Esileht Ilu ja tervis Kaal ei lange – no mida teha ?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Kaal ei lange – no mida teha ?

Postitas:

Ma söön suht tervislikult , vähemalt olen loobunud makaronidest, saiast ja magusast. Kui üldse magusat söön , siis tumedat shokolaadi ja sedagi ainult paar ruudukest.
Ma loen kaloreid , et jumala eest ei ületaks oma päevast normi ja ei sööks vähem ka.
olen nii toitunud 3 kuud juba. Selle ajaga on kaal langenud ainult 600 grammi.

teen trenni 2-3 x nädalas. Mul on väga istuv eluviis või õigemini töö.

Joon vett 1- 1,5 liitrit päevas.
ma ei söö enam õhtuti . Kui olen ikka väga näljane mõnel õhtul, siis söön kapsast.

olen 173 cm , kaalun 68 kg .

Mida ma küll teen või tegemata jätan, et kaal ei lange ?

Täielik masendus tuleb peale 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:02; 28.03 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just eile lugesin pikalt kaalulangetamise kohta igasugust infot.
Selle põhjal ütlen, et hakka trenni tegema vähemalt 4 korda nädalas, veel parem 5.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:09; 29.03 08:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis trenni teed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 15:19; 29.03 04:32; 29.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui palju kaloreid sa päevas sööd?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled 3 kuud 3-4 korda nädalas trenni teinud, kas tõesti mingeid positiivseid muutuseid ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:29; 27.03 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled 3 kuud 2-3 korda nädalas trenni teinud, kas tõesti mingeid positiivseid muutuseid ei ole? Sentimeetrid pole vähenenud, lihased pole ilusamaks läinud? Su kaal on ju täiesti normaalne, mu arust võiksid kaalule keskendumise asemel keskenduda spordile, nt suurendada tõesti trennikoormust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:29; 27.03 15:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stress? Tee paaripäevane ¨okidieet, vahtrasiirupi dieet näiteks. Sealt saad kilo-paar alla, organism puhastub ja edasi peaks juba libedamalt minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas te oskate lugeda palju kaloreid sööte päevas, näiteks kui ma söön 3 õuna päevas või joon kohvi koore ja suhkruga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kuidas te oskate lugeda palju kaloreid sööte päevas, näiteks kui ma söön 3 õuna päevas või joon kohvi koore ja suhkruga.[/tsitaat]

tap.nutridata.ee
see loeb sinu eest kalorid kokku.

teemaalgatajale – nagu juba eelmisedki on küsinud, kui palju kaloreid sa siis päevas sööd?
ma olen sinuga ühte kasvu ja alustasin samuti kaalulangetamist 68 kg pealt, nüüdseks (3 kuuga) on u 10 kg vähem. enam ei langeta, hoian.

langetamise ajal sõin 1300-1400 kcal päevas, kui oli trennivaba päev, ja ca 1500-1600 kui trennipäev,
pidude-pühade-sünnipäevade korral läks siiski 1800ni ära ja väga harva kuni 2000 (aga need olid tõesti erandid).
baasainevahetuseks on minu pikkuse ja vanuse juures vaja 1310 kcal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.03 18:59; 28.03 12:46; 28.03 23:11; 30.03 08:06; 31.03 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

tap.nutridata.ee
see loeb sinu eest kalorid kokku.

teemaalgatajale – nagu juba eelmisedki on küsinud, kui palju kaloreid sa siis päevas sööd?
ma olen sinuga ühte kasvu ja alustasin samuti kaalulangetamist 68 kg pealt, nüüdseks (3 kuuga) on u 10 kg vähem. enam ei langeta, hoian.

langetamise ajal sõin 1300-1400 kcal päevas, kui oli trennivaba päev, ja ca 1500-1600 kui trennipäev,
pidude-pühade-sünnipäevade korral läks siiski 1800ni ära ja väga harva kuni 2000 (aga need olid tõesti erandid).
baasainevahetuseks on minu pikkuse ja vanuse juures vaja 1310 kcal.[/tsitaat]

pane palun oma mõne päeva menüü kirja .

