Esileht Pereelu ja suhted ka rikkad nutavad

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )

Teema: ka rikkad nutavad

Postitas:
Kägu

Naised, miks te ometi abielu ei nõua, enne laste saamist!?

Räägid nagu prostituut. Ega abielus olemine pole mingi tööstaaži kogumine. Vaestel meestel soovitad ka iga hinna eest oma rikka naisega kuidagi see registreerimine ära ajada? Palju ise oled suutnud vara soetada?

Või jõuame ikka selleni, et abielu on rikkale kahjulik, saamatu aga ootab sellest mingit õlekõrt.

Ongi abielu nõrgema kaitseks mõeldud leping, see ei saa tulla üllatusena.

Minul isiklikult on 2.66 korterit ja 1 suvila, ainult üks neist magalarajoonis, ülejäänud tiba prestiižikamates kohtades. Täitsa oma väikeste maniküürimata kätega välja teenitud. Hakkas parem?

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, miks te ometi abielu ei nõua, enne laste saamist!?

Räägid nagu prostituut. Ega abielus olemine pole mingi tööstaaži kogumine. Vaestel meestel soovitad ka iga hinna eest oma rikka naisega kuidagi see registreerimine ära ajada? Palju ise oled suutnud vara soetada?

Või jõuame ikka selleni, et abielu on rikkale kahjulik, saamatu aga ootab sellest mingit õlekõrt.

Ongi abielu nõrgema kaitseks mõeldud leping, see ei saa tulla üllatusena.

Minul isiklikult on 2.66 korterit ja 1 suvila, ainult üks neist magalarajoonis, ülejäänud tiba prestiižikamates kohtades. Täitsa oma väikeste maniküürimata kätega välja teenitud. Hakkas parem?

Abielu on tänapäeval ainult emotsionaalne toiming, keegi ei saa sellega kortereid ega maju. Nii et mis su soovituse mõte oli “abielu nõuda”? Jube väljend. Õnnitlen sind oma väljanõutud abielu puhul.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, miks te ometi abielu ei nõua, enne laste saamist!?

 

Kuna vahet pole kas mees või naine, siis tulek asja õiglaselt vaadata. Kui oled naine ja sul on omal oma maja ostetud-saadud vanemad ostnud, vanaema andnud, päritud, kingitud jne, kas sa siis abielludes annad poole selle kinnisvara õigusest abikaasale? Ja kui lahku lähete müüd ära ja annad poole ära? Või kompenseerid kuidagi?
Inimesed, kui te pole teie vara, siis pole ka midagi ju kaotanud. Jah, kui lahku minnes saab kehvem seis olema, kui abielludes, siis on see muidugi jama ja ebamugav. Kuid elus on nii. Kui lapsed väikesed, siis on sul aega omale oma elu ja kodu luua. Ja see ebamugav vaesus…seda kogeda pole üldse haruldus, see on ikka pigem tavaline. Kes kogeb seda mehele, naisele minnes, kui kaks vaest alustavad koos ja kahekümne aasta pärast ühiselt saavad omale kodu ja mingigi parema majandusliku seisu ühiselt.
Kumb variant oleks TA  või teiste meelest etem?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
Ütlen kohe ära, et siin saavad kaasa rääkida need, kes selles olukorras olnud või kõrvalt näinud, see pole teema – et kle ole vait, osadel pole söögirahagi.

Neile kes lahus, lahutatud ja nö kõrgemalt kukkuma pidanud. Kuidas olete materiaalselt hakkama saanud ja ka emotsionaalselt toime tulnud, kui on olnud lahkuminek.

Ja mitte selline kena ja mõistlik, vaid nagu ikka, viha ja solvumise pealt.
Nt elate heas elamurajoonis, sõidate kena autoga ja olete saanud endale kõike lubada.
Jah, on töökoht (keskmise palaga) ja väike kinnisvara (magalarajoonis nt), aga see ei mahutaks lapsi ega lemmikloomi.
Kuidas “langeda” hoopis teisele tasemele ja eluga edasi minna?

