Esileht Ilu ja tervis Kaalu langetamine

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Kaalu langetamine

Postitas:

Vaikselt kogun hoogu, et kaalu langetada. Kas keegi oskab soovitada mõnda blogi, kus saab lugeda kellegi teekonda. Ise olen 90 kg ning oleks hea kui oleks samas kaalus.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Vaikselt kogun hoogu, et kaalu langetada. Kas keegi oskab soovitada mõnda blogi, kus saab lugeda kellegi teekonda. Ise olen 90 kg ning oleks hea kui oleks samas kaalus.

Vaikselt kogun hoogu… ????????????</p>

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa selliseks asjaks hoogu kogud?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See hoog oleks pidanud sul kogutud olema juba siis, kui 10 kilo kergem olid. Muidu on varsti kaalu peal 100 ees.

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikselt kogun hoogu, ise samal ajal mõtiskledes, et ei tea, mis oleks, kui…aga täna veel söön ja homme ka ja ülehomme ka, aga noh, eks kunagi ikka hakkan langetama, praegu küll veel mitte, praegu veel kogun hoogu, kogun hästi vaikselt, süües…

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaikselt kogun hoogu, et kaalu langetada. Kas keegi oskab soovitada mõnda blogi, kus saab lugeda kellegi teekonda. Ise olen 90 kg ning oleks hea kui oleks samas kaalus.

Mis segab sul kohe alustamast?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kergemana on rohkem energiat, meel rõõmsam ja peegelpilt meeldivam. Olulisi põhjuseid on ju palju. Pole vaja nii pikalt hoogu koguda????

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 20:47; 05.05 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esse saade mulle muidu ei meeldi, aga täna oli seal keegi ajakirjanik, kes keha-positiivsusest rääkis. Mulle tõesti meeldis see suhtumine, kaal ei peagi olema mingi eluküsimus. Liigu, kui sulle meeldib, ja sellepärast, et meeldib. Söö tasakaalus ja puhtaid asju, sest see on su kehale hea. Mitte ära klammerdu sellesse, et iga hinna eest on vaja alla võtta.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata 4. mai Ringvaadet. Nii tubli paar, koos alla võtnud 80 kilo.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 20:47; 05.05 09:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esse saade mulle muidu ei meeldi, aga täna oli seal keegi ajakirjanik, kes keha-positiivsusest rääkis. Mulle tõesti meeldis see suhtumine, kaal ei peagi olema mingi eluküsimus. Liigu, kui sulle meeldib, ja sellepärast, et meeldib. Söö tasakaalus ja puhtaid asju, sest see on su kehale hea. Mitte ära klammerdu sellesse, et iga hinna eest on vaja alla võtta.

Oi seda tädi oli piinlik kuulata. Hea, et perearst ja J. Juht tarka juttu ajasid.

Tõesti oli piinlik.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ise olen 90 kg ning oleks hea kui oleks samas kaalus.

Misasja? Oled 90 ja tahadki olla samas kaalus ehk 90? Või mida sa öelda üritad?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esse saade mulle muidu ei meeldi, aga täna oli seal keegi ajakirjanik, kes keha-positiivsusest rääkis. Mulle tõesti meeldis see suhtumine, kaal ei peagi olema mingi eluküsimus. Liigu, kui sulle meeldib, ja sellepärast, et meeldib. Söö tasakaalus ja puhtaid asju, sest see on su kehale hea. Mitte ära klammerdu sellesse, et iga hinna eest on vaja alla võtta.

Oi ma kohe teadsin sealt sslline jutt hakkab tulema. Halb

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 09:20; 08.05 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tõesti meeldis see suhtumine, kaal ei peagi olema mingi eluküsimus. Liigu, kui sulle meeldib, ja sellepärast, et meeldib. Söö tasakaalus ja puhtaid asju, sest see on su kehale hea…

Ainuke häda, et need positivistid ei tee seda. Nad teevad lihtsalt bla bla, cocapurk käes.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See hoog oleks pidanud sul kogutud olema juba siis, kui 10 kilo kergem olid. Muidu on varsti kaalu peal 100 ees.

Mis 80 kg parem on? Absoluutselt ei ole. Mina kaalun 80 kg ja ei kogu hoogu, tahangi maha võtta, aga hakkama pole saanud. Tahtmine on küll esimene samm, aga eneseregulatsioon võib alt vedada. Mõni on samamoodi hädas 5 üleliigse kiloga, teine 50, probleem on ikka sama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain hiljuti tõestust, et kaal sõltubki ainult söömisest. Olen 47a, 163 cm pikk ja 63 kg. Eelmise aasta algul armusin pööraselt ja siis söögist ei mõelnudki, sest kõht oli “liblikaid” täis. Kaal kukkus kolinal ja jaanipäevaks olin 56 kg ilma igasuguse trenni või muu liikumiseta. Kahjuks see ilus aeg läks mööda ja nüüd lohutan end õhtuti jäätisega ja olen jälle 63 kg.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain hiljuti tõestust, et kaal sõltubki ainult söömisest. Olen 47a, 163 cm pikk ja 63 kg. Eelmise aasta algul armusin pööraselt ja siis söögist ei mõelnudki, sest kõht oli “liblikaid” täis. Kaal kukkus kolinal ja jaanipäevaks olin 56 kg ilma igasuguse trenni või muu liikumiseta. Kahjuks see ilus aeg läks mööda ja nüüd lohutan end õhtuti jäätisega ja olen jälle 63 kg.

Ma ei saa sellest aru selliste inimeste puhul, et okei mingi õhtune jäätise harjumus hiilib ligi. Aga kui juba 2kg juurde tulnud, kuidas sa ikka ei peatu. Lihtsalt sööd kõik tagasi, 7kg õhtuse jäätisega.

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.05 09:20; 08.05 11:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis erinevaid blogisid seoses kaalu langetusega päris palju. Googeldades viskab kohe mitu erinevat varianti kohe ette. Näiteks üks selline pikem ja mahukam artikkel on: Kuidas kaalust alla võtta.

Igatahes… soovitan vaikselt pihta hakata ning nii õpid kõige rohkem:)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga enne tuleb kõht “korralikult täis süüa”, sest homme algab ju dieet! Selle “hoovõtmise” ajal jõuad veel vabalt 10 kg juurde süüa. Nii nagu need 300kg paksud käivad igaks juhuks mäkist läbi teel maolõikuskirurgi juurde.

Kui sa seda stiili soovid, siis palun, selline tore blogi, kaalust allavõtmine käis 3 päeva ja kolm nendest “ebaõnnestusid”: https://gerdablogi.wordpress.com/2016/12/22/kaalust-alla-paevik/

Natuke parem: https://mood.ee/uudis/90-kilo-kaalunud-kairi-isegi-vanaema-vihjas-et-aeg-oleks-votta-alla/

Ühesõnaga, hakka pihta. Kõige lihtsam on vahelduvpaast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Kaalu langetamine