Esileht Ilu ja tervis Kaal aina tõuseb,appi!

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 194 )

Teema: Kaal aina tõuseb,appi!

Postitas:
Kägu

käin vahel söömas Lidos, ja seal järjekorras seistes on teiste toiduvalikud hästi näha – paksukestel praekartulid+vorst, saledatel supp või salat.

Meeldib see teile või mitte, aga nii on, ka hotellide õhtusöögibufeedes jne jääb ikka silma teiste valitud taldrikud- sale mees võtab grillitud lambaliha ja türgi osad, paks naine kõrval friikad ja uhab veel majoneesi juurde. Ja arvake ära, kes teeb tõenäolisemalt mitu tiiru koogileti juurde…?

Sulle ilmselgelt meeldib ???? Kui põhjalikku loendust te siis teinud olete? Tundub tavaline observer bias.

Pole ju tarvis olla eriliselt “observant” või “biased” (jobuestonenglishivärk), et mitte märgata bufeelauas rammusa, hea isuga naabri kõrgelt täis kuhjatud taldrikut.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

käin vahel söömas Lidos, ja seal järjekorras seistes on teiste toiduvalikud hästi näha – paksukestel praekartulid+vorst, saledatel supp või salat.

Meeldib see teile või mitte, aga nii on, ka hotellide õhtusöögibufeedes jne jääb ikka silma teiste valitud taldrikud- sale mees võtab grillitud lambaliha ja türgi osad, paks naine kõrval friikad ja uhab veel majoneesi juurde. Ja arvake ära, kes teeb tõenäolisemalt mitu tiiru koogileti juurde…?

Sulle ilmselgelt meeldib ???? Kui põhjalikku loendust te siis teinud olete? Tundub tavaline observer bias.

Pole ju tarvis olla eriliselt “observant” või “biased” (jobuestonenglishivärk), et mitte märgata bufeelauas rammusa, hea isuga naabri kõrgelt täis kuhjatud taldrikut.

Bufeelauas ei saa seda stampvabandust ka kasutada, et “ostis vanaemale viimiseks” vms, mida poes ostukorvide kommenteerijatele vastuargumendiks öeldakse.
Varuks on muidugi veel see “aga sa ei tea, mida kõike ta juba teinud on ja see oli tal äkki see üks eriline preemiapäev, kus ta endale lubas…”.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Varuks on muidugi veel see “aga sa ei tea, mida kõike ta juba teinud on ja see oli tal äkki see üks eriline preemiapäev, kus ta endale lubas…”.

Eks puhkustel lubataksegi endale rohkem, aga jah, eks olen ka vahel imestanud, et mõnele inimesele üldse nii palju toitu sisse mahub. Ja selge see, et need, kellele meeldib süüa, söövad ka rohkem ja rammusamat kraami ja eks see ju loogiliselt väljendub ka kehakaalus. Samas mina mõnikord vaatan, et ikka päris tore, kui mingi tegevus nii hirmsasti meeldib, mul näiteks pole sellist asja, mis nii suurt naudingut pakuks. Ja mis sellest siis on, et olen sale, mul on muud probleemid. Las nad olla veidi pontsakamad, peaasi, et inimene on õnnelik.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las nad olla veidi pontsakamad, peaasi, et inimene on õnnelik.

Kuid mis paneb sind arvama, et need veidi pontsakamad inimesed on õnnelikud? Tõenäolisem on see, et neil on omad mured nagu kõigil (ka saledatel) PLUSS pontsakus veel sellele pealekauba.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuid mis paneb sind arvama, et need veidi pontsakamad inimesed on õnnelikud? Tõenäolisem on see, et neil on omad mured nagu kõigil (ka saledatel) PLUSS pontsakus veel sellele pealekauba.

