Esileht Kodunurk Juustuvahvlitest midagi teha

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Juustuvahvlitest midagi teha

Postitas:

Ostsin huvi pärast 100 grammise paki juustuvahvleid.Õhukesed ümmargused taalrid u 70 tk pakis. No ei maitse need mulle.

Palun aidake mõelda, kuidas neid ümber disainida või ära kasutada. Ise proovisin Merevaiku peale määrida, aga sellest jääb väheks. See imelik vahvlimaitse on ikka tunda, nii ebamäärane. Seda oleks vaja kuidagi millegi muu maitse alla matta.

Lugesin teises teemas, et keegi paneeris midagi lihateemalist seisma jäänud krõpsupakkide jääkidest.Liha ma kahjuks ei söö.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin huvi pärast 100 grammise paki juustuvahvleid.Õhukesed ümmargused taalrid u 70 tk pakis. No ei maitse need mulle.

Palun aidake mõelda, kuidas neid ümber disainida või ära kasutada. Ise proovisin Merevaiku peale määrida, aga sellest jääb väheks. See imelik vahvlimaitse on ikka tunda, nii ebamäärane. Seda oleks vaja kuidagi millegi muu maitse alla matta.

Lugesin teises teemas, et keegi paneeris midagi lihateemalist seisma jäänud krõpsupakkide jääkidest.Liha ma kahjuks ei söö.

Talvel lindudele puistata? Ma muidugi ei tea, kas nad võivad seda süüa, aga seda saab ju uurida.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:17; 14.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel lindudele puistata? Ma muidugi ei tea, kas nad võivad seda süüa, aga seda saab ju uurida.

Loomulikult ei tohi lindudele mingit soolast juustusodi sööta, kust täiskasvanud inimene nii jaburat asja soovitada võtab.

Tee siis köögikombainiga riivsaiaks ja nt paprikapulbrit või petersellisoola vms juurde, paneeri mida iganes. Kui need sulle ei maitse, kas peab nui neljaks kõik nahka sööma, vii tööle kohvilauda või paku külalistele.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult ei tohi lindudele mingit soolast juustusodi sööta, kust täiskasvanud inimene nii jaburat asja soovitada võtab.

Kas ma oma postituses ütlesin sulle, kui vana ma olen?

0
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.08 19:17; 14.08 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mida ma ei söö, läheb lihtsalt prügikasti, nii lihtne see ongi.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:31; 17.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talvel lindudele puistata? Ma muidugi ei tea, kas nad võivad seda süüa, aga seda saab ju uurida.

Loomulikult mitte!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:37; 15.08 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib purustada ja näiteks snitšli, kanafilee paneeringus kasutada maisihelveste jmt asemel.
http://heidi.ee/kokkama/maisihelvestega-kana-varske-salatiga/

Edit – lugesin alles nüüd, et liha ei söö. Võid teha paneeritud brokolit, lillkapsast või suvikõrvitsat sellega. Ka tofut saab edukalt paneerida. Või teha nt (paneeritud) kikerherne(+peedi) kotlette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib purustada ja näiteks snitšli, kanafilee paneeringus kasutada maisihelveste jmt asemel.

http://heidi.ee/kokkama/maisihelvestega-kana-varske-salatiga/

Edit – lugesin alles nüüd, et liha ei söö. Võid teha paneeritud brokolit, lillkapsast või suvikõrvitsat sellega. Ka tofut saab edukalt paneerida. Või teha nt (paneeritud) kikerherne(+peedi) kotlette.

no kui inimesele need vahvlid ei maitse, siis miks peaks talle nendest tehtud paneering maitsema?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun aidake mõelda, kuidas neid ümber disainida või ära kasutada. Ise proovisin Merevaiku peale määrida, aga sellest jääb väheks. See imelik vahvlimaitse on ikka tunda, nii ebamäärane. Seda oleks vaja kuidagi millegi muu maitse alla matta.

Miks sundida sööma end asju, mis ei maitse ja mis pole ka kuskilt otsast kasulikud? Viska ära need juustuvahvlid lihtsalt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeah, ma pole muidu suurem asi toiduäraviskaja, aga antud juhul – no milleks?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 01:38; 24.08 00:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ei maitse need mulle.

