päevad, ainult täna juba vähema verega, aga eks see normaalne. Huvitav oleks vaid teada, et kaua kestab, sest alles lõppesid päevad, nüüd siis opijärgselt vere-eritus ja kuu lõpus uued päevad. (kui lap just sassi ei löö)
Hetkel olen rivist veel pisut väljas, sest lapi ajal sai kinnitust et 100% korras ja nagu peaksin toimima ja vaprusevärinad kohati sees kui liigun ringi või seisma jään. Kõhupealne plaaster siiski suurem kui muidu võiks olla ja verd täis. Kui 24h mööda saab veedetud, siis saab alles pessu minna.
Kiireid õnnestumisi meile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile ka minu poolt. Enda pikema tutvustuse lisasin 39+ teemasse, ei hakka seda pikka romaani ka siia topelt kirjutama, nii et kes soovib lugeda, siis seal saab seda teha. Igatahes liituks ka nüüd triibupüüdjate ridadega 🙂 Jätsin tabletid ära märtsis, kaks kuud puhkust ning nüüd teine tsükkel üritamist. Hetkel tsükli 20. päev. Olen ootusärevuses!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Kirjutasin esimest korda maikuu triibupüüdjatesse. Triipe muidu püüdnud ca 1.5 aastat. Kasutan kahte äppi, üks ütleb, et päevad hakkavad pühap ja teine et teisip
. Olen viimasel ajal tundnud ennast kahtlaselt, nagu oleks kerge külmetus, kõhus imelik ja lõhnade teema hakanud ka tulema. Samuti mina, kes ma armastan magusat ei suuda seda süüa enam, hakkab vastu.

Tegin täna kaks rasedustesti õhtul ja mölemal tuli hele triip.

Kui suur on tõenäosus, et päevade tulemisega võib siiski ära minna? Mul on ennem ühekorra olnud nii, et eelmine päev näitas test ja järgmine päev hakkasid päevad väga julmalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid eile päevad. Paar päeva hiljem, kui tavaliselt. Järgmisel kuul siis uue hooga. Tellisin endale ka vitamiinid ära. Usun, et peale 6 a. pillide tarvitamist, ei tee need paha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka pärast aastast triibu püüdmist viljatusarsti juures. Tehti palju vereanalüüse, kus vaadati hormoonid jms selline üle , tehti ka munajuhade löbitavuse uuring. Analüüsid olid korras muidu , aga d-vitamiini pean lisaks võtma kuna selle seis oli paha. Munajuhad olid ka läbitavad koheselt.
Mees käis ka spermaanalüüsi andmas, selle näiduga ei olnud korras ja nüüd tehakse temale ka täiendavad analüüsid ja saab edasi üritada.
Õnneks nüüd asi liigub ja ei ole midagi et inimesed noored ja kõik niivõinaa korras kui ikka last ei tule ja mure on , siis tuleks ikka arsti juurde minna. Mina ei muretse küll meie beebi tuleb ja kui on vaja kasutada kõrvalist abi, siis seda ka teeme. Kuigi loodan, et tuleb ikka iseseisvalt.

Päikest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi oleks pidanud ajaliselt möödunud nv olema ov, siis keha sümptomeid jälgides, tundus et ei toimunud ????
Aga asjatatud sai, elame näeme.

