Esileht Ilu ja tervis Juuste kasvatamise teema

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Juuste kasvatamise teema

Kui siin leidub juuste pikaks kasvatajaid, siis võiks vahetada muljeid ja kogemusi ning nippe, kuidas juuksed kiiremini kasvaksid. Endal on juuksed natuke üle õlgade. Varem on olnud kõige pikemad juuksed poolde selga, aga tahaks vöökohani, juhul kui õnnestub nii pikaks saada. Kui tihti te otsi lõikamas käite, kui on soov kasvatada? Ma jälgin praegu hoolega juukseotsi ja üritan need tervena hoida, et ei peaks niipea lõikama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 10:19; 15.10 12:08; 16.10 08:22; 16.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ega juuksekasvu väga ei kiirendagi – väldi kõike, mis võiksid juukseid kahjustada ehk siis igasugune kuumtöötlemine, keemilised lokid, aga samuti värvimine, ammugi blondeerimine.

Keerulised ja “huvitavad” lõikused pole ka kasvatamiseks parim – nt tahad poole aasta pärast teistmoodi ja siis peab rohkem maha lõikama. Ise olen paar korda lasknud juuksed nö kolmnurkselt lõigata ja hiljem tahtnud, et oleksid ühtlasemalt kaares ja siis loomulikult läheb ju üldpikkust päris palju maha, et tipp saaks kaareks.

Mina käin lõikamas 2 korda aastas, rohkem pole vajadust (meil on terved ja tugevad juuksed perekonnaviga, küüned kasvavad ka mühinal). Ma üritan ikak enen juuksurisse jõuda, kui keegi lähematest jõuab kommenteerida, kui katkise dotsad on:D Aga kui tihti lõigata, sõltub juuste olukorrast – see pole ilus, kui kasvatamise nimel käid ringi katkiste juusteotstega 🙂 Pikad juukse on ilusad üksnes siis, kui nad terved ja ilusad 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Jah, selle olen endale selgeks teinud, et tuleb juukseid hoida ja mitte kahjustada. Värvimisest siiski loobuda ei saa, aga värvin nüüd harvemini ja ainult väljakasvu. Fööni ja sirgendajat kasutan erandkorras paar korda kuus. Mul vist küll ei vea välja üksnes 2 korda aastas lõikamine, juuksed on varasematest kahjustustest räsitud ja otsad lähevad üsna ruttu koledaks. Proovin praegu 3 kuud välja venitada ilma lõikamata. Praegune pikkus on selline vahepealne, ei oska kuidagi olla sellega ja ei suuda ära oodata nende kasvamist!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 10:19; 15.10 12:08; 16.10 08:22; 16.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on veidi üle sabakondi ulatuvad juuksed. Tegelikult on ainult üks töötav nipp juuste kasvatamiseks- ära lõika neid. Ära usu neid, kes ütlevad, et iga paari kuu tagant peab otsi lõikama, ei pea. Nii sa ei kasvata iialgi juukseid pikaks. Hoolda otsi õlide ja maskidega ning ära lõika. Mina lõikan kord aastas, isegi siis pole otsad kunagi katkised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 13:11; 16.10 16:54; 16.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin värvimas ja blondeerimas iga 2 kuu tagant, otsi lõikan iga 4 kuu tagant. Juukseotsad lõhenevad minimaalselt. Kuna soengustiili ei muuda, siis juuksed kasvavad mühinal.
Mulle tundub, et juuksekasv kas lihtsalt on või ei ole. Üks mökerdab endale kõikvõimalikke asju pähe ja juuksed ei kasva, teine ei tee midagi peale pesu ja juuksekasvuga probleeme pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

priorin extra vitamiine kasutan, õlisid juusteotstesse ja lõikan paar korda aastas ainult täiskuu ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Värvimisest siiski loobuda ei saa, aga värvin nüüd harvemini ja ainult väljakasvu. [/tsitaat]
miks ei saa? Oled juba hall? Värvimine rikub juukseid ikka mehiselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

miks ei saa? Oled juba hall? Värvimine rikub juukseid ikka mehiselt.[/tsitaat]

