Esileht Kodunurk Kaal peksab segast?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Kaal peksab segast?

Postitas:
Kägu

Vaevalt, et siin keegi õelda oskab midsgi, aga ostsin uue kaalu, esiemesed päevad töötas jumala ilusti ja siis mõned päevad hiljem näitab 10k vähem. nii ka teistel pereliikmetel. Patareid ka uued sees. Milles asi võib olla? Lambist lähebki katki nii? 😁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

On ikka ilusti põrandal, mitte vaiba peal näiteks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

On ikka ilusti põrandal, mitte vaiba peal näiteks?

Issand. Jaa oligi selles asi. Ma ise ei tulnudki selle peale. Aitäh 😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pane ruttu ühe jala alla mingi papitykk tagasi!

Kõigil meeldivam vaadata.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pane ruttu ühe jala alla mingi papitykk tagasi!

Kõigil meeldivam vaadata.

??

Please wait...
Postitas:
Kägu

??

Kui sa oled normaalkaalus, siis sulle muidugi pole vahet.
Kui kaal on viltu ja näitab 10kg vähem, on minusugusele paksule ilus vaadata.

Aga ennem ma oleks +10kg paks ja tark, kui sale ja loll, see on ka kindel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kuna ma olen rase, siis tahan enda kaalu jälgida pidevalt. See, et ma kohe selle peale ei tulnud, et vaiba peal ei tööta vaid põrandal, ei tee minust lolli.
Tarkurid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuna ma olen rase, siis tahan enda kaalu jälgida pidevalt. See, et ma kohe selle peale ei tulnud, et vaiba peal ei tööta vaid põrandal, ei tee minust lolli.

Tarkurid.

Ära pane tähele, kaal peab jah olema ühtlasel põrandal, kontrolli ka pidevalt et kaalu alla tolmu ei koguneks näiteks. Kahjuks need kaalud on nii tundlikud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See, et ma kohe selle peale ei tulnud, et vaiba peal ei tööta vaid põrandal, ei tee minust lolli.

on kaale, millel on eraldi nn vaibajalad kaasas. sul polnud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks need kaalud on nii tundlikud.

Mitte kahjuks, vaid õnneks! Kui ise tahame, et see seadeldis näitaks täisinimese kaalu 0,1-0,2kg täpsusega, siis on tundlikkus ainult kasuks vast 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kahjuks need kaalud on nii tundlikud.

Mitte kahjuks, vaid õnneks! Kui ise tahame, et see seadeldis näitaks täisinimese kaalu 0,1-0,2kg täpsusega, siis on tundlikkus ainult kasuks vast 😉

Tundlikud väliste elementide suhtes. Kaalu näitamine on suhteline ja mitte alati õige, olenevalt missugune on põrand, kas on tolm kaalu all, vaip põrandal, plaaditud põrand, patareid, jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tarkurid.

No ega see just tark ka ei paista, et pigem tuled selle peale, et perekoolist küsida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tarkurid.

No ega see just tark ka ei paista, et pigem tuled selle peale, et perekoolist küsida.

Mine pekki norija!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähe sellest, et tahavad kõva ja loodis alust, ka temperatuur mõjub. Kui mu kaal seisab jahedas nurgas riiuli all, siis pean ta talviti enne keskpõrandale soojenema tooma. Ega neis kümnendike näitudes siis ka kindel saa olla (ja ega need eriti olulised ole kah).

Please wait...
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Esileht Kodunurk Kaal peksab segast?