Muna ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen nüüd nii kaugel omadega, et päevad ei hakanud, kuigi ma olin valmis nendeks. Täna on DPO17, rasedustest padu negatiivne, õhtul tegin nüüd. Ja no ei teagi siis. Peast olen juba rase, aga ilmselt on kõigest tsüklihäire ja venitab tsükkli 32 päevaseks. Eks ma ikka lootsin, et testile kasvõi õhkõrn triip tuleb, aga ei miskit. Samas mul iga kuu enne päevasid määrib tohutult, praegu on ainult väga väga heledalt vahepeal määrinud. Aga arst soovitas suve nautida ja vabalt võtta, eks ma nüüd siis proovin seda teha ja juulis siis uue hooga alustada. Enne pean muidugi päevad ära ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka ikka veel püüdjate ridades. Vahepeal ei käinud siin tükk aega, sest kolisin ja tööl on kohutavalt palju teha.
Praegu siis käsil 17.kuu triibupüüdmist, mis peaks täna lõppema – ehk siis täna peaks PP hakkama, aga ei ole veel ennast ilmutanud. Lootma ei jaksa isegi hakata, sest neid pettumisi on nii palju (täpsemalt siis 16 tk) olnud.
Nüüd sai 3 kuud täis, mis arst andis veel omal käel proovimist pärast prolaktiini normi saamist ja tahtsin siis arstile minna, aga sain aja alles 21.august, nii et saime siis selle tõttu veel kaks kuud proovimist juurde. Enne arstiaega on kuu aega puhkust, äkki siis juhuslikult õnnestub!
Praegu mõõdan basaali igapäevaselt ja iga kuu olen ka ühe või kaks OV-testi teinud, kui meelde tuleb.
Aga muidu olen suutnud oma mõtted sellelt teemalt üsna eemal hoida ja see on mentaalsele tervisele hästi mõjunud. Hakkasin ka uuesti trennis käima.

Aga igatahes, kõigile hästi palju triipe ja rõõmsat meelt ja vastupidamist!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh. Ei teagi, kust alustada. olen siin uus, aga mötlesin ka teiega enda lühikesy triibupüüdmist jagada. Igaljuhul, mees kn mul tihti ära , seega teadsin alguses kohe, kui see kuu proovima hakkasime, et ei pruugi önneks minna ja kuna ta 5 nädalat ära ja siis 2 kodus ja siis 5 nädalat jälle ära ja siis 3 kodus, et meil saab keeruline olema ja ega niioea seda rasedust oodata poleks. Päevad olid viimati 3juuni kuni 9juuni. Kohe peale päevi hakkasime me proovima , senimaani, kuni mees lahkus kodunt kaugele välismaae tööle jälle. Minu jaoks on hea, et ta vahepeal
eemal on:D ma muidu läheks hulluks, kui 24/7 ninapidi koos.. igaljuhul.. viimased päevad ma mötlesin, et oh teen naja, ostan teste omale, vaatame, äkki on õnneks läinud:D ise veel oma mötteis itsitasin, et no on ullike see naine.. Tekkis nagu löpuks kinnisidee, et tegin päevas 4 testi , sest igal
testil oli nagu midagi, aga nagu ri olnud ka. Ostsin igakord uued poest ja tegin hommikuti uuesti. Täna hommikul nagu ilmus sinna 2h hiljem täitsa silmbähtav joon, millest ma siis järeldasin, et uskumatu…Ma jäingi rasedaks. Siiamaani šhokk, aga no miski muu see olla
ei saaks.. Valepostiivne test? nääh.. kahtlen.. Hetkel on u. 2 nädalat ja 4 päeva rasedust.. ootan siis enne, kuni arstile lähen.. nüüd on peas köik muud muremôtted. töö on meeletult stressirohke, seega kardan palju..
Teile, kes te pûûate triipe.. Soovin teile südamest triipudesaamist ja teie unistuste teostamisi ❣️ Ma tean,
et köik, kes te pûüate, saate ka löouks nii vöi naa!!

