Esileht Ilu ja tervis Kaalu alandamine hakkab vaimsele tervisele.

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Kaalu alandamine hakkab vaimsele tervisele.

Postitas:

mind ehmatas ka pere tavaline söömine-pizzad, krõpsud, jäätis,hamburger,mahl. ja kräsupeakook keset nädalat?? miks?
miks ei võiks pere süüa kana, kala ,juurikaid? täiesti normaalne toitumine ju?
no ja 177 pikkust ja 84 kg on natuke palju, mitte väga. ise olen pikk 167 ja kaalusin 83 kg , kui neid pilte praegu vaatan, siis polnudki ma väga hull. hetkel kaalun rohkem , kui 83.
alandan ka kaalu, võtsin abiks L- karnitiini ja spirulina. valin, mida söön , aga hullult ennast ei piira, midagi head peab kord nädalas ikka olema. kaal alaneb ja ei ole sellist hullu söögiisu nagu varem. äkki tänu spirulinale? ma ei tea. igal juhul olen ma eluga rahul ja õnnelik.
söön sedasama sööki, mis perele teen. kana , kala ,liha,riis köögiviljadega,kartulid.ja ei hakka vaimsele tervisele. lisaks luban omale ka veini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, miks sa perele ei tee sama toitu, mida ise sööksid? Justnimelt kana, kala, aedviljad. Lapsed ja mees peaksid ju samuti tervislikult sööma.
Kes ostab koju kräsupeakooki? Mees. Miks? Kas ta on nats aeglane sul, et ei saa aru, et sa üritad tervislikult toituda? Ja lastele kindlasti ei ole mingit kurat-teab-millega maitsestatud ja säilitusainetest pungil poekooki vaja. Vahest harva kommi ja moosisaia või lusikaga mett pigem. Või teed ise vahest harva kooki. Nt kohupiimaga ja ilma võita jne.
Ma uuendaksin tasapisi kogu pere menüüd ja kui kellelgi on aedvilja üle vingumist, siis laua juurest minema ja istugu ilma. Kehtib ka mehe kohta. Mingu pubisse, kui tahab kartulit, jahu ja rasva süüa.
Ja trenn, trenn, trenn. Korralik trenn vähemalt 3 korda nädalas. Koeraga jalutamine pole mingi koormus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 14:20; 25.04 15:01; 26.04 03:26; 30.04 17:13;
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mind ehmatas ka pere tavaline söömine-pizzad, krõpsud, jäätis,hamburger,mahl. ja kräsupeakook keset nädalat?? miks?
miks ei võiks pere süüa kana, kala ,juurikaid? täiesti normaalne toitumine ju?
no ja 177 pikkust ja 84 kg on natuke palju, mitte väga. ise olen pikk 167 ja kaalusin 83 kg , kui neid pilte praegu vaatan, siis polnudki ma väga hull. hetkel kaalun rohkem , kui 83.
alandan ka kaalu, võtsin abiks L- karnitiini ja spirulina. valin, mida söön , aga hullult ennast ei piira, midagi head peab kord nädalas ikka olema. kaal alaneb ja ei ole sellist hullu söögiisu nagu varem. äkki tänu spirulinale? ma ei tea. igal juhul olen ma eluga rahul ja õnnelik.
söön sedasama sööki, mis perele teen. kana , kala ,liha,riis köögiviljadega,kartulid.ja ei hakka vaimsele tervisele. lisaks luban omale ka veini.[/tsitaat]

Kas pühapäeval söödud kräsupeakook on kuidagi tervislikum? Ma ei saa aru mida siin ehmuda on, kõik hesburgerid on avamisest sulgemiseni inimesi, sh. lastega inimesi täis. Kui kaaluprobleemi ei ole ja hoolimata kõige söömisest ikka pilpad ollakse, siis ei ole ju inimesel motivatsiooni enese piiramiseks. Mu perekond naeraks mu välja kui ma neile neile aurutatud kala (ma olen tegelikult ainus, kes peres kala sööb) ja juurikaid pakuks, ära ilmselt söödaks juurikad mingi kastmega (hapukoore-ket¨upi kaste läheb loosi iga asja peale), aga siis minnakse ja võetakse kapist magusat jogurtit või kohupiima moosiga peale. Ega ma ju keelata ei saa kedagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 18:16; 23.04 19:20; 23.04 20:20; 24.04 15:50; 24.04 16:21; 25.04 14:21; 25.04 23:02;
Postitas:

