Esileht Beebi ja mitmikud Kaal seisab ?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Kaal seisab ?

Postitas:

Kas kellelgi veel nii, et laps kaalus ühe kuuga juurde võtnud vaid kahekohalise numbri? Meil oli vaid 10 g juurde võtnud( aga enne arsti me sõime ka ) seega ta pm ei olnudki juurde võtnud.
Jutt käib siis just üheksa kuusest lapsest. Sòöb kõike. Iga päeva annan juurviljapüreed kas siis sea või kanalihaga(2 korda päevas, portsjon pole ka väike), siis teen talle putrusid ja vahepalaks annan salvesti smuutisid, teisi toite mateen kõiki ise ainult magusat ostan.Rp saab ka. Muidugi seda rp pole niipalju kui alguskuudel oli, aga ikka on ja annan:)
Kuidas ta siis kûll juurde ei olnud võtnud ????
Kaalus 8.5 kg.
Arst arvas et hammastest, sest sellel kuul tulid tal 2 ûlemist hammast.
No ma ei tea.
Andke teada kellel ka sarnane kogemus olemas ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:54; 14.12 10:58; 17.12 14:43; 13.02 12:15; 13.02 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil jäi kaal seisma 10-kuuselt ja tõusma hakkas alles 1.5 aastaselt. Muideks selles vanuses ta veel oluliselt ringi ei jooksnud, hakkas käima alles 1a3kuuselt.

Kui muud asjad siiski kasvavad(pikkus ja pea üm) järgmiste kuudega siis pole midagi imelikku.
Kui üks kuu kaalu juures pole, ei ole midagi valesti.
Mingis vanuses jääbki kaalutõus tahaplaanile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 07:31; 13.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.
Jaa, pikkust oli juurde tulnud 3 cm. Rahmeldab mis hirmus, tõuseb iga asja najale püsti ja roomab ja kãputab tubadest tubadesse. Perearst käskiaki nuud 2 ndl pärast kaaluma tulla. Selline tunne tekib et mida ma talle küll pean süûa andma et kaal tõuseks, et 2 ndl pärast oleks arsti juurea mingi lisanumbrid

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:54; 14.12 10:58; 17.12 14:43; 13.02 12:15; 13.02 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juurviljapüreedes on väga nirult kaloreid. Pane võid või õli sekka. Üldiselt terved normaalsed lapsed kontrollivad oma söömist ise, st organism peab ise teadma, et kui rohkem rahmeldab,peab ka rohkem sööma. Kas ta süüa küsida oskab? Proovi anda kaloririkkaid toite. Selle peale võib ta otsustada, et tahab väiksemat kogust või harvemini süüa, sest kõht on kauem täis. Siis see tähendabki, et ta ise teab, palju tal vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkasin kartulit andma ja tõsti pûsib kauem kõhus. Varem ei andnud ûldse kartulit, vaid tegin lillkapsast või brokkolist või tsukiinist vms püreed. Tõesti need seedisid nii kiiresti läbi aga kartul-lihaga püsib pikka aega kôhus. Nädalaga sai juurde 200g juba .

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:54; 14.12 10:58; 17.12 14:43; 13.02 12:15; 13.02 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

OLEN TEEMAALGATAJA
Detsembris siis tuli juurde 10 grammi
Jaanuaris 700grammi
Ja nüüd veebruaris jälle täpselt 10 grammi. Kuidas see võimalik on.
Annan talle kõike. Lihasid, putrusid, magusaid püreesid, kohupiima, köögivilju. Teen kõik toidud toidud ise, mis hõlmavad lihasid ja köögivilju.
Muidugi pikkust tuli 2.5 cm. Ja no hetkeks ta 11.5 kuud vana, ta nii aktiivne.
Igale toidule panen sisse ka võid veits. Sellepärast ilmselt ta eelmine kuugi võttos juurde nii palju.
Ma ei oska või ei tea enam mida siis talle süüa anda mis tõstaks kaalu. Perearst tahtis 2 ndl pärast kaalunr jälle teada. Sellibe tunne tekibki , mida ma talle andma pean

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:54; 14.12 10:58; 17.12 14:43; 13.02 12:15; 13.02 17:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köögiviljapüreesse õli või võid, II toidukorraks iga päev puder ja samuti või või õliga, III kord kas uus köögivili või puder või puuviljapüree.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

OLEN TEEMAALGATAJA

Detsembris siis tuli juurde 10 grammi

Jaanuaris 700grammi

Ja nüüd veebruaris jälle täpselt 10 grammi. Kuidas see võimalik on.

Annan talle kõike. Lihasid, putrusid, magusaid püreesid, kohupiima, köögivilju. Teen kõik toidud toidud ise, mis hõlmavad lihasid ja köögivilju.

Muidugi pikkust tuli 2.5 cm. Ja no hetkeks ta 11.5 kuud vana, ta nii aktiivne.

Igale toidule panen sisse ka võid veits. Sellepärast ilmselt ta eelmine kuugi võttos juurde nii palju.

Ma ei oska või ei tea enam mida siis talle süüa anda mis tõstaks kaalu. Perearst tahtis 2 ndl pärast kaalunr jälle teada. Sellibe tunne tekibki , mida ma talle andma pean

Ära tee välja. Millegipärast perearstid kipuvad näpuga mööda graafikuid ja kasvukõveraid järge ajama.
Iga ema ja ka tegelikult loogiliselt mõtlev arst teab, et iga kuu ei pea laps ilmtingimata kg kaupa juurde võtam. Eriti, kui on juba aktiivne ja peaaegu aastane.
Mõned lapsed ongi väiksema kaaluga ja kasvavad hiljem järgi.

Kui söögiisu on lapsel normaalne, siis midagi kaalu kasvatavat, ekstra mina küll vägisis toppima ei hakkaks, arvaku see arst mis tahes.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.12 07:31; 13.02 12:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ongi sellises vanuses, et enam nii kiiresti ja püsivalt juurde ei võta. Mul üks poiss võttis vanuses 11k-1a5k juurde 1kg ja mitte kaugeltki ühtlaselt, tagasiminekuid ja hüppeid oli sinna-tänna. Teisel tuli see kaalu aeglustumine veel varem (oli hästi aktiivne). Nii et rahu, ainult rahu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen
Tänan mõistva suhtumise eest:)
Kohe kergem hakkas 🙂
Mul laps muidu 11kuud sai just, 9.2kg 75.5 cm
Ma ei saagi aru mis see perearst tahaks et 10 kg oleks või ?
Fbst vaadates oma kuu beebisid kes samal ajal sündinud, paljudbon isegi 1.5 kg kergemad minuomast

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.12 21:54; 14.12 10:58; 17.12 14:43; 13.02 12:15; 13.02 17:17;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaal seisab ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.