Esileht Ilu ja tervis Kaalu langetama

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Kaalu langetama

Postitas:

Teisest sünnitusest on kolm kuud mõõdas, aga kaalu on imetamisega hoopis juurde tulnud. Selle nädala kaal siis 84kg, pole kunagi mitte rasedana nii palju kaalunud. Alustasin esmaspäevast dieeti, tahtsin uurida et äkki keegi tahab liituda. Loodan jõuluks 75 kg peale saada, ja peale jõule 65 kg peale saada võib olla Märtsiks. Koos oleks ehk lihtsam? Kaks korda nädalas peaks lihtsalt kaalu  siin salvestama.

+5
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Sea eesmärgid ümber. Imetamise ajal pidada dieeti nii, et 2 kuuga 10 kg, on natuke räige. Võta eesmärgiks kuus 2 kg.</p>
Kaalulangust pärsib magamatus ja stress, mis väikese beebi kõrvalt ikka emasid saadab.

Vähenda lihtsalt näksimist ja suurenda köögivilja osakaalu toidus. Päris dieet siis, kui imetamine läbi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terviserubriik on neid kaalulangetamise teemasid täis.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju su pikkus on? Kaal üksi ei ütle midagi teadmata, kas oled 150 cm või 185 cm?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teisest sünnitusest on kolm kuud mõõdas, aga kaalu on imetamisega hoopis juurde tulnud. Selle nädala kaal siis 84kg, pole kunagi mitte rasedana nii palju kaalunud. Alustasin esmaspäevast dieeti, tahtsin uurida et äkki keegi tahab liituda. Loodan jõuluks 75 kg peale saada, ja peale jõule 65 kg peale saada võib olla Märtsiks. Koos oleks ehk lihtsam? Kaks korda nädalas peaks lihtsalt kaalu siin salvestama.

Siis tuleb rinnaga toitumisest loobuda. Dieet tähendab otseselt lapse nälga jätmist. Pigem liigu, liigu ja veelkord liigu. Mitte dieeti pole vaja pidada, vaid söödud kalorid ärakasutada. 2-3 tundi käruga täistuuridel kõndi iga päev? Oled seda teinud? Lastega väljas ikka käid?  Ilmselt mitte, kuna kiri on mehe kirjutatud, kes ei tea lastest muud kui seda, et aegajalt miskit allpoovööd “töötab” ja väga tahaks…

0
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jõuludeks 9kg alla võtta on sinu kaalu juures ilmselgelt võimatu eesmärk. Selliseid numbreid saavutavad inimesed kes on 130+ kg rasked.

500kCal miinuses saaksid tervislikult nende 8 nädalaga saaksid nii 4kg alla võtta

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju su pikkus on? Kaal üksi ei ütle midagi teadmata, kas oled 150 cm või 185 cm?

Selliste teemade juures, kus keegi uhkelt ja vahvalt teatab, et kaal on eluaeg 50kg, mõtlen samuti, et 180+ inimese juures vähevõitu, aga 125cm puhul jälle palju.
Siiski arvavad osad käod, et kui nad juba “mina” kirjutavad, siis peaksid teised käod aru saama, kellest jutt ning teadma tema välimust ja muud isiklikku 😀

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terviserubriik on neid kaalulangetamise teemasid täis.

Näen, et kommentaarist on juba teavitatud, aga ilmselt on moded veel laupäevase “vabadusvõitluse” lummuses ega sõiduta teemasid teatamise peale õigesse alafoorumisse.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuludeks 9kg alla võtta on sinu kaalu juures ilmselgelt võimatu eesmärk. Selliseid numbreid saavutavad inimesed kes on 130+ kg rasked.

500kCal miinuses saaksid tervislikult nende 8 nädalaga saaksid nii 4kg alla võtta

Absoluutselt pole võimatu. Ja selleks ei pea isegi nälgima, vaid toitumist järgima ja kaloreid põletama. 2 kilo nädalas sellise kaalunumbri juures on väga lihtne alla võtta, olenemata pikkusest. Ja vaevalt TA 2m pikk on.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jõuludeks 9kg alla võtta on sinu kaalu juures ilmselgelt võimatu eesmärk. Selliseid numbreid saavutavad inimesed kes on 130+ kg rasked.

Esimese lausega nõus, aga teine lause küll ei vasta tõele. Ei pea selleks 130+ olema, et kahe kuuga 9 kg alla võtta. 100-120kg inimeste jaoks on 1,5-2 kg kaalukaotust nädalas täiesti normaalne, kahe kuuga 10-15 kg kaotada pole midagi müstilist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…aga kaalu on imetamisega hoopis juurde tulnud.