Mina jäin lastega koju edasi elamaja teine pool kolis omaarmukese korterisse.
Õnneks ta ikka tasub kommunaalkulusid, kuigi me ei läinud ilusti lahku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, miks te ometi abielu ei nõua, enne laste saamist!?

Kuna vahet pole kas mees või naine, siis tulek asja õiglaselt vaadata. Kui oled naine ja sul on omal oma maja ostetud-saadud vanemad ostnud, vanaema andnud, päritud, kingitud jne, kas sa siis abielludes annad poole selle kinnisvara õigusest abikaasale? Ja kui lahku lähete müüd ära ja annad poole ära? Või kompenseerid kuidagi?

Inimesed, kui te pole teie vara, siis pole ka midagi ju kaotanud. Jah, kui lahku minnes saab kehvem seis olema, kui abielludes, siis on see muidugi jama ja ebamugav. Kuid elus on nii. Kui lapsed väikesed, siis on sul aega omale oma elu ja kodu luua. Ja see ebamugav vaesus…seda kogeda pole üldse haruldus, see on ikka pigem tavaline. Kes kogeb seda mehele, naisele minnes, kui kaks vaest alustavad koos ja kahekümne aasta pärast ühiselt saavad omale kodu ja mingigi parema majandusliku seisu ühiselt.

Kumb variant oleks TA või teiste meelest etem?

Abuelu eelne vara ei kuulu ühisvara hulka. Pärandvara ei kuulu ühisvara hulka. Ära lahmi.

Kui keegi võtab omale rikka vanamehe/-memme, on tõesti teine lugu vara jagamisega. Omaealise partneriga koguneb enamik varast ühise elu jooksul.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt samasugune, nagu sina.

Mul on vähemalt paljude teiste kallite brändide kõrval ka Balenciaga asjad, sina pole elus kuhugi jõudnud.

Sööd seda Balenciagat või? Kui su katusele hakkab pomm langema, kas need hilbud on esimene, mida päästma hakkad?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varalahusus on ainus vorm, mille puhul olen (naisena)valmis abielluma. Ning järgmine samm on testament lapsele.

Kõlab nagu tõeline armastus.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis rumal vaese naise jutt see on? Häbistad kogu naissugu oma saamatusele õhutamisega. Kuidas see abiellumine kellegi rikkaks teeb? Enne abielu soetatu on nagunii lahusvara, abielu ajal soetatu jah ühisvara juhul k u i mõlemad sinna panustavad. Räägid nagu prostituut. Ega abielus olemine pole mingi tööstaaži kogumine. Vaestel meestel soovitad ka iga hinna eest oma rikka naisega kuidagi see registreerimine ära ajada? Palju ise oled suutnud vara soetada? Või jõuame ikka selleni, et abielu on rikkale kahjulik, saamatu aga ootab sellest mingit õlekõrt

Nii ongi. Varalahusus on ainus vorm, mille puhul olen (naisena)valmis abielluma. Ning järgmine samm on testament lapsele.

See ei päästa sind kui abikaasa võtab võlad või laenud, siis maksad ka sina kui tema jääb jänni.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, miks te ometi abielu ei nõua, enne laste saamist!?

Kuna vahet pole kas mees või naine, siis tulek asja õiglaselt vaadata. Kui oled naine ja sul on omal oma maja ostetud-saadud vanemad ostnud, vanaema andnud, päritud, kingitud jne, kas sa siis abielludes annad poole selle kinnisvara õigusest abikaasale? Ja kui lahku lähete müüd ära ja annad poole ära? Või kompenseerid kuidagi?

Inimesed, kui te pole teie vara, siis pole ka midagi ju kaotanud. Jah, kui lahku minnes saab kehvem seis olema, kui abielludes, siis on see muidugi jama ja ebamugav. Kuid elus on nii. Kui lapsed väikesed, siis on sul aega omale oma elu ja kodu luua. Ja see ebamugav vaesus…seda kogeda pole üldse haruldus, see on ikka pigem tavaline. Kes kogeb seda mehele, naisele minnes, kui kaks vaest alustavad koos ja kahekümne aasta pärast ühiselt saavad omale kodu ja mingigi parema majandusliku seisu ühiselt.