Otseselt mitte, loomulik värv on lihtsalt nii tuhm ja tuhkjas olnud alati, et näebki väga hallikas välja, ei sobi üldse ja ei meeldi. Aga poevärve ma enam ei kasuta, tellin professionaalset juuksevärvi mis on ammoniaagi ja muu jama vaba ning koos kõige lahjema vesinikuga. Värvin ainult juuri ja võimalikult harva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 10:19; 15.10 12:08; 16.10 08:22; 16.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]priorin extra vitamiine kasutan, õlisid juusteotstesse ja lõikan paar korda aastas ainult täiskuu ajal.[/tsitaat]

kust sa priorini saad ja kas töötab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Priorin pidi väga hästi mõjuma, aga müügil on vist ainult Soomes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Värvin juuksekasvu iga 3 ndl tagant(tumedaks) endal heledam juks ja 3 ndl on 1 cm väljakasvu 😀

Olen teinud läbi tohutu kadalipu alates sellest et üritasin saada juukseid kasvama pikemaks(mingi hetk ei kasvanud enam) kuni isetekitatud tohutust juuste rikkumisest ja rasedusjärgsest väljalangevuseni.
Mul on sabakondini sirged tugevad juuksed mis kasvavad hooga.
Mida vähem pahna pähe seda tervem juus.
Shampoon, palsam ja looduslik õlikuur.
Head tooted on ka platsenta kapslid, shampoon ja palsam. Aeg ajalt kuur teha.
Lõikan 2x aastas juukseid, kuigi vb otste pärast vajadus oleks vaid 1x aastas ja korraga 7-10 cm ja uskumatu eksole : juuksed veidi õlgadest ülespoole kasvatasin sabakondini 3 aastaga. Samas võideldes et juuksed muutuksid tugevamaks tervemaks ning oleks juurdekasvu rohkem kui väljalangemist.

Kes soovib võin kirja panna mõningad nipid, trikid ja faktid ning enda juuksetüübi jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:49; 16.10 19:57; 16.10 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Platsenta ampullide kohta käisin apteekrilt küsimas, kui rase olin. Koos uurisime siis ja tuli välja, et see on ikka tõeline keemiakokteil. Sellist jama ei taha endale raha eest ka pähe määrida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 13:11; 16.10 16:54; 16.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Värvin juuksekasvu iga 3 ndl tagant(tumedaks) endal heledam juks ja 3 ndl on 1 cm väljakasvu 😀

Olen teinud läbi tohutu kadalipu alates sellest et üritasin saada juukseid kasvama pikemaks(mingi hetk ei kasvanud enam) kuni isetekitatud tohutust juuste rikkumisest ja rasedusjärgsest väljalangevuseni.
Mul on sabakondini sirged tugevad juuksed mis kasvavad hooga.
Mida vähem pahna pähe seda tervem juus.
Shampoon, palsam ja looduslik õlikuur.
Head tooted on ka platsenta kapslid, shampoon ja palsam. Aeg ajalt kuur teha.
Lõikan 2x aastas juukseid, kuigi vb otste pärast vajadus oleks vaid 1x aastas ja korraga 7-10 cm ja uskumatu eksole : juuksed veidi õlgadest ülespoole kasvatasin sabakondini 3 aastaga. Samas võideldes et juuksed muutuksid tugevamaks tervemaks ning oleks juurdekasvu rohkem kui väljalangemist.

