Esileht Ilu ja tervis kaalulangetus ja rinnad

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: kaalulangetus ja rinnad

Postitas:

olen 10 kilo maha võtnud ja oma õuduseks avastasin et mul on ripprinnad tekkinud..mul oli juba enne suur rind ja nüüd oleks nagu õhk välja lastud.
tegelikult ikka jube küll…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot ei tea, olen ka pea 10 kilo maha võtnud, aga rinnad on täiesti alles. Trenni olen teinud tasapisi ja mõõdukalt, kaalu langetasin ka aeglaselt. Ja toitunud olen väga tervislikult, pmts praktiliselt nagu taimetoitlane, miinus igasugune jama, E-ained, suhkur, liigne sool jne. Ja rinnad on kenasti endises B-suuruses ega ripu ka. Olen 38a ja kahe üsna väikse lapse ema ja mitte väga peenike, KMI u 22.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vot ei tea, olen ka pea 10 kilo maha võtnud, aga rinnad on täiesti alles. Trenni olen teinud tasapisi ja mõõdukalt, kaalu langetasin ka aeglaselt. Ja toitunud olen väga tervislikult, pmts praktiliselt nagu taimetoitlane, miinus igasugune jama, E-ained, suhkur, liigne sool jne. Ja rinnad on kenasti endises B-suuruses ega ripu ka. Olen 38a ja kahe üsna väikse lapse ema ja mitte väga peenike, KMI u 22.[/tsitaat]
Oi, see jutuvada siin oli teemaalgatajale küll suureks toeks. Issver-sussver kui tubli sa ikka oled.

Teemaalgataja, eks pead natuke trenni tegema ja mõned korralikud push-up rinnahoidjad muretsema. Tubli ikkagi, et kaalust jagu said, olen natuke kade 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 14:01; 28.06 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk võtsid liiga järsult kaalust alla, ise võtsin 9kg ka suht kiiresti ja sellest jäid käsivartele jooned. Samuti ega see pekikihikaotus ühtlaselt lange, kust kiiremini, sealt ka tulemused halvemad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 14:20; 03.07 23:18; 05.07 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rinnakude on puhas rasvkude ja trennitegemine seda küll kuidagi positiivselt ei mõjuta. Kui imetamisega rasv rinnast kaob (või kaalulangusega), siis seda ei taasta miski. See, kust keegi alla võtab, on individuaalne ja looduse poolt määratud. Mõni võtab alla üle keha, teisel kaob esimesena rinna rasvkude ja siis alles nt. kintsudelt ja mõni võib kaotada viimsegi grammi, aga nt. kõhurasv jääb alles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 14:46; 03.07 22:02; 04.07 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Rinnakude on puhas rasvkude ja trennitegemine seda küll kuidagi positiivselt ei mõjuta. Kui imetamisega rasv rinnast kaob (või kaalulangusega), siis seda ei taasta miski. See, kust keegi alla võtab, on individuaalne ja looduse poolt määratud. Mõni võtab alla üle keha, teisel kaob esimesena rinna rasvkude ja siis alles nt. kintsudelt ja mõni võib kaotada viimsegi grammi, aga nt. kõhurasv jääb alles.[/tsitaat]
Kas sa tahad väita, et sellist asja nagu rinnalihased polegi olemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 14:01; 28.06 14:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas sa tahad väita, et sellist asja nagu rinnalihased polegi olemas?[/tsitaat]
Päris hea:)) Rinnalihased on loomulikult olemas, aga need ei paikne ometi rindade SEES.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 16:04; 03.07 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kätekõverdused jms harjutused parandavad ikka natuke olukorda küll. Ei saa öelda, et üldse mingit kasu pole, samas ega väljaveninud nahka tõepoolest tagasi ei saa tõmmata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kui on valida, nii tervise kui ilu seisukohalt- kumb on sinu jaoks olulisem? Kas omada ripprindasid ja olla sale? Või olla võdisev pekirull suurte tissidega? Vot mina valiksin selle esimese variandi. Ja kui tõesti lõpuks ikka selline kompleks on oma keha suhtes, tee rindu tõstev op või lase kunstrinnad panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen alla vötnud 20 kg, rinnad on jah veic löntis, kuid igasugused kobedad rinnahoidjad toetavad kenasti rinda ja hoiavad mul meeleolu yleval, ning mehe arvates olen igati kabe oma kaotatud kg ja tema arvates ei ole mu rindadel häda kedagi. samas kui ikka väga hakkab häirima lasen töstva opi teha. Mul muidugi vanus 38 aastat ja ka pisikesed lapsed, aga enne lapsi tegin tublisti trenni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kaovad ära jah.