Ütlesin seda, et kui inimene on õnnelik, siis võib ta ka pontsakas olla ja kindlasti ei olene õnnelik olemine kehakaalust. Sinu arust kõik põevad oma kehakaalu nii hirmsasti ja on jube õnnetud. Mina tean paljusid inimesi, kes on ikka õnnelikud ja ei hooli oma kehakaalust nii palju. Ja kerge ülekaal ei põhjusta ka mingeid tervisehäireid. Ja minu arust ongi see kõige tähtsam, et inimene on õnnelik. Sinu jaoks vist on selline asi võimatu, aga tegelikult mitte. Ja väga paljud saledad on õnnetud. Ega siis kehakaal ei ole maailma kõige olulisem asi, ainult mõne inimese jaoks on see nii.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Ja kõik need kuulsad näitlejad ja lauljad, kes on võidukalt seletanud, kuidas neile meeldibki paks olla, on lõpuks ikka kaalust alla võtnud ja demonstreerivad uhkusega oma saledamat pihta.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin neid vastuseid ja tänan jumalat, et ma olen nii pikk (185cm), et näen oma 90kg juures ka sale välja ja võin kõike süüa ja lubada nii kuis hing ihkab.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin neid vastuseid ja tänan jumalat, et ma olen nii pikk (185cm), et näen oma 90kg juures ka sale välja ja võin kõike süüa ja lubada nii kuis hing ihkab.

Vähestel on jah vedanud, et kaal pikkusesse kaob, kahjuks lühikestel inimestel on kordades kergem visuaalselt pontsakaks ja suureks muutuda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Ja kõik need kuulsad näitlejad ja lauljad, kes on võidukalt seletanud, kuidas neile meeldibki paks olla, on lõpuks ikka kaalust alla võtnud ja demonstreerivad uhkusega oma saledamat pihta.

Minumeelest on suur vahe kas olla ülekaaluline või lihtsalt mitte väga sale/kõhna.  Kuulsustest Rebel Wilson ja Adele – enne oli ikka ebatervislikult ülekaalulised, nüüd on normaalkaalus aga ka mitte just ülisaledad. See on ju ok, võtta alla normaalkaalu.

Kristel Aaslaid oli enne minumeelest ka ok, ei olnud ülisale, aga mitte ka paks. Nüüd on väga sale. Kui ta ise rahul on, siis on muidugi tore, aga ta oleks võinud ka olla nii nagu oli. Et kõik ei pea olema saledad, aga normaalkaalus võiks olla küll

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Ja kõik need kuulsad näitlejad ja lauljad, kes on võidukalt seletanud, kuidas neile meeldibki paks olla, on lõpuks ikka kaalust alla võtnud ja demonstreerivad uhkusega oma saledamat pihta.

Minumeelest on suur vahe kas olla ülekaaluline või lihtsalt mitte väga sale/kõhna. Kuulsustest Rebel Wilson ja Adele – enne oli ikka ebatervislikult ülekaalulised, nüüd on normaalkaalus aga ka mitte just ülisaledad. See on ju ok, võtta alla normaalkaalu.

Kristel Aaslaid oli enne minumeelest ka ok, ei olnud ülisale, aga mitte ka paks. Nüüd on väga sale. Kui ta ise rahul on, siis on muidugi tore, aga ta oleks võinud ka olla nii nagu oli. Et kõik ei pea olema saledad, aga normaalkaalus võiks olla küll

Aaslaid võttis alla küll jah, aga no seda nägu ja ebameeldivat tüütut iseloomu ümber ei anna muuta.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Süsivesikute defitsiidis piinlev õelust täis inimene on ka suht ebameeldiv nähtus.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Samasugune müüt või tobedus on tõmmata võrdusmärk kõhn, aga õnnelik olemise vahele.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Ja kõik need kuulsad näitlejad ja lauljad, kes on võidukalt seletanud, kuidas neile meeldibki paks olla, on lõpuks ikka kaalust alla võtnud ja demonstreerivad uhkusega oma saledamat pihta.

Minumeelest on suur vahe kas olla ülekaaluline või lihtsalt mitte väga sale/kõhna. Kuulsustest Rebel Wilson ja Adele – enne oli ikka ebatervislikult ülekaalulised, nüüd on normaalkaalus aga ka mitte just ülisaledad. See on ju ok, võtta alla normaalkaalu.

Kristel Aaslaid oli enne minumeelest ka ok, ei olnud ülisale, aga mitte ka paks. Nüüd on väga sale. Kui ta ise rahul on, siis on muidugi tore, aga ta oleks võinud ka olla nii nagu oli. Et kõik ei pea olema saledad, aga normaalkaalus võiks olla küll

Aaslaid võttis alla küll jah, aga no seda nägu ja ebameeldivat tüütut iseloomu ümber ei anna muuta.

ma ei tea mis su probleem on, aga tunnen kaasa tõesti. Ma ei tea mis valu peab olema sellist kommentaari kirjutada. Minu meelest on ta tore, ja 10+ et suutis kaalust niipalju alla võtta, kuigi ei pidanud. Poleks ju haigekassat koormama hakanud. Nägu oli ilus nii enne kui pärast

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Ja kõik need kuulsad näitlejad ja lauljad, kes on võidukalt seletanud, kuidas neile meeldibki paks olla, on lõpuks ikka kaalust alla võtnud ja demonstreerivad uhkusega oma saledamat pihta.