Kumb variant oleks TA või teiste meelest etem?

Abuelu eelne vara ei kuulu ühisvara hulka. Pärandvara ei kuulu ühisvara hulka. Ära lahmi.

Kui keegi võtab omale rikka vanamehe/-memme, on tõesti teine lugu vara jagamisega. Omaealise partneriga koguneb enamik varast ühise elu jooksul.

Ei lahmigi. Vastasin selle peale, et soovitati abielluda, et siis justkui saaks kellegi olemasoleva vara osaliseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegelikult teeb ikka meele kurvaks küll, kui pead Porschest Daciasse ümber istuma. Pisara võtab silma.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kogusin enne lahkumist teadlikult omale seljatagust ja lõpetasin ülikooli ära, sest sain aru, et vastasel korral olen lahkudes täiesti käpuli. Rahaliselt oligi alguses raskem, aga muus osas hakkas kohe pärast lahkuminekut kõik ülesmäge minema. Meil õnneks ei olnud ühiseid lapsi ja mul on hea meel, et oma vägivaldse eksiga enam kokku ei pea puutuma.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei päästa sind kui abikaasa võtab võlad või laenud, siis maksad ka sina kui tema jääb jänni.

Segi kammisid või? Mina ei maksa kellegi laene kinni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõlab nagu tõeline armastus.

Järgmine kullakaevaja, kelle arust peab rikas armastuse tõestamiseks oma vara ära andma. Unusta ära! Ei taha mina samuti mehe vara.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sööd seda Balenciagat või? Kui su katusele hakkab pomm langema, kas need hilbud on esimene, mida päästma hakkad?

Kui mu katusele langeb pomm, lähen mina eluga edasi (kui elus olen). Sina hakkad oma pangalaenu pangale tagasi maksma ning kolid 1-toalisesse üürikasse, kui seda lubada jaksad.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, miks te ometi abielu ei nõua, enne laste saamist!?

Kuna vahet pole kas mees või naine, siis tulek asja õiglaselt vaadata. Kui oled naine ja sul on omal oma maja ostetud-saadud vanemad ostnud, vanaema andnud, päritud, kingitud jne, kas sa siis abielludes annad poole selle kinnisvara õigusest abikaasale? Ja kui lahku lähete müüd ära ja annad poole ära? Või kompenseerid kuidagi?

Inimesed, kui te pole teie vara, siis pole ka midagi ju kaotanud. Jah, kui lahku minnes saab kehvem seis olema, kui abielludes, siis on see muidugi jama ja ebamugav. Kuid elus on nii. Kui lapsed väikesed, siis on sul aega omale oma elu ja kodu luua. Ja see ebamugav vaesus…seda kogeda pole üldse haruldus, see on ikka pigem tavaline. Kes kogeb seda mehele, naisele minnes, kui kaks vaest alustavad koos ja kahekümne aasta pärast ühiselt saavad omale kodu ja mingigi parema majandusliku seisu ühiselt.

Kumb variant oleks TA või teiste meelest etem?

Abuelu eelne vara ei kuulu ühisvara hulka. Pärandvara ei kuulu ühisvara hulka. Ära lahmi.

Kui keegi võtab omale rikka vanamehe/-memme, on tõesti teine lugu vara jagamisega. Omaealise partneriga koguneb enamik varast ühise elu jooksul.

Ei lahmigi. Vastasin selle peale, et soovitati abielluda, et siis justkui saaks kellegi olemasoleva vara osaliseks.

Kus täpselt ma seda ütlesin, et siis saab olemasolevat vara?

Kui tibin on piisavalt loll et uskuda kuidas temast saab rikka vanamehe viimane naine, kuigi mehel naisi palju olnud, piisavalt loll et sellel eluga nii ära harjuda, et magala võtab kõhu lahti, piisavalt loll, et mitte ise oma tagalat kindlustada suhte ajal. Ei oskagi muud kosta, kui et loll ongi raske olla. Ja isegi siis, raske uskuda et rikas mees ei osta aastate jooksul midagi, mis hiljem jagamisele ei läheks.