ma võtsin paari aasta eest u poole aastaga 85 kg pealt alla 58le (pikkus 174 cm), rinnad kadusid esimesena ja pole tagasi tulnud 😀

eks vanus mängi ka rolli vist, olen 44 a.

trenni teen ja muud kohad on kõik tõsiselt ilusad, aga rindu pean vastava rinnahoidjaga järgi aitama. siis on mees ka rahul 😉 (paljaste rindade (puudumise) üle ta vahel viriseb, aga sale ja treenitud naine meeldib talle vist siiski rohkem kui endine)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 13:40; 05.07 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Päris hea:)) Rinnalihased on loomulikult olemas, aga need ei paikne ometi rindade SEES.[/tsitaat]treenitud rinnalihased toetavad rinda ja hoiavad selle toonuses. Ei pea ajugeenius olema et seda teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Viimasel on mõnevõrra õigus, aga ümarat ilusat vormi ikkagi tagasi ei saa.
Kõige hävitavam rindadele on kiire kaalulangus. Sellest veel hävitavam on kiire kaalulangus vahetult pärast imetamise lõppu- piimanäärmed taanduvad ja asemele midagi ei tule.
Tasane kaalulangetamine koos lihastrenniga ei tee imet, aga annab parima tulemuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kustmaalt algab rippuv rind? Ma ei ole veel näinud tõeliselt prinkide rindadega üle 30a naisi..Kui Anu Saagim välja arvata, aga tal ei ole ju päris 😀 Siin 38 aastased väidavad et neil midagi ei ripu? Millised rinnad teil siis on? Nagu Saagimil?

Mõni ütleb nii muuseas, et ah kui häirima hakkab, teen tõstva opi…see op on ju päris kallis? Kas tõesti igaühel selline raha välja käia, et noa alla minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
treenitud rinnalihased toetavad rinda ja hoiavad selle toonuses. Ei pea ajugeenius olema et seda teada![/tsitaat]
Võib-olla jätsid tähelepanuta, et teemaalgataja on NAINE. Treenitud rinnalihased hoiavad küll mehise rinna toonuses, aga naise rindade toonust küll kuidagi treeninguga mõjutada ei saa.

Rinnalihaste treenimisega saab tugevdada ainult seda nö. karkassi, mille küljes rinnad on. Ripprindade puhul on treeningust ainult nii palju kasu, et rinnad ripuvad siis natuke kõrgemal ja rüht muutub ilusamaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.06 16:04; 03.07 18:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läheksin veelgi kaugemale ja ütleksin, et naistel polegi selliseid rinnalihaseid, nagu meestel. Naiste rinnalihased on tegelikult rindade kõrval, ja nende kõva treenimine toob kaasa isegi inetuma variandi kui mittetreenimine – siis on löntis nahad lihamäe kõrval. Veel koledam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 14:46; 03.07 22:02; 04.07 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naise rind koosneb piima produtseerivast piimanäärmest koos seda ümbritseva rasv- ja sidekoega ning närvidest, vere- ja lümfisoontest. Rinna all paiknevad suur ja väike rinnalihas.