Palju päikest teile ja palun ärge jaotage lootust!!!!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 19:14; 21.06 22:13; 21.06 22:26; 22.06 05:11; 22.06 10:45; 22.06 14:08; 23.06 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oeh. Ei teagi, kust alustada. olen siin uus, aga mötlesin ka teiega enda lühikesy triibupüüdmist jagada. Igaljuhul, mees kn mul tihti ära , seega teadsin alguses kohe, kui see kuu proovima hakkasime, et ei pruugi önneks minna ja kuna ta 5 nädalat ära ja siis 2 kodus ja siis 5 nädalat jälle ära ja siis 3 kodus, et meil saab keeruline olema ja ega niioea seda rasedust oodata poleks. Päevad olid viimati 3juuni kuni 9juuni. Kohe peale päevi hakkasime me proovima , senimaani, kuni mees lahkus kodunt kaugele välismaae tööle jälle. Minu jaoks on hea, et ta vahepeal

eemal on:D ma muidu läheks hulluks, kui 24/7 ninapidi koos.. igaljuhul.. viimased päevad ma mötlesin, et oh teen naja, ostan teste omale, vaatame, äkki on õnneks läinud:D ise veel oma mötteis itsitasin, et no on ullike see naine.. Tekkis nagu löpuks kinnisidee, et tegin päevas 4 testi , sest igal

testil oli nagu midagi, aga nagu ri olnud ka. Ostsin igakord uued poest ja tegin hommikuti uuesti. Täna hommikul nagu ilmus sinna 2h hiljem täitsa silmbähtav joon, millest ma siis järeldasin, et uskumatu…Ma jäingi rasedaks. Siiamaani šhokk, aga no miski muu see olla

ei saaks.. Valepostiivne test? nääh.. kahtlen.. Hetkel on u. 2 nädalat ja 4 päeva rasedust.. ootan siis enne, kuni arstile lähen.. nüüd on peas köik muud muremôtted. töö on meeletult stressirohke, seega kardan palju..

Teile, kes te pûûate triipe.. Soovin teile südamest triipudesaamist ja teie unistuste teostamisi ❣️ Ma tean,

et köik, kes te pûüate, saate ka löouks nii vöi naa!!

Palju päikest teile ja palun ärge jaotage lootust!!!!

Sa said kuivamistriibu, mis tekibki sinna pikapeale. Kas sa testi juhendit lugesid ka? Seal on üldiselt kirjas, et max peale 10minutit mitte testitulemust vaadata enam. Kui sul olid PP alles 3 jun kuni 9 jun, oli alles või on praegu alles ov. Seega praegu ei saa sa mingi valemiga rase olla. Kui oledki, siis max paar päeva, aga seda “rasedust” ei annaks veel tuvastada kuidagi.
Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh ütleme nii, et kuivamistriibust asi ikka vâga kaugel. See on täitsa tugev silmnähtav joon. 3-9juuni olid päevad. Ovulatsioonipäev oli siis u 16-17, aga vöisin vabalt ka 9ndalt juunil rasedaks jääda, arstiga konsulteerisin lâbi. Ilmselt ma arvan, et arstid rasedusega ka nii puusse ei paneks ja pealegi, 5 erinevat testi ja igal korral positiivne tulemus:) Ma arvan, et ma vôin siiski kindel oma vastuses olla, aga sulle sellegipooles aitäh ^.^

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 19:14; 21.06 22:13; 21.06 22:26; 22.06 05:11; 22.06 10:45; 22.06 14:08; 23.06 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätan lingi pildiga täna tehtud testist.. ûhesönaga see siiski kuivamistriip jah…
https://imgur.com/a/nRJJkJY
Ma ise ei tahaks väga uskuda seda.. Livsane early testi tegin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 19:14; 21.06 22:13; 21.06 22:26; 22.06 05:11; 22.06 10:45; 22.06 14:08; 23.06 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun, et ikka erakordselt lühike tsükkel oli siis ja ov tunduvalt varem. Puhtfüüsiliselt ei tohiks pesastumine nii vara (2-3 päeva pärast viljastumist) võimalik olla, viljastunud munarakul võtab 6-12, enamasti u 9 päeva aega, et emakasse jõuda, lisaks aeg, kui hcg vaikselt tõuseb ja uriini jõuab. Aga tõsi, kuivamistriibuks nii tugevat triipu ei pea. Minul oli triip nii tugev alles umbes 15DPO. Kas päevad olid tavapärased ja see on välistatud, et juba eelmises tsüklis rasestusid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.06 23:21; 26.06 12:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohjah.. ma ei usu enam isegi, et rase olen.. äkki möelnud end rasedaks ja triipu kujutan ka ette:/ Sest jah päevad olid 3-9 , okei juba 8ndal me mehega nagu üritasime ja tsükkel 28 päeva.. oeh.. vb siis toesti test pani puusse….Päevad jah mul nagu kellavärk. Mees tuli koju eelmine kuu 22 mai, alates sellest saati me siin ûritame.. Ma ei usu,et eelmisest kuust see olla saaks. pole kuidagi reaalne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 19:14; 21.06 22:13; 21.06 22:26; 22.06 05:11; 22.06 10:45; 22.06 14:08; 23.06 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan teha hcg vereproov, saad kindla vastuse ja südamerahu. Saab ise teha, maksab alla 10€

