Esileht Ilu ja tervis Juuste värvimine kodus

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Juuste värvimine kodus

Postitas:

Raha kokkuhoiu mõttes värvin juukseid ise, kodus (peaksin seda iga kuu tegema, sest juured kasvavad üsna ruttu välja). Siiski on üks mure – juukseotsad on muutunud pidevast värvimisest karedaks ja rabedaks, ometi juukseotsi katan värviga vaid 5-10 minutit enne värvi mahapesemist.
Kui juuksuris juukseotsi piiramas käisin, siis juuksur ütles, et poes müüdavate värvide vesinik on liiga kange, sellest ka juuste karedus.
Siit minu küsimused:
Kuidas värvida kodus juukseid nii, et säiliks juukseotstel loomulik niiskus ja struktuur?
Jätta üldse otsad isegi enne värvi mahapesemist värvimata?
Segada koguselt vähem vesinikku värvi hulka?
Või hoidagi värvi lühemaajaliselt peas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina käin juuksuris väljakasvu värvimas ja juuksur ei pane kunagi otstele värvi. milleks?
juuksuris käingi sellepärast, et ei oska seda värvi endale niimoodi pähe panna, et ainult väljakasvule läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei pea iga kord otstele panema, piisab, kui laiaharulise kammiga läbi tõmmata ja pesu alguses emulgeerida (lased vett piisavalt ja siis toimid nagu šhampooniga, tekib ka vaht ja see võtab nii värvi jäägid nahalt, kui ühtlustab otste tooni). Kui on heledad juuksed, siis ei näe põhjust otsi värvida. Antud juhul oleks esmajärjekorras õige valik käärid ja otsad maha, ega neid kuivi ja katkisi otsi miski terveks ei tee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa tervet pead värvid? Juuri värvitakse, värvimise käigus tõmmatakse natuke värvitud osa peale, et tooni ühtlustada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mine ja värvi juuksuris, saad ka sealt kõigile oma küsimustele vastused 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud juhul oleks esmajärjekorras õige valik käärid ja otsad maha, ega neid kuivi ja katkisi otsi miski terveks ei tee

Hull oled? Ma olen aru saanud, et absluutselt kõige olulisem juuste juures on, et need oleksid PIKAD – ükskõik, kui surnud ja takud ja jõledad need väärkohtlemisest on, maha lõigata ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Antud juhul oleks esmajärjekorras õige valik käärid ja otsad maha, ega neid kuivi ja katkisi otsi miski terveks ei tee

Hull oled? Ma olen aru saanud, et absluutselt kõige olulisem juuste juures on, et need oleksid PIKAD – ükskõik, kui surnud ja takud ja jõledad need väärkohtlemisest on, maha lõigata ei saa.

Debiilik.
Värvi ainult väljakasvu mitte üleni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See pole küll koht, kus kokku hoida. Juukseotsi ei taasta tegelikult miski, aitab vaid mahalõikamine.
Sama küsimus mi teistel- miks sa küll ometi juukseotsi värvid?
Lõpeta see ise vesinikuga eksperimenteerimine, muidu oled varsti juustest ilma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin eespool juba öeldud, mina ka juukseotsi ei värvi. Panen värvi väljakasvu peale. Siis jääb tavaliselt natuke värvi üle, seda tõmban siia-sinna mujale juustele ka peale. Hetkel olen tume, aga olen end aastaid ka heledaks värvinud. Võib-olla oleneb ka juuste vastupidavusest, mul küll juukseotsad karedad ei ole.
Seda ka veel, et üle pea värvimine kulutab ju rohkem värvi, st raha. Kui värvin ainult väljakasvu ja ülejäägi tõmban mujale peale, siis saan ühe tuubiga hakkama. Mul on poolpikad õlgadeni juuksed. Üle pea värvimiseks peaksin kaks tuubi ostma. Üle pea värvin ainult siis, kui uut tooni hakkan kasutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Juuste värvimine kodus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.