Kaal ei lisandu imetamisega. Kaal lisandub ülesöömisega. Imetamine nõuab lisaenergiat, mis tähendab, et saad süüa rohkem kaloreid kui tavaolukorras, sest sa ka kulutad enam. Aga kui kaalu sellegipoolest lisandub, sööd järelikult liiga palju kaloreid ja ei kuluta neid ära.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 kilo nädalas sellise kaalunumbri juures on väga lihtne alla võtta, olenemata pikkusest

Ok, lähen kaasa. 2kg kaotamiseks on vaja kulutada umbes 14000 kCal. Päevas teeb see 2000kCal. Eesti naine on keskmiselt 168cm pikk, kaaludes 84 kg ja käies nii 3x nädalas trennis põletab ta umbes 2500kCal päevas. See jätab päevaseks söögi koguseks 500kCal. Naistel ei soovitata päevas süüa alla 1200 kCal toitumine.ee.
Ehk kuskilt peab veel 700kCal puudujäägi tasa tegema(sest 2kg kaotus oli võimalik ju nälgimata). Sel juhul peaks lisaks 3x nädalas trennile jooksma 8km päevas. (Ja 1200 kCal päevas süües ei ole jaksu nii palju ennast liigutada)

Jah dieeti alustades väljub kehast tihti üleliigne vesi ja kaalu kaotus on suurem, aga selle veekaalu tagasi saamiseks piisab ühest peost ja me ei saa rääkida vedeliku kaotusest kui kaalu langetusest.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõistlik oleks rahulikum lähenemine. Pool kilo nädalas, 2kg kuus on minu kogemuse järgi hea tempo, kus tulemused tulevad ka ikka varsti nähtavale, aga ei pea ennast katki piirama. 4kg ja rohkem kuus tähendab ikka fanaatilist lähenemist pigem, üksi ja ainult iseenda jaoks elades on see veel kuidagi võimalik, aga lapse kõrvalt liig. Olen seda teinud küll ja praktikas saab seda teha isegi ilma tühja kõhtu tundmata, kui toiduaineid arukalt kombineerida (suur hulk juurikaid – veab, kui maitsevad, ja kõike muud ainult moepärast kõrvale), aga mõne aja pärast jääb keha nälga sellegipoolest, sest vajalikud toitained ei tule lihtsalt kokku. Siis tekib kurnatus, nõrkus, igasugused talumatud ootamatud isud, millele on raske vastu panna. Ära tee seda endale, sa väärid kena ja lugupidavat kohtlemist iseenda poolt. Esimene hea samm on lihtsalt oma päevane toitumine üle vaadata ja hakata ükshaaval välja jätma rasvaseid-suhkruseid ampse, mida loogiliselt mõeldes tegelikult vaja pole. Saada aasta lõpuks kaal nr 7-ga algavaks oleks kena sümboolne eesmärk, ja sealt juba edasi – suveks 6-ga algav kaalunumber. Näiteks.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina hakkasin Fitlapi tegema. Olen 5 päeva olnud 100 protsenti kavas, aga kaal on 2 kg tõusnud. Olen natuke nagu pettunud. Eks lasen edasi, aga kui hakkab 0,5 kg kuus langema, siis on motivatsiooni ikka väga raske säilitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina võin teemaalgatajaga kaasa teha, soovin ka ise kaalu langetada, ise küll enam ei imeta aga kogemus olemas ka imetamise ajal kaalu langetamisega. Mingil hetkel lihtsalt kadus motivatsioon, hea oleks koos jälgida kellegagi, või mingi grupiga ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei on siin keegi?? Kas keegi tahaks motivatsiooni gruppi moodustada, et kaalu langetada ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei on siin keegi?? Kas keegi tahaks motivatsiooni gruppi moodustada, et kaalu langetada ????

Ei ole kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleks käpp, kaalun 85 kg ja alla on vaja võtta. Aga kuidas? Tegin Filappi, jälgisin kava ja kaal läks alguses alla (hurraaa) ja siis sama peale tagasi. Sõin rangelt ca 1400 kalorit päevas (ei näksinud ega joonud alkoholi) ja tulemus 0. Mott ka maas.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, mina teen vahelduvat paastu. Ma olen 172 cm ja kaalusin 67 kg, ning ma võtsin pooleteist kuuga 5 kilo alla. Minu jaoks on vahelduv paast kõige efektiivsem kaalulangetus programm. Ma ei tunne üldse nälga selle ajal ja olen koguaeg ergas. Lisaks hea mõnus kerge olla. Ma avastasin selle vahelduva paastu siit perekoolist ja mõtlesin järgi proovida, ning olen väga rahul. Soovitan soojalt teistele ka!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi selgitaks, mida see motivatsioonigrupp annaks või mismoodi välja näeks? Minu motivatsioonigrupp on see, kui hommikul kaalule astun ja see näitab kasvõi 100 g vähem kui eile. Kuidas mind kellegi teise kaalulangetus, eriti veel võhivõõra oma, innustama peaks? Või pole selles asja mõte?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Ilu ja tervis Kaalu langetama