Minu BAV oli 1450

olen katsetanud erinevalt : alguses järgisin nutridatat , sealset soovitust , kui palju süüa – selleks oli 1.nädal 1600 ja siis langes natuke.
sellega ei võtnud alla midagi.
siis avastasin veel mingi koha, kus soovitab palju kcal süüa. tõmbasin koomale oma kaloreid , 1400 peale, natuke langes aga mitte eriti samas.

ma olen kõik need kuud elanudki netis ja uurinud siit ja sealt ja proovinud süsivesikuid vähendada ja süüa montignaci järgi ja siis kaloreid jälginud.
nüüdseks on kõik peas sassi … ja ei tea enam mis on õige ja mis on vale ja mida üldse teha.

eile näiteks sõin nii nagu süda lustis 🙂
H: kohv, leib, juust vorst
L grillliha (118 g) salatiga (93 g)
7 batoonikest , hiljem kohvi ja 4 küpsist
MA ÜLDISELT EI SÖÖ ENAM MAGUSAT , mis mind imestama panebki, et miks siis kaal ei lange.
Õ: 1 suur pirn ja veel suurem õun. Kõht oli täis.
PEALE KUUT enam ei söö.

ja ole lahke , täna hommikuks olin 600 g kergem 🙂
kuigi kaloreid tuli eile kokku 1540

kui ma jällegi söön liha, kartul , ja sellistest norm asjadest 1540 kalorit, siis mul kaal tõuseb natuke.
ah , mu jaoks on kõik nagu puder ja kapsad juba.

Kas üldse saab nii jälgida, et kui hommikul olen kergem, siis vaatan, et ahah eilne toit oli normaalne ?????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:02; 28.03 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ole küll teemaalgataja aga langetan kaalu. iseseisvalt. kuna ma vana kaalujälgija olnud siis tean selle põhimõtteid. kcal ei loe. küll aga punkte.

minu päevas on kindlasti 3 söögikorda ja 2 vahepala. peale kl 19 ei söö. õhtul kui tahtmine siis joon meega teed.trenn 3-4 korda nädalas!

eile näiteks oli selline menüü:

H 2 rukkileiba, 4 viilu kanasinki, või, tomat, kurk (5 punkti)

L kapsasupp (ise keedetud lihapuljongiga)4 punkti

Õ kanasalat-jääsalat, tomat, kurk,fetajuust,kanafilee,sibul-ikka oli portsion-MEGA suur (7punkti)

vahepalad õun, porgand,kurk, digestiv küpsis 2 tk (3 punkti)
päevas kindlasti minul 1,5 vet, tomatimahl, hommikukohvi

Kokku siis 19 punkti.
tegin ka trenni ja sain boonuspunkte 3.
boonust ära ei söönud ja seega on nädalavahetuseks olemas juba ees 3 varupunkti.

esimese nädala kaalulangus oli -1,6 kg.

edaspidi siis ca 1-1,2 nädalas on eesmärk.

mina usun küll, et see kaalujälgijate süsteem toimib. uut figuurisüprade süsteemi ei tea aga ju see sama põhimõttega ikka on.kunagi ammu olen saanud ka sellega alla. viimane laps andis aga oma panuse minu kaalule ja nüüd sellest soovingi lahti saada.

ole tubli ja päikest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

pane palun oma mõne päeva menüü kirja .

/—/
Kas üldse saab nii jälgida, et kui hommikul olen kergem, siis vaatan, et ahah eilne toit oli normaalne ????? [/tsitaat]

no eks need päevad on ikka väga erinevad.

hommik on enamasti üks ja sama – puder vaheldumisi täisterakaerakaerahelvestest või riisist, toormoosiga (sügavkülmast), kohv;
mõnikord ka täisteraleib mingi lahjema kattega (kindlasti salatileht, kurk või tomat, juust, harva sink, ma liha söön üldse harva);
hiljuti taasavastasin ka maitsestamata jogurtid, need lähevad samuti tilga toormoosiga ülihästi.

lõuna oleneb, kas söön väljas või kodus. väljas võtan võimalusel selge supi või köögiviljahautise, wokitud köögiviljad vms, kui see pole võimalik, siis läheb lahjem praad ka, või kala näiteks (lõhe, valge kala, soovitavalt ilma paneeringuta);
kodus teen endale tavaliselt mingi köögiviljatoidu – pajaroa vms, kindlasti õliga, sest organism vajab ka häid rasvu; või söön eelmisest päevast järgi jäänud suppi;
magusaks puuvili ja kohv (kohvi ma joon üldse palju, liigagi palju, aga ainult mustalt ja suhkruta).

