Esileht Koolilaps K

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: K

Postitas:
Kägu

Suurem laps kamandab pidevalt oma väikest venda ja ma enam ei suuda seda rahulikult pealt vaadata. Väike on väga lahke loomuga, alati kui küsib maiust, siis küsib ka õele või jagab oma osa õega pooleks. Kui väiksem on lõpetanud söömise, koristab enda nõud ära ja siis koristab ka õe omad. Ma olen küll vanemat suunanud, et täna tehku tema mõlema eest kõik korda, aga nii kaua kui vanem vastu vaidleb on väiksemal juba ammu kõik koristatud. Mida asjalikku selles olukorras peale hakata, et ei kasvaks tütrest naist, kes arvab, et talle ongi vaja kõik ette taha ära teha ja pojast meest, kes muudkui teeb, toimetab ja annab kasvõi viimase käest teise heaks? Hetkel mitte mingisugust tasakaalu ma teise teenindamise osas ei näe ja igaüks koristab enda järel ka ei toimi, sest tütar on selles osas laisk/aeglane ja poeg ei kannata mitte mingisugust korralagedust.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandan, miskipärast tuli error ja teema pealkiri läks kaduma.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm ma olen kohe esimesel korral öelnud, et haloo, nii asjad ei käi. Mõne kuu pärast ikka proovitud uuesti ja jälle märkus. Mingit ära kasutamist mina ei luba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled väga pehmo, kui lased lapsel veel vaidlema hakata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui vanad nad on? Minu laps kolmesena tahtis ka koristada, kõike kõigi eest ära teha, aga see läks üle.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota, sa tahad, et tüdruk koristaks mõlema eest? Miks?

Loogiline oleks, et igaüks korjab kokku iseenda nõud. Või siis kui tehakse ka teise eest, siis on kordamööda, mitte nii, et kasvatad üles jälle  ühe mehe, kes iial ei korista ja arvab, et see on naiste töö (ja naise, kes arvab, et mees ei peagi kodus midagi tegema)

Lapsi peaks ikka nii kasvatama, et mõlemad harjuksid iseenda järelt koristama ja enda eest ka seisma.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kiidad? Ehk ta tahab saada kiitmist ja tähelepanu ja saab seda. Aga teisele lapsele ei lähe kiitmine eriti korda või ta ei vaja seda

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps K