Esileht Ilu ja tervis Kaalulangus

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Kaalulangus

Postitas:

Nii. Nüüd kaalun 49,5kg, pikkust on 174 ja olen 39-aastane 4 lapse ema.
Väga sale olen olnud elu aeg, kuid normaalkaal on minu puhul vahemik 53-56kg.
Olen käinud endokrinoloogi juures, teinud kõikvõimalikud vereanalüüsid, kilpnäärme- ja rinnauuringud, vähirakke ei leidu jne. Vitamiinide-mineraalide tase on normis, kolesterool ülihea jne. Aga kaal läheb ikka alla, vaatamata täiesti normaalsele ja tervislikule toidule 4 korda päevas.

Ilmselt on teguriks stress, mis põletab meeletult kaloreid. Kaalulangus hakkas natuke üle aasta tagasi, kui lõpetasin antidepressantide võtmise ja sain sellest jõudu, et oma hullust abikaasast lahku minna. Algul oli kõik mõistetav, kuna ta terroriseeris mind aktiivselt veel vähemalt pool aastat – kuid nüüd mul enam olulist stressi pole. Pigem on asi selles, et loobusin pärais pikaks ajaks seksuaalsuhetest. Koos kaalulangusega tekkisid ka südamerütmihäired, EKG muidugi mõista korras (olevat lausa ideaalne).
Olen siis väga tegelenud selle kaaluteemaga. Kaks kuud tagasi tutvusin meeldiva inimesega ja mõnda aega on jälle seda seksivärkigi harrastatud. Kaal tõusis isegi 51-51,5 peale. ja nüüd olen nädalaga jälle kolinal kukkunud, kuigi söön rohkem kui varem. Põhjus ilmselt selles, et vaatamata võitlemisest tunnen, et olen vist armunud ning see teeb mind kohutavalt haavatavaks ja ebakindlaks. Mõlemal on suhteliselt keerulised elud ja vähe aega kokku saada – ja nii ma siis vaevlen, ei suuda korralikult töödki teha või milleski muust mõelda. Vihkan oma emotsionaalset ebastabiilsust ja tahaks kuhugi põgeneda – aga kuhu põgeneda iseenda mõtete eest?

Igatahes olen nüüd kindel, et asi on psühholoogiline. vaatamata kaalulangusele on mul energia laes, unevajadus vähene, ei ole külmavares jne. Isu normaalne, juuksed välja ei lange, tsükkel ka taastus pärast pausi, mis oli põhjustatud prolaktiini kõrgest tasemest (tase normaliseerus).

Ja sellest mõte – antidepressante ma võtta ei taha, see teeb mind täiesti antiseksuaalseks, alumine ots muutub täiesti tundetuks, nagu oleks väga täis vms. Järelikult peaks kuidagi seda energiakaotust kompenseerima. Mingeid ülisuuri koguseid toitu tihedalt vaaritada ja süüa pole mul võimalik, siis mul muuks aega ei jääkski. Kas on lihtsamaid vahendeid mingite valgujookide vms näol? Seda oleks ilmselt lihtne manustada ka tööl olles, kus mul tegelikult isegi sööginurka ei ole. On kellelgi mingeid soovitusi?
Ma tõesti hädas, olen täiesti anorektilise välimusega, kõik riided on suureks jäänud ja puusaluud püsti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Trenni teed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:00; 30.07 16:57; 31.07 19:20;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Trenni teed?[/tsitaat]

Mõningane lihastrenn oleks jah kasuks, sellisel juhul võid ka valgujooki juua, muidu see ei aita.
Lisaks soovitaksin tervislikke kaloripomme a la kvaliteetne ¨okolaad, mesi, mandlid-pähklid, magusamad puuviljad ja üldiselt rammusamat, ent endiselt tervislikku ja naturaalset toitu nagu rasvane kala, juust, rohkelt võid toiduvalmistamisel, kindlasti korralikud õlid alati salatitesse (ka mitte koonerdada), mahedad täisteraküpsetised.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 16:13; 31.07 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole kuulnudki et vähene seks põhjustab kaalulangust 😀 Irw….

AGa lihastrenni võiks küll teha..Või sul on juba 6pac kõhul ja käed musklis selle kaalu juures? Ainuüksi saledusest ei piisa et hea välja näha….veidi lihastoonust võiks ikka olla 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 16:53; 31.07 08:31; 01.08 13:40; 01.08 14:10; 01.08 22:54; 02.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No lihased on täiesti normaalses toonuses,. kuigi mingit erilist trenni ei tee. Käin väheke sörkimas ja teen niisama oma majas palju füüsilist tööd, olen suhteliselt tugev (võrreldes paljude teiste naistega).
Söön just nii, nagu 29/07/2013 16:13 soovitab – ainult magusat eriti ei taha, shokolaad on suisa vastumeelt.

lgp irvik-Kägu | 29/07/2013 16:53 – normaalne ja regulaarne seks hoiab ära stressi, hoiab ainevahetuse ja vereringe korras. Ilma selleta on ebanormaalne olukord, stress, mis võibki kokkuvõtlikult igasuguste jamadeni.

Ainult et soovitus teha lihastrenni situatsioonis, kus kaal on metsikult all, on minu meelest kohatu. Enne peaks ikka natuke kaalu kergitama ja siis trenniga alustama. Või siis koheselt mingit jõujooki tarvitama – just selle kohta küsisingi. Antud juhul hakkab organism juba lihaseid hävitama, mis jõutrenni siin veel tegema peaks!

Ilmselt pean siiski mingi spetsialisti poole pöörduma, eesti naised vast tavaliselt jõujookide osas eriti teadlikud ei ole.

\”Ainuüksi saledusest ei piisa et hea välja näha….veidi lihastoonust võiks ikka olla :)\” – ma just räägin, et ei näegi halb välja, jube kõhn, aga sa pöörad selle selliseks, nagu oleksin oma kõhnusega kelkinud ja sa pead mu maa peale tagasi tooma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma pidasin silmas siiski regulaarset trenni, mitte suvalist sörkimist või füüsilist tööd. Sinu puhul oleks siis trenni eesmärk stressi vähendada, ainevahetust normaliseerida, söögiisu tõsta. Tegemist ei pea olema üldse jõutreeninguga, vaid ikka millegi sellisega, mis sulle meeldib ja sobib. Treeninguga alustamiseks ei pea kindlasti enne kaalus juurde võtma!

Miks sa mingitest jõujookidest endale kinnisidee oled teinud? Või miks sa arvad, et jõujook aitab kaalus juurde võtta?

http://naistekas.delfi.ee/tervis/figuur/kaalus-juurde-votmise-saladused.d?id=29561055

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:00; 30.07 16:57; 31.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama lugu siin, pikkust on küll natukene vähem. Mees lubas mu suisa maha jätta, kuna ma pidavat jube olema. Mehe arvates peaks nelja lapse emal olema nii rinda kui puusa. Keeldusin silikonrindadest.

Kõhnus ei ole alati õnn…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ka teisi stressialandajaid peale seksi!
Või oled sa nümfomaan et kui seksi ei saa, sisi kohe stress käes? Mõni inimene elab ilusat ja toredat elu ilma seksita ja stressi ei kuskil…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 16:53; 31.07 08:31; 01.08 13:40; 01.08 14:10; 01.08 22:54; 02.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ma pidasin silmas siiski regulaarset trenni, mitte suvalist sörkimist või füüsilist tööd. Sinu puhul oleks siis trenni eesmärk stressi vähendada, ainevahetust normaliseerida, söögiisu tõsta. Tegemist ei pea olema üldse jõutreeninguga, vaid ikka millegi sellisega, mis sulle meeldib ja sobib. Treeninguga alustamiseks ei pea kindlasti enne kaalus juurde võtma!

Miks sa mingitest jõujookidest endale kinnisidee oled teinud? Või miks sa arvad, et jõujook aitab kaalus juurde võtta?

http://naistekas.delfi.ee/tervis/figuur/kaalus-juurde-votmise-saladused.d?id=29561055
[/tsitaat]
Sellepärast, et seda on mugav juurde võtta ja kindlasti aitaks see trenni puhul. Söögiisu on mul väga hea, ei tea, palju ma seda kirjutama pean. Kõik muudkui ägisevad, et kui neil ka õnnestuks nii palju süüa kui mina ja mitte juurde võtta, küll siis oleks tore. Lihtsalt ei ole võimalik näiteks tööajal vahetpidamata süüa, mingi joogi manustamine vahepeal oleks tunduvalt mugavam, juhul, kui seal suur energiasisaldus. samuti peaks pärast trenni oma jõuvarud kähku taastama. Miks kohekinnisidee? Lihtsalt idee, mille kohta mõtlesin uurida.
Sörkimine on täiesti normaalne trenn ja lõõgastumine, pealegi on see tasuta ja kättesaadav ka hommikuti kell 6. Samuti on mulle füüsiline töö meeltmööda, näiteks saagimine, puudelõhkumine ja igasuguste raskuste tõstmine annavad väga hea füüsilise koormuse, ei pea tingimata käima jõusaalis rauda tõstmas. Pärast päeva arvuti taga on see just meeldiv vaheldus. Olen seda rauarebimist omal ajal piisavalt teinud ja ei näe ausalt öeldes mingit vahet – normaalse tööga on pigem lihaste koormus ühtlasem. Praegu käin ka ujumas igal võimalusel, suvi ju; lisaks sörkimisele mõned kätekõverdused ja istessetõusud. Toonus on mul täiesti normaalne, kuna rasvkiht on pea täiesti hävinud, on kõik lihased niikuinii nähtaval, ei pea eesmärgiks nüüd oma kehast täiesti mehekeha vormida.
Mul pole seda luksust oma pere kõrvalt kuskile mitmeks tunniks ära kaduda, pole lihtsalt lapsi kuhugi jätta.
Nii et ma hästi ei mõista, milleks see pidev trennijutt – trenn võib kaalulangust ju veel lisaks soodustada, see on ikka eelkõige energiakulu. Kui ma praegultki toiduga ei suuda oma energiataset hoida, milleks siis veel kinnisidee mingi jõutrenni jaoks?

Viimane kägu: See jutt, et seksita elatakse normaalset ja õnnelikku elu, on nii imelik, et ei viitsi üldse arutada. Normaalse seksi nautimine ei ole nümfomaania, ainult täiesti frigiidne ja antiseksuaalne inimene saab sellise avaldusega välja tulla. Seks on üks paremaid lõõgastusvahendeid, mis toodab kehas endorfiine, loomulike anidepressante. Loe seda artiklit, kehtib ka naiste puhul: http://naistemaailm.ee/seks/seks/2063/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.

Teemaalgatajal on lihastrennist ka üpris ühekülgne ettekujutus. Ega lihaseid ei pea tingimata kuskil saalis tundide kaupa rauda tõstes treenima.
Mina teen üle päeva 15-20 minutit erinevaid planke ja kükke ja nimetan seda kah lihastrenniks 😛 Vähemalt see on mõjunud nii, et mul on tugevad kerelihased ja reied. Sääred on mul nagunii tugevad, sest kõnnin kiiresti ja tantsin palju. Käelihased on mul seevastu vist geneetiliselt nii kehvad, et tõsta või ära tõsta (lapsi, puid, kastekannu, rauda, mida iganes), ikka ei kasva.
Kui ülalkirjeldatud trenni alustasin, siis lihaste arvelt kaal tõusis 2 kg, aga kuna välimus muutus sellest palju paremaks, siis ma olen sellega nõus 🙂 Nüüd hoian 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 16:13; 31.07 16:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis üldse tulla foorumisse nõu küsima, kui ükski soovitus ei kõlba? Kui sa ise nii tark oled ja isegi ilma proovimata tead, et sulle ei sobi ei see ega teine, eks siis jätka vanaviisi.

P.S. Regulaarne aeroobne trenn ergutab nii endorfiinide kui serotoniini tekkimist ajus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.07 16:00; 30.07 16:57; 31.07 19:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miks siis üldse tulla foorumisse nõu küsima, kui ükski soovitus ei kõlba? Kui sa ise nii tark oled ja isegi ilma proovimata tead, et sulle ei sobi ei see ega teine, eks siis jätka vanaviisi.

P.S. Regulaarne aeroobne trenn ergutab nii endorfiinide kui serotoniini tekkimist ajus.[/tsitaat]
Milline see ja teine soovitus?
Ja sörkimine ei ole aeroobne trenn? Ujumine ei ole? Soovitused on ju täpselt sellised, mida ma niigi teen, mida mul sellega peale on hakata. Küsisin jõujookide kohta, selle asemel on kõik ära otsustanud, et mul on hoopis löntis keha ja olematud lihased ja ma pean trenni tegema ja rohkem sööma. Ja kuidagi ei saa uskuda, et ma söön niigi väga palju (korralikult 5 korda päevas), veretestid näidanud, et ühestki ainest puudu ei ole ja liigutan ennast piisavalt. Mismoodi mingi lisatreening aitama peaks? Kordan – mul pole ka ajaliselt võimalik rohkem treenida, peale tööd pean minema lastele lasteaeda järele ja nendega tegelema. Kõik mida teha saan, on oma kodus – ja seda juba teengi, õhtuti füüsilist tööd koos lastega ja hommikuti sörkimas ja võimlemas.
Olen täiesti kindel, et asi on siiski toitumisplaanis – millegipärast on mul suurenenud energiavajadus ja seda tuleb siis ka rahuldada, mitte tekitada lisanduvat energiakulu. Kui kaal tõusma hakkab, siis võib ka trennile rohkem rõhku panna – aga ei pea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgatajal on lihastrennist ka üpris ühekülgne ettekujutus. Ega lihaseid ei pea tingimata kuskil saalis tundide kaupa rauda tõstes treenima.
Mina teen üle päeva 15-20 minutit erinevaid planke ja kükke ja nimetan seda kah lihastrenniks 😛 Vähemalt see on mõjunud nii, et mul on tugevad kerelihased ja reied. Sääred on mul nagunii tugevad, sest kõnnin kiiresti ja tantsin palju. Käelihased on mul seevastu vist geneetiliselt nii kehvad, et tõsta või ära tõsta (lapsi, puid, kastekannu, rauda, mida iganes), ikka ei kasva.
Kui ülalkirjeldatud trenni alustasin, siis lihaste arvelt kaal tõusis 2 kg, aga kuna välimus muutus sellest palju paremaks, siis ma olen sellega nõus 🙂 Nüüd hoian :)[/tsitaat]
Oota, mismoodi minu ettekujutlus trennist sinu omast erineb? Ma küll ei tea, mis asjad need \”plangud\” on, aga metsajooks, kätekõverdused, istessetõusud, ujumine ja puuraiumine on kindlasti mitmekülgsem lihastreening sinu \”plankudest\”. Pärast on ikka tunda ka, et olen midagi teinud. Käelihased on mul alati olnud kenad. Kaalulanguse tõttu on lihtsalt põsed aukus ja rinnad pea olematuks kahanenud – ja lihastetrenn siin ei aita ka kuidagi, ainult rasvaprotsendi suurendamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei saanud nüüd aru, kas laps on 4a või on 4 last.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ei saanud nüüd aru, kas laps on 4a või on 4 last.[/tsitaat]
\”4 lapse ema\” saab nüüd küll vaid ühte moodi mõista, ikka 4 tk 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Viimane kägu: See jutt, et seksita elatakse normaalset ja õnnelikku elu, on nii imelik, et ei viitsi üldse arutada. Normaalse seksi nautimine ei ole nümfomaania, ainult täiesti frigiidne ja antiseksuaalne inimene saab sellise avaldusega välja tulla. Seks on üks paremaid lõõgastusvahendeid, mis toodab kehas endorfiine, loomulike anidepressante. Loe seda artiklit, kehtib ka naiste puhul: http://naistemaailm.ee/seks/seks/2063/%5B/tsitaat%5D

Tundub et sa ise oled veidi imelik kui sinu jaoks normaalne ja õnnelik elu keerleb vaid ümber seksi!
Pigem sinu väide, et ilma seksita tuleb stress ja sada muud häda…..no ei ole imelikumat väidet! Nii võiks öelda et terves maailmas inimesed, kes ei seksi, on stressis ja õnnetud! Väga haige!
muide, need endorfiinid ja muud asjad ei tule mitte seksist vaid orgasmist…kes sul keelas kätt endale külge panna?