õhtuks teen perele \”korraliku toidu\” st kas sellise supi, kus lusikas püsti sees seisab a la seljanka, hernesupp või midagi praelaadset, kus leidub nii valku-rasva (liha, kala) kui süsivesikuid (kartul, pasta, riis v tatar) ning kindlasti on juures toorsalat. viimane siis kodus tehtud või ka poe oma.
ise sööngi põhiliselt seda toorsalatit, muud vaid väheke juurde.
kaks õhtut nädalas jääb õhtusöök sisuliselt vahele, sest töötan kella 22ni. siis võtan õhtusöögi kellaajal kindlasti kohvi ja kui õnnestub, siis ka mingi kerge salati või puuvilja, aga see polegi oluline, intensiivselt töötades nälga ei tunne.
pärast kell 19 ei söö, välja arvatud peod ja pühad.

puhast vett joon u liitri päevas.
vahepaladeks võtan puuvilju, aga need kipuvad süsivesikuprotsendi üle normi ajama, peaks tegelikult köögiviljasnäkkidele üle minema.

nädalavahetusel küpsetan perele, ise söön tehtust 1, max 2 tk, täiesti piisab, pole isugi rohkema järele.

vastates sellele teisele küsimusele, siis nii küll ei ole, et hommikune väiksem kaalunumber otseselt näitaks eelmise päeva toiduratsiooni sobivust. ikka pikemas perspektiivis tuleks neid asju vaadata. nädala lõikes või nii.
mul on nt kindel laks ka see, et päevade ajal kaal seisab või tõuseb, jäta või üldse söömata 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.03 18:59; 28.03 12:46; 28.03 23:11; 30.03 08:06; 31.03 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Su kaal on ju normaalne- seepärast enam alla ei lähegi!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:12; 28.03 20:56; 29.03 07:57; 29.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalujälgijad, lugege, palun, minu punktid ka kokku. Mind päris huvitaks. Näiteks:

H: 5 muna, millest 2 koos kollasega. 200g kodujuustu. 5 viilu kalkunisinki. Kohv ilma suhkruta ja ca 1 spl 10% koorega.

L: 1 purk (240 g) puhtaksloputatud ube. Tükk (ütleme 150 g) kanaliha. 3 prisket keedetud kaalika tükki (ütleme 200g), veidi pannil wokitud ja küüslauguga maitsestatud spinatit (ütleme 100g).

Vahepala: 30 g ¨okolaadi, vähemalt 72% kakaosisaldusega.

Õ: pool purki põldoasuppi. (See Salvesti supp, mida peab veega pooleks lahjendama – ma mõtlen pool kogu supist, mis ühest purgitäiest kontsentraadist valmib.)

Hilisõhtul: 150 ml punast kuiva veini.

Vabandan, et niimoodi sisse trügin, aga võib-olla on asjal teemaalgataja jaoks point ka hiljem – hetkel huvitab mind, mida kaalujälgijad jm kalorilugejad ütlevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 16:40; 29.03 10:09; 29.03 13:44; 29.03 14:00; 31.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikuks 5 muna? Ja veel selline hunnik kodujuustu- ulme ju. Proovi nt putru sööma hakata- kõiksugu seemnetega. Saad kõhu kenasti täis ja ühikuid ka hoopis vähem, kui selle munakoorma eest:)
Koore asemel pane törts piima kohvile!
Ilmselgelt pead kogused üle vaatama- sellise söömaga lähevad kohe kindlasti päeva ühikud lõhki!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:12; 28.03 20:56; 29.03 07:57; 29.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaalujälgijad, lugege, palun, minu punktid ka kokku. Mind päris huvitaks. Näiteks:

H: 5 muna, millest 2 koos kollasega. .

[/tsitaat]

Selge, kuhu need munad poest kadunud on – valgudieeditajad sõid ära 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hommikuks 5 muna? Ja veel selline hunnik kodujuustu- ulme ju. Proovi nt putru sööma hakata- kõiksugu seemnetega. Saad kõhu kenasti täis ja ühikuid ka hoopis vähem, kui selle munakoorma eest:)
Koore asemel pane törts piima kohvile!
Ilmselgelt pead kogused üle vaatama- sellise söömaga lähevad kohe kindlasti päeva ühikud lõhki![/tsitaat]

aga kust sa võtad, et see munasööja kaalu langetada tahab? ta palus sul lihtsalt oma kalorid kokku lugeda, sest ise vist ei oska.
ma oskan, aga ei viitsi. arvutagu ikka ise või kasutagu netiprogramme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.03 18:59; 28.03 12:46; 28.03 23:11; 30.03 08:06; 31.03 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaalujälgijad, lugege, palun, minu punktid ka kokku. Mind päris huvitaks. Näiteks:

H: 5 muna, millest 2 koos kollasega. 200g kodujuustu. 5 viilu kalkunisinki. Kohv ilma suhkruta ja ca 1 spl 10% koorega.

