Esileht Beebi ja mitmikud Kaaluiive väike

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kaaluiive väike

Postitas:

Kellel veel lapsed väikese kaaluga? Minu 8-kuune(tüdruk,sünnikaal 3000) kaalub 6,6 ja on 64 cm pikk (juurde võtnud kuuga vähem,kui 200 grammi) Lastearstil oleme käinud  ja vereproovid tehtud-kõik korras. Laps kakab korralikult, magab hästi, saab 4 korda päevas lisatoitu+ rinnapiima(lisatoiduga alustasime 5kuuselt), tohutult rõõmsameelne, energiline (keerab,pöörab,paigal ei püsi isegi süles mitte),kõike tahab kiskuda,jutukas, istub iseseisvalt. Alati, kui perearstilt käime, siis jääb kripeldama,et laps nii pisike. Pere

Nb:Ise olen ka väikest kasvu 161.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kogukam laps, aga kaalu võtnud pigem vähe alati juurde. Viimati võttis kuuga 70g juurde. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

8k on juba üsna liikuv ja kui lisatoit ka, mis vähem rammus kui rinnapiim, siis iive lähebki alla. Mul mõlema lapsega ca 6k alates kaaluiive oluliselt alla läinud, tõsi see on ikka ka kehvematel kuudel 250-300g juurde jäänud. Üks nipp, mida mulle kunagi üks lastearst soovitas, on lisada püreele alati tl täis õli, see annab kaloreid, mida kulutada. Hiljem võib ka võid panna (mina panin al 10k). Õli võiks olla mahetoodang ja pigem külmpressitud. Holle’l on ka spetsiaalne beebide toiduõli olemas. Mina olen kasutanud külmpressitud avokaadoõli, mid ostsin looduspoest. Kulus max 1 pudel kuni läks peretoidule üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: center;”>Minu aastane laps on 68cm ja 7.6kg. 8kuusena oli kindlasti sinu lapsest väiksem.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav, et arstid ei muretse. Mul oli beebs sündides 3080g, kasvupeetusega. Imestati, et sündides elus oli. Esimesed kolm kuud sai tissi ja kui siis 3.kuu perearsti vastuvõtule läksime oli kaal nii väike, et laps pidi kohe RPA peale üle minema või muidu oleks tilgutite alla pandud. Kui RPA peale sai hakkas normaalselt kasvama ja kaal tõusma. Järelikult oli viga minu piimas (laps sõi muidu iga tunni tagant rinda)

Aastaseks saades oli 9kg, 73,5cm ja pea 44cm seega juba täitsa ok mõõtudega ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Minul oli pojaga sama mure, oli võtnud 9kuu kontrolliks vaid 20g juurde (7,4kg) ja seda ka ilmselt sellepärast, et oli enne arsti juurde minekut suure portsu putru söönud. Ta sõi 9 kuuselt rp, 3 suuremat toidukorda ja vahepalasid ehk siis täpselt nii nagu igalpool kirjas, kogused olid ka suuremad, kui soovitatud. Samas ta on väga-väga aktiivne. Perearst soovitas anda lapsele süüa nii palju, kui ise soovib. Samuti soovitas panna võid lapse toidu sisse. Ise hakkasin andma talle rohkem putrusid, banaani, avokaadot, lihaga püreesid. Ja tõesti annan lapsele nii palju ja nii tihti, kui ise soovib, vahepeal see kogus tundub minu jaoks meeletu. Aga see aitas, lapsel on kõht täis, võtab ilusti juurde, magab terve öö ja on rõõmus ning aktiivne.</p>
 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Kaaluiive väike