Minul seksiga probleeme ei ole olnud….kaalu see mul ei tõsta ja ei alanda ka!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 16:53; 31.07 08:31; 01.08 13:40; 01.08 14:10; 01.08 22:54; 02.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tundub et sa ise oled veidi imelik kui sinu jaoks normaalne ja õnnelik elu keerleb vaid ümber seksi!
Pigem sinu väide, et ilma seksita tuleb stress ja sada muud häda…..no ei ole imelikumat väidet! Nii võiks öelda et terves maailmas inimesed, kes ei seksi, on stressis ja õnnetud! Väga haige!
muide, need endorfiinid ja muud asjad ei tule mitte seksist vaid orgasmist…kes sul keelas kätt endale külge panna?

Minul seksiga probleeme ei ole olnud….kaalu see mul ei tõsta ja ei alanda ka![/tsitaat]

Mina küll mõistan teema-algatajat selles osas, et kui ei seksi, siis tekib stress ja muud jamad. Olen sama inimtüüp. Ütleks nii, et elada saab ilma seksita jah, aga koguaeg on mingi rahutuse tunne sees, isegi kui iga päev ise endaga tegeled ja orgasmi tekitad. Selline vastik tunne, et midagi on s…sti. Minule näiteks on vajalik füüsiline lähedus mehega, suudlused-silitused-kallistused jms mis seksiga kaasneb. Lihtsalt enda tekitatud orgasmist ei piisa, vaid tahan ennast tunda naisena, st lihtsalt vajan et mind regulaarselt ja korralikult läbi tõmmatakse mehe poolt. See teeb õnnelikuks ja rahulikuks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 13:53; 01.08 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina küll mõistan teema-algatajat selles osas, et kui ei seksi, siis tekib stress ja muud jamad. Olen sama inimtüüp. Ütleks nii, et elada saab ilma seksita jah, aga koguaeg on mingi rahutuse tunne sees, isegi kui iga päev ise endaga tegeled ja orgasmi tekitad. Selline vastik tunne, et midagi on s…sti. Minule näiteks on vajalik füüsiline lähedus mehega, suudlused-silitused-kallistused jms mis seksiga kaasneb. Lihtsalt enda tekitatud orgasmist ei piisa, vaid tahan ennast tunda naisena, st lihtsalt vajan et mind regulaarselt ja korralikult läbi tõmmatakse mehe poolt. See teeb õnnelikuks ja rahulikuks. [/tsitaat]

No siis oleks õige aeg leida endale playboy(üks ja kindel, ei pea ringi litutama ja samas ei pea ka mingit armusuhet tekitama)….Või ei ole teil mingisugust lööki meeste seal, et kohe nii kaua peab ilma olema?

Hea ikka et endal selliseid muresid ei ole 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 16:53; 31.07 08:31; 01.08 13:40; 01.08 14:10; 01.08 22:54; 02.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei märganud kusagil, palju kaloreid sa päevas sööd. Pane see ka kirja, siis ehk oskaks midagi soovitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No siis oleks õige aeg leida endale playboy(üks ja kindel, ei pea ringi litutama ja samas ei pea ka mingit armusuhet tekitama)….Või ei ole teil mingisugust lööki meeste seal, et kohe nii kaua peab ilma olema?

Hea ikka et endal selliseid muresid ei ole 😀
[/tsitaat]

Tänan soovitamast. 🙂 Õnneks on mul umbes aastake püsipartner olemas, seega peobleemi enam pole. Räägin lihtsalt oma kogemustest varasematest aegadest, kui peale lahutust mõned aastad peaaegu kuival olin. Sest mingi juhusuhted võivad küll hetkeks pinge maandada, kuid tegelikult tekitavad rohkem probleeme juurde, seega parim on ikka leida sobiv mees, armuda jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 13:53; 01.08 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

No siis oleks õige aeg leida endale playboy(üks ja kindel, ei pea ringi litutama ja samas ei pea ka mingit armusuhet tekitama)….Või ei ole teil mingisugust lööki meeste seal, et kohe nii kaua peab ilma olema?