L: 1 purk (240 g) puhtaksloputatud ube. Tükk (ütleme 150 g) kanaliha. 3 prisket keedetud kaalika tükki (ütleme 200g), veidi pannil wokitud ja küüslauguga maitsestatud spinatit (ütleme 100g).

Vahepala: 30 g ¨okolaadi, vähemalt 72% kakaosisaldusega.

Õ: pool purki põldoasuppi. (See Salvesti supp, mida peab veega pooleks lahjendama – ma mõtlen pool kogu supist, mis ühest purgitäiest kontsentraadist valmib.)

Hilisõhtul: 150 ml punast kuiva veini.

Vabandan, et niimoodi sisse trügin, aga võib-olla on asjal teemaalgataja jaoks point ka hiljem – hetkel huvitab mind, mida kaalujälgijad jm kalorilugejad ütlevad.
[/tsitaat]Punkte ma lugeda ei oska, aga sinu toidukogused tunduvad küll väga suured.
Võrdluseks – mina söön hommikuks kas ühe muna (tilga veega lahtiklopitult praetud) + 50 g suitsulõhet + tomat/kurk + 1-2 näkileiba. Või siis 2 muna, aga ei söö kala. Lihtsalt ei mahuks 2 muna + veel kala.
Tass musta kohvi ka muidugi. See mahub alati 🙂
Pikkus 170, kaal 57, vanus 37

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 15:19; 29.03 04:32; 29.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et kust ma võtan, et ta kaalu langetada tahab? Kui inimene küsib puntide kohta, siis võib arvata, et kerge kaalulangetamine mõlgub mõtetes?!
Ma ei viitsi ka su punkte kokku lugema hakata, kuid juba peale vaadates on neid kahjuks liiga palju!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:12; 28.03 20:56; 29.03 07:57; 29.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu- mis pudru sind paksuks tegi, kuidas sa seda tegid- lausa huvitab?! Või mida muidu sööd?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.03 15:12; 28.03 20:56; 29.03 07:57; 29.03 07:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaalujälgijad, lugege, palun, minu punktid ka kokku. Mind päris huvitaks. Näiteks:

H: 5 muna, millest 2 koos kollasega. 200g kodujuustu. 5 viilu kalkunisinki. Kohv ilma suhkruta ja ca 1 spl 10% koorega.

L: 1 purk (240 g) puhtaksloputatud ube. Tükk (ütleme 150 g) kanaliha. 3 prisket keedetud kaalika tükki (ütleme 200g), veidi pannil wokitud ja küüslauguga maitsestatud spinatit (ütleme 100g).

Vahepala: 30 g ¨okolaadi, vähemalt 72% kakaosisaldusega.

Õ: pool purki põldoasuppi. (See Salvesti supp, mida peab veega pooleks lahjendama – ma mõtlen pool kogu supist, mis ühest purgitäiest kontsentraadist valmib.)

Hilisõhtul: 150 ml punast kuiva veini.

Vabandan, et niimoodi sisse trügin, aga võib-olla on asjal teemaalgataja jaoks point ka hiljem – hetkel huvitab mind, mida kaalujälgijad jm kalorilugejad ütlevad.
[/tsitaat]

Mulle tundub selline menüü kuidagi ebaloomulik.
Lugesin K.A.M.-i ja seal oli väga lihtsalt küsitud dieetitamise kohta: kas oled võimeline selliselt toituma järgmised 10 aastat? Kui vastad eitavalt, siis ainult petad ennast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 15:09; 29.03 08:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et nõks võib olla selles, et sul on väga istuv töö. Kui sa end üldse ei liiguta, kulutad tõepoolest minimaalselt kaloreid ja ka ainevahetus on aeglane.

