Esileht Ilu Juuste kasvu soodustavad tooted

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Juuste kasvu soodustavad tooted

Postitas:
Kägu

Räägime juuste kasvu soodustavatest toodetest – šampoonid, palsamid, seerumid, ampullid, vitamiinid, õlid jne. Valik on kirju – Placent Activ, Placenta Vitae, Hair Jazz jne. Kindlasti veel midagi, millest kuulnudki  pole. Mul on lühikesed juuksed, aga soov on neid pikemaks kasvatada. Rääkige omadest kogemustest, milliste firmade toodetega olete saanud reaalseid tulemusi. Vitamiinid huvitavad samuti, et mida olete lisaks tarbinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ivybears kummikarud panevad küll juuksed kasvama. Evonia kapslid ka head.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlesin ka, et kiirendaks kasvu, tulemuseks oli, et juukseid hakkas hoopis välja langema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hairburst

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Placent Activ nüüdseks 4 korral aidanud juustekao peatada (üks kord oli peale lapse sündi, siis vist oleks nagunii hormonaalse tasakaalu taastudes olukord paranenud) ja uued beebikarvad hakkavad ampullikuuri järel tõesti superkiiresti kasvama, aga juukseid pikemaks kasvatada otseselt pole õnnestunud. Mul on tiivanukkide alla ulatuvad juuksed ja pikemaks nad lihtsalt nagu ei kasvagi. Ma ei tea, miks. Paksud ja tihedad on nad aga küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Placent Activ nüüdseks 4 korral aidanud juustekao peatada (üks kord oli peale lapse sündi, siis vist oleks nagunii hormonaalse tasakaalu taastudes olukord paranenud) ja uued beebikarvad hakkavad ampullikuuri järel tõesti superkiiresti kasvama, aga juukseid pikemaks kasvatada otseselt pole õnnestunud. Mul on tiivanukkide alla ulatuvad juuksed ja pikemaks nad lihtsalt nagu ei kasvagi. Ma ei tea, miks. Paksud ja tihedad on nad aga küll.

Tiivanukkide? Nüüd võib küll kindel olla, et seekord on tõesti kägu kirjutanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Placent Activ nüüdseks 4 korral aidanud juustekao peatada (üks kord oli peale lapse sündi, siis vist oleks nagunii hormonaalse tasakaalu taastudes olukord paranenud) ja uued beebikarvad hakkavad ampullikuuri järel tõesti superkiiresti kasvama, aga juukseid pikemaks kasvatada otseselt pole õnnestunud. Mul on tiivanukkide alla ulatuvad juuksed ja pikemaks nad lihtsalt nagu ei kasvagi. Ma ei tea, miks. Paksud ja tihedad on nad aga küll.

Tiivanukkide? Nüüd võib küll kindel olla, et seekord on tõesti kägu kirjutanud.

Ma olen seda sõna ise ka varem kuulnud, et seda abaluude kohta kasutatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingi inimene, kes ei tea, et tiivanukid on abaluud ja kes peab oma rumslust avalikult demonstreerima.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tiivanukkide alla ulatuvad juuksed ja pikemaks nad lihtsalt nagu ei kasvagi. Ma ei tea, miks. Paksud ja tihedad on nad aga küll.

Tiivanukid on täiesti arusaadav mõiste. Endalgi käibel. Ma arvan, et see inimene teab seda samuti ja niisama naljatles ning igati tabavalt ju! Mind ajas küll muigama 🙂 Oligi ju kägu kirjutanud 😀

Aga…see ongi kõige ilusam pikkus juustele. Polegi vaja lasta neil pikemaks “venida”. Ausalt!

See on nagu toataimede puhulgi: nii kenad on nad kärbitud (e. hooldatud) kujul, mitte pikaks soolikaks lastuna. Nt. kuld-nõelköis. Mul ei kulge selle lille “ribad” seina peal, vaid potist tuleb välja terve puhmas! Mõõtsin ära: 65 cm  ja varred ripuvad potist allapoole. Teadlikult olen selliseks kujundatud pideva kärpimise tulemusena. On väga ilus ja võimas taim. Lehe pikkus on 13 cm ja laius 9 cm.

Juuste pikkusest rääkides tuleb kohe silme ette Ringvaate uus saatejuht Anna Pihl. Tema on ka oma juukseid lühemaks lõiganud ja super kena näeb välja! Poolde selga veninud juuksed poleks pooltki nii kena kui praegune tulemus. Hea kohe vaadata inimest (ja tema juukseid).

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu Juuste kasvu soodustavad tooted