Esileht Kodunurk Juuretis

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Juuretis

Postitas:

Üritan juba mitu päeva oma juuretist käima saada, aga enne läheb see ilmselt hallitama kui vedu võtab. Proovisin niisama purgis soojas kohas hoida, proovisin 16 tundi multikeetjas jogurtirežiimil, no mitte mõhkugi. Kasutasin juuretisega tehtud rukkileiba ja keefiri. Kannan selle katsetuse maha ja uurin, et kust võiks Tallinnas valmis juuretist osta kui endal leivaküpsetajatest tuttavaid ei ole.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 14:20; 20.03 14:54; 20.03 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tallinnas sellist asja nagu Taluturg ei ole? Tartus nimelt saab sealt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Tallinnas sellist asja nagu Taluturg ei ole? Tartus nimelt saab sealt.

Tallinnas vist ei ole 🙁

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 14:20; 20.03 14:54; 20.03 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas saab Pagar VÕtaks poest. Võib igaks juhuks ette helistada, et sul vaja ja kui ei peaks neil kapis just olema, siis panevad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 15:07; 21.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tallinnas saab Pagar VÕtaks poest. Võib igaks juhuks ette helistada, et sul vaja ja kui ei peaks neil kapis just olema, siis panevad.

Aitäh, abivalmis inimene! Pagar Võtaks jääb mulle tiba kaugeks, aga nende lehelt leidsin, et ka Biomarketid müüvad nende kaupa ja selgus, et minu lähimas Biomarketis ongi olemas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.03 14:20; 20.03 14:54; 20.03 16:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise juuretist ei tee? Tuleb palju maitsvam ja ei pea raha raiskama.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise juuretist ei tee? Tuleb palju maitsvam ja ei pea raha raiskama.

Lugesid ka üldse? Ta ju kirjutab, et tal ei õnnestu see omal käel.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise juuretist ei tee? Tuleb palju maitsvam ja ei pea raha raiskama.

Möllan 2 nädalat selle juuretise tegema vs “raiskan raha” ehk Pagar Võtaks poes maksab see 2 eurot. Ja maitsvam? Ega siis juuretist sööda, ikka seda, mis sinna peale ehitatakse.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.03 15:07; 21.03 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa ise juuretist ei tee? Tuleb palju maitsvam ja ei pea raha raiskama.

Kuidas Sa ise teed?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas Sa ise teed?

No teoreetiliselt saab ise ka teha, kefiirist või jogurtist ja rukkijahust, igavene mängimine on. Lihtsam on valmis juuretsi osta. Hallitama pole mul küll kunagi juuretis läinud, juuretisega tehtud rukkileib ka mitte. Ära kuivab ainult. Aastaks külmkappi unustatud juuretise olen ka käima saanud, aga see on mitu päeva mängimist. Mina panen praeahju 50 kraadi peale ja siis kui on soojaks läinud, siis lülitan jälle välja ja siis jälle millalgi sisse. Põrandakütte peale ja rätiku alla oleks ka mõeldav, aga ma põrandakütet eriti ei kasuta, selle ülessoojendamine võtab tunduvalt rohkem elektrit kui praeahju aeg-ajalt sisse lülitamine. Hallitama lähevad nisujahuga tooted või need, kuhu on pärmi lisatud.
Haldjaleib Nõmme turul müüs ka vanasti juuretist, pole ise ammu ostnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Juuretis