Mina soovitaks trenni teha rohkem kui 2-3 korda nädalas ja lisaks sellele käia palju treppidest, minna võimaluse korral jalgsi tööle. Kes ühistransporti kasutavad ja kaugele peavad sellega sõitma – alati võib paar peatust jalgsi minna. Õhtul võid veel minna õue jalutama. Lihtsalt liigu-liigu-liigu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 08:29; 29.03 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mulle tundub selline menüü kuidagi ebaloomulik.
Lugesin K.A.M.-i ja seal oli väga lihtsalt küsitud dieetitamise kohta: kas oled võimeline selliselt toituma järgmised 10 aastat? Kui vastad eitavalt, siis ainult petad ennast.[/tsitaat]
Ma olen umbes sellise menüüga nagu kirjutasin viimase 6 kuuga üle 20 kg alla võtnud. Kõht pole iialgi tühi. Ja kaal jätkab langemist. Suudan niimoodi süüa vabalt kasvõi elu lõpuni. Seega veelkord tõestus, et kalorilugemise võib ära unustada. Loeb see, mida süüa. Kindlasti mitte putrusid.

Need, kes on pidanud mingil põhjusel keha rasvaprotsenti langetama (kulturistid nt) teavad, et hommikut tuleb alustada korraliku valgulaksuga. Kui rasv ei kao, tuleb valguhulka suurendada, nt lisades 30 g või nii. Lisaks mõjub hästi väike liigutamine nii enne kui ca 1h peale sööki. Kasvõi minut-poolteist kükke ja kätekõverdusi seina vastu. Teemaalgataja võiks proovida?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 16:40; 29.03 10:09; 29.03 13:44; 29.03 14:00; 31.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma olen umbes sellise menüüga nagu kirjutasin viimase 6 kuuga üle 20 kg alla võtnud. Kõht pole iialgi tühi. Ja kaal jätkab langemist. Suudan niimoodi süüa vabalt kasvõi elu lõpuni. Seega veelkord tõestus, et kalorilugemise võib ära unustada. Loeb see, mida süüa. Kindlasti mitte putrusid.

Need, kes on pidanud mingil põhjusel keha rasvaprotsenti langetama (kulturistid nt) teavad, et hommikut tuleb alustada korraliku valgulaksuga. Kui rasv ei kao, tuleb valguhulka suurendada, nt lisades 30 g või nii. Lisaks mõjub hästi väike liigutamine nii enne kui ca 1h peale sööki. Kasvõi minut-poolteist kükke ja kätekõverdusi seina vastu. Teemaalgataja võiks proovida?[/tsitaat]Kuule, imelik kah, kui sul sellise toiduhulga juures kõht tühi oleks 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.03 15:19; 29.03 04:32; 29.03 10:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]L: 1 purk (240 g) puhtaksloputatud ube. Tükk (ütleme 150 g) kanaliha. 3 prisket keedetud kaalika tükki (ütleme 200g), veidi pannil wokitud ja küüslauguga maitsestatud spinatit (ütleme 100g).[/tsitaat]

Sinu lõunasöök kaalub 700 grammi? Appikene! Ma poleks suuteline sellist massi endale sisse pressima…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 08:29; 29.03 12:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kaalujälgijad, lugege, palun, minu punktid ka kokku. Mind päris huvitaks. Näiteks:

H: 5 muna, millest 2 koos kollasega. 200g kodujuustu. 5 viilu kalkunisinki. Kohv ilma suhkruta ja ca 1 spl 10% koorega.

L: 1 purk (240 g) puhtaksloputatud ube. Tükk (ütleme 150 g) kanaliha. 3 prisket keedetud kaalika tükki (ütleme 200g), veidi pannil wokitud ja küüslauguga maitsestatud spinatit (ütleme 100g).

Vahepala: 30 g ¨okolaadi, vähemalt 72% kakaosisaldusega.

Õ: pool purki põldoasuppi. (See Salvesti supp, mida peab veega pooleks lahjendama – ma mõtlen pool kogu supist, mis ühest purgitäiest kontsentraadist valmib.)

Hilisõhtul: 150 ml punast kuiva veini.

