Esileht Kodunurk Juustukuubikutele tikkusi, kust leida?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Juustukuubikutele tikkusi, kust leida?

Postitas:

Tulemas juubel, kust leida Tallinnas viisakamad tikke, mis juustukuubikutesse panna?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt müüakse neid “toidutikud” nime all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas 10-aasta juubel? Sest sellest vanem inimene võiks juba teada, et ei ole olemas sellist sõna nagu”tikkusi”.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole ka kindel, mis “tikkusi” täpselt otsitakse, aga silme ette tulid need, mis supermarketitest asuvad ühekordsete nõude juures tavaliselt

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära plaani igasse juustukuubikusse ometi eraldi tikku torgata.
Pane tikud topsidega laudadele ja kel vaja, see võtab.
Ma olen seda meelt, et uhke välimusega plasti väldin, tavaline puidust hambatikk on piisav, hügieeniline ka.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 21:09; 17.09 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Koduekstra

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juustu ei serveerita lahtilõigatuna… veel vähem tikud sees..

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puidust saab ilmselt tigeris ka, üldiselt näinud ka rimides jmt poodides (ühekordsete juures, mitte tavalised hambaorgid, aga pikemad jne). Kaupmehes jmt on ka kindlasti. Värvilised plastikud minu arust näevad odavamad välja kui puidust.

Kui pakud niisama juustukuubikuid siis võtmiseks tõesti inimeste arv + u 5 tikku juurde. Kui lükkad ise pulga otsa (nt juust ,viinamari/ juust,kirsstomat) vmt kombot siis lähbe jah igasse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juustu ei serveerita lahtilõigatuna… veel vähem tikud sees..

Noh, juustu serveeritakse nii viilutatuna, tükeldatuna kui ka kuubistatuna kohe kindlasti. Ka nn tuntud “juustumaades” tuuakse see ampsudena lauda. Nii tavalistes söögikohtades kui ka “pika laua” pidusöökidel.
Keegi ei pane ka meil restoranis juustukera lauale, et siis 50 inimest sealt ise viile kraabiks. Eriti praegusel ajal.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.09 21:09; 17.09 21:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen märganud et just vanemad inimesed, no ikka 70+ kipuvad ikka niisama krabama, isegi kui tikk, kahvel, jms on olemas. Veel enam pärast pistavad sõrmed suhu ja limpsavad üle ja järgmise kandiku juurde. Isegi kui salvrätid igal pool olemas. Viimati onu juubelil märkasin. Lapsed mul nägid ja ütlesid et nemad enam pooli asju ei söö, nagu oliivid, pähklid, juustkuubikud, vorsti/singilõigud. Igal pool oli kahvel/lusikas/tikk olemas.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selliseid mõtled?

https://www.selver.ee/kaunistustikud-8-55cm-susy-card-90-tk

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulemas juubel, kust leida Tallinnas viisakamad tikke, mis juustukuubikutesse panna?

Tallinna tikud kindlasti ei oska viisakad olla! Proovi Muhu tikke, need kummardavad tervituseks ning ütlevad tänan ja palun.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Grammatikatund sai juba läbitud.
Mina kasutan taolisi https://hansabay.ee/et/joogikorred-voileivatikud-muud/1342939-bambusest-toidutikud-60tk.html, ostan Maksimarketist.

Ei pista iga juustutüki sisse, vaid pigem vastavalt sööjate arvule ja mõned peale. Siis kes võtab esimese tüki tikuga, kasutab hiljem seda sama tikku.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plastmass on nüüd siis “viisakas” materjal? ????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Kodunurk Juustukuubikutele tikkusi, kust leida?