Esileht Ilu ja tervis Kaalualandavad preparaadid

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Kaalualandavad preparaadid

Postitas:

Kas keegi teab kellegi kontakti, kes tooks Venemaalt kaalu preparaate (Lida, Reduksin jms)?

Enne kui keegi halvustavalt kommenteerima hakkama ja ütema, et toitu tervislikult vms, siis taustainfo – posituse tegin sõbranna soovil, kes ise internetiga väga sina peal ei ole. Ta kaalub 112kg ja püüab ennast väga kokku võtta. Toitunud on kogu elu suhteliselt korralikult ja enamvähem tervislikult. On ka käinud arstide juures, et teada nii suure ülekaalu põhjust, kuid siiani on see selgusetu.
Ütles et maovähendus on kindlasti viimaseks lahenduseks, mida ta soovib..
Ta püüab väga ennast rohkem liikuma saada, kuid kujutan ette et nii suurena on see väga väga raske.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 10:47; 11.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas kilpnääre on uuritud?
Soovita sõbrannale mitte raha raisata selliste preparaatide peale.
Need EI AITA tal kaalu alla saada.
Toitumine on ilmselt liigagi “korralik”, kui kaal on selline – toitumine tuleb kontrolli alla saada, muud varianti lihtsalt pole. Küsimus on ilmselt kogustes ja võibolla näksimises, ka toidu koostises (liiga palju rasva, süsivesikuid vm – oleneb juba konkreetsest menüüst)

Palun ära aita sõbrannal probleemiga tegelemist edasi lükata mingitest preparaatidest jahudes. Kui oled hea sõber, ütle talle tõtt (kui ta juba abi palus)

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reduksin pidavat ju õudne mürk olema, kui ma mõne teisega juhuslikult segi ei aja.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reductil oli see asi.
Väga mürgine.
See sõbranna oled sa ise nagunii. Õgi lihtsalt vähem.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun aita sõbrannat teisiti kui teda mürgitades. Lisaks raha raiskamisele ka suur oht tervis lõplikult ära rikkuda. Tean, millest ma räägin. Olin aastakümneid kaaluga maadelnud, ka erinevaid preparaate ja imedieete kasutanud (eriti popp oli miski Salenyd, mida apteekrid ise kokku segasid).
Siis kolisin Rootsi ja sealse nn perearsti abiga, kes mulle süsivesikuvaba toitumist soovitas, sain 30 kilo alla ja nüüdseks 5 aastat seda tulemust hoidnud. Otsigu märksõna lchf ja proovigu, kaotada pole midagi. Rootsis on see aastaid ametlik rasvumise ja diabeedi ravi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan Reducsini läbi sõbranna, ei oska ütelda kust ta ostab, Venemaalt keegi pidi tooma. Reaalselt ainuke vahend mis aitab, kaal on langenud 17kg ja 5kg soovin veel alla saada.
Halvustajatele – see ravim oli alles Eestis täiesti seadusega lubatud ja seda kirjutasid välja kõik perearstid ja endokrinoloogid.

0
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 14:25; 12.06 07:57; 14.06 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan Reducsini läbi sõbranna, ei oska ütelda kust ta ostab, Venemaalt keegi pidi tooma. Reaalselt ainuke vahend mis aitab, kaal on langenud 17kg ja 5kg soovin veel alla saada.

Halvustajatele – see ravim oli alles Eestis täiesti seadusega lubatud ja seda kirjutasid välja kõik perearstid ja endokrinoloogid.

Tere, palun kirjutage mulle – noteasy1907@outlook.com

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 10:47; 11.06 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halvustajatele – see ravim oli alles Eestis täiesti seadusega lubatud ja seda kirjutasid välja kõik perearstid ja endokrinoloogid.

Enam siis pole lubatud? Leidsin selle kohta ühe endokrinoloogi poolt kirjutatud vastuse: Oluline on, et reductili võttes peetaks kinni dieedist ja oldaks ka füüsiliselt aktiivne. Vastasel korral jääb ravitoime väheseks ja kaal tõuseb peale ravi lõpetamist taas.