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei triipu sa ei kujuta ette, on ilus ja tugev. Mul kogemus sama testiga ja triip oli heledam, aga selleks ajaks oli päevad läinud 3p üle ja hcg oli 25.7.
Pigem rasestusid eelmises tsüklis ja päevad ära ei jäänud veel lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan,
et see on siiski mingi eksitus..
ma ei taha uskuda,
et mul päevad olid korralikud ja enne seda kuidagi rasestusin… midagi magu nihkes.. Eks see vb mulle pähe hakanhd vb.. Loodan nii metsikult,
et mis iganes ka on, juba loodan, et olen.. Töepoolest triip ju ilmus sinna aja möödudes.. Ei mäletagi, kas nagu alguses ma nâgin vöi ei.. Panin nagu eemale selle.. Aga ei julge uut teha, pigem teen endale kahju sellega.. Päevad ju ka alles algavad 1 juuli.. alaköht sellesmöttes endiselt pinges ja rinnad nagu tundlikud, aga need vöivad oodatavte päevade tuleku tôttu ka olla… oeh

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 19:14; 21.06 22:13; 21.06 22:26; 22.06 05:11; 22.06 10:45; 22.06 14:08; 23.06 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

päris huvitav 🙂 on ju võimalik, et sul ov oli juba 7-8 cd või tegelikult sperma elab organismis ca 5 päeva, seega võisid isegi veel 10 cd rasestuda (see on 12 juuni). sellisel juhul on täiesti normaalne 21.06 et juba rasedustest näitab.

oled sa varasemalt ovulatsiooni trackinud, kas tead, mitmendal päeval see tavaliselt sul on? kui nii varakult, siis sul lihtsalt pikk luteaalfaas (ehk tsükli teine pool). ja alati võib see ju ka siia-sinna nihkuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:39; 22.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige lihtsan on – tee vereproov ja saad 100% teada kas oled rase ja ka südamerahu ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma siin täna töö juures mötlesin,
et teen testi, aga padunegatiivne.
Ehk ka sellepârast ju, et ma ei teinhd hommikul ja samuti olen hommikust saati mööda wc jooksnud.. Kuna oodatavate päevadeni on 8pâeva umbes, siis ma ei tea.. Alaköht on sama veider nagu 4-5 pâeva tagasi.. Hormoonid meeletult möllavad, aga see vöib ka tulevate päevade töttu olla.. Testi enam teha ei taha ega ka neid näha. Olen nii alla andnud.. poleks eales arvanud, et see niiviisi mulle siiski köik möjub.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 19:14; 21.06 22:13; 21.06 22:26; 22.06 05:11; 22.06 10:45; 22.06 14:08; 23.06 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma siin täna töö juures mötlesin,

et teen testi, aga padunegatiivne.

