Esileht Kodunurk Jyski voodipesu

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Jyski voodipesu

Postitas:

Oskab keegi kvaliteeti kommenteerida?

https://www.jysk.ee/voodipesukomplektid-nell-134-176-1059-ee.html#additional-info-tables-anchor

 

https://www.jysk.ee/ane-voodipesukomplekt-133-90-anek-ee.html?refSrc=803816%2C808359&nosto=nosto-page-category2

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende komplektide kohta ei tea, aga mul on Jyskist voodilina ja Ikeast voodilina. Ikea oma on oluliselt mõnusam, kuigi ega Jyski oma ka tagumikku just ei hõõru.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on esimese variandi musta värvi ja täiesti normaalne materjal. Kahju ainult, et neil on ainult üks padjapüür komplektis.

See täpiline on ka hästi armas. Mul on nii palju tekikotte,  pean südame kõvaks tegema, et mitte ostlema siin hakata. 🙂

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kindel, aga midagi taolist nagu see esimene ma kunagi Jyskist ostsin. Selline siidine satiin nagu pildil, ta kindlasti ei ole. Pärast pesu läks topiliseks ka. Ja siledam vöödiline pool oli tekikotil pealmine, ihupoolne on ühtlane kude ja veelgi topilisem. Ei soovita. Tuhat vabandust, kui nüüd ei ole sama komplekt, aga ühe korra olen veel alt läinud, kui ostsin pildi järgi taas sileda-siidise, ornamentidega ja kirjade järgi satiintekikoti. Jälle jõle kare oli ja topiliseks läks. Ei ole vähemalt mul vedanud selle Jyski voodipesuga.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 01:55; 18.10 19:24;
To report this post you need to login first.

Mis imekvaliteeti te voodipesust üldse ootate? Mina leian, et materjal peab muidugi keha vastas mõnus olema, aga see pole küll oluline, et pesu mitu põlve vastu peaks. Jyski voodipesukomplektid on nii odavad, kui lähevadki ruttu inetuks, siis so what? Viskad ära ja ostad uued!

Mu pojal on ilmselt see teemaalgatuse teisel lingil olev täpiline voodipesu, see on küll väga mõnusast materjalist ja on pikalt vastu pidanud. Kui see nüüd on muidugi täpselt sama materjal – pead ei anna. Muster on igatahes sama.

+3
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 01:58; 19.10 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul pole konkreetselt neid komplekte, aga puuvillasatiini omasid olen Jyskist ostnud, üks komplekt on ideaalses korras juba 4a, teine komplekt ka ilus, aga paarist kohast läksid õmblused katki. Koledaks, st värvist ära, läksid kunagi ainult need õhukesed ja odavad puuvillased komplektid. Topiliseks pole ükski läinud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole minul ka Jyski voodipesuga vedanud. Õmblused on hakanud ruttu hargnema, samuti lukk. Peale pesu topiline ja üldse nägi räbal välja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyski puuvillasatiinist voodipesu on üsna hea kvaliteediga ja mõnus.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kindel, aga midagi taolist nagu see esimene ma kunagi Jyskist ostsin. Selline siidine satiin nagu pildil, ta kindlasti ei ole. Pärast pesu läks topiliseks ka. Ja siledam vöödiline pool oli tekikotil pealmine, ihupoolne on ühtlane kude ja veelgi topilisem. Ei soovita. Tuhat vabandust, kui nüüd ei ole sama komplekt, aga ühe korra olen veel alt läinud, kui ostsin pildi järgi taas sileda-siidise, ornamentidega ja kirjade järgi satiintekikoti. Jälle jõle kare oli ja topiliseks läks. Ei ole vähemalt mul vedanud selle Jyski voodipesuga.

need, mis alguses on siledad ja varsti lähevad topiliseks, ei ole kindlasti puuvillasatiin, see on raudselt olnud kunstmaterjal.

TA, kas sa tead, on need pakkumised poodides kohapeal ka või ainult veebis?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 14:18; 18.10 23:56; 18.10 23:59; 25.10 16:52; 26.10 10:28; 26.10 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Topiliseks lähevad jah need polüestrisisaldusega asjad, puuvillasatiin on väga mõnus ja kvaliteetne. Mul on Jyskist mingi flanellilaadne voodipesu ja on ka väga tugev ja pehme materjal.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle on Jyski voodipesu meeldinud, aga ainult teatud materjal ja komplektid. 6-8 eurosest tekikotist oleks head kvaliteeti palju soovida. Tihti on neil ka sooduskampaaniaid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole kindel, aga midagi taolist nagu see esimene ma kunagi Jyskist ostsin. Selline siidine satiin nagu pildil, ta kindlasti ei ole. Pärast pesu läks topiliseks ka. Ja siledam vöödiline pool oli tekikotil pealmine, ihupoolne on ühtlane kude ja veelgi topilisem. Ei soovita. Tuhat vabandust, kui nüüd ei ole sama komplekt, aga ühe korra olen veel alt läinud, kui ostsin pildi järgi taas sileda-siidise, ornamentidega ja kirjade järgi satiintekikoti. Jälle jõle kare oli ja topiliseks läks. Ei ole vähemalt mul vedanud selle Jyski voodipesuga.

need, mis alguses on siledad ja varsti lähevad topiliseks, ei ole kindlasti puuvillasatiin, see on raudselt olnud kunstmaterjal.