Tavaliselt võetakse seda ravimit järjest 2-3 kuud, üle aasta seda tarvitada ei tohi. On patsiente, kelle puhul reductil kaalu ei langeta või kes sellega hoopis kaalus juurde võtavad

Mingist aastast keelati ära jah, kuna (ei leia hetkel netist seda teksti) mingis ülekaaluliste grupis tehtud katsel mõjus see südamele osadel ülekaalulistel. Samas oli seal ka märgitud, et kas 200kg kaaluv inimene saab infarkti Reducsini või ülekaalu tõttu pole ka kindel. Hetkel on see täiesti lubatud Venemaal ja olid veel mõned riigid.

“Dieedist” on sellega väga kerge kinni pidada, kuna see viib praktiliselt söögiisu olematuks. Meeletu joogijanu on ainult. Aga selles mõttes jah imeravim ta pole, lihtsalt apteegis müüdavad imeteed ja tabletid ja geelid ja plaastrid on selle ravimi kõrval nagu tee meega – ehk siis toimet pole. R on reaalselt ainuke asi mis aitab.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 14:25; 12.06 07:57; 14.06 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://suveksrannavormi.blogspot.com/ Siin on üks vana blogi, kes tegi lühikokkuvõtte oma Reduksini võtmise teekonnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Dieedist” on sellega väga kerge kinni pidada, kuna see viib praktiliselt söögiisu olematuks. Meeletu joogijanu on ainult. Aga selles mõttes jah imeravim ta pole, lihtsalt apteegis müüdavad imeteed ja tabletid ja geelid ja plaastrid on selle ravimi kõrval nagu tee meega – ehk siis toimet pole. R on reaalselt ainuke asi mis aitab.

Äkki lõpetad oma vastutustundetu plära siin, tahtejõuetu paks?! Ainus, mis reaalselt aitab, on TOITUMISE MUUTMINE. KOGU ELUKS. Saage oma lodevusest ja laiskusest üle, tehke endale toitumine selgeks, pidage sellest kinni ja saate ka oma rasvaladestistest lahti. Õigesti toitudes, muide, kaovad ka teie söömasööstud ja seletamatud isud. Ei ole vaja mingit tabletti vaid tahtejõudu mõneks ajaks. Täiesti haige on sellist hülgemöla siit lugeda.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 21:50; 14.06 12:31; 14.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Dieedist” on sellega väga kerge kinni pidada, kuna see viib praktiliselt söögiisu olematuks. Meeletu joogijanu on ainult. Aga selles mõttes jah imeravim ta pole, lihtsalt apteegis müüdavad imeteed ja tabletid ja geelid ja plaastrid on selle ravimi kõrval nagu tee meega – ehk siis toimet pole. R on reaalselt ainuke asi mis aitab.

Äkki lõpetad oma vastutustundetu plära siin, tahtejõuetu paks?! Ainus, mis reaalselt aitab, on TOITUMISE MUUTMINE. KOGU ELUKS. Saage oma lodevusest ja laiskusest üle, tehke endale toitumine selgeks, pidage sellest kinni ja saate ka oma rasvaladestistest lahti. Õigesti toitudes, muide, kaovad ka teie söömasööstud ja seletamatud isud. Ei ole vaja mingit tabletti vaid tahtejõudu mõneks ajaks. Täiesti haige on sellist hülgemöla siit lugeda.

Olen ma kuskil vastupidi väitnud?
Reaalselt aitabki ainult toitumise muutmine. Ja paksud (k.a mina) ongi tahtejõuetud või miks sinu arust paksud üldse on paksud? Kui kõigil oleks imeline tahtejõud toituda tervislikult ja hoiduda patustest toitudest, siis poleks maailmas pakse inimesi. Aga on.

Reducsin lihtsalt aitab sellega.

