Esileht Ilu Juvederm Hydrate

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Juvederm Hydrate

Postitas:
Kägu

kas keegi on lasknud teha omale? Olen internetist lugenud selle kohta aga kuhugile konsultatsioonile ma pole veel läinud.
Olen 32 ja olen hädas 20 aastat juba aknega. Lisaks sellele on mul ka väga kuiv näonahk. Igasugused kreemid ja õlid ja seerumid muudavad näonaha ainult jube punniliseks ja ummistavad poorid ning näonahk muutub sellest ka väga rasvaseks. Kirjade järgi pidavat need süstid andma naha niisutatuse kuni 9 kuuks. Kas vastab tõele?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen lasknud teha, ei märganud mingit erinevust. Aga kuidas ta akne vastu võiks aidata, ei mõtle küll kuidagi välja. Aknega võiks fotonoorendust hoopis proovida või mingeid muid laserprotseduure.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 32 ja olen hädas 20 aastat juba aknega

Tänapäevane akneravi pidi ju 6 kuud kestma, nagu kuulsin. Kas võib olla, et ei saagi lahti?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 32 ja olen hädas 20 aastat juba aknega

Tänapäevane akneravi pidi ju 6 kuud kestma, nagu kuulsin. Kas võib olla, et ei saagi lahti?

Millega seda ravitakse?
Mina isiklikult olen järgi proovinud kõik möksid mis peaks kirjade järgi aitama aknega võidelda aga tulemus 0. Ainuke asi mis muudab näonahka natukenegi klaarimaks on koorimine aga see jällegi kuivatab näonahka ja kui määrin mingit kreemi näkku siis olen alguses tagasi. Kunagi aastaid tagasi tahtsin proovida ka seda Roccoutane kuuri aga sellel on üsna jõhkrad kõrvaltoimed.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Esileht Ilu Juvederm Hydrate