Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Ka tuludest

Postitas:

Kas libedasõidu koolituskulu ka deklareeritakse ja selle pealt midagi tagasi saab?Maksin oma õepoja eest.Kas koolitusfirma peaks selle minu nimel deklareerima ja ise need andmed maksuametisse teatama või pean mina nendega ühendust võtma, et see ikka minu nimele läheks.Maksin ülekandega pangast.Sai segane, aga äkki keegi oskab vastata.Tänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, koolitusfirma peab kandma selle isiku deklarisse, kes oli maksjaks märgitud
st
loodame, et õepoeg andis sinu kui maksja andmed, muidu ilmub hoopis tema enda deklarisse.

See, kes maksis tegelikult, see ei loe.

Kui pole kindel, võta kohe ühendust koolitajaga, enne kui nad esitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan seda teemat ära, ei hakka uut tegema. Mul hoopis küsimus. Kui kasutada kalkulaatorit, kus võimalik välja arvutada tuledeklr. alusel tagasi saadava raha suurust, siis kas lahtrisse \”Palk ja muu tulu\” peab kirjutama vaid oma aastapalga suurust või lisatakse ka ajutise töövõimetuse, e. haigekassa poolt aasta jooksul tehtud väljamaksed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kasutan seda teemat ära, ei hakka uut tegema. Mul hoopis küsimus. Kui kasutada kalkulaatorit, kus võimalik välja arvutada tuledeklr. alusel tagasi saadava raha suurust, siis kas lahtrisse \”Palk ja muu tulu\” peab kirjutama vaid oma aastapalga suurust või lisatakse ka ajutise töövõimetuse, e. haigekassa poolt aasta jooksul tehtud väljamaksed. [/tsitaat]

Töövõimetushüvitis, töötuskindlustushüvitis, vanemahüvitis on ka tulu ja maksustatav tulumaksuga, s.t ka need vajalik tuluna kirja panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.