Sibutramiin:

Toimib kesknärvisusteemile, vähendades isu ja tekitades kiiresti küllastustunde.
Ravimi eesmärk on “õpetada” ajule normaalseid söömisharjumusi. Suurel osal neist, kes on pikemat aega ülekaaluga maadelnud, on tegu söömissõltuvusega, mis on oma olemuselt toitumishäire. Ravim tekitab ükskõiksust toidu suhtes ja seda võtval inimesel peaks kuuri jooksul kaduma suhtumine söömisesse kui emotsionaalsesse abivahendisse. Hilisem kaalulangus peaks tulema selle pealt, et inimene sööb ainult siis, kui tal on nälg, ja täpselt nii palju kui vaja.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 14:25; 12.06 07:57; 14.06 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh taevas küll! Loota, et ravim “õpetab” ajule normaalseid söömisharjumusi, on küll naiivsuse tipp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh taevas küll! Loota, et ravim “õpetab” ajule normaalseid söömisharjumusi, on küll naiivsuse tipp.

Ma olen juba ammu jõudnud järeldusele, et väga paksuks söövadki ennast ainult mitte väga taibukad inimesed.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 21:50; 14.06 12:31; 14.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh taevas küll! Loota, et ravim “õpetab” ajule normaalseid söömisharjumusi, on küll naiivsuse tipp.

Ma olen juba ammu jõudnud järeldusele, et väga paksuks söövadki ennast ainult mitte väga taibukad inimesed.

Ma olen just vastupidi järeldanud. Just targad, reeglina väga heal järjel inimesed on reeglina ennast (heaoluühiskonnas ja majanduslikel võimalustel) suureks söönud.

Aga võtsin ka kunagi Reducsini tarbides üsna palju alla. Siis oli ta Eestis lubatud ja seda kirjutati välja arstide poolt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen just vastupidi järeldanud. Just targad, reeglina väga heal järjel inimesed on reeglina ennast (heaoluühiskonnas ja majanduslikel võimalustel) suureks söönud.
Aga võtsin ka kunagi Reducsini tarbides üsna palju alla…

Tore, et sa oled järeldanud midagi muud kui kogu arenenud maailma teadlased. Kinnitad vaid minu arvamust.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.06 21:50; 14.06 12:31; 14.06 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen just vastupidi järeldanud. Just targad, reeglina väga heal järjel inimesed on reeglina ennast (heaoluühiskonnas ja majanduslikel võimalustel) suureks söönud.

Aga võtsin ka kunagi Reducsini tarbides üsna palju alla…

Tore, et sa oled järeldanud midagi muud kui kogu arenenud maailma teadlased. Kinnitad vaid minu arvamust.

Su õelus paksude vastu on tingitud millest? Mees lasi ümarama naisega jalga sinu juurest?
Anna siis mõni “arenenud maailma teadlaste” uuring ka juba siia. Loeks huviga.
Ah, et sul pole? Plärtsud niisama eks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen seda kunagi võtnud, kui olin toitumishäirega ja sellest tulenevate õgimishoogudega kimpus. psühhiaater kirjutas.
tulemus – mitte midagi ei aidanud ja ajule ka midagi õpetanud. maksis ainult meeletu summa.

neile, kes seletavad, et lõpetage õgimine ja toituge normaalselt teadmiseks, et söömishäire on analoogne alkoholismi või narkoomaaniaga. seega ei ole see asi nii lihtne midagi, et võtan kätta ja hakkan vähem sööma.
mina sain lõpuks abi psühhoteraapiast ja sellest, et kodus lihtsalt ei olnud mitte midagi süüa peale nn rohelise. see oli täielik sundmõte – tahan süüa ja muudkui tatsusin kööki jälle. tegin külmkapi ukse lahti ja kapsas vaatas vastu 😀
sõingi seda siis.
kodus oli olemas hommikuks tatar ja munad, lõunal käisin väljas söömas ja õhtuks ostsin koju kapsast/porgandit/jääsalatit.

kellel aga pere on, seda ilmselt kasutada ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Ilu ja tervis Kaalualandavad preparaadid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.