Hea ikka et endal selliseid muresid ei ole 😀
[/tsitaat]
Vaaata, ma eelistan suhelda inimesega, kes mulle meeldib ja huvi pakub – mite mingite suvaliste meestega, kelle hulgas mul \”lööki\” on. Lisaks on mul lapsed – see paneb väga-väga suured piirangud peale nii aja ja koha suhtes kui ka loomulikult inimeste suhtes, kellega suhelda saan. Sinu jutt on ülbe ja vastik lihtsalt.
Eneserahuldamine ei ole see. Minu jaoks oled sina imelik inimene, kelle meelest näpukas ja seks on samaväärsed. Ei ole. Seksides saan ma alati ka vähemalt ühe orgasmi, nii et ma ei pidanud vajalikuks mainida, mis mulle seal seksi juures nii tähtis on. Näpukas seevastu pakub küll hetkelist mõnu, kuid ajab veelgi enam kiima – vajan nimelt lisaks vaginaalset orgasmi, mis paneb keha hoopis teisiti toimima, mis võib tõesti \”taevasse\” viia, seda ei saa kirjeldada. Ilmselt oled sa üks nendest naistest, kes saabki orgasmi ainult ise tekitades ja seks on seetõttu mõttetu vastutulek mehe hoidmiseks – eks sellest siis ka need jaburad väited, et seksi vajav naine on haige nümfomaan ja et seks ei anna midagi. Sa ise oled lihtsalt ise ühest väga heast asjast oma elus ilma jäänud – see on võimas ja vabastav seks inimesega, kes su kired taevani kütab. Pole mingit põhjust siin irvendada ja ennast kuidagi paremana tunda.
Muide, minu teada on siiski suurem osa inimestest ilma seksita õnnetud. Miks nad siis muidu seksiksid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei märganud kusagil, palju kaloreid sa päevas sööd. Pane see ka kirja, siis ehk oskaks midagi soovitada.[/tsitaat]
Ma ei kavatse kunagi elus tegeleda kalorilugemisega.
Aga võin tuua näiteid oma päevamenüüst:
1. Hommikusöögiks kausitäis piimaga keedetud neljaviljaputru, sees suur tükk võid ja peal korralik ports toormoosi. Kõrvale suur tassitäis magusat piimakohvi. Kodus toimetan umbes 2 tundi, siis läheb juba kõht tühjaks ja enne tööle minekut ampsan veel mõne võileiva. Lõunaks söön kas paraja portsu ühepajatoitu või kartuliputru kas lihakastme või mingite pihvide või kanakintsude või muu sellisega. Lisaks täisteraleiba või sepikut. Natukese aja pärast veel võileiba või banaani – mida iganes kiiret saab töölaua kõrval süüa. Õhtul koju tulles sööme kogu perega jälle põhimõtteliselt lõunat – näiteks korraliku portsu makarone, riisi või kartuleid erinevas vormis ja erinevate lisanditega, lisaks tomati- või kurgisalat, peale rohkelt hapukoort (näiteks omatehtud küüslaugukaste hapukoorega). Kui lapsed magama lähevad, siis hellitan ennast veel võileibadega, kus kasutan jälle liha või sinki, sibulat, hapukoort, tomateid jms. Teinekord vahelduseks hoopis piimaga magusaid küpsiseid paraja portsu. Täiesti suvaliselt söön vahest ära mõne muna, kas keedetult või praetult. Palju joon piima, ka laste järeljäänud kohupiimad lähevad loosi. Regulaarselt küpsetan sõrnikuid, mida võib mugavalt ja kiiresti põske pista. Aeg ajalt joon ka õlut, vähemalt suviti – ka see peaks kaloreid andma. See käib omakorda rasvase ¨a¨lõki kõrvale või on lisandiks pähklid, praetud seakamarad vms.
Ei suitseta.
Näiteks täna õhtul sõin viimati peale 7 suure taldrikutäie (no tõesti praetaldrik kuhjaga täis) vorstiga, muna ja võiga praetud kartuleid rohelise sibula ja hapukoore salatiga – ja nüüd on kõht jälle tühi, lähen endale õhtueinet tegema. Juurde 300ml piima.
Peale igat söögikorda on kõht silmnähtavalt punnis ja paari tunniga kõik jälle läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Vaaata, ma eelistan suhelda inimesega, kes mulle meeldib ja huvi pakub – mite mingite suvaliste meestega, kelle hulgas mul \”lööki\” on. Lisaks on mul lapsed – see paneb väga-väga suured piirangud peale nii aja ja koha suhtes kui ka loomulikult inimeste suhtes, kellega suhelda saan. Sinu jutt on ülbe ja vastik lihtsalt.
Eneserahuldamine ei ole see. Minu jaoks oled sina imelik inimene, kelle meelest näpukas ja seks on samaväärsed. Ei ole. Seksides saan ma alati ka vähemalt ühe orgasmi, nii et ma ei pidanud vajalikuks mainida, mis mulle seal seksi juures nii tähtis on. Näpukas seevastu pakub küll hetkelist mõnu, kuid ajab veelgi enam kiima – vajan nimelt lisaks vaginaalset orgasmi, mis paneb keha hoopis teisiti toimima, mis võib tõesti \”taevasse\” viia, seda ei saa kirjeldada. Ilmselt oled sa üks nendest naistest, kes saabki orgasmi ainult ise tekitades ja seks on seetõttu mõttetu vastutulek mehe hoidmiseks – eks sellest siis ka need jaburad väited, et seksi vajav naine on haige nümfomaan ja et seks ei anna midagi. Sa ise oled lihtsalt ise ühest väga heast asjast oma elus ilma jäänud – see on võimas ja vabastav seks inimesega, kes su kired taevani kütab. Pole mingit põhjust siin irvendada ja ennast kuidagi paremana tunda.
Muide, minu teada on siiski suurem osa inimestest ilma seksita õnnetud. Miks nad siis muidu seksiksid?[/tsitaat]

