Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Kaal väheneb

Postitas:

Käimas 18-s nädal. Kui alguses kaal ilusti tõusis, siis viimasel nädalal langeb 200 g kaupa päevas. Muidu tervis hea, kuskilt ei valuta ja söön nagu tavaliselt- siis kui kõht tühjaks läheb :).
Arsti juurde aeg alles 2 ndl pärast. On kelkelgi veel niimoodi olnud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 08:13; 13.10 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk ikka tasuks teha kiirvisiit arstile? Kui endal aeg alles paari nädala pärast, siis netis peaks minudoc.ee kaudu väga ruttu jutule saama et oma muret kurta.

Vast kõik korras

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu jaoks okei, sest olin ise samas seisus. Algkaalu sain alles peale 24-26+ nädalat, ei mäleta enam, enne seda kaal langes või seisis. Sõin nagu ikka, aga kaal lihtsalt ei tulnud. Alguses polnud magusaisu ka üldse, mis kaalu tõstaks ja töö oli füüsiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa just täielikus alakaalus ei ole üldjoonts, siis ma küll ei muretseks.
Mul rasedus samal maal ja esimesed algkaalule lisandunud 500 grammi sain alles nüüd viimasel nädalal. Nagu viimatine kommenteerija, nii ka mina võtsin alguses natuke alla ja siis hakkas kaal vaikselt algkaalule lähenema. Ei ole iiveldanud ega oksendanud ja toitunud olen normaalselt.
Olen keskmises kaalus, kuid küllap siis oli, kust natuke alla võtta. Laps ise ju praegu väike ja kaal ei peagi väga palju tõusma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik oleneb algkaalust. Ja 200g nädalas pole veel nö suur probleem
Ise jäin viimast ootama räiges ülekaalus(110kg). Sünnitama läksin 102kg. Vahepeal madalaim oli 98kg.
Peale sünnitust 90 ja peale rinnaga toimist aasta hiljem 78????
Ämmakas ei muretsenud, oli rahul muga ja laps kasvas ilusti(4kg ja 55cm).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Tänud vastuste eest, rahustasite maha. Olen täitsa normkaalu alumises osas. Täna oli õnneks kaal sama mis eile, seega ei vähenenud enam. Kuna enesetunne ok ja söögiisu on ka gea, siis loodan et kõik ok ja ootan korralise arstiaja ära 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 08:13; 13.10 14:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei ole Sul muretsemiseks põhjust. Esimese lapsega hakkas samuti mingi hetk kaal langema. Arst ütles, et lapsel ei ole millestki puudus, saab kõik vajalikud toitained. Võtsin enda kaalust alla. Kuigi ülekaalu polnud. Olin 55 kg. Käed ja jalad läksid hästi peenikeseks. Laps sündis 3,6 kg. Nüüd teine rasedus 24 nädalat. Kaalu juurde tulnud 4 kg. Kaal kõigub samuti. Viimase 3 päevaga on langenud 600 g. Ju hakkan jälle enda kaalu kaotama. Hetkel 58,2 kg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.