Vabandan, et niimoodi sisse trügin, aga võib-olla on asjal teemaalgataja jaoks point ka hiljem – hetkel huvitab mind, mida kaalujälgijad jm kalorilugejad ütlevad.
[/tsitaat]

pole kriitika, aga ka parima tahtmise juures ei lähe 5 muna hommikul sisse. 200gr kodujuustu on ju terve väike pakend, ma pole kunagi jõudnud seda korraga ära süüa, no kui ainult kodujuust oleks menüüs. aga sinna juurde on sul veel 5 muna..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]PiretTK kirjutas:[/small]
[tsitaat]
pole kriitika, aga ka parima tahtmise juures ei lähe 5 muna hommikul sisse. 200gr kodujuustu on ju terve väike pakend, ma pole kunagi jõudnud seda korraga ära süüa, no kui ainult kodujuust oleks menüüs. aga sinna juurde on sul veel 5 muna..[/tsitaat]
Kui sisse ei lähe, kuid kaalu on vaja langetada, siis tuleb mingi muu moodus välja mõtelda, kuidas hommikul piisav hulk valku kätte saada. Ma nüüd käisin seal tap.nutridata.ee lehel ja vaatasin, et minu selline hommikumenüü sisaldab kõigest 57g valku. Kui kalkunisink on juures olnud, on muidugi rohkem. Pean ka hakkama vist tuunikala juurde sööma. Viimasel paaril nädalal ongi kaalulangus väiksem olnud, mingi 300g nädalas. Muidugi ilmselt ka seetõttu, et palju muid muudatusi on käigus: sain spiraali ja jätsin ära Cerazette’i, vist algasid päevad, lõpetan rinnaga toitmist. Vaatasin just üle ja mina peaksin oma puhaskaalu juures saama 125g valku päevas, et pekk jätkuvalt kaoks ja lihas kasvaks. Ja eriti soovitav oleks 80% sellest tarbida hommikusöögiks. Ma polegi alati päris nii palju päeva jooksul saanud seni.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 16:40; 29.03 10:09; 29.03 13:44; 29.03 14:00; 31.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]PiretTK kirjutas:[/small]

Kui sisse ei lähe, kuid kaalu on vaja langetada, siis tuleb mingi muu moodus välja mõtelda, kuidas hommikul piisav hulk valku kätte saada. Ma nüüd käisin seal tap.nutridata.ee lehel ja vaatasin, et minu selline hommikumenüü sisaldab kõigest 57g valku. Kui kalkunisink on juures olnud, on muidugi rohkem. Pean ka hakkama vist tuunikala juurde sööma. Viimasel paaril nädalal ongi kaalulangus väiksem olnud, mingi 300g nädalas. Muidugi ilmselt ka seetõttu, et palju muid muudatusi on käigus: sain spiraali ja jätsin ära Cerazette’i, vist algasid päevad, lõpetan rinnaga toitmist. Vaatasin just üle ja mina peaksin oma puhaskaalu juures saama 125g valku päevas, et pekk jätkuvalt kaoks ja lihas kasvaks. Ja eriti soovitav oleks 80% sellest tarbida hommikusöögiks. Ma polegi alati päris nii palju päeva jooksul saanud seni. [/tsitaat]

Mitte seda et valesti sööd aga isiklikult ei suuda nii palju hommikul süüa, kui valke taga ajada siis võiksid ju mingi valgu shake- proteeinipubri segusid kasutada siis ei pea 5 muna, 200gr kodujuustu, 5 viilu sinki sisse ajama.
näiteks .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]PiretTK kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mitte seda et valesti sööd aga isiklikult ei suuda nii palju hommikul süüa, kui valke taga ajada siis võiksid ju mingi valgu shake- proteeinipubri segusid kasutada siis ei pea 5 muna, 200gr kodujuustu, 5 viilu sinki sisse ajama.
näiteks .[/tsitaat]
Minul õnneks söögi hulgaga üldiselt probleemi ei ole. Muidugi mingi valgushake oleks ehk hea mõte – pean vaatama ja proovima, mida pakutakse. Tavaliselt on kõik selline kraam minu jaoks äka. Aga ehk leiab midagi, mis väga kunstlikult ei maitse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 28.03 16:40; 29.03 10:09; 29.03 13:44; 29.03 14:00; 31.03 21:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]PiretTK kirjutas:[/small]

Minul õnneks söögi hulgaga üldiselt probleemi ei ole. Muidugi mingi valgushake oleks ehk hea mõte – pean vaatama ja proovima, mida pakutakse. Tavaliselt on kõik selline kraam minu jaoks äka. Aga ehk leiab midagi, mis väga kunstlikult ei maitse.[/tsitaat]
Valgupulbrid on jah väga erineva maitsega. Kunagi ostsin Kiivikaselt mingit maasikamaitselist – see oli jälgilt magus ja läks vaevalt alla. Samas kookosemaitseline mulle meeldis. Ka mingi ¨okolaadimaitseline vene valk oli OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Ilu ja tervis Kaal ei lange – no mida teha ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.