Sa teed vist nalja…Ma ei ole ju kuskil maininud et ma ise ennast rahuldan…Ma lihtsalt tõin välja võimaluse….Mina ei pea endaga ise tegelema, kuna mul on mees olemas, kes ise minuga tegeleb…Olen ka mõnel korral ise end rahuldanud vibraatoriga(sõrmedega ei saavutaks iial midagi vist(enda omadega)) ja olen nõus et see orgasm ei ole see, mille saab mehega vaginaalselt…Kuid ometi on see ajutiseks rahulduseks, lõõgastuseks, vabastuseks, kui paremat võtta ei ole 🙂
Minul seksiga probleeme ei ole, muidu ma ei kobiseks selle kohta siin…
Aga kui oli aeg kui seksi ei saanud, siis minul küll kaal sellest langema ei hakanud …kahjuks 😀 Ikka ise pidin selle kaalulangetusega tegelema hakkama 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 16:53; 31.07 08:31; 01.08 13:40; 01.08 14:10; 01.08 22:54; 02.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõnel inimesel(minu meelest suuremal osal) hakkab stressiga kaal hoopis tõusma. Minul hakkab iga asi kaalu langetama – ilmselt põletab stress siis tohutul määral kaloreid, nagu pidev kardiotrenn. See, et sul asjad teistmoodi käivad, ei anna sulle õigust tulla siia mind naeruvääristama – just seda oled sa siin pikka aega teinud.
Ja see näpukas on loomulikult minu menüüs alati olnud, kuid SEE EI AITA, kui ainult see ongi. Võimalik, et lihtsast seksist loobumine sellist tulemust

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… ei annaks, aga see järgnes väga raskele lahutusele, ma nö ei suutnud ennast vaimselt mingi suhtelainele seada, tundsin, et vajan aega toibumiseks. Samas füüsiline vajadus seksi järgi ei vähenenud ja sellest täiesti loobumine oli väga vaevarikas. Ja just sellisel perioodil aitab hea seks kõige paremini lõõgastuma. Ükski näpukas ei pane põski õhetama, võta võhmale, pane \”kergemalt hingama\”, nagu oleks südamelt raske koorem langenud – seda teevad õnnehormoonid, ma pole kunagi tajunud seda tunnet ise endaga tegeledes.