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mu perekond naeraks mu välja kui ma neile neile aurutatud kala (ma olen tegelikult ainus, kes peres kala sööb) ja juurikaid pakuks, ära ilmselt söödaks juurikad mingi kastmega (hapukoore-ket¨upi kaste läheb loosi iga asja peale), aga siis minnakse ja võetakse kapist magusat jogurtit või kohupiima moosiga peale. Ega ma ju keelata ei saa kedagi.[/tsitaat]Ma ei oska selle jutu peale mdagi öelda. Elage siis endistviisi edasi, ja varsti vaata ja imetle, kuidas su lapsed ka ülekaalulised on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.04 14:20; 25.04 15:01; 26.04 03:26; 30.04 17:13;
Postitas:

Kahjuks minu mees on ka selline, kes magusata läbi ei saa ja mind ajab väga vihale, kui ta seda peaaegu iga päev ostab ja minu nähes sööb. Tema arust pole probleemi, sest ta mulle ju ei osta. Ise on ta 185cm ja 70 kilo.

Saan teemaalgatajast väga hästi aru, sest mind ei piina mitte näljatunne, vaid just see mõte, et miks krdi pärast pean ma kogu aeg nuputama ja arvestama, mida ma võin süüa, selle asemel, et elada toidule mõtlemata, nagu teised.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ma ei oska selle jutu peale mdagi öelda. Elage siis endistviisi edasi, ja varsti vaata ja imetle, kuidas su lapsed ka ülekaalulised on.[/tsitaat]

No ma ei tea, lapsed on 15 ja 9, ei ole ülekaalulised, vanem laps kaalub 173cm juures 52 kilo, sama nooremaga. Mõlemad mehesse ja mehe suguvõsasse: pikad, peenikesed, ülikiire ainevahetusega. Vanema lapse puhul arvas arst, kui ta 5-aastane oli, et ma näljutan teda. Ma ütlen, et kui probleemi pole, siis inimesed ju ei piira ennast. Ma sööks ka reedeti burgerit ja võtaks peoga kommi laualt jne, aga ma ei saa: kaal tõuseb 10-12x kiiremini kui langeb. 1 libastunud päev tähendab 2 nädalat pingutamist ja treenimist.

St. ma kahtlustan, et sul on toitumishäire ja seda ütlen mina, ilmselgelt psüühiliste häiretega juba toidu osas. 😀

Kusjuures ma mingis mõttes hea meelega näeks, et mehel-lastel ka kaal tõusma hakkaks. Tapke nüüd maha või miinustage. Siis saaks perega koos muudatusi teha. Koos salatit ja kana-veiseliha pugida ja ei oleks seda jäätist ja kõike muud… Praegu on nii, et ma jauran tervislikust toitumisest ja lapsed vaatavad ja mugivad küpsist kõrvale ja naeravad mind. Mees peab mul 4000-4500kcal päevas sööma, et kaalu säilitada: kui sööb alla 2000kcal, siis hakkab kaal langema. Kui me kohtusime, siis ta oli 65kg ja ligi 190cm mehe puhul on see silmaga nähtavalt liiga vähe, täielik \”The Machinist\” efekt oli.

Mõned on aru saanud, mis mind siin vaevab (mu mees on siiski üle 30 ja ise otsustab, mida sööb, lapsi ma ka piirama ei hakka, kui vajadust pole, lapsepõlv ongi pannkook moosiga ja vahukomm lõkke kohal…). See ongi see, et ma tunnen, et mind on \”ülevalt poolt\” kuidagi karistatud, teised söövad ja teevad 1-2 korda nädalas heal juhul midagi füüsilist ja on vormis ja saledad, mina pean rapsima nagu meele kaotanu, et lihtsalt üritada normaalne olla. See tundub kuidagi naeruväärselt ebaõiglane ja väljavaade, et järgmised 50 aastat tulebki veeta iga ampsu kaaludes… Kohati on mõte, et pigem oleks paks ja terve mõistusega või lõpetaks selle jama üldse ära, lõplikult, ilmselgelt on elul midagi minu vastu, kui ma olen määratud paksu ja kroonilise haigena elama…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 23.04 18:16; 23.04 19:20; 23.04 20:20; 24.04 15:50; 24.04 16:21; 25.04 14:21; 25.04 23:02;
Postitas:

