Esileht Väikelaps juuste hooldus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: juuste hooldus

Postitas:

Pesen tütre pead umbes korra nädalas shampooniga, kuid kuna tal on lokkis juuksed, siis kipuvad ikka otsad sellised kahused olema, kas on lastele mingit hoolduvahendit (maski, palsamit), mis juukseid nagu veidi toidaks. Või pole nendel juustel vaatamata kahususele häda midagi, lihtsalt lokkis juuste eripära? Endal sirged juuksed ja kasutan shampooni ja palsamit. Juuksed sellise hoolduse korral täiesti normaalsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lapsel täpselt sama asi- lokkis juuksed ja eks ta magades ajab juuksed kahuseks! Peale pesu olen hakanud enda Schwartskopfi pihustavat juustesse jäädavat palsamit panema. Aga järgmine päev on ikka kahused:( Vahest lasen kuivadesse juustesse ka seda palsamit.
Olen mõelnud, et äkki peaks need otsad ära lõikama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, et siin neid Johnsoni asju ei kiideta, kuid mulle päris meeldib nende juustesse pihustatav palsam. See aitab juukseid paremini kammida ning talvisel ajal hoiab staatilise elektri tagasi. Päris kohe ei teki. Igatahes kasutan seda juba varsti aasta oma tüdrukul ning juuksed mõnusalt pehmed ja siidised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie tütre 3,5 aastase lokkidega juuksed saab väga hästi lahti kammitud ja kahuvabaks –

http://www.mylook.ee/paul-mitchell-taming-spray-250ml.html

Tõesliselt hea asi! Soovitan soojalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me kasutame Schwarzkopfi ja Yves Rocheri pusapeletit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka Johnsoni pihustiga pusapalsam, juba kolmas pudel ja toimib kenasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Väikelaps juuste hooldus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.