Esileht Ilu Juuste pusade vastu?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )

Teema: Juuste pusade vastu?

Postitas:
Kägu

Nägin kunagi, kuidas kontserdil vööni juustega õhukeste juustega blondid taustatantsijad keerutasid pead ja juukseid ja juuksed oli endiselt sama siledad, nagu oleks värskelt kammitud. Kuidas? Unistaks endale ka sellistest juuksehooldustoodetest 😀

Mul on eluag pikad paksud juuksed olnud, enne laste saamist ikka kammisin rohkem ja teadsin, et jope krae vahele ei tohi hõõruma juukseid jätta, muidu lähevad kergesti pusasesse, “rasta patsi” lausa pikemalt hõõrdudes. Nüüd mõtlen, et kas tõesti peab mugavuse teed minema ja poisipea lõikama, sest pole aega pikki juukseid hoida.

Teab keegi imerohtusid, shampoone, palsameid, mis ekstreemselt pusade eest hoiaks? Mingi pusasprei ma ostsin, aga juhuslikult sattus liiga kohutava lõhnaga.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist maski sa kasutad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuste kammimine?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.thebodyshop.ee/ee/tooted/juustele/koik/juuksemaskid/159/ minu meelest hea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuste kammimine?

Juuste kammimine? On juukseid, kus kammid ja juba ei käi kamm läbi mõnest kohast.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millist maski sa kasutad?

Pole aastaid maski kasutanud. Ainult shampoon, palsam ja juukseõli juusteotstele. Harva juustesse jäetav spreipalsam. Ilma väikese koguse juustesse jäetava hooldustoote hõljuksid karvad.

Olen kasutanud erineva hinnaklassi shampoone.

Juuste kammimine?

Kammimisest tõhusamat abi ma vist ei teagi 😀 Varem polnus probeemi leida aega juuksed kammituna hoida. Aga praegu…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.thebodyshop.ee/ee/tooted/juustele/koik/juuksemaskid/159/ minu meelest hea.

Mainin, et kasutan ühte pudelit väga kaua, aasta vähemalt, kuigi pudel tundub väike. Lõhna pole ise tunda, kui just juukseid ei nuusuta ja siis on ka päris viinamarjalõhn, mitte ersats.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kammimisest tõhusamat abi ma vist ei teagi ???? Varem polnus probeemi leida aega juuksed kammituna hoida. Aga praegu…

Wet Brush pro, super. Üks kammimine päevas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tangel teezer ja Paul Mitchelli skinny seerum

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võis ka midagi sellist olla – “niisutav” juukselakk – st sisuliselt kuivõli, aga viimistleb-kinnitab soengut https://www.mylook.ee/got2b-got2b-spray-oil-oh-my-nude-lightweight-oil-mist-100ml.html

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ka kuivad juuksed, mis läksid kiiresti pusasse. Aga ma hakkasin kasutama niisutavaid tooteid.

Mul on kaks maski, mis on minu suured lemmikud:

https://www.notino.ee/wella-professionals/sp-hydrate/

https://www.notino.ee/chi/deep-brilliance-tugevdav-mask-norgenenud-kahjustatud-katkiste-otstega-juustele-oliivioliga/

 

Mina soovitan neid proovida.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Scwarzkopf sprei ,sinist värvi.
Kui olin tütre juustega hädas, siis see oli ainuke ,mis proovitavatest asjadest aitas.
Lõhn on ka väga meeldiv.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Scwarzkopf sprei ,sinist värvi.

Kui olin tütre juustega hädas, siis see oli ainuke ,mis proovitavatest asjadest aitas.

Lõhn on ka väga meeldiv.

Mis selle päris nimi on? Schwarzkopfil on sinises pudelis igasugu tooteid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Scwarzkopf sprei ,sinist värvi.

Kui olin tütre juustega hädas, siis see oli ainuke ,mis proovitavatest asjadest aitas.

Lõhn on ka väga meeldiv.

Schwarzkopf bc hyaluronic moisture kick spray conditioner see?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kammimisest tõhusamat abi ma vist ei teagi ???? Varem polnus probeemi leida aega juuksed kammituna hoida. Aga praegu…

Wet Brush pro, super. Üks kammimine päevas.

Kas keegi kammib rohkem kui yks kord päevas? Või mis siin erilist?:)

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Scwarzkopf sprei ,sinist värvi.

Kui olin tütre juustega hädas, siis see oli ainuke ,mis proovitavatest asjadest aitas.

Lõhn on ka väga meeldiv.

Schwarzkopf bc hyaluronic moisture kick spray conditioner see?

