Esileht Ilu ja tervis Kaalualandavad preparaadid retseptiga

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kaalualandavad preparaadid retseptiga

Postitas:

Milliseid hetkel on olemas, on keegi kursis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alli on ilma reteptita, aga see ei sobi igaühele.

Muid Eestis ei olegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 18:36; 29.02 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult on küll olemas. Ja kui arst ei kirjuta, tähendab pole näidustatud või lausa ohtlik sulle. Ise küsides ei kirjuta enam keegi, jube suur kontroll on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta apteegist looduslikke taimeteesid (saledustee? või ma nüüd täpselt ei teagi mis nimega see oli)…kõhu teeb hästi pehmeks ja reguleerib seedimist 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Agris kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tegelikult on küll olemas. Ja kui arst ei kirjuta, tähendab pole näidustatud või lausa ohtlik sulle. Ise küsides ei kirjuta enam keegi, jube suur kontroll on.
[/tsitaat]

Palun too konkreetne näide! Ise küsides pole kunagi ravimeid välja kirjutatud, seda teevad vaid väga ebakompetentsed arstid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.02 18:36; 29.02 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just ise küsides ei kirjutagi keegi. Minule kirjutas endokrinoloog. Ei saanud kuidagi kaalu alla. Aastaid tagasi kasutasin Reductili, sain 16 kg alla. Siis sain kolmanda lapse ja kaal ei lange kuidagi. Mul on teise tüübi diabeet ka, kasutan vajadusel insuliini ja igapäevaselt metformiini. Nüüd eelmise aasta lõpus kirjutas arst retsepti lisaks, et kiiremini ainevahetust liigutada ja söögiisu vähendada. Ravimid on oluliselt odavamad, kui seda olid reductil ja lindaxa. Olen rahul. Ja muideks arst ütles, et ei kirjuta neid igaühele kohe kindlasti. Erakorraline meditsiin näeb neid nö sebitud ravimeid ja nende kuritarvitajaid. Kasutavad need, kellel pole suurt vajadust ja loodavad koguse suurendamisega kiirendada protsessi. Ja siis on haiglas…
Tean, et olen õel, kuid ei taha ka ravimi nime kirjutada.
Ise olin 104 kg. Nüüd juba 91kg. 4 kuuga!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis Kaalualandavad preparaadid retseptiga

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.