TA, kas sa tead, on need pakkumised poodides kohapeal ka või ainult veebis?

Etiketil oli küll 100% puuvill. Eks see kasutatav puuvill võib ka olla erineva kvaliteediga, hoolimata satiinkoest.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 01:55; 18.10 19:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jyski puuvillasatiinist voodipesu on minu meelest suhteliselt normaalne. Ikea oma on mul ka ja pole millegi poolest parem, täiesti samaväärsed. Ei hargne kuskilt, ei lähe topiliseks, ei kulu kiirelt ära.

Kui etiketil on koostiseks märgitud puuvill, siis on tegu ikka puuvillase voodipesuga. Jyskis on müügil ka hästi odavaid polüestrist ja polüestrisegust voodipesu, aga mina pole neid kunagi ostnud ja nende kvaliteeti kommenteerida ei oska.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nende flanellpesud, mis just soodukaga olid, on küll mõnusad. olen kaks korda pesnud ka ja jäi vormi ja ilusaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just pesin esimest korda oma Jyskist ostetud puuvillast tekikotti, 40 kraadi juures. Ostetuna oli tekikott 200 x 200 cm, aga nüüd, ainult peale ühte pesukorda 190 x 193 cm. Ei kipu enam ostma, laatadel müüdav kodumaine, nt Narva ja Kilingi-Nõmme tootjate puuvillane voodipesu nii hullusti kokku ei tõmba.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just pesin esimest korda oma Jyskist ostetud puuvillast tekikotti, 40 kraadi juures. Ostetuna oli tekikott 200 x 200 cm, aga nüüd, ainult peale ühte pesukorda 190 x 193 cm. Ei kipu enam ostma, laatadel müüdav kodumaine, nt Narva ja Kilingi-Nõmme tootjate puuvillane voodipesu nii hullusti kokku ei tõmba.

Ei usu sind. Oman palju jyski puuvillast, satiinist ja flanellist tekikotte, pesen neid 60 kraadiga ja pole ükski kokku tõmmanud. Seal müüdavatest on ainuke rämps mingi sünteetiline satiin, mis magades jääb ihu külge kinni, pestes tekivad kangasse lõhed ja muutub topiliseks.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just pesin esimest korda oma Jyskist ostetud puuvillast tekikotti, 40 kraadi juures. Ostetuna oli tekikott 200 x 200 cm, aga nüüd, ainult peale ühte pesukorda 190 x 193 cm. Ei kipu enam ostma, laatadel müüdav kodumaine, nt Narva ja Kilingi-Nõmme tootjate puuvillane voodipesu nii hullusti kokku ei tõmba.

puuvilla pesus kokkutõmbamine ongi ju kuni 5%, seega on asi kontrolli all ja kurta ei ole millegi üle.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 14:18; 18.10 23:56; 18.10 23:59; 25.10 16:52; 26.10 10:28; 26.10 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, mul on kõik samamoodi – lugemata teemad tumedad ja paksu joonega vasakus servas, loetud ilma uute vastusteta teemad heledad ja loetud uute vastustega teemad heledad, paksu joonega vasakul ja lipukesega. tahvel ja safari.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 14:18; 18.10 23:56; 18.10 23:59; 25.10 16:52; 26.10 10:28; 26.10 20:56;
To report this post you need to login first.

huvitav, mul on kõik samamoodi – lugemata teemad tumedad ja paksu joonega vasakus servas, loetud ilma uute vastusteta teemad heledad ja loetud uute vastustega teemad heledad, paksu joonega vasakul ja lipukesega. tahvel ja safari.

Ega hobune ei magagi, jah.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.10 01:58; 19.10 18:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühe korra ostsin voodipesu Jyskist, enam seda viga ei tee ja odava hinna ohvriks ei lange. Nagu kardina vahel oleks maganud.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 17:44; 26.10 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puuvill ja puuvillasatiin on erinevad asjad.