Mõeldakse seda jah, aga see samasugune pähejäetav sprei, kui iga teine. See on lisaniisutus. Probleem ikka selles, et peaniisutus on vähene ehk praegu kasutatav palsam jääb väheseks. Proovigu nt Joico intensiivmaski.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teab keegi imerohtusid, shampoone, palsameid, mis ekstreemselt pusade eest hoiaks? Mingi pusasprei ma ostsin, aga juhuslikult sattus liiga kohutava lõhnaga.

Esiteks, kas sul on blondeeritud juuksed? Kui jah, siis pöördu juuksurisse oma murega.
Kui ei, siis vaata oma pesuvahendid üle. Igasugused volüümišampoonid ja -palsamid on üldjuhul kuivatavad ja jätavad juuksed karedaks.
Kui sul ei ole just väga rasune peanahk, siis proovi niisutavat šampooni ja palsamit. Või silendavaid šampoone-palsameid (smoothing).

Minul on rasune peanahk, aga juuksed tahavad niisutust. Seega olen leidnud, et parima tulemuse saan kombinatsioonist volüümišampoon + siluv palsam. Ei lähe pealaelt nii ruttu rasuseks ja otsad saavad niisutust.

Väga head on ka siin juba mainitud Joico maskid.
Moroccanoil smoothing palsam + õli samuti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksed peavad lihtsalt heast materjalist olema.

Maise tegelesin ka nooremana tantsimisega ja sinna hulka kuulus ka juuste keerutamine. Mul olid mingi vahe vööni paksud juuksed. Silmnähtavaid pusasid ei tekkinud – aga see ei tähendanud, et neid polnud. Loomulikult ka neil, keda TA nägi, tekkisid pusad, aga need ei oel silmnähtavad – aga hiljem kammida ikka raske.

Kui aga juuksed on tõesti haprad, et tekivad silmnähtavad pusad pisemastki hõõrumisest, soovitan juukseid rohkem patsis kanda

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juukseid võib kinni ka kanda. Minu meelest on see suisa füüsikaseadus, et pikad karvad lähevad omavahel sassi. Ja loomulikult tekitab pidev hõõrumine pusasid. Kuidas muidu?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi kammib rohkem kui yks kord päevas? Või mis siin erilist?:)

Hommikul ja õhtul ehk kaks korda päevas on minu meelest suhteliselt elementaarne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas teema. Kui juuksed on ikka nii närakad või vilti minevad, mis häda peaks olema neid pikana kanda? Lõigake endale ilus lühike soeng ja pole tarvis endale pidevalt igasugust kahtlast sodi pähe määrida ja nutta, et takud peas.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul aitab kuumakaitse+sirgendamine. Igasugused õlid teevad juuksed raskeks ja rasuseks. Kord-paar kuu jooksul kasutan sügavpuhastavat šampooni, mis eemaldab kogu jama. Maski ei tohi unustada. Mulle sobivad väga AlterEgo Egoliss tooted.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu juuksur soovitas kammitavuse parandamiseks ja pusadest hoidumiseks seda toodet: https://ilusadjuuksed.ee/toode/lalga-sealight-seerum/
See on natuke õlise koostisega, mis teeb juuksed hästi siidiseks ja lõhnab imehästi! Soovitan väga proovida 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka pikkade värvitud juustega oli probleem sest juuksed olid kuivad, hakkasin kasutama Tigi Bad Head tooteid ja vahest ka Lotte metsamarjalõhnalist pusapalsamit kui mõni krae ikka pusa hõõrus. Lõpuks tüdinesin värvimisest ja pidevast kammimisest, lõikasin juuksed õlgadeni ja kasvatan värvi välja, Tigi asju kasutan edasi aga nüüd palju lihtsam ja mugavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuivad ja ilmselt katkised juuksed. Mis aitab? Käärid ja siis õige hoolitsemine.
Vahel ma vaatan naisi, kes ei hoolitse üldse oma juuste eest ja mõtlen, et miks ometi. Föönitavad ilma kuumakaitseta, maski ei tee, õli ei kasuta. Paljud ei lõika isegi otsi ning mingi grupp isegi värvib poe värvidega. Ja siis imestatakse, et juuksed on katki ja pidevalt pusades.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikul ja õhtul ehk kaks korda päevas on minu meelest suhteliselt elementaarne.

Õhtuse kammimise peale pole kunagi tulnud. Pikki juukseid nagunii ju ei kammi(kammiga), vaid harjad naturaalharjastest harjaga.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinisest Scwarzkopf spreist.

