Esileht Ilu ja tervis Kaalu alandav ravim

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Kaalu alandav ravim

Postitas:
Kägu

Tere.

Milliste näitude põhjal on arst teile määranud nn kaalu alandavat ravimit? Milline arst määras? Kas on abi olnud? Kas sellega kaasneb ka näiteks psühholoogi juures käimine lisaks? Mida peaks veel teadma?

 

Oodates kogemusi

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://youtu.be/5ExKMFYUZk8?t=1000

Kui neid mõtled, siis kaal tuleb väidetavalt tagasi, kui enam ei võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kaalu langetavad ravimid tekitavad depressiooni.Neid kasutatakse mõnikord enne operatsiooni kui inimene on liialt rasvunud et kiirelt kaalu langetada, et operatsioon edukalt läbi teha.Seega neid ravimeid sulle pigem ei kirjutata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Milliste näitude põhjal on arst teile määranud nn kaalu alandavat ravimit? Milline arst määras? Kas on abi olnud? Kas sellega kaasneb ka näiteks psühholoogi juures käimine lisaks? Mida peaks veel teadma?

Oodates kogemusi

KMI oli 39 ja perearst kirjutas semaglutiidi tabletid (Rybelsus). Ca 3 kuuga olen 15 kilo alla võtnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, siin allpool on 2 semagludiiti puudutavat pikka teemat. Seal on küll keegi tola troll, kes lehekülgede kaupa jõurab, aga kui tema postitused vahele jätta, on seal hulgad kommentaare inimestelt, kes teevad kas süste või võtavad tablette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik kaalu langetavad ravimid tekitavad depressiooni

Semaglutiid küll depressiooni ei tekita, ära aja jama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata, siin allpool on 2 semagludiiti puudutavat pikka teemat. Seal on küll keegi tola troll, kes lehekülgede kaupa jõurab, aga kui tema postitused vahele jätta, on seal hulgad kommentaare inimestelt, kes teevad kas süste või võtavad tablette.

Ära loe neid teemasid, seal on väga palju valeinformatsiooni. Küsi oma küsimused arstilt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No minu kogemus – tegin süste 4 kuud, alla võtsin 5 kilo ja nüüd loobun, sest minu jaoks on liiga kallis. Minu probleem pole söögilaua taga liiga palju söömine vaid näksimine ja seda isu pole süstid mul ära võtnud. Teiseks ei õginud ma ka ennem süste hullumeelselt, püüdsin jälgida toitumiskava, mis näksimise harjumuse tõttu eriti ei õnnestunud. Mu keskmine kaloraaz oli ennem süstidega alustamist juba umbes 1600 kalorit päevas. Kirjutas mulle perearst, KMI oli 29. Ehk siis abi süstidest oli, aga mingiks imevahendiks need minu jaoks ei olnud, ka see 5 kilo läks ennast pidevalt kontrollides, mitte selle tõttu, et isu poleks olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Kaalu alandav ravim