Rinnas endas ei ole mingeid lihaseid, mida siin kangesti mõni naine treenida tahab. Seega ei saa keegi lõdvast rinnas enam prinki kui see juba lötsi on vajunud, trenniga saate vaid rinnaluseid lihaseid tugevdada, mis pisut ehk rinda tõstab, aga rind ise jääb küll muutmata ja prink pole ta enam iial.
Pole mõtet suurel kaalulangetusel, kui tahate kenat ja naiselikku kobedat rinda säilitada. Lihaseid tugevdage mujal kehas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 14:20; 03.07 23:18; 05.07 22:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Läheksin veelgi kaugemale ja ütleksin, et naistel polegi selliseid rinnalihaseid, nagu meestel. Naiste rinnalihased on tegelikult rindade kõrval, ja nende kõva treenimine toob kaasa isegi inetuma variandi kui mittetreenimine – siis on löntis nahad lihamäe kõrval. Veel koledam.[/tsitaat]
ma pole elusees näinud ühtegi treenitud kehaga aga rippuvate rindadega naist. Paned mõne pildi äkki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rinna all ribid ja nende peal nahk. Seal pole küll kohta mingile erilisele lihasele, ikka luu ja nahk. Pole piitspeenike, normkaalus normaalne naine. Aga rinna all on 0,5 cm kudet koos naha ja rasva ja lihasega kokku. Mis imelihastest te räägite, ma ei tea. Ja mismoodi saaks rinna alust lihast üldse treenida, on ka mõistatus. Külgedel on mul küll lihased, aga neid ma punni ajada ka ei taha, tõesti pole ilus. Mul pole muidugi mingit häda nende rindadega, aga ei meeldi, kui siin mingeid müüte levitatakse, et treeni ja saad ilusad rinnad. Ei saa. Mis läinud, see läinud. Aitab ainult op.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 14:46; 03.07 22:02; 04.07 12:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma pole elusees näinud ühtegi treenitud kehaga aga rippuvate rindadega naist. Paned mõne pildi äkki.[/tsitaat]

no kuule mõtle nüüd, kas sa tõesti arvad et naine tahab demonstreerida oma ripakil rindu, olgu tal kui treenitud keha tahes. need naised kannavad korralikke rinnahoidjaid ja üldiselt ei koori ennast teiste ees paljaks. kui rind on ikka C või D korv, ja on rasked, siis tee nii palju rinnalihaste harjutusi kui tahad, ripakil on nad ikka. räägin, sest mul endal on nii ja olen noor ka (22a). see ikka oleneb inimesest ka. ja mul on treenitud keha, kuid kuskile sauna jne sõbrannadega/teiste naistega ei lähe, sest häbenen seda väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Talika rinnageel pidi ka natuke aitama, väike trenn siis üle kogu keha naha pringina hoidmiseks ja korralikud rinnahoidjad/trenniks siis trenniomad korralikud).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]sanshain kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

ma pole elusees näinud ühtegi treenitud kehaga aga rippuvate rindadega naist. Paned mõne pildi äkki.[/tsitaat]

Mina olen selline. Ma see 44 a, kes eespool kommenteeris. End paljana pildistada laskma muidugi ei kipu, veel vähem pilti kuskile üles riputama, aga sa võid mu ausõna uskuda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 13:40; 05.07 15:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu üks aeroobika treeneritest oli väga treenitud kehaga, aga rinnad lötendasid nahu koera kõrvad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ja rinnad on kenasti endises B-suuruses ega ripu ka. .[/tsitaat]

hmm – kenal b-suurusel tõesti polegi miskit rippuda ju!
mul ntx imetamisrinnahoidja suuruses 36F, raseduseaegu läks selga lausa 38G (see peale sünnitust küll jäi suht kohe suureks).

kui nüüd see suurus vähenema hakkab imetamise lõppedes, siis on ikka tunduvalt rohkem rippumisepotentsiaali olenemata toitumisest või trennist vmt.

ja trenni teen korralikult, hiljuti sai ka mõõdetud, et lihasmassi kehas julgelt üle keskmise 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, treenitud lihased ei mõju kahjuks ainult rindadele. Rindu trimmis hoida aitab ainult rasvkude. Seepärast pole mõtet naistel ülearu lihaseid treenida, naisel on vaja rasvkudet rohkem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.06 14:20; 03.07 23:18; 05.07 22:47;
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis kaalulangetus ja rinnad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.