Esileht Ilu ja tervis Kaal ei tõuse, aga lähen kehast “laiemaks” igalt poolt.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Kaal ei tõuse, aga lähen kehast “laiemaks” igalt poolt.

Postitas:

Viimasel paaril aastal on olnud pidevalt probleem, et puusad lähevad laiemaks, rinnaümbermõõt ja korvisuurus suurenevad jubeda suurusega, aga kaal püsib täpselt paigal. Saan kohe 45, kas see on loomulik vananemise ilming- olen olnud kogu elu sellise spordivastase ja tervisliku toitumiseta, kümmekond kilo ülekaalus, lapiku kehakujuga ja geneetiliselt juba matsakam.
Viimase poole aastaga on aga olukord lausjubedaks muutunud. Mulle ei mahu enam ükski asi selga!Mõni kuu kandamata särgid-sviitrid rinnust kitsaks jäänud, sukkpüksid ei tule kintsust üles ja puusalt jäävad siis madalale, rinnahoidjaid ei oska enam üldse osta- 95D hakkab ka kitsaks jääma.
Elustiil sama, kaal pole ka mingi 4-5 aastat tõusnud. Analüüsid tehtud, kõik nagu oleks korras. Mis jama see siis on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 22:07; 06.04 11:13; 07.04 18:40; 07.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ei kurda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ei kurda?

Ei ole meest. Ei taha ka et keegi mul kodus diivani peal vedeleb ja telekat vahib!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 22:07; 06.04 11:13; 07.04 18:40; 07.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ei kurda?

Ei ole meest. Ei taha ka et keegi mul kodus diivani peal vedeleb ja telekat vahib!

Sul paistab olema hulgem probleeme. Esiteks postitad sa sama teemat mitmesse alafoorumisse. Teiseks ei ole sa nõus midagi oma kehakuju nimel ette võtma (“no ei!”). Kolmandaks on sul arusaamatu negatiivne suhtumine meestesse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 00:48; 07.04 22:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees ei kurda?

Ei ole meest. Ei taha ka et keegi mul kodus diivani peal vedeleb ja telekat vahib!

Sul paistab olema hulgem probleeme. Esiteks postitad sa sama teemat mitmesse alafoorumisse. Teiseks ei ole sa nõus midagi oma kehakuju nimel ette võtma (“no ei!”). Kolmandaks on sul arusaamatu negatiivne suhtumine meestesse.

Teema panin teadlikult kahte rubriiki, sest teadsin et moded ajaviitejuttudest selle kohe niikuinii ümber tõstavad. Algselt postitasin jah siia, aga siis mõtlesin modesid ärritada ja lootsin enne mõned vastused ka saada. Siin on mitme päeva kohta ju ainult kaks vastust, mis näitab selle alafoorumi külastatavust.
Pole mul meeste suhtes mingit “arusaamatut negatiivset suhtumist”, mulle meeldib lihtsalt üksi elada. Minu lause oli mõeldud sarkastilise huumorina.
Ma küsisin teemaalgatuses, et kas see on normaalne vanusega kaasnev “laienemine”, mitte et mida ma peaksin ette võtma!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 22:07; 06.04 11:13; 07.04 18:40; 07.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga seal teise teemas sa said ju ka vastused- jah, on normaalne. Kui sa sporti ei tee ja toitumist ei piira, siis see ilmselt jätkub. Haigus see ei ole, tavaline vananemisprotsess, kus lihased kahanevad ja rasvkude suureneb. Mida selle vastu ette võtta, tead ilmselt ka ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teema ongi lõpetatud! Teatasin moderaatorile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.04 22:07; 06.04 11:13; 07.04 18:40; 07.04 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näe, vanema põlvkonna hulgas ka lumehelbekesi olemas. Pole see midagi alles praeguse aja teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algselt postitasin jah siia, aga siis mõtlesin modesid ärritada ja lootsin enne mõned vastused ka saada.

Ei ole meest. Ei taha ka et keegi mul kodus diivani peal vedeleb ja telekat vahib!

Lahe lasteaed ikka. Nagu 10 oleks – poisid on lollid (ja vedelevad diivanil) ja õpetajad (moded) ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.04 00:48; 07.04 22:29;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Ilu ja tervis Kaal ei tõuse, aga lähen kehast “laiemaks” igalt poolt.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.