Minumeelest on suur vahe kas olla ülekaaluline või lihtsalt mitte väga sale/kõhna. Kuulsustest Rebel Wilson ja Adele – enne oli ikka ebatervislikult ülekaalulised, nüüd on normaalkaalus aga ka mitte just ülisaledad. See on ju ok, võtta alla normaalkaalu.

Kristel Aaslaid oli enne minumeelest ka ok, ei olnud ülisale, aga mitte ka paks. Nüüd on väga sale. Kui ta ise rahul on, siis on muidugi tore, aga ta oleks võinud ka olla nii nagu oli. Et kõik ei pea olema saledad, aga normaalkaalus võiks olla küll

Aaslaid võttis alla küll jah, aga no seda nägu ja ebameeldivat tüütut iseloomu ümber ei anna muuta.

ma ei tea mis su probleem on, aga tunnen kaasa tõesti. Ma ei tea mis valu peab olema sellist kommentaari kirjutada. Minu meelest on ta tore, ja 10+ et suutis kaalust niipalju alla võtta, kuigi ei pidanud. Poleks ju haigekassat koormama hakanud. Nägu oli ilus nii enne kui pärast

Probleem on selles, et inimesed panevad alati võrdusmärgi ilu ja saleduse vahele. Nägu oli ilus? Kas sa nt Margot Robbiet oled näinud? Tema on ilus. 😀

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Paljud naised on muude asjade pärast õnnetud ja siis arvavad, et kui nad alla võtaks, oleks õnn majas, aga kui võtavad, näevad, et tegelikult midagi ei muutu, põhjused on muus. See pidev dieeditamise jutt on pigem asendustegevus suuremate probleemide lahendamisele, mida ei osata teha, saledus on kindel asi, mis peab õnnelikuks tegema, sest sellest ju räägitakse nii palju ja peetakse nii tähtsaks. Olen kaalunud 70 kg ja 55 kg, õnnetundes tegelikult pole mitte mingit vahet. Hetkel olen sale ja mis siis muutus minu elus, mitte midagi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kaalunud 70 kg ja 55 kg, õnnetundes tegelikult pole mitte mingit vahet. Hetkel olen sale ja mis siis muutus minu elus, mitte midagi

No aga pugi siis ennast 70 kilo peale tagasi, kui kaalulangusega midagi pole muutunud.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et see “olen paks, aga õnnelik” on lihtsalt mingi järjekordne müüt.

Vaadates, kuidas naised päevast päeva oma kehade pärast põevad, siis ei tundu küll, et nad sellest paks olemisest väga mööda vaadata suudavad. Naisteseltskonnas läheb jutt varem või hiljem alati dieeditamisele ja trennile.

Samasugune müüt või tobedus on tõmmata võrdusmärk kõhn, aga õnnelik olemise vahele.

Keegi tõmbas või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõmbas või?

Väga paljud tõmbavad, siitki tuleb välja, et maailma olulisem asi on olla sale. Ja kui sale oled, siis kukud mõnitama teiste kaalu, ikka see teema häirib sind.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõmbas või?

Väga paljud tõmbavad, siitki tuleb välja, et maailma olulisem asi on olla sale. Ja kui sale oled, siis kukud mõnitama teiste kaalu, ikka see teema häirib sind.

Võibolla otseselt mitte, aga käib pidev kõhnaks rühkimine ja kui sa seda ei tee, siis oled imelik, sest kõik ju tahavad, sest siis saabub ju õnn ????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõmbas või?

Väga paljud tõmbavad, siitki tuleb välja, et maailma olulisem asi on olla sale. Ja kui sale oled, siis kukud mõnitama teiste kaalu, ikka see teema häirib sind.

Võibolla otseselt mitte, aga käib pidev kõhnaks rühkimine ja kui sa seda ei tee, siis oled imelik, sest kõik ju tahavad, sest siis saabub ju õnn ????

