Esileht Väikelaps Kaal

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kaal

Postitas:

Kuidas teil oli? Kas kaal langes imetamise ajal või peale imetamist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 19:48; 16.12 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal langes peale rasedust, imetamise ajal ega peale imetamist ei langenud midagi enam

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamisega kadus 7 kg. Imetamise lõppedes lisandus 9 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimased kilod läksid alles siis, kui imetamise lõpetasin (laps oli siis 11-kuune). Imetamise ajal nägin vaeva, et kaal ei tõuseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise ajal kaal püsis sünnitusjärgsel numbril, ei läinud alla ega üles. Peale imetamise lõppu tuli lühikese aja jooksul umbes 10 kg juurde ja need lahkuvad väga visalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imetamise ajal ei võtnud vähemalt juurde (arvestades, et sõin hulle koguseid megakaloraazilisi asju 😛 lihtsalt jäle nälg oli kogu aeg, öösiti käisin külmkapi kallal), imetamise lõppedes (1,5a) pidasin veelgi piiri ja loobusin väga rasvastest asjadest, võiks veel kaotada 4-5kg, siis oleks väga heas vormis (raseduseelne miinus veel veidi).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma hakkasin kohe siis kaalust alla võtma kui rasedaks jäin. kaks kuud pärast sünnitust olin täitsa kõrend (ainult rinnad olid suured) kui praegu pildi pealt vaadata. siis imetamise ajal võtsin vahepeal natuke juurde ja olin no selline keskmine. siis vahepeal, imetamise ajal, oli suvi ja ma tegin hääästi pikki jalutamisretki, siis võtsin jälle alla. Nüüd talvel (enam ei imeta aga sellest nagu ei sõltu midagi) vist võtan jälle paar kilokest juurde, sest ei liigu eriti.

Üldiselt ma olen kogu aeg kaalunud mingi 58 kg, stabiilselt, viimase paarikümne aasta lõikes. 56-58. Enne rasedust olin aa kõvasti juurde võtnud, siis olin aastakene lausa 67. Pärast sünnitust olin 54-55 (ma olen 164 cm pikk). nii et väga paks või täitsa anorektiline pole küll kunagi olnud, aga see 54 oli nagu liiga vähe. ja see 67 oli nagu liiga palju. raseduse lõpus kaalusin 70 kg. Praegu olen jälle 58.

