Esileht Ilu ja tervis Juuste väljalangemine, juuste vahetuse periood

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Juuste väljalangemine, juuste vahetuse periood

Postitas:
Kägu

Öeldakse, et juuksed vahetuvad iga 6-8 aasta tagant. Kas olete seda tähele pannud ja kui kaua see väljalangemise periood kestis?

Minul oli 8 aastat tagasi selline periood, nüüd on jälle, vähemalt arst väidab nii kuna analüüsid on kõik normis. Soovitas planturi tooteid ja rohkemat ei midagi. Probleem kestnud kolm kuud.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on terve elu nii olnud, et 8 aastat langevad välja ja siis mingil veidral põhjusel on mõni kuu vahet.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on terve elu nii olnud, et 8 aastat langevad välja ja siis mingil veidral põhjusel on mõni kuu vahet.

Ime, et sul siis veel midagi välja langeda on, kui juba 8 aastat langevad. Paari aastaga peaks peast viimne kui karv läinud olema.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul pole kunagi nii olnud. Ilmselgelt tervel inimesel ei vahetu juuksed nii, et järsku kukub enamus välja ja siis ootad kuni kasvavad uued asemele. Juuste vahetus toimub kogu aeg. Kui ühe karva eluiga peakski tõesti olema 8 aastat, siis see ei tähenda ju ometi, et sul kõik karvad peas täpselt ühevanused on! See üks karv on 8-aastane, aga kõrval on 6, 3, 1 ja nt 5-kuune karv. Igaüks kukub välja ise ajal, mitte sa ei jää korraga kiilaks.

Minul on iga kord, kui palju karvu korraga maha tuleb olnud väga tugev rauavaegus. Ikka nii, et arst pööritab ehmunult silmi. Alguses ei osanud ise ära tunda, kuulasin ka mingeid juuksurite jutte, et sügisel tulebki rohkem juukseid maha jm lora. Ei, tegelikult on alati terviseprobleem seal taga olnud.

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Misasja? 😂

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toitumise teemades jaurake, et ei ole vahet, mida süüa, loevad vaid kalorid. Terviseteemades kiitke takka mingitele kaalualandamise tablettidele ja süstidele jm totrustele. Ja siis tulge rääkige, kuidas juuksed peas ei püsi. Perekool…

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Toitumise teemades jaurake, et ei ole vahet, mida süüa, loevad vaid kalorid. Terviseteemades kiitke takka mingitele kaalualandamise tablettidele ja süstidele jm totrustele. Ja siis tulge rääkige, kuidas juuksed peas ei püsi. Perekool…

Kõik siin on lollid aga sina ainus tark 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kõik siin on lollid aga sina ainus tark 😀

Kas just kõik, aga enamus küll

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul tuleb iga päev natuke juukseid ära, natuke kasvab vist asemele ka, hulk pole eriti muutunud. Ainult kõikide raseduste ajal läksid juuksed kinni, ei tulnud üldse ära. Ja mõned kuud peale beebi sündi on iga kord umbes kolm kuud järjest väga suures koguses ära tulnud, peale mida on selgelt juurde kasvamine näha olnud, täitsa tukk tuli ette kõik korrad ja pealae pealt turritas lühike kiht.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ime, et sul siis veel midagi välja langeda on, kui juba 8 aastat langevad. Paari aastaga peaks peast viimne kui karv läinud olema.

Jah, ise ka imestan. Aga kui tõsiselt rääkida, siis minu juuksed tegelikult ei lange välja, vaid murduvad. Seda on võimalik eri toodetega natuke kontrolli all hoida.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ise ka imestan. Aga kui tõsiselt rääkida, siis minu juuksed tegelikult ei lange välja, vaid murduvad. Seda on võimalik eri toodetega natuke kontrolli all hoida.

No see on ju totaalselt midagi muud kui väljalangemine!

0
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ilu ja tervis Juuste väljalangemine, juuste vahetuse periood