Irvita pealegi, aga paksuna on tõenäolisem, et saabub mingi õnnetus.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks puhkustel lubataksegi endale rohkem, aga jah, eks olen ka vahel imestanud, et mõnele inimesele üldse nii palju toitu sisse mahub. Ja selge see, et need, kellele meeldib süüa, söövad ka rohkem ja rammusamat kraami ja eks see ju loogiliselt väljendub ka kehakaalus.

No ei ole nii. Mina söön suures koguses, eriti puhkusel. Kilo toitu pole mingi probleem. Aga olen normaalkaalus.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin neid vastuseid ja tänan jumalat, et ma olen nii pikk (185cm), et näen oma 90kg juures ka sale välja ja võin kõike süüa ja lubada nii kuis hing ihkab.

Minu mees on samades mõõtudes, täiesti normaalne näeb välja. Ära nüüd ainult ütle, et sa oled naine?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rebel Wilson ja Adele – enne oli ikka ebatervislikult ülekaalulised, nüüd on normaalkaalus aga ka mitte just ülisaledad.

Mulle meeldis Adele enne palju rohkem, oli nunnu ja ei häirinud, et paksuke. Nüüd on nagu transvestiit.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin neid vastuseid ja tänan jumalat, et ma olen nii pikk (185cm), et näen oma 90kg juures ka sale välja ja võin kõike süüa ja lubada nii kuis hing ihkab.

Minu mees on samades mõõtudes, täiesti normaalne näeb välja. Ära nüüd ainult ütle, et sa oled naine?

Olengi naine, 35a. Omal ajal tegelesin modellindusega, nooremana kaalusin 70kg ka ilma mingi vaevata, aga alates 30a ainevahetus aeglustus, aga kaloreid ka ei loe. Olen endaga rahul.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda näeb aina vähem, et inimene on endaga rahul. Piitspeenikesed inimesed vinguvad kuidas ikka peaks rohkem trenni tegema ja saledam olema. See on haigus, inimese peas kinni täiesti. Ükskõik kui sale inimene pole ikka näeb end paksuna. Ja see teeb kurvaks, et neid haigeid nii palju on. Ja see ka kuidas bodyshametakse teisi kogu aeg nagu siin ülevalpool ka üks kommentaar, kus küsiti, et kas see  185cm kommentaator on naine. Kas ta on süüdi, et nii pikaks kasvas? Veider pole endal sedasi küsida kelleltki ja häbistada inimesi sellepärast milliseks nad on SÜNDINUD? Ja no need kommentaarid, et “oi sa oled juurde võtnud” või “oi sa oled alla võtnud” ajavad oksele. See on igaühe OMA ASI milline ta välja näeb. Ma ei saa aru miks see teid nii väga sügab milline keegi välja näeb üldse? Siukste inimestega pole mitte millestki muust rääkida kui välimusest. Täpselt siuksed Anne ja Stiili sirvivad prunthuultega tibid. Pealiskaudne ja haige.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi tõmbas või?

Väga paljud tõmbavad, siitki tuleb välja, et maailma olulisem asi on olla sale. Ja kui sale oled, siis kukud mõnitama teiste kaalu, ikka see teema häirib sind.

Sest nad saavad aru, et see polnud lahendus nende katkisele sisemusele.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ikka sama loba algusest peale. Normaalkaalus inimesed on kindlasti katkised tühised pruntsuudega mimmud, kellega pole millestki rääkida. Aga koos ülekaaluga saabub õnn, kaunis hing ja sisemine tarkus.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ikka sama loba algusest peale. Normaalkaalus inimesed on kindlasti katkised tühised pruntsuudega mimmud, kellega pole millestki rääkida. Aga koos ülekaaluga saabub õnn, kaunis hing ja sisemine tarkus.

Siin sõimatakse 70-kiloseidki paksudeks. Mina olen 68 kg ja 170 cm. Jumala rahul endaga. Igatpidi normaalkaalus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ikka sama loba algusest peale. Normaalkaalus inimesed on kindlasti katkised tühised pruntsuudega mimmud, kellega pole millestki rääkida. Aga koos ülekaaluga saabub õnn, kaunis hing ja sisemine tarkus.

Ja lisaks sellele on koguaeg soe 😀

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 194 )


Esileht Ilu ja tervis Kaal aina tõuseb,appi!