sõltub isust ja liikumisest. raseduse ajal mul ei olnud söögiisu üldse (ei oksendanud). sõin niiüalju kui mõistusega arvestasin, et peaks, võtsin vitamiine juurde. Aga pmt oleks võind ka söömata olla. pärast sünnitust siis jälle ei olnud aega süüa/süüa teha siistoitusin peamiselt jogurtist ja banaanidest… aga enne rasedaks jäämist – siis muudkui jõin õlut ja veini, sõin seapraadi, muffineid tegin üle päeva… 😀 laps oli hea dieediprojekt. naturaalne, ei mingit erilist pingutust 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla võtsin imetamise ajal umbes 10 kg, aga pidasin nö. dieeti, sest lapsel tuli allergia. Esialgu ei julgenud midagi piirata söögis, sest kartsin, et piim kaob (laps oli 5 kuune)- ei kadunud, siiamaani (1 a 7 kuune) annan rinda. Dieet oli lihtne, kõik piima ja nisutooted jäid menüüst välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene suurem kaalulangus oli kohe peale sünnitust, imetamisega polnud seal miskit pistmist. Järgmine suurem kaalulangus oli, kui laps oli juba 6-kuune, aga siis mitte nii järsult nagu peale sünnitust, vaid 4-5 kuuga läks 7 kg. Eks ma natuke korrigeerisin oma söömist ka, otseselt seda dieediks ei saanud pidada, aga ütleme nii, et lõpetasin meeletu õgimise 😀 Aga ma siiski usun, et rohkem oli seos lihtsalt, et mingid hormoonid loksusid paika, mis mul juba enne rasedust olid natuke paigast ära. Nimelt võisin terve elu süüa, mida soovinja palju soovin, ikka olin sale, aga alates umb 28. eluaastast see muutus 😀 Ja arvestades, et ma ikka söön ilmselt rohkem kaloreid, kui mingi dieet eeldaks, siis usun, et pigem mu varasem seedimine on taastunud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama seis, mis “Kägu | 10.12.2015 22:10” kirjutas. Imetamisest möödas juba pool aastat, aga need 10 lisakilo on väga-väga visad kaduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suurem osa raseduskilodest (üle 20 kg!) jäi haiglasse ja kadus esimese kuuga (u 15kg), sealt edasi langes kaal vähehaaval. Sõin mida tahtsin, aga käisin ka pikkadel jalutuskäikudel. Siis ma enam ei kaalunud ka niiväga ennast, aga enne lapse aastaseks saamist olin jälle normkaalus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin 5 kuud tagasi ja viimased kilod ei taha kuidagi ära minna. Kurvaks teeb 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 19:48; 16.12 20:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kilod hakkasid kohe peale sünnitust minema. hetkel laps kohe aastane ja ikka veel imetan päris tihedalt, sünnituseelsest kaalust -8kg. kui ma megapalju ei sööks (eriti magusat), siis langeks kaal vist edasi, aga selliste koguste juures ei ole võimalik lihtsalt 🙂 kõht on kogu aeg niiii tühi. eelmise lapsega kaotasin ka imetades väga palju kaalu ja peale lõpetamist võtsin umbes 20 kg juurde. ei julgegi selle lapsega imetamist lõpetada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõlema lapsega alguses imetamise ajal kaal püsis. Ja siis kui hakkasin lisatoitu lisaks andma hakkas kaal väga kiiresti langema. Tagantjärele tundub, et selle lisatoidu andmisega kaasnes tohutu pingelangus. Rinnapiim ei olnud enam ainus võimalik variant ja ma ei pidanud enam sööma tohutuid koguseid selleks, et “piima toota”.
Oma elu parima vormi saavutasin siis kui lapsed olid kuskil 8-9-kuused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kaalusin enne esimest last oma 174cm pikkuse juures 65kg, olin sale, aga mitte just kondine. Rasedusega kogunes 15kg ehk siis sünnitama minnes olin 80kg. Kui laps oli poole aastane, siis kaalusin vaid 57kg. Kaal püsis sellisena ja süüa sain nii palju kui tahtsin ja mida tahtsin. Esimese lapse aastaseks saades jäin teist last ootama, kaalu kogunes 17kg ja sünnitama minnes olin 74kg ja lapse 4-kuuseks saades taas 57 peal tagasi. Kaal püsis ilusti seal 2,5 aastat ja siis hakkas tasapisi tõusma, nii et hetkel kui noorem laps on 3,5a, siis on minu kaal tõusnud 57-lt 62kg peale. Imetamine väga suurt rolli ei mänginud, sest esimene laps sai rinda 10 kuud ja teine vaid 2 kuud, aga kaal langes ikka ilusti tagasi. Nüüd siin juba viskan nalja, et kui tahan jälle kondiseks saada, siis tuleks kolmas laps teha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin rasedusega üle 20 kg juurde. Sünnitusmajja jäi ainult u 7 kg või nii. Imetasin peaaegu aasta. Kaal ei langenud sellest üldse. Sõin vist liiga palju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast teist sünnitust hakkasin kohe imetama ja võtsin alla 20kg (vähem kui aastaga), kaalusin seega vähem kui enne esimest rasedust. Viimati kaalusin nii vähe, kui olin 16-aastane.

Lapsuke hetkel 1a1k, imetan veel 2 korda päevas ainult ühest rinnast, mõned lonksud saab (loobus teisest rinnast veel enne aastaseks saamist). Polegi ammu kaalunud, ei tea, mis praegu kaalun. Kaal ei ole minu jaoks oluline! Kaalun ennast väga harva.

Olgu öeldud, et söön PALJU, olen alati söönud palju, toitumist ei piira. Söön magusat, rasvast, saiakesi, liha, jäätist jne – kõike! Asi lihtsalt geneetikas! Trenni ei tee ja pole kunagi teinud. Kehamassiindeks on 18 praegu. Võiks vabal 20 olla, vahet poleks. Ikka oleksin rõõmus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedusega võtsin juurde 8kg ja see ülekaal jäi sünnitushaiglasse. Lapsega koju tulles kaalusin 300g vähem kui rasedusega arvele võtma minnes ja olen samas kaalus juba mitu aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Kaal

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.