Esileht Lapse ootamine kaalulangus II.trimestril

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: kaalulangus II.trimestril

Postitas:

kas kellelgi on nii olnud, et kaal on raseduse algusest tõusnud stabiilselt, ning teise trimestri ajal seisma jäänud või isegi langenud (ümbes 1kg)? enesetunne on hea, laps liigutab jõudsalt, probleeme ei ole. Ei näe põhjust arsti juurde joosta, kui see võibki normaalne olla..

Enne rasedust olin veidi ülekaalus (5-6kg oma normaalkaalust suurem) ja raseduse ajal küll mingit dieeti ei pidanud, kuigi mingeid isusid (k.a. magusaisu) ei olnudki..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 25. nädalat rase ja pidevalt on nii, et kord kaal seisab, kord tõuseb järsku, kord langeb natuke. Kui sa veel enne rasedust ka ülekaalus olid, siis on see väga ok. Mulle ütles arst, et kaalutõus kogu raseduse ajal kokku ei tohiks keskmiselt ületada 10 kg. Selle kohta ei öelnud midagi, kui kaal 1kg langenud oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul rasedust 33 ndl, raseduse alguses normkaalus (enda subjektiivsest hinnangulisest ideaalkaalust küll paar kilo raskem, kuid standardite järgi täitsa normkaalu keskel).
Kaal on raseduse jooksul kord tõusnud, siis langenud, siis jälle tõusnud ja langenud ja vahepeal paigal ka püsinud. kokku olen nende tõusude ja langustega juurde võtnud praeguseks ca 6,5 kilo (varasemate rasedustega on kaal tõusnud stabiilselt ja olnud selleks ajaks oluliselt suuremas plussis – ehk siis rasedused on erinevad).
Ämmakas ei ole murelikku nägu teinud kordagi ei kaaluseisu ega languse osas.
niiet kui sul just äkilist tugevat kaalulangust pole olnud, tunned ennast hästi, analüüsid on korras, laps liigutab ja kõht kasvab kenasti, siis mina küll ei muretseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pff. Ma olin rasedaks jäädes 110kg! Sünnitama läksin 104-105kg. Madalaim kaal raseduse aeg oli 101. Täiesti ok, äe kiitis. Mingit dieeti vms ei pidanud, lihtsalt esimesed 6 kuud midagi eriti sees ei püsinudki.
Laps sündis ikka mõnusalt pikk ja lai 4+kg ja 55cm 🙂
Kui laps oli 4-kuune kaalusin 78kg ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Lapse ootamine kaalulangus II.trimestril

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.