Päritavat põlvkondade rikkust on eestis vähe, kui keegi leiab omaealise kaaslase ja soovib talle anda oma parimaid aastaid ja lapsi, peaks see kaaslane abielu vastu andma. Nii lihtne ongi. Ei ole seal armastusega miskit suuremat pistmist, juriidiline tehing riigiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ei päästa sind kui abikaasa võtab võlad või laenud, siis maksad ka sina kui tema jääb jänni.

Segi kammisid või? Mina ei maksa kellegi laene kinni.

Kui oled abikaasa, siis nõutakse sinult. Uuri seaduseid. Varalahusus on seotud ainult selel varaga mis on lepingusse kirja pandud, aga see ei vabasta sind abikaasa võlgadest kui ta neid võtab. Naiivne vist oled.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida see abielu andmine annab, vara annab see vaid sius, kui on ühine vara.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled abikaasa, siis nõutakse sinult. Uuri seaduseid. Varalahusus on seotud ainult selel varaga mis on lepingusse kirja pandud, aga see ei vabasta sind abikaasa võlgadest kui ta neid võtab. Naiivne vist oled.

Ise oled naiivne. Vastutada lahusvaraga saab vaid pere ning laste heaks võetud kohustuste piires, mitte et mees võtab muudkui laene ning mina oma varast maksan.

Mis varad sul lepingusse pannakse? Kui abiellun ja valin lahusvara, siis ongi kõik lahus.

Mitte ei lisata iga kinnisvara eraldi, kui neid soetan.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oled abikaasa, siis nõutakse sinult. Uuri seaduseid. Varalahusus on seotud ainult selel varaga mis on lepingusse kirja pandud, aga see ei vabasta sind abikaasa võlgadest kui ta neid võtab. Naiivne vist oled.

Ise oled naiivne. Vastutada lahusvaraga saab vaid pere ning laste heaks võetud kohustuste piires, mitte et mees võtab muudkui laene ning mina oma varast maksan.

Mis varad sul lepingusse pannakse? Kui abiellun ja valin lahusvara, siis ongi kõik lahus.

Mitte ei lisata iga kinnisvara eraldi, kui neid soetan.

Ei, kui sinu abikaasa satub võlgadesse, siis pead sina abikaasana teda aitama. See et sul on lahusvara, see ei loe. Võlgades olete ühised. Ausalt, tee seadused selgeks endale, ära ole naiivne.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, kui sinu abikaasa satub võlgadesse, siis pead sina abikaasana teda aitama. See et sul on lahusvara, see ei loe. Võlgades olete ühised. Ausalt, tee seadused selgeks endale, ära ole naiivne.

Palun viidet. Või tee ise omale asjad selgeks, lahusvara korral ei ole teisel asja ei abikaasa varade ega kohustustega: (erandiks on perekonna eluase, ja pärismissuhted on päris eraldi seadusega reguleeritav)

Varalahususe puhul olete teineteisest varalises mõttes täiesti sõltumatud. Teil ei ole seadusest tulenevaid ühiseid õigusi vara suhtes. Varaga tehinguid tehes pole vaja teise abikaasa nõusolekut. Siiski peavad mõlemad abikaasad tagama teineteise ja kogu perekonna igapäevaste vajaduste katmise ning tegutsema abielulise kooselu huvisid arvestades. Kokkuleppel võite soetada konkreetsed esemed kaasomandisse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, kui sinu abikaasa satub võlgadesse, siis pead sina abikaasana teda aitama. See et sul on lahusvara, see ei loe. Võlgades olete ühised. Ausalt, tee seadused selgeks endale, ära ole naiivne.