Kes soovib võin kirja panna mõningad nipid, trikid ja faktid ning enda juuksetüübi jne.
[/tsitaat]

Mina kahjuks ei usu selliseid väiteid enne, kui ise oma silmaga tõestust ei näe. No ei ole võimalik 3 aastaga õlgadeni juukseid sabakondini kasvatada, kui iga aasta 20 cm maha lõikad ning kui su juuksed kolme nädalaga vaid 1 cm kasvavad. Lihtsalt pole füüsiliselt võimalik. Normaalne juuksekasv ongi kuus 1-1,5 cm, mõnel ka 2 cm. Su enda sõnade järgi kasvavad su juuksed siis kolme aastaga kuskil 50 cm ja kaks korda aastas korraga 10 cm maha lõigates lõikad sa kokku 60 cm maha. 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.10 13:11; 16.10 16:54; 16.10 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina kahjuks ei usu selliseid väiteid enne, kui ise oma silmaga tõestust ei näe. No ei ole võimalik 3 aastaga õlgadeni juukseid sabakondini kasvatada, kui iga aasta 20 cm maha lõikad ning kui su juuksed kolme nädalaga vaid 1 cm kasvavad. Lihtsalt pole füüsiliselt võimalik. Normaalne juuksekasv ongi kuus 1-1,5 cm, mõnel ka 2 cm. Su enda sõnade järgi kasvavad su juuksed siis kolme aastaga kuskil 50 cm ja kaks korda aastas korraga 10 cm maha lõigates lõikad sa kokku 60 cm maha. 😀 [/tsitaat]

Lugu selline et: Kunagi ennem rasedust rikkusin oma juuksed blondeerimisega ära. Siis rasestusin ja jätsin juuksed rahule pm kuni laps sai 6 kuuseks hakkasin kasutama platsenta kapsleid. Juukseid langes peast meeletult palju.
Laps sai aastaseks värvisin uuesti tumedaks ja lõikasin juuksed tõpselt õlgade kohale.
Tegin platsenta kapslite kuure edasi aeg ajalt ning kasutasin ka sama sarja shampooni ja palsamit, hakkasin tegema ka õli maske.
Juuksed muutusid paksemaks ja hakkasid kasvama hooga.
Föön ei tulnud kõneallagi.
Lõikan iga kevad ja iga sügis juukseid vastavalt vajadusele KUNI 10 cm.(olenevalt kui kuivad on juukseotsad. kuiv juukseots on surnud juus ja ei taastu) Lisaks juukse karvad kasvavad eri tempos seega kui lõikan sirgeks kevadel on sügiseks need otsad järgulised ja lõikan uuesti.
Kui laps oli saanud 4 aastaseks olid mu juuksed sabakondini ühtlaselt ja siis lõikasin keskohani umbes ja nüüd on taas nad sabakondoni kuigi kevadel sai 5 cm lõigatud otsi. Laps saab nüüd 5 ja minul ootab ees ka juuksurikülastus.

True story 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:49; 16.10 19:57; 16.10 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaline juuksekasv kuus on 0,5-1 cm

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.10 15:49; 16.10 19:57; 16.10 19:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

absoluutselt terve peanahast väljakasvav juuksekarva osa on surnud, muide.

mul on ka puusadeni juuksed, aga mingeid nippe ma küll ei oska jagada. ise ju kasvavad, midagi ei pea selleks tegema.

muidugi perekooli mõistes on mu juuksed katastroofilised (nad on nimelt päris õhukesed ja pulksirged), nii et ma parem üldse sõna ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Noh, juuste pikkus vööni on suhteline, lühemat kasvu ja/või lühema kehaga inimesed saavutavad selle pikkuse kiiremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.10 10:19; 15.10 12:08; 16.10 08:22; 16.10 20:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ebanormaalselt kiire karvakasvuga. 3+ cm kuus on tavaline. Augustis lõigati vaevu õlgu puudutavaks, nüüd on juba 10 cm pikemad. Nii et vsbslt võib kiiresti kasvada ja kasvatada. Samuti on mul väga rasused juuksed. Pean neid igapäevaselt pesema ning sellest tulenevalt ka pea igapäevaselt föönitama. Ei tea, kas rasususe tõttu, aga kahjustusi takuse juukse näol pole küll märganud. Et natukenegi juust kuivatada, värvin ka.

Lapsed on mul samuti korraliku potisoenguga sündinud. Ei tunne meie kiilakaid tittesid. 🙂

Muidu aitab juuksekasvu kiirendada vitamiin biotiin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Juuste kasvatamise teema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.