Käisin ka perearstiga vestlemas, kes ütles, et ta ei teagi ühtegi toitumisspetsialisti, kes tegeleks kaalulangusega. Ühesõnaga, pean ikka ise abi otsima. Võib-olla peaks spordimeditsiini poole pöörduma, seal tegeletakse rohkem kaalu tõstmisega?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ehk on siis kaalulangus tega siiski lahutusest ja suhteprobleemidest põhjustatud stress/depressioon, mitte seksi puudus.
Aga tänapäeval vist tegelevad homoöpaadid ka selliste probleemide lahendamisega….Või siis mine lihtsalt toitumisspetsialisti juurde ja seal saavad nad sind kindlasti kellegi juurde suunata kes rohkem selliste asjadega tegelevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.07 16:53; 31.07 08:31; 01.08 13:40; 01.08 14:10; 01.08 22:54; 02.08 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaksin jõutrenni (saalis või siis kodus) ja juurde valgujooke. Jõutrenni saad teha edukalt kodus, otsided välja youtube’st mõned harjutuste videod. Vaja soetada mõned hantlid ja pmst nendega saabki kogu asja ära teha. Kätekõverdusi sa juba teed, mõned raskustega kükid ja jõutõmbed ja õla- ning seljaharjutused juurde ja lihased saavad oma suure paugu kätte. See vajab siis proteiine, et ehitada kudet juurde. Neid valgu- jms jooke saad spordipoodidest või siis ka nt seal Sparta juures on spordikaupade pood, kus on eraldi sektsioon neid tooteid. Küsi ja antakse õiged.
Miks jõutrenn? Selleks, et aeroobne aitab võhma arendada, jõutrenn kujundab lihaseid ja soovi korral annab massi. Sul ju pekki pole, mida kulutada, seega pead andma kehale juurde aineid, millest seda massi juurde ehitada. Samas pead sa aru saama, et see on kestev töö ja niikui sa lased lõdvemaks trenni osas või nende valgujookide osas, läheb sul kaal jälle alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea küll, olgu siis nii. Küsisingi ju jõujookide kohta, aga ikka saadetakse trenni – mul ei ole vaja lihasmassi kasvatada, vaid normaalset rasvkudet taastada. Lihased on mul olemas, kordan – ma olen oma elus piisavalt tegelenud jõutrenniga (jõusaalis, treeneri abiga) – milleks need pikad traktaadid jõutrennist? Võhma on mul ka normaalselt,teen 20-aastastelegi silmad ette. Kui soovitate toitumisspetsialisti poole pöörduda, siis ehk oskate kedagi soovitada – just ju kirjutasin, et perearst teatas mulle, et ei tea ühtki kaalulangusega tegelevat spetsialisti. Kõigepelat tuleb alustada toitumiskavast, siis trenn. Aga nagu jonnipunnid korratakse mulle pidevalt, et kõigepealt pean ma treenima hakkama – ma ei saa sellest lugemisoskuse puudumisest aru, ma ju kirjutangi, et teen füüsilist, teen trenni ja teeks rohkemgi, kui saaks kõigepealt energiavajaduse paika. Selleks tulin siia soovitusi saama.
Eluaeg ei pea ma sellega kaalutõstmisega küll tegelema, sest ilmselgelt on see ajutine nähtus.
Seks puudutab asja niipalju, et seksi abiga pole mul varasemas elus selliseid kõrvalnähte tekkinud, kuigi raske lahutus ja palju hullemad probleemid on mul elus ka varasemalt olnud. Niikaua kui oli seks, niikaua suutsin ennast lõõgastada ja kaalulangus oli väga ajutine.
Kuiv periood on mul elus ehk nüüd läbi, sest olen emotsionaalselt jälle valmis suhtlema ja silmarõõmgi juba kuu aega olemas. Võimalik, et saan asja ka ilma mingi eridieedita korda, kuigi tekkis mõte, et ehk peaks siiski ka gastroenteroloogi külastama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 27.07 10:49; 30.07 16:27; 31.07 10:58; 31.07 21:40; 31.07 21:48; 01.08 06:22; 01.08 21:37; 01.08 21:56; 02.08 07:56; 02.08 09:28; 06.08 09:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis Kaalulangus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.