Mulle tundub, et sulle ei ole siiani kohale jôudnud, et toitumist tuleks jälgida just tervislikkuse môttes, mitte kaloraa¸i môttes. Kui sa tôsimeeli endiselt unistad, et saaks reedeti burksi süüa, siis on sul oma môtlemise korrastamises veel pikk tee minna.
Samuti lapsed. Su ainus argument on, et aga nad ei ole paksud. Aga miks te ostate oma lastele ohjeldamatult küpsiseid ja komme? Mida head nende kasvav organism sealt saab? Tühjad kalorid ja suhkur. Täiesti môttetu ja vastutustundetu.
Ja see sinu jutt treenimisest on pehmelt öeldes naeruväärne. Sa vist ei ole kunagi trennis käinud. Koerajalutamine ja teleka ees kätekõverduste tegemine ei ole \”meeletu trenn\”. Ära kujuta endale ette.

0
0
Please wait...

Mõned on aru saanud, mis mind siin vaevab (mu mees on siiski üle 30 ja ise otsustab, mida sööb, lapsi ma ka piirama ei hakka, kui vajadust pole, lapsepõlv ongi pannkook moosiga ja vahukomm lõkke kohal…). See ongi see, et ma tunnen, et mind on \”ülevalt poolt\” kuidagi karistatud, teised söövad ja teevad 1-2 korda nädalas heal juhul midagi füüsilist ja on vormis ja saledad, mina pean rapsima nagu meele kaotanu, et lihtsalt üritada normaalne olla. [/tsitaat]

Siin ongi su suurim probleem, mis tegelikult ongi peamine põhjus, miks su keha kaalust lahti ei lase-
sa ise tunned, et see on karistus. Mitte teene, mille sa oma kehale teed.
Ja just see karistuse tunne tekitab sinus stressi ja stress omakorda hoiab kaalu kinni.
Kaalulangus algab peast. Sa pead aru saama, miks sa sööd ja miks sa midagi sööd. Ning alates sellest hetkest hakkab kõik ülesmäge minema.
Praegu sa nutad taga mingeid vahukomme ja kräsupeakooke, kuid sa ei ole enda jaoks selgeks teinud, et need ei anna absoluutselt mitte midagi head sinu kehale. Parem söö valku, kasulikke rasvu, kiudaineid. Ja su keha tänab sind.
Mitte et pugid kausitäie hapukoore ja shokolaadiga segatud keeksitükke ja pead selle pläga siis kõik läbi oma seedekulgla laskma.
Kuid jah, niikaua kui sul see pirn põlema pole löönud, pole ka midagi rohkem soovitada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 06:41; 24.04 10:05; 24.04 15:26; 24.04 16:48; 26.04 06:59; 30.04 14:34;
Postitas:

Lastele kujundavad toitumisharjumusi nende vanemad, tavaliselt eelkõige ema. See, et sinu lapsed on harjunud sööma rasvast ja kaloririkast toitu, tähendab järelikult sinu valikut ja tõenäoliselt oled sa senini seda kõike nendega kaasa söönud – nii muidugi kaal tõuseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 13:53; 26.04 07:43; 26.04 12:45;
Postitas:

see tervisliku toitumise teema on mingi uus moehaigus, ise kannatan ka selle all. Kes sõi 20 a tagasi kanafileed wokitud juurviljadega? Kas siis keegi vaatas, et saaks ikka piisavalt häid rasvu vmt. Et sai ja keeduvorst on oi kui pahad? Kas siis oldi paksemad? Mul vanematel oli alati(on siiani) küpsise ja kommikauss laual ja mitte ilu pärast. Minu kodus ei ole, ma ei saa lubada seda endale lihtsalt, olenemata kujundatud toitumisharjumistest.
Ma ei usu ka, et teemalagataja ülejäänud pere AINULT jäätist ja kommi söövad, nad saavad seda lihtsalt noormaalsele toidule lisaks süüa.
Pole midagi kummalist, et inimene tahab reedeti midagi head süüa ja on ka loomulik, et ta ei taha terve ülejäänud nädala selle eest lõivu maksta. Jah, ongi osasid karistatud, nii lihtsalt on.

