Esileht Ilu ja tervis Juuste väljalangemine

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Juuste väljalangemine

Postitas:

Olen 42-aastane naisterahvas ja juuste väljalangemine on selliseks probleemiks saanud, et juuste seitli kohal valendab juba tühimik. Ei oskagi õieti midagi ette võtta. On keegi, kel sama mure, sellega perearsti või nahaarsti poole pöördunud ja asjalikku nõu saanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 22:27; 01.06 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sama mure. käidud perearstil, reumatoloogil, nahaarstil ja trigoloogiakeskuses. uuritud hormoone ja muid tavalisi verenäitajaid, ka borrellioosi. kõik ok, aga aasta pärast olen kiilakas, sest probleem olnud juba 2.a. ja peas veel vaid hõredad karvad. rasedusvastaseid tablette ei kasuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama seis oli minul ,aga soovituse järel proovisin ära sibulamögina(määrisin pähe) ja aitasid paremini kui platsenta kapslid.Veel kui võtsin b vitamiini.Perearst ütles,et vahel võib ka see probleemiks olla,sest b vitamiini on toiduainetest raske vajalikku kogust saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen 42-aastane naisterahvas ja juuste väljalangemine on selliseks probleemiks saanud, et juuste seitli kohal valendab juba tühimik. Ei oskagi õieti midagi ette võtta. On keegi, kel sama mure, sellega perearsti või nahaarsti poole pöördunud ja asjalikku nõu saanud?[/tsitaat]

Oh sa kurat ja põrgu, millal ma selle siia kirjutasin?! Või on keegi teine, kel täpselt sama mure? Merz Special dra¸eed, mida ju päris kiidetakse, ei aidanud. Platsentaampullid samuti. Juukseid tuleb peotäite kaupa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 03:24; 01.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan käia ka tiiru trihholoogiakeskuses Tallinnas. Äkki sealt saad abi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Uurisin pisut B-vitamiinide asja. Iseenesest võib sellel ju isegi mingi tõetera sees olla. Ainus küsimus, et milline B-vitamiin see just nüüd organismis puudu on, seda ei tea Sümptomite järgi, ka muude peale juustelangemise, võiks see ju B-5 ja B-7 vaegus olla. Tegemist siis biotiini ja pantoteenhappega. Kahju, et vereanalüüsiga seda kindlaks teha ei saa. Nii palju kui mina aru saan, on võimalik uurida vaid D-vitamiini ja B-12 sisaldust verest. Üldveri on täiesti korras, diabeeti ei põe, kilpnääre korras, vererõhk samuti, stressi väga pole, sünnitanud hiljuti samuti mitte….

Trihholoogiakeskusesse raha viia justnagu ka ei tahaks. Ennem sammun kas perearsti või nahaarsti juurde 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 22:27; 01.06 10:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul tuttaval soliidsel sõbrannal sama häda- kohati hakkas kiilaks muutuma. Miski ei aidanud, analüüsid midagi ei näidanud. Googeldades leidsin, et häda võib olla enesehinnangus ja tshakrates. No käiski sõbranna tshakraeksperdi juures ära, tehti pealae tshakraga tsikibriki ja vualaa, suht kiiresti kasvas kiilas laik kinni ja enam pole jamasid olnud karvakasvuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:34; 01.06 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul tuttaval soliidsel sõbrannal sama häda- kohati hakkas kiilaks muutuma. Miski ei aidanud, analüüsid midagi ei näidanud. Googeldades leidsin, et häda võib olla enesehinnangus ja tshakrates. No käiski sõbranna tshakraeksperdi juures ära, tehti pealae tshakraga tsikibriki ja vualaa, suht kiiresti kasvas kiilas laik kinni ja enam pole jamasid olnud karvakasvuga. [/tsitaat]

Ega midagi hinna ja muu seesuguse värgi kohta öelda ei oska?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 03:24; 01.06 12:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no see oli mitu aastat tagasi ja see ekspert oli ta massöör ka, selline heade kätega, kes oli kodus ka tsakratevärgis.
Ei usu, et väga kallis oleks olnud see protseduur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 10:34; 01.06 13:33;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Juuste väljalangemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.