Satiin on lihtsalt kanga kudumise viis. Puuvillsatiin tähendab, et voodipesu on valmistatud puuvillakiust ja kootud satiinkoes.  Satiinkoes saab kududa ka kunstmaterjale või ehtsat siidi – nii et tulemus ja vastupidavus ja topilisus sõltub millest see satiinkoes kangas kootud on.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen viimastel aastatel ostnud voodimaailm.ee lehelt erinevaid voodipesukomplekte ning tekke, patju, pole pidanud kvaliteedis pettuma. Jyskist ostetu on kestnud reeglina 5 pesu ja siis juba kole (kas topiline, värvist ära, õmblused viltu vms).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on vist ka see ülemisel pildil olev komplekt. Puuvillasatiin, mõlemad küljed triibulised. Minu kogemus on see, et läheb kiirelt topiliseks ja peale kuivatist väljavõtmist on kortsus. IKEA voodipesu püsib topivaba ja kuivatist väljavõetuna on mõnus sirge. Ainult et praegu ei taha kaubareisile minna…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

JYSKist julgen soovitada nende percale cotton tähisega voodipesu. Mul on käigus 2 komplekti voodipesu, üks ostetud 4 ja teine 3 aastat tagasi, pesen 60-90C juures ning mõlemad on oma omadused säilitanud. Tahaks uut voodipesu, kuid mis ma sellest ostan, kui vana veel igati kabe on.

Nende odavama otsa voodipesu pole tõesti mõtet osta, aga eks see ole veidi ostja enda süü ka, et selle hinnaklassi ja materjali juures kvaliteeti eeldab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IKEA voodipesu püsib topivaba ja kuivatist väljavõetuna on mõnus sirge.

nii üksüheseid jareldusi ei maksa teha, ka ikeal odavama otsa voodipesun üsna madala kvaliteediga (no imelik olekski midgai muud eeldada). olen ostnud sealt imeilusaid komplekte, mille hind mitte see kõige odavam 9,99, vaid 20€ ringis ja no midgai ei ole teha, tuleb triikida ja kerge vaevaga need sirgeks ei lähe. samas 300tc  tihedusega satiin tuleb niimoodi kuivatist välja, et jahtub maha, voldid kokku ja paned sahtlisse.

ei saa võrrelda siga ja kägu. ei ole need ikea ja jysk nii erineva kategooria poed midgai, et ühes on kõik super ja teises saast.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 14:18; 18.10 23:56; 18.10 23:59; 25.10 16:52; 26.10 10:28; 26.10 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 2 komplekti  perkale-materjalist. Kange, peale pesu päris  sirgeks ei saagi.Krabiseb, kui tekki liigutada :D. Õmblused kisuvad viltu – võimatu triikida. Ja polnud odav, tekikott+padjapüür oli 30 eurot. Värvi hoiab hästi, kui pesta 40 kraadiga. 60 kraadi juures jäävad heledamad triibud, nagu kuluks värv maha.

Kaheinimese tekikotikomplekt oli valede mõõtudega – pakendil oli kirjas 200x200cm, tegelikkuses oli laius 180cm. Ostsin veel 2 komplekti, sest oli ilus muster.

Olen täiega pettunud Jyski voodipesus.  Nende satiinpesu on  kare, ei anna võrrelda nt. Finlaysoni satiiniga

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 22:12; 26.10 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende satiinpesu on  kare, ei anna võrrelda nt. Finlaysoni satiiniga

no minu kogemus finnlaysoni täispuuvillase satiinlinaga oli nt selline, et pärast kahte kuud kasutamist oli lina täiesti topiline. ilmselgelt oli keegi seal praaki tootnud, sest silt ei saanud kuidagi sisule vastata. rõõm kuulda, et neil ka kvaliteetseid tooteid on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 14:18; 18.10 23:56; 18.10 23:59; 25.10 16:52; 26.10 10:28; 26.10 20:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

JYSKist julgen soovitada nende percale cotton tähisega voodipesu. Mul on käigus 2 komplekti voodipesu, üks ostetud 4 ja teine 3 aastat tagasi, pesen 60-90C juures ning mõlemad on oma omadused säilitanud. Tahaks uut voodipesu, kuid mis ma sellest ostan, kui vana veel igati kabe on.

Nende odavama otsa voodipesu pole tõesti mõtet osta, aga eks see ole veidi ostja enda süü ka, et selle hinnaklassi ja materjali juures kvaliteeti eeldab.

Ma justnimelt ostsin Jyskist nende kallima voodipesu, mis on heade tootjatega võrreldes siiski väga odav, lootuses et saab kvaliteetsema. Sain hoopis maale 40-eurosed kaltsud põrandapesuks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.10 17:44; 26.10 11:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siis küll hull värk!  Ma siiani Finlaysoni pesuga rahul. Praegugi ootab 2 tekikotti kasutuselevõtmist. Eks saab näha, milline kvaliteet on. Neil on mingi odavamaotsa sari ka -Softbed vist. Seda pole juhtunud ostma. Kas voodipesul on voodri vahele õmmeldud Finlaysoni logoga silt koos pesemisjuhisega? Kui jah, siis ei julge sealt enam ostagi…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.10 22:12; 26.10 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas voodipesul on voodri vahele õmmeldud Finlaysoni logoga silt koos pesemisjuhisega?

Jah, ikka. Ja ostsin nende oma poest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.10 14:18; 18.10 23:56; 18.10 23:59; 25.10 16:52; 26.10 10:28; 26.10 20:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Kodunurk Jyski voodipesu