Esileht Ajaviite- ja muud jutud kaal seisab

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: kaal seisab

Postitas:
Kägu

vist kaalulangetajatele tuttav probleem: projekti alguses esimesed paar nädalat kaal langeb kenasti ja siis jääb seisma, kuigi toitumine korrigeeritud. küsingi lihtsalt kogemusi, et kui kaua see pull teil kestnud on? kuuldavasti ükskord hakkab ikka jälle langema, aga just huvitab, et kui pikk see seisak kellelgi on olnud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: kaal seisab

Minul langeb kaal üle nädala! 🙂 Üks nädal seisab ja teine nädal langeb! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul ka seisab juba ligi nädala. ise olen nii-nii korralik … toitumine kontrolli all ja liigun palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen paar aastat tagasi kaalujälgijate rühmas edukalt 10 kg langetanud ja seal räägiti, et 90% juhtudel tuleneb see kaaluseisak paar nädalat pärast alustamist puhtalt sellest, et kaalulangetaja hakkab lõdvalt võtma. Vaatab, et \”läheb küll\” ja ei jälgi end enam nii hoolikalt nagu alguses. Hoidsin seda juttu kõrva taga ja minul läks see 10 kg ühe jutiga, kõik see aeg olin ülimalt hoolikas ja mingit seisakut ei tekkinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga figuurisõprades räägiti ka platoodest, mis peaaegu igalühel tekivad mingil hetkel. Keha lihtsalt harjub väiksema kaloraaziga, see ei kesta igavesti, kui nüüd alla ei anna ja käega ei löö, vaid ikka sööd omale määratud normi, siis varsti hakkab jälle kaalulangus pihta.
Teine asi on, et äkki peaks kaloraa¸i vähendama, kui su kehakaal vähenenud juba on. Siis sa ei vaja enam nii palju kaloreid, nagu tugevalt ülekaalulisena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et mõnel on aidanud keha \”üles raputada\” hoopis vabalt võetud päev ja pärast ühel päeval natuke rohkem söömist on kaal jälle langema hakanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, mul jäi ka seisma, aga ma ei andnud alla, läksin trenni ja vaat lihasmassi kasvades hakkas kaal päris ootamatult uuesti kukkuma, siis ma seda enam ei lootnudki, mitmekuine vaheaeg oli. Lihas on ju suur kalorikulutaja :-D. Järjekindlus on VÕTI!

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud kaal seisab

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.