0
0
Please wait...
Postitas:

Mina saan tervisliku toitumise teemast ikka aru küll, pole see mingisugune moehaigus ega trend. See on elustiil tänapäeval, muudmoodi ei saaks. Pinget on enam, energiat kulub rohkem, keha peab sellele kõigele vastu pidama ja terve olema. Ja see ei seisne selles, et terve nädala nälgid ja lubad kord nädalas head ja paremat. Ehk minu loogika järgi laastatakse keha hoopis sellisel moel palju enam ja ta jääbki ¨hoki seisundisse (kui liialdadakse enamgi veel toiduga, siis keha piltlikult öeldes ummistub). Luba endale iga päev killuke magusat kui isu on, tee seda aga hommikul. Söö jäätist kui soovid, aga mitte seda uut trendikat kaloririkast jäätist sealt Solarisest, vaid ¨erbetti. Kõike mõistlikkuse piires. See dieet, millega alustasid, tee kohe enda jaoks kergemaks ning võta see hoopis oma uueks elustiiliks. Keegi meist ei saa sinuga jagada seda head tunnet, mis tekib siis kui riided suuremaks jäävad, kui nahk muutub säravamaks, energiat jagub hilisööni askeldades, uni on sügav ja hea…aga usu, see on imeline. Need karmid dieedid ja paastumised kohe kindlasti ei vii selle soovitud eesmärgini.
Et saaksid teha toitumises korrektuure, siis oma tuttava näitel tean, et Figuurisõbrad on suurepärane koht selleks…inimene kahanes poole aastaga enam kui 20 kilo. Ta tunneb end imeliselt, olgu mainitud, et temal on väga tugev kilpnäärme alatalitlus.

0
0
Please wait...
Postitas:

[small]metsasusi kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kes sõi 20 a tagasi kanafileed wokitud juurviljadega? [/tsitaat]

20 aastat tagasi ei olnud poodides sellist kartulikrõpsude, snäkkide ja maiuste valikut nagu tänapäeval. Müüdi tavalist toitu, sest toitu oli vaja elus püsimiseks, mitte nautimiseks. Vorst sisaldas liha ja pühapäeviti ei einestatud McDonaldsis.

Ei olnud ka massiliselt arvuteid ja internetti, telekast ei jooksnud ööpäevaringselt põnevad saated. Ei olnud tavaks istuda terve õhtu diivanil, juua kõrvale veini ja mugida parimaid juuste. Juust käis võileiva peale, mitte eraldi snäkiks.

Inimesed liikusid palju rohkem ja lapsed mängisid õues, tuppa jõudsid alles siis kui hämarduma hakkas.

Elustiil ja võimalused olid täiesti teised. Praegu toob siin keegi välja, et käib õhtul koeraga jalutamas ja peab seda ka juba treeninguks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 13:53; 26.04 07:43; 26.04 12:45;
Postitas:

[tsitaat] [small]metsasusi kirjutas:[/small]

20 aastat tagasi ei olnud poodides sellist kartulikrõpsude, snäkkide ja maiuste valikut nagu tänapäeval. Müüdi tavalist toitu, sest toitu oli vaja elus püsimiseks, mitte nautimiseks. Vorst sisaldas liha ja pühapäeviti ei einestatud McDonaldsis.

Ei olnud ka massiliselt arvuteid ja internetti, telekast ei jooksnud ööpäevaringselt põnevad saated. Ei olnud tavaks istuda terve õhtu diivanil, juua kõrvale veini ja mugida parimaid juuste. Juust käis võileiva peale, mitte eraldi snäkiks.

Inimesed liikusid palju rohkem ja lapsed mängisid õues, tuppa jõudsid alles siis kui hämarduma hakkas.

Elustiil ja võimalused olid täiesti teised. Praegu toob siin keegi välja, et käib õhtul koeraga jalutamas ja peab seda ka juba treeninguks.[/tsitaat]

Ja kui paljudel ikka oli neid autosid peres – hea kui üks, enamasti ikka mitte ühtegi. Kônniti bussi peale, bussi pealt tööle, poodi, trepist üles jne. Palju rohkem oli liikumist iga päev vôrreldes autoga tööle-kooli-koju-poodi sôitmisega.

