Esileht Väikelaps K kummiriietele alternatiive?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: K kummiriietele alternatiive?

Postitas:
Kägu

 

Kas porilombis istuvale lapsele on kummiriietele midagi alternatiivset, mis hingaks ka? Lasteaialaps, liikuv ja veelompe armastav 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas porilombis istuvale lapsele on kummiriietele midagi alternatiivset, mis hingaks ka? Lasteaialaps, liikuv ja veelompe armastav ????

Ja just kevadepoole ehk ilma voodrita, aga veekindel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on kevadel ja sügisel Kulingu shell(just shell mitte softshell) kombekaga õues käinud ja kuivaks jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu laps on kevadel ja sügisel Kulingu shell(just shell mitte softshell) kombekaga õues käinud ja kuivaks jäänud.

Aitäh hea vihje eest 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik k-s riided? Kile, misiganes muu veekindel. Enne kummiriideid saadi ka hakkama. Pole voodrita kummipükse üldse kasutanud, jopesid küll. Nt Lennel on mis-iganes materjalist mittekumm, mida olen korduvalt kasutanud. Huppa kilepüksid jne.

Aga – pead arvestama, et ükski materjal pole samaaegselt 100% veekindel ja 100% hingav. Veekindlus tuleb ikka mingil määral hingavuse arvelt, sh shell ja softshell. Teisiti pole mõeldav, sest materjal peab ju piisavalt tihe olema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahe kihiga kummiriided on hingavamad kui ühekihilised. Nt eraldi voodriga kummiriie on parem sellisest kus fliis on kohe kummi sisekülge pandud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan PoP shellriideid. Uuena peavad vett piisavalt. No päris lombis pikemalt istudes ehk mitte, aga mängimiseks piisavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lastel olnud igasuguseid odavamaid ja kallimaid shell riideid ning kõik peavad vett… Po.p, Jonathan, Reima, H&M, Next, Ticket to heaven, Legotec, Kuling… Isegi Lidlist ostetud Lupilu täitsa hea veekindlusega. Materjalidest shell on enamasti veekindlam (enamasti u 5000-10000mm) kui softshell (enamasti u 3000mm). Lombis ujuda ei tasu ilmselt siiski. Ka kummiriiete puhul võib vooder märjaks saada kui laps sügavs lombis jalutab või tuleb luku vahelt vett sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lennega olen rahul olnud. Päris lombis ujumist ei kannata, aga ajab asja ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Väikelaps K kummiriietele alternatiive?