Palun aidake mõelda, kuidas neid ümber disainida või ära kasutada. Ise proovisin Merevaiku peale määrida, aga sellest jääb väheks. See imelik vahvlimaitse on ikka tunda, nii ebamäärane. Seda oleks vaja kuidagi millegi muu maitse alla matta.

Kas nii suur häda on see rafineeritud nisujahuvahvel endale ikkagi sisse süüa? Võta nagu rohtu – pisike tükk keele peale ja vesi otsa. Vähehaaval peaksid nad niimoodi ikka alla kugistatud saama.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:37; 15.08 10:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks veel, et kilo toitu läheb raisku, aga 100 grammi 🙂
Vürtsikad juustumoosid on abiks, kui just peab neid sööma. Või mõni muu krehvtine määre.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 10:42; 15.08 21:40; 17.08 01:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

võibolla sul keegi tahab neid, anna ära, selle asemel, et lihtsalt ära visata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuunikalapasteediga süüa

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid süüakse juustu serveerimisel, ehk pakud erinevaid juustu sorte laual, siis paned need vahvlid juustuga lauale koos viinamarjadega näiteks.
Toorjuustud, pehmed kitsejuustud, tugevama maitsega juustud, jne.
Polegi mõeldud et niisama sööd kuigi võib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 21:21; 16.08 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid süüakse juustu serveerimisel, ehk pakud erinevaid juustu sorte laual, siis paned need vahvlid juustuga lauale koos viinamarjadega näiteks.

Toorjuustud, pehmed kitsejuustud, tugevama maitsega juustud, jne.

Polegi mõeldud et niisama sööd kuigi võib.

Ega sellest nende endi maitse paremaks ei lähe.
Kui ei maitse, siis ei maitse, vahet pole, millega nad koos laual on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 10:42; 15.08 21:40; 17.08 01:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid süüakse juustu serveerimisel, ehk pakud erinevaid juustu sorte laual, siis paned need vahvlid juustuga lauale koos viinamarjadega näiteks.

Toorjuustud, pehmed kitsejuustud, tugevama maitsega juustud, jne.

Polegi mõeldud et niisama sööd kuigi võib.

Ega sellest nende endi maitse paremaks ei lähe.

Kui ei maitse, siis ei maitse, vahet pole, millega nad koos laual on.

Aga järsku külalistele maitseb?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 21:21; 16.08 00:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid süüakse juustu serveerimisel, ehk pakud erinevaid juustu sorte laual, siis paned need vahvlid juustuga lauale koos viinamarjadega näiteks.

Toorjuustud, pehmed kitsejuustud, tugevama maitsega juustud, jne.

Polegi mõeldud et niisama sööd kuigi võib.

Ega sellest nende endi maitse paremaks ei lähe.

Kui ei maitse, siis ei maitse, vahet pole, millega nad koos laual on.

Aga järsku külalistele maitseb?

No siis ongi teemaalgatajale veel üks hea soovitus – ära üritagi neid ise süüa. Pane kappi ootele. Kui tulevad külalised, leia hea moodus neid millegagi koos serveerida 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.08 10:42; 15.08 21:40; 17.08 01:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid süüakse juustu serveerimisel, ehk pakud erinevaid juustu sorte laual, siis paned need vahvlid juustuga lauale koos viinamarjadega näiteks.

Toorjuustud, pehmed kitsejuustud, tugevama maitsega juustud, jne.

Polegi mõeldud et niisama sööd kuigi võib.

Ega sellest nende endi maitse paremaks ei lähe.

Kui ei maitse, siis ei maitse, vahet pole, millega nad koos laual on.

Aga järsku külalistele maitseb?

No siis ongi teemaalgatajale veel üks hea soovitus – ära üritagi neid ise süüa. Pane kappi ootele. Kui tulevad külalised, leia hea moodus neid millegagi koos serveerida ????

ise ei söö, aa las külalised pugivad…

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 19:31; 17.08 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No siis ongi teemaalgatajale veel üks hea soovitus – ära üritagi neid ise süüa. Pane kappi ootele. Kui tulevad külalised, leia hea moodus neid millegagi koos serveerida ????

Ainult kontrolli kuupäeva ja seda, ega nad avatud pakis söömiskõlbmatuks pole muutunud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.08 01:38; 24.08 00:44;
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Kodunurk Juustuvahvlitest midagi teha