Esileht Hobinurk K.U emmega Gruusias

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: K.U emmega Gruusias

Postitas:
Kägu

Kuidas meeldib saade?

Tütar äge, emme nojah…

0
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul hakkas igav, esimest saadet vaatasin poole peale, nüüd proovisin uuesti, aga igavus tuli varem. Ma pole kas piisavalt Gruusia fänn või pole see saade lihtsalt piisavalt hea, ei hakka spekuleerima. Muidu naistel pole häda midagi.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tütar pole ka äge. Seitsmeseid uudiseid ei saa enam vaadata, sest see pingutatud kõnemaneer, imelikud näogrimassid jne hakkavad lihtsalt vastu.

+16
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

K on ise öelnud, et ta on hästi väljapoole isiksus, naerab palju ja teeb nalja ja kellegagi suheldes võib teisele liiga ligi ronida. Ja täiesti teadvustab, et võib mõne jaoks lämmatav olla.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Laias laastus on saade selline tubli keskmik. Kärab vaadata küll. Emal pole ka häda midagi. Mul on küsimus, kus on Anzori. Miks me ei näe teda giidina tegutsemas ja kodumaad tutvustamas?

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

emme on just väga äge.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Igav saade.

Mingid kaks tibi vadistavad ja näitlevad üle. Ei vaadanud ka viimast osa lõpuni.

+10
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naiste väljanägemisele ja filtritele on kõvasti rõhku pandud, aga viimases saates rääkis ema kliistri asemel klistiirist 😆

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naiste väljanägemisele ja filtritele on kõvasti rõhku pandud, aga viimases saates rääkis ema kliistri asemel klistiirist 😆

Ma ka panin tähele 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle reisisaated täiega meeldivad ja olen püüdnud ka seda kolm korda vaadata, aga jätan alati pooleli, sest on kuidagi igav. Viga ei ole Gruusias. Pigem on saateosalised ja nende ettevõtmised igavad – kas stsenarist või tehniline tiim on lahja, ei saagi aru. Kahju- hea eetriaeg on raisus.

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tegelane oli 3 naise reisisaates piisavalt ebameeldiv, ei taha teda rohkem näha.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

täitsa meeldib – vaatasin eile esimest osa. Seal mainiti ka, et paar nädalat peavad naised üksi Gruusiat avastama, kavaler on tööga kinni.

Mulle meeldis see karavanisaade ka piisavalt, et kõik osad ära vaadata.

Gruusia ega Saksamaa ise pole mu lemmikriigid, ise ei lähe sinna aga vaadata ikka tore.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

niiiiii igav saade nii toredast riigist.

+5
0
Please wait...

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Hobinurk K.U emmega Gruusias