Esileht Väikelaps K/S kombekas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: K/S kombekas

Postitas:

Ma ei suuda otsustada, et kas praegu peaks ostma soojema kombeka 4 aastasele või võiks juba osta hoopis näiteks ilma voodrita ja kummisäärtega. Kohati on nagu külm ju veel, aga ilmselt kohe läheb jällegi soojaks. Millise te ostnud olete? Lasteaeda eelkõige oleks vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minu lapsed käivad veel talvekaga. All on õhuke pikkade varrukatega pluus. Sääred paljad.

Täna katsetaisn 5-aastasega just fliisvoodriga kummikombet. Alla läksid soojemad retuusid (mitte termo ega meriino, vaid lihtsalt veidi paksemad) ning paksem pusa. Laps kurtis õuest tulles, et on külm. Teise kombega palavust veel ei ole kurtnud. Kindad on hetkel õhukese fliisvoodriga kummikindad, peas talvemüts – seni juuksed higised ei ole (varasematel aastatel on ta pigem higistaja olnud ja just mütsist olema alustanud õhemale minekut ja kindad viimasena, aga nüüd siis äkki mingi muutus, et kindaid nõudis esimesena õhukesi…)

Päris voodrita riideid ei paneks ma enne, kui on juba +10 vähemalt. Väga paks aluskiht ei ole lihtsalt mugav.

Sõltuvalt lapsest siis ongi hetkel kas mingi talvekombe ikka (ja aluskihid õhemad või üldse ainult lühikesed varrukad all), või siis mingi fliisvoordiga asi + soojem aluskiht.

Lisan ka juurde, et Põhja-Eesti, maapiirkond, meil siin kipub tuulisem olema 🙂 Võimalik, et nt linnas majade vahel on soojem.

Ka ise käin koos lastega väljas nii,e t jalas on talvepüksid ja ei ole palav. T-särgi peal on soojem sviiter + õhem talvejope. EI ole palav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mõtle enda järgi, kas sa paneksid ilma voodrita riided, kui läheksid nt matkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käib talvekombega,õhemat sorti, peas meriino tuukrikas, käes sõrmikud. Didriksons Boardmani soovitan, kirjade järgi lörtsikomplekt, aga praeguse sopaga, kus mõni kraad sooja just paras. Pükste pihaosa on kaenla alla,fliisile lisaks vatiin. Toariiete peale ja super. Neljasele 110 suurus, see on mõeldud 104-110 kandjale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käis sügisel pikalt Reima Marte Mid kombekaga. See selline 80g soojustusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps K/S kombekas