Esileht Ilu Juuste pusade vastu?

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Juuste pusade vastu?

Postitas:
Kägu

Kuivad ja ilmselt katkised juuksed. Mis aitab? Käärid ja siis õige hoolitsemine.

Vahel ma vaatan naisi, kes ei hoolitse üldse oma juuste eest ja mõtlen, et miks ometi. Föönitavad ilma kuumakaitseta, maski ei tee, õli ei kasuta. Paljud ei lõika isegi otsi ning mingi grupp isegi värvib poe värvidega. Ja siis imestatakse, et juuksed on katki ja pidevalt pusades.

Kuumakaitset ei kasuta, maske ei tee, juukseõli ei kasuta, värvin poevärvidega. Olen isegi blondiks ennast poevärviga saanud paar korda.

Šampoon ja palsam on ka tavaline supermarketi kaup. Puhas loodus tooted. Juuksed on väga terved, ei ole pusasid ega ka katkiseid otsi. Tõesti pole. Ma kammin neid ka max paar korda nädalas. Juuksed on pikkuselt seljalt rinnahoidjani ja enamasti on kinni.

Juuksur alati kiidab mu terveid juukseid ja imestab, kuidas nad sellise kohtlemise peale ikka nii ilusad, terved ja säravad on.

Geenid ilmselt, sest olen juba 55 ja nad on mul eluaeg sellised olnud. Lapsena poisid tegid ikka tüdrukutele pusasid pähe ehk panid käe pea vastu pead ja siis hõõrusid juukseid kiiresti. Mina korraks raputasin pead peale seda ja nagu poleks midagi tehtud, teised ikka pidid kammima.

Ainuke asi, mida ma mõned viimased aastad teinud olen on see, et korra paari kuu jooksul hoian paar tundi enne pesu peas kanepiõli. Peale seda on juuksed üsna kaua nagu siid, isegi palsamit pole vaja kasutada. Lisaks mõjub see väga hästi peanahale ja juuksed püsivad palju kauem puhtad.

Seda julgen küll soovitada proovida.

Unustasid mainida, et juuksed on meekarva tooniga

Ei ole. Loomulikult üsna hallid teised juba. Värvituna hetkel tavaline kartulikoor.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://ilusadjuuksed.ee/toode/lalga-sealight-seerum/

Oma kogemusest võin öelda, et see tegi juuksed uskumatult õliseks ja rasvaseks. Pidin üle pesema. Minust jäi see seerum seisma kapinurka.

See tundub küll uskumatu.
Mul on peened ja suht hõredad juuksed, ühtegi õli kasutada ei saa, kohe olen rasvapea, isegi kui panen otstesse imeväikse tilga.
Aga Sealight küll ei tee juukseid rasvaseks, sel pole isegi õline koostis.
Ajad segi mõne teise sama firma tootega?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga Sealight küll ei tee juukseid rasvaseks, sel pole isegi õline koostis.

Võib ilmselt juhtuda kui tooteid enne kasutamist ei loksuta ja toode sees kihistub, siis tuleb pumbatäis seda, mis antud koostises kõige alla settub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas teema. Kui juuksed on ikka nii närakad või vilti minevad, mis häda peaks olema neid pikana kanda? Lõigake endale ilus lühike soeng ja pole tarvis endale pidevalt igasugust kahtlast sodi pähe määrida ja nutta, et takud peas.

Võib-olla talle meeldivad pikad juuksed?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pikad ja paksud aga peene karvaga juuksed. Väga kergelt tekivad pusad. Mind aitab Alterna Caviar juukse6li. Peale pesu panen niisketesse juustesse. Juuksed jäävad siidised ja hästi kammitavad, hea l6hn on ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul pole ka sellist asja kunagi juhtunud. Kindlasti loksuta toodet enne kasutamist ja ära kogusega üle pinguta – kui liiga palju pähe piserdada, teevad kõik tooted juuksed rasvaseks. Paar-kolm pumbatäit ja täiesti piisav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikul ja õhtul ehk kaks korda päevas on minu meelest suhteliselt elementaarne.

Õhtuse kammimise peale pole kunagi tulnud. Pikki juukseid nagunii ju ei kammi(kammiga), vaid harjad naturaalharjastest harjaga.

Vanaema käskis mul lapsena iga õhtu juukseid harjata 100x. See harjumus on jäänud. Ei tea kas sellest aga ühtegi pusa pole esinenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kammin paar kord pärvas, pusasid pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et oleneb ka, kas sul on sirged juuksed, laines või lokkis. Sirgeid juukseid võib jah ilmselt paar korda päevas kammida ja pusad sinna siledale karvale ka väga ei teki. Kammi aga laines juukseid, siis tulemuseks on veidrus, mida on siin videos näha (1:40 peal): https://youtu.be/I8aoat64qWM

Kui tahad, et peas poleks ühtlast kolmnurkset massi, siis kammida väga ei tasu. Samuti ei mõju laines/lokkis juustele hästi see pea keerutamine ja laka viskamine. Järgi jääb mingi veider kahune juustemass.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Ilu Juuste pusade vastu?