Kui juuksuris sai käidud tütrel, siis reaalselt juuksurid olid peale juustepesu hädas pusade lahtikammimisega, üks avas isegi uusi pudeleid seerumite vms asjadega, et saaks pusad lahti.

Kodus aitas schwarzkopfi sinine sprei alati. Teised proovitud niisutavad tooted kahjuks mitte.

d.blogi facebookis soovitab ka mingit pusaspreid, ehk tasub toda ka katsetada.

Edu teile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuivad ja ilmselt katkised juuksed. Mis aitab? Käärid ja siis õige hoolitsemine.

Vahel ma vaatan naisi, kes ei hoolitse üldse oma juuste eest ja mõtlen, et miks ometi. Föönitavad ilma kuumakaitseta, maski ei tee, õli ei kasuta. Paljud ei lõika isegi otsi ning mingi grupp isegi värvib poe värvidega. Ja siis imestatakse, et juuksed on katki ja pidevalt pusades.

Kuumakaitset ei kasuta, maske ei tee, juukseõli ei kasuta, värvin poevärvidega. Olen isegi blondiks ennast poevärviga saanud paar korda.
Šampoon ja palsam on ka tavaline supermarketi kaup. Puhas loodus tooted. Juuksed on väga terved, ei ole pusasid ega ka katkiseid otsi. Tõesti pole. Ma kammin neid ka max paar korda nädalas. Juuksed on pikkuselt seljalt rinnahoidjani ja enamasti on kinni.
Juuksur alati kiidab mu terveid juukseid ja imestab, kuidas nad sellise kohtlemise peale ikka nii ilusad, terved ja säravad on.
Geenid ilmselt, sest olen juba 55 ja nad on mul eluaeg sellised olnud. Lapsena poisid tegid ikka tüdrukutele pusasid pähe ehk panid käe pea vastu pead ja siis hõõrusid juukseid kiiresti. Mina korraks raputasin pead peale seda ja nagu poleks midagi tehtud, teised ikka pidid kammima.
Ainuke asi, mida ma mõned viimased aastad teinud olen on see, et korra paari kuu jooksul hoian paar tundi enne pesu peas kanepiõli. Peale seda on juuksed üsna kaua nagu siid, isegi palsamit pole vaja kasutada. Lisaks mõjub see väga hästi peanahale ja juuksed püsivad palju kauem puhtad.
Seda julgen küll soovitada proovida.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuivad ja ilmselt katkised juuksed. Mis aitab? Käärid ja siis õige hoolitsemine.

Vahel ma vaatan naisi, kes ei hoolitse üldse oma juuste eest ja mõtlen, et miks ometi. Föönitavad ilma kuumakaitseta, maski ei tee, õli ei kasuta. Paljud ei lõika isegi otsi ning mingi grupp isegi värvib poe värvidega. Ja siis imestatakse, et juuksed on katki ja pidevalt pusades.

Kuumakaitset ei kasuta, maske ei tee, juukseõli ei kasuta, värvin poevärvidega. Olen isegi blondiks ennast poevärviga saanud paar korda.

Šampoon ja palsam on ka tavaline supermarketi kaup. Puhas loodus tooted. Juuksed on väga terved, ei ole pusasid ega ka katkiseid otsi. Tõesti pole. Ma kammin neid ka max paar korda nädalas. Juuksed on pikkuselt seljalt rinnahoidjani ja enamasti on kinni.

Juuksur alati kiidab mu terveid juukseid ja imestab, kuidas nad sellise kohtlemise peale ikka nii ilusad, terved ja säravad on.

Geenid ilmselt, sest olen juba 55 ja nad on mul eluaeg sellised olnud. Lapsena poisid tegid ikka tüdrukutele pusasid pähe ehk panid käe pea vastu pead ja siis hõõrusid juukseid kiiresti. Mina korraks raputasin pead peale seda ja nagu poleks midagi tehtud, teised ikka pidid kammima.

Ainuke asi, mida ma mõned viimased aastad teinud olen on see, et korra paari kuu jooksul hoian paar tundi enne pesu peas kanepiõli. Peale seda on juuksed üsna kaua nagu siid, isegi palsamit pole vaja kasutada. Lisaks mõjub see väga hästi peanahale ja juuksed püsivad palju kauem puhtad.

Seda julgen küll soovitada proovida.

Unustasid mainida, et juuksed on meekarva tooniga

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ilusadjuuksed.ee/toode/lalga-sealight-seerum/

Oma kogemusest võin öelda, et see tegi juuksed uskumatult õliseks ja rasvaseks. Pidin üle pesema. Minust jäi see seerum seisma kapinurka.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 39 )


Esileht Ilu Juuste pusade vastu?