Kui teemaalgataja teeks kolm korda nädalas arvestatavat trenni siis ei peaks iga süsivesikut ka paanilise hirmuga arvel pidama. Kui koeraga käidaks jooksmas siis oleks see trenn, kui koera jalutatakse ühest postist teiseni siis see pole trenn.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.04 02:09; 24.04 22:22; 26.04 14:34;
Postitas:

Siin ongi su suurim probleem, mis tegelikult ongi peamine põhjus, miks su keha kaalust lahti ei lase-
sa ise tunned, et see on karistus. Mitte teene, mille sa oma kehale teed.
Ja just see karistuse tunne tekitab sinus stressi ja stress omakorda hoiab kaalu kinni.
Kaalulangus algab peast. Sa pead aru saama, miks sa sööd ja miks sa midagi sööd. Ning alates sellest hetkest hakkab kõik ülesmäge minema.
Praegu sa nutad taga mingeid vahukomme ja kräsupeakooke, kuid sa ei ole enda jaoks selgeks teinud, et need ei anna absoluutselt mitte midagi head sinu kehale. Parem söö valku, kasulikke rasvu, kiudaineid. Ja su keha tänab sind.
Mitte et pugid kausitäie hapukoore ja shokolaadiga segatud keeksitükke ja pead selle pläga siis kõik läbi oma seedekulgla laskma.
Kuid jah, niikaua kui sul see pirn põlema pole löönud, pole ka midagi rohkem soovitada.[/tsitaat]

Jah, me kõik teame, millised söögid on kasulikud ja millised mitte. Müts maha nende ees, kes valivadki endale ja oma lastele sööke ainult kasulikkuse järgi. Samas, maitseelamuse pakuvad sageli just need söögid, mis sisaldavad suhkrut ja/või rasva. Olegm ausad, rasvatu jogurt pole pooltki nii hea kui koorejogurt. Sama juustudega. Nisujahutooted — saiad, pirukad, koogid, pasta –on ju tegelikult enamuses väga-väga hea maitsega, seda eitada ei saa. Sellepärast neid ongi läbi aegade pidupäevadel söödud (probleemid tulevad sellest, et tänapäeval on nad paraku kättesaadavad ka argipäevadel)

Nii et ma ei saa selle \”kaalulangetamine algab peast\” jutuga kaasa minna kahjuks. Olen küll ligi 10 kg alla saanud 4 kuuga, aga piirangute ja distsipliiniga, mitte nii, et mõte rasvasest toidust tekitaks vastumeelsust ja roheline salat oleks ühtäkki ääretult ahvatlev. Ei suuda niimoodi ennast petta. Saia pole ammu söönud, aga kui kujutan endale ette värsket kuldkollast kuklit — selline soe, pealt veidi kõrbe, seest pehme — siis hakkavad neelud käima küll.

Kui saaks ennast kuidagi panna isutama ainult juurviljade, tailiha ja idude järele, siis oleks ju väga kerge. Või üldse tahtma ainult neid sööke,mis on kasulikud ja vähese kalorsusega. Paraku ortoreksia on minust ikka veel väga kaugel.

Kräsupea kook on väga-väga hea, mis sest (või just sellepärast), et sisaldab palju jahu, suhkrut ja rasva.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 11:13; 24.04 19:22; 30.04 13:11; 30.04 14:41;

Jah, me kõik teame, millised söögid on kasulikud ja millised mitte. Müts maha nende ees, kes valivadki endale ja oma lastele sööke ainult kasulikkuse järgi. Samas, maitseelamuse pakuvad sageli just need söögid, mis sisaldavad suhkrut ja/või rasva. Olegm ausad, rasvatu jogurt pole pooltki nii hea kui koorejogurt. Sama juustudega. Nisujahutooted — saiad, pirukad, koogid, pasta –on ju tegelikult enamuses väga-väga hea maitsega, seda eitada ei saa. Sellepärast neid ongi läbi aegade pidupäevadel söödud (probleemid tulevad sellest, et tänapäeval on nad paraku kättesaadavad ka argipäevadel)

Nii et ma ei saa selle \”kaalulangetamine algab peast\” jutuga kaasa minna kahjuks. Olen küll ligi 10 kg alla saanud 4 kuuga, aga piirangute ja distsipliiniga, mitte nii, et mõte rasvasest toidust tekitaks vastumeelsust ja roheline salat oleks ühtäkki ääretult ahvatlev. Ei suuda niimoodi ennast petta. Saia pole ammu söönud, aga kui kujutan endale ette värsket kuldkollast kuklit — selline soe, pealt veidi kõrbe, seest pehme — siis hakkavad neelud käima küll.

Kui saaks ennast kuidagi panna isutama ainult juurviljade, tailiha ja idude järele, siis oleks ju väga kerge. Või üldse tahtma ainult neid sööke,mis on kasulikud ja vähese kalorsusega. Paraku ortoreksia on minust ikka veel väga kaugel.