Ehk ka sellepârast ju, et ma ei teinhd hommikul ja samuti olen hommikust saati mööda wc jooksnud.. Kuna oodatavate päevadeni on 8pâeva umbes, siis ma ei tea.. Alaköht on sama veider nagu 4-5 pâeva tagasi.. Hormoonid meeletult möllavad, aga see vöib ka tulevate päevade töttu olla.. Testi enam teha ei taha ega ka neid näha. Olen nii alla andnud.. poleks eales arvanud, et see niiviisi mulle siiski köik möjub.

Noh see ongi see triibupüüdmise võlud ja valud nö. Kas sa äkki oled mingeid ravimeid võtnud, mis võiks mõjutada rasedustesti tulemust? On sul diagnoositud pcos?
Aga ma ei väsi end kordamast, lihtsam on teha veretest, saad 100% vastuse ja ei pea end haigeks mõtlema.
Mu omast kogemusest – benu early test näitas õrna teist triipu kui oli hcg 25, kui jällegi apotheka rasedustest oli täiesti negatiivne ja ei olnud seal triibupoegagi , kuigi see päev oli hcg 130!(jooksin kohe veretesti tegema, kuna kardsin et katkenud vms). Samas kui ma rase ei olnud siis nii kaigerti kui ka biocard rasedustestiga sain “kuivamistriibu”.
Nii et ma ise usaldan nagu veretesti rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereproovile ei saanud,seda alles järgmine nädal oleks võimalus.
Nädalavahetusel olen pikalt tööl ja eks lihtsam oodata uue nädalani ära ja proovida uuesti testi.
Päevadeni ju reaalselt aega veel ja ära pole jäänud ka..
See on jah imekspandav,kui tume triip ikkagi tuli:) täitsa shokk oli mul esialgu ja seda veel aina tumedamaks minnes..ja mitmel erineval testil veel..Eks endal ka juba häbi,et mida ma spekuleerin siin. -Mis seal ikka,kui pole,siis pole ja tuleb leppida sellega..
On armas,et inimesed siin ikka toetavad ja püüavad mulle siiski veidi süstida seda positiivsust:P Olen väga tänulik!
PS! vabandan eelmiste kirjavigade pärast,sest telefoniga kiirelt trükkisin:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 17:52; 23.06 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

muidu synlabis saab kiirelt vereproovi teha, aga nädalavahetusel jah mitte nii et pead esmaspäevani ootama… https://synlab.ee/patsiendile/verevotukohad/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.06 11:39; 22.06 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Võib olla nii, et test ei näitagi kohe. Kas tegite ühte testi või mitu? Kõige parem on ka teha hommikuti, esmase uriiniga. Arsti juures ja juhul, kui vereproovid võetakse, saate kindlasti parema ning täpsema vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin mitu testi, aga ilmselt oligi valepositiivsed testid,
sest täna hommikul
on test totaalselt negatiivne.
Päevadeni endiselt 7 päeva aega ja eks rindade paistetus ja alakõhu krambid-pinges olek on seotud päevadega. Kunagi mul mu meelest oli ka, et kohe peale OV läks köht krampi mingite päevade jooksul ja jâi terveks ajaks, kuni mul päevad algasid.Siinkohal ilmselt teen nägu, et pole pettunud, aga no ilmselgelt oligi palju loodetud, aga no kuna päevadeni aega, siis vb juhtub ime..:)
Tore on , et mulle kaasaelajaid siiski on..
I really appreciate!! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 21.06 19:14; 21.06 22:13; 21.06 22:26; 22.06 05:11; 22.06 10:45; 22.06 14:08; 23.06 06:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud juhul mulle tundub, et äkki sa tõesti rasestusid eelmine kuu ja kui algasid päevad ses katkes. Rasedus oli pisike ja see ajas hcg üles ja nüüd siis langes? Või noh väga imelik igastahes????
Soovitan arstile minna

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 04.06 12:01; 19.06 21:20; 21.06 21:05; 22.06 07:56; 22.06 07:58; 22.06 14:06; 22.06 15:50; 23.06 06:34; 28.06 07:33; 29.06 15:19;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 81 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juunikuu triibupüüdjad 2018

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.