Palun viidet. Või tee ise omale asjad selgeks, lahusvara korral ei ole teisel asja ei abikaasa varade ega kohustustega: (erandiks on perekonna eluase, ja pärismissuhted on päris eraldi seadusega reguleeritav)

Varalahususe puhul olete teineteisest varalises mõttes täiesti sõltumatud. Teil ei ole seadusest tulenevaid ühiseid õigusi vara suhtes. Varaga tehinguid tehes pole vaja teise abikaasa nõusolekut. Siiski peavad mõlemad abikaasad tagama teineteise ja kogu perekonna igapäevaste vajaduste katmise ning tegutsema abielulise kooselu huvisid arvestades. Kokkuleppel võite soetada konkreetsed esemed kaasomandisse.

Kuidas nii keeruline on? Su vara võib lahus olla, aga võlgades olete koos. Kuidas sina võlad tasud, oma varast vms on sinu asi, aga abielu ongi abielu, surmani koos.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nii keeruline on? Su vara võib lahus olla, aga võlgades olete koos. Kuidas sina võlad tasud, oma varast vms on sinu asi, aga abielu ongi abielu, surmani koos.

Anna mulle VIIDE, mitte ära jaura. Kust võtad seda? Varalahusus tähendab, et lahus on nii pluss- kui miinuspool.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas nii keeruline on? Su vara võib lahus olla, aga võlgades olete koos. Kuidas sina võlad tasud, oma varast vms on sinu asi, aga abielu ongi abielu, surmani koos.

Anna mulle VIIDE, mitte ära jaura. Kust võtad seda? Varalahusus tähendab, et lahus on nii pluss- kui miinuspool.

Googleda ometi. Kui abiellud siis oled oma elukaaslasega seaduses koos, isegi siis kui vsra on lahutatud, aga see ei vabasta sind ega sinu abikaasat kui emmal kummal on võlgadega probleemid.

0
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav ei saanudki hakkama. Abielus polnud, laps oli ka eelmisest abielust. Algul elas vanemate juures, siis üürikates. Üritati nii palju kui võimalik endist elustiili jätkata, uhket maja ja välisreise enam polnud, aga vähest raha kulutati välise hiilguse peale. Kui raha enam polnud, sisi kadusid ka uued sõbrad. Tööl üritati küll vaheduva eduga käia (eelmine elukaaslane tööl käimist ei soosinud, pigem pidi kodu korras ja söök valmis olema), aeg-ajalt juhtusid mingid parematel päevadel sõpradega pidutsemised sisse või lihtsalt töö ei sobinud. Vanematelt kinkelepinguga saadud elukoht on veel alles, lapse isa poolt saadud pärandus maha müüdud ja selleks ajaks taasleitud sõpradega ka ära kulutatud. Vanemad aeg-ajalt ikka toetavad väikese rahasummaga. Kunagisest heast sõbrast on saanud tuttav, kellega üsna harva suhtleme, minu laenamiste limiit sai kiiresti täis. Sellest on kahju, sest hea meelega aitaks kui inimene ennast ise ka aitaks ja muutunud oludega kohaneda sooviks.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Googleda ometi. Kui abiellud siis oled oma elukaaslasega seaduses koos, isegi siis kui vsra on lahutatud, aga see ei vabasta sind ega sinu abikaasat kui emmal kummal on võlgadega probleemid.

Joo vähem. Nii lolli juttu pole mõtet ajada.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu üks eespool juba ütles, hea kui oled nii vihane, et see viha varjutab mõneks ajaks olmeprobleemid. Kui viha lahtuma hakkab, siis oled juba oma uue eluga rohkem harjunud ka. Seda mäletan paarikümne aasta tagant, kui lahutasin oma esimese abielu ja väikese beebiga väikesesse agulikorterisse kolisin.

Ma olen tulnud vaesematest oludest ja vahel veidi tunnen nagu elaksin kellegi teise elu. Kui satun mõnda korterelamute rajooni, siis vaatan ja mõtlen, tore oleks elada kusagil siin. Nagu tunduks, et mu päris elu peaks olema kusagil odavamas kohas. See ei ole soovimine, vaid ma kujutlen ennast kusagil seal elamas (mitte mingis urkas, aga nt viimati vaatasin sellise pilguga Tallinn-Väike jaama lähedal üht uuemat väikest korterelamut) ja seda on kerge kujutleda.