Kräsupea kook on väga-väga hea, mis sest (või just sellepärast), et sisaldab palju jahu, suhkrut ja rasva.[/tsitaat]

Juurviljadest, tailihast ja idudest saab teha väga maitsvaid toite. Minu kogemus on näidanud, et selline kookide ja magusa \”nälg\” tuleneb sellest, et organismil on millestki korralikult puudu.
Ja ma olen näiteks absoluutselt vastu sellele, et peaks sööma ainult mingeid light tooteid.
Näiteks kui sa sööd mõnikord jäätist (kasvõi iga õhtu), ostad omale 1 (koore)pulgajäätise ja sööd.
Koguseid on vaja jälgida. Sööd selle 1 pulgaka, mitte 1 pooleliitrise karbi Ben&Jerryt.
Aga loomulikult, eks iga inimene teab ise, mis on talle kõige sobilikum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 24.04 06:41; 24.04 10:05; 24.04 15:26; 24.04 16:48; 26.04 06:59; 30.04 14:34;
Postitas:

Juurviljadest, tailihast ja idudest saab teha väga maitsvaid toite. Minu kogemus on näidanud, et selline kookide ja magusa \”nälg\” tuleneb sellest, et organismil on millestki korralikult puudu.
Ja ma olen näiteks absoluutselt vastu sellele, et peaks sööma ainult mingeid light tooteid.
Näiteks kui sa sööd mõnikord jäätist (kasvõi iga õhtu), ostad omale 1 (koore)pulgajäätise ja sööd.
Koguseid on vaja jälgida. Sööd selle 1 pulgaka, mitte 1 pooleliitrise karbi Ben&Jerryt.
Aga loomulikult, eks iga inimene teab ise, mis on talle kõige sobilikum.
[/tsitaat]

Ma enam-vähem nii teengi. Tõsi, et juurviljadest saab teha maitsvaid sööke. Aga kookide ja magusa nälg jääb. Võib-olla inimesed lihtsalt ongi selles suhtes erinevad, juba laste puhul võib märgata, et mõnes kodus seisab kommikauss laual nädalaid, ja keegi ei võta sealt midagi, ja teises kodus süüakse jalamaid ära kõik kättesaadavad maiustused, ja tuleb puudugi.

Ma tahtsin öelda, et ma ei jõua vist kunagi sellesse staadiumi, et võiksin siiralt öelda \”hähh, ma ei tahagi seda kräsupea kooki, sest see on nii rammus ja ebatervislik\”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 11:13; 24.04 19:22; 30.04 13:11; 30.04 14:41;
Postitas:

Ma tahtsin öelda, et ma ei jõua vist kunagi sellesse staadiumi, et võiksin siiralt öelda \”hähh, ma ei tahagi seda kräsupea kooki, sest see on nii rammus ja ebatervislik\”.[/tsitaat]

Harjumused saavad omaks kahe kuuga!

0
0
Please wait...
Postitas:

[tsitaat]Ma tahtsin öelda, et ma ei jõua vist kunagi sellesse staadiumi, et võiksin siiralt öelda \”hähh, ma ei tahagi seda kräsupea kooki, sest see on nii rammus ja ebatervislik\”.[/tsitaat]Inimesed on erinevad ja kõigile ei pruugi mõjuda, aga mina soovitaksin lugeda, lugeda, lugeda. Toitumise ja tervise kohta. Mida radikaalsem teos, seda parem. Ehmatab päris korralikult igasugu keemiast, suhkrust ja loomsest rasvast eemale.

0
0
Please wait...
Postitas:

Ausalt öeldes ma ei lugenud vahepealseid postitusi, ka esimest ikka, ainult pealkirja. Ja juba see pealkiri vastab iseenese eest. Selge see, et kaalu alandamine hakkab vaimsele tervisele. Nagu igasugune muutus elus, mis vaeva nõuab – alkoholist loobumine, sigarettidest loobumine, abielulahutusest toibumine, lähedase surmaga leppimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 17:15; 30.04 17:17;
Postitas:

Ausalt öeldes ma ei lugenud vahepealseid postitusi, ka esimest mitte, ainult pealkirja.
Ja juba see pealkiri vastab iseenese eest.
Selge see, et kaalu alandamine hakkab vaimsele tervisele. Nagu igasugune muutus elus, mis vaeva nõuab – alkoholist loobumine, sigarettidest loobumine, abielulahutusest toibumine, lähedase surmaga leppimine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 17:15; 30.04 17:17;
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Esileht Ilu ja tervis Kaalu alandamine hakkab vaimsele tervisele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.