Ma ei usu, et ma päris vaeseks jääks. Šampanja asemel jooks cavat ja reisides peatuks 5tärni hotellide asemel 3tärnistes. Kummaski poleks minule midagi traagilist. Oleks pigem loomuomasem.

Aasta-kaks tagasi olid mehe firmal keerulised ajad ja siis jõudsin mõelda need asjad enda jaoks läbi. Nüüd tundub, et ettevõttes on olukord stabiliseerunud ja meil tuleb rikkurielu edasi elada ????

Miks see keel tuleb niimoodi totakalt postituse lõpus välja ajada?

+15
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varalahusus on seotud ainult selel varaga mis on lepingusse kirja pandud, aga see ei vabasta sind abikaasa võlgadest kui ta neid võtab. Naiivne vist oled.

Sa vist ei tee ühisvaral ja lahusvaral vahet?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahe dramaatiline pealkiri sul teemale pandud.

Minu meelest on sellise “langemise” läbi teinud enamik lahutatud naisi. Tänapäeval ehk vähe, aga 80-ndatel, 90-ndatel küll. Kui paljudel naistel ikka selline puhver oli, mis lahutuse puhul pehmemalt maanduda aitaks? Vähestel, ma pakun. Abielluti noorelt, sisuliselt kohe peale keskkooli lõppu, mingit haridust ja varandust omamata.

Tänapäeval õnneks on selline liigvarajane abiellumine harvem nähe, aga kindlasti tuleb seda ette. Ma ise kahjuks olin see, kes abiellus noorelt ja lahutades korraks jalgealuse täielikult kaotas. Kindlustatud elu, auto– kõik kadus. Kui mu vanemad mind reele poleks aidanud, ma ei tea, mis oleks saanud. Tänu neile sain minna õppima ja seeläbi oma elu korda, kuigi see võttis ikka mitu aastat aega.

Minu peamine õppetund oli, et tuleb lahti lasta. Õppida aktsepteerima olukorda ja sellest lähtuvalt lahendusi otsima. Ei tohi jääda koju nutma (mida mina tegin mitu kuud) vaid KOHE selg sirgu ajada ja asuda olukorda lahendama. Mäletan, et kohe, kui sellest aru sain, hakkasid asjad minu jaoks paika loksuma.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naised, miks te ometi abielu ei nõua, enne laste saamist!?

Mis rumal vaese naise jutt see on? Häbistad kogu naissugu oma saamatusele õhutamisega.

Kuidas see abiellumine kellegi rikkaks teeb? Enne abielu soetatu on nagunii lahusvara, abielu ajal soetatu jah ühisvara juhul k u i mõlemad sinna panustavad.

Räägid nagu prostituut. Ega abielus olemine pole mingi tööstaaži kogumine. Vaestel meestel soovitad ka iga hinna eest oma rikka naisega kuidagi see registreerimine ära ajada? Palju ise oled suutnud vara soetada?

Või jõuame ikka selleni, et abielu on rikkale kahjulik, saamatu aga ootab sellest mingit õlekõrt.

Päris nii see ka pole. Abiellu panustatakse erinevalt. Kui naine on ühise kokkuleppe kohaselt  mitu aastat lastega kodus ja ka edasi on pigem tema, kes oma karjääri teisele kohale seab, et olla lastele toeks, samuti kogu oma palga nt toidu ja laste riietele kulutab, mitte ei tasu nt laenumakset, siis jääks tema ilna abieluta kaotajaks, kui mees otsustaks nelja tuule poole kaduda – ja ei saa öelda, et ta pole panustanud.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kägu ei tee vahet varalahususel ja abieluvaralepingul. Varalahususe puhul on kõik lahus – varad ja võlad, abielulepinguga võib samuti sedasi kokkuleppida, et kõik on lahus, aga võib ka leppida kokku kinnistu kuulub naisele ja muu on ühine.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 149 )


